Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sağol lilyciğim iyiyim çok şükür canım ben 5 ağustos doğumluyum sende mi yoksa kaydirigubbakcemile3

yok cnm 2 benimki gerci ben prematureyim 7 aylık dogmusum 1100 gr. :)) simdi böle olduguma bakmayın (çok mu alakasız oldu? cok sicak sıkıldım cok hiçbi işe konsantre olamıyroum( )

cnm kesinlikle katılıyorum isimlerin karakter üzerindeki etkisine.. bu SAFRAN dediin nedir? ilaç mı?
bu haftada 3 gun diyeti cok gusel geldi bana dısardada yapabilecegim bisey gibi geldi bicok insan cok gusel kilolar wermiş hemde mideni kucultmen acısından ii gelir gibi geldi bana..çorbayıda cok sewerim zaten cokacimcoookcokacimcoook

yok cnm 2 benimki gerci ben prematureyim 7 aylık dogmusum 1100 gr. :)) simdi böle olduguma bakmayın (çok mu alakasız oldu? cok sicak sıkıldım cok hiçbi işe konsantre olamıyroum( )

benim en yakın arkadaşım da 2 ğustus :)) yoksa senin adında asuman mı kaydirigubbakcemile3

canlarım naber?
benim iştah açıldı bu ara yaaa
bir de bugün bir arkadaşımdan sandaloz sakızı (doğru mu yazdim acep?)die bişi duydum
onun çok iştahını kesmiş,limon tuzu gibi bişimiş,1 tane alıp yiyormuş
peşinden de 1 koca bardak ılık suyun içine elma sirkesi damlatıp içiyormuş
denemeyi düşünüyorum walla

şekerim bu sandaloz sakızı kullananlar diye bir topik vardı ben epey bir takip ettim kullanmak içinde vazgeçtim sonra.mideye çok zararı varmış ve kandeğerlerini altüst etmiş birkaç arkadaşın .ben zaten kansızlıkla mücadele ettiğim için cesaret edemedim ama sen bilirsin yinede.topiğine bir gir bak istersen

canım ben şu anda kullanıyorum daha öncede yazmıştım kullandıgımı görmedin demekki .bu limon tuzu gibi ama büyük parçalar tatsız kokusuz bişey elma sirkesiyle kombine olarak kullunılıyor ama moon cugum dedigi şeylerin hiç biri olmadı bende hatta çok afedersiniz bagırsaklarımı acayip harekete geçirdi ..bilmiyom valla sana bişey yaparmı ama en faydalı buluyorum kendilerini ..

cnm netten arattırıp bilgi edinebilirsin bitki çayı .ablam 2 ay önce başladı ve 89 dan 80 falan indi.açıkçası canlı örneği de olunca hemen başladım..araştır sonra yine burda safrançay bölümüne de bi şeyler yazdım orda da görüşebiliriz..

peki canım günde 1 kere mi?
bir de suya elma sirkesi kaç damla koyuyorsun?

herkes burada mı yoksa ben yanlıç mı gördüm herkes burda olsan e güzüel olurbenim bugün 1.5 yıldır görmediğim lise atrkadaşım beni ziyarete geldi ve ipin ucu kaçtınapıcağımı hiç bilimoyrum yarın bir hafta dolucak ve tartılıcam gurba alınıp alınmadığım belli olacak sanki gram kaybetmemişim gibi gelio bir de regl olucam galiba 2 aydır olmuyorum çok düzensiz moralim çok bozukmafoldumben

yediklerime gelince kızlar

sabah:domates ,salatalık ,3 çatal sucuklu yumurta,3 dilim peynir 4 etimek

ara:yok
öglen: bi kase çorba ,2 dilim etimek

ara:yok
akşam:bi kase çorba, 2 dilim etimek ,salata

mekik:20
squat:20kardio:6.400 km ( 4 mil- sabah 2, akşam 2 mil)

sıvı :3 litre su .4 bardak çay ,2 sb ılık limonlu su

kızlarr ben dayanamıcam daha fazla sölicem ben bu sabah tartıldım ve tam 75.5 geldim yani perşembeden beri 400 gr daha gitmiş ..ayyy çok mutluyum ya vallahi ..ha bide bişey sorcam bu volk home yapan arkadaşlar sizinde poponuz çıktımı ya ..aslında popo büyümüyor bel incelince haliyle oda biraz daha belirginleşiyor ben nez gibi oldum valla ..

selam arkadaslar herkeze tekrardan hosbulduk diyeyim,,,,bu arada bugün yediklerim sabah:iki dilimsiyah ekmek salamli öglen sa´lata ve bi tabak köfte yemegi aksamda:sebze yemegi ve salata ara yok yarim litre su ,,,sabah kalktigimdada elma sirkeli ilik su icmistim spor:bi 35dk yürüyüs öglen ,bi 20 dk yürüyüs aksama dogru bu kadar nasil iyimi??

meyram cım yarım litre su zayıflamak isteyeni geçtik normal insan için bile çok az en az 2-2.5 lt su tüketmen lazım birde bir tabak köfte yemegi çok degilmi canım ya yani 3-4 kaşık affedilir belki ama bir tabagı yollamışşın mideye yani öglen ögünü için salata kafi bence ..sevgilerimle hadi çok öptüm seni ..

merhaba canim su bi program yollarim demistin ya onu sorum dedim canim

tamam demekki biraz daha fazla dikkat etme gerekiyormus

iyi geceler kızlar.. korkunç yogunum hatta sıfır tüketmiş vaziyetteyim.bu gün denize gittik ve acayp yorldum.tabi bugün başlayacağıma dair kendime söz verdiğimden akşamda 4 mil walk at home ve callanetics yaptım.yürüme neysede calalnetics korkunç zor gelid bana.elimden gelidğice yapmaya çalıştım ama artık yığışıp lşamak üzereyim.videosunu izlerken çok kolay görünüyodu ağır sakin hareketler diye düündüm ama gerçektne hiç kullanmadığımız kasları çalışıtırıyo zaten videodada söylüyo ilk başta zorlanabilirisniz bu sebeple diye.artık alışıcaz napalım...

malum bu gün pazartesi ve mekik-squat porgramının 4. haftası ama 1 kişi bile sormamış demekki önemsemiyomuşsunuz açıkcası üzüldüm bu duruma.artık bi yenilik bi hareket için uğraşırken iki kez düşünücem.ha bide takım sayıısnı tam 12 ye tamamladığımda artık erkesi hafta çıkan olsa bile takıma yeni üye almıycam.herkes mezun olduğundad takımı kapatıcam.eğer son zamanalrda gerekirse başka takımlara trnasfer olunabilir yada son kalanlar mezun olana kadar diğerlerini destekler artık gerisini o günler geince düşünürüz.

canım yediklerin genelde iyi ama umarım o tavuk but derisizdir :)
limonlu suya gelince tokluk hissi veriri biraz ama zatne kahvlatını 10 da yapıyosun bide limonlu suuy içip bikaç saat beklediğidini düşünürsek iş iyce uzar çokta gerekli dğeil bence yani kendini zorlama..

canım burda olduğum müddet yazmaya çalışıyorum zaten.günün sonuda girdiğimdede tüm mesajlara tek tek değilde tek bi mesaj içinde bazen 5 ten fazla cevap yazıyorum.ama şu sıralar takımda paylaşım bence çok iyi.Allah bozmasın

kontese gelince sana söyleiştim özel mesaj atıcam diye ama bi türlü hangi sayfada mesajı varbulmadım ki ordan porfiline gireyim sonrad vazgeçtim.baştan şartlarımız belliydi sanırm yeteri kadar cidiye almadı takım olayını veya çabuk sıkıldı bilemyorum.bu hafta takımdan çıkarıcam.kimsenin peşinde koşmak doğru değil.zatne gerçektne cididye alan uğraşan çaba veren burda olur bi şekilde.en büüyk örne singing.takım ilk kurulduğunda bu güne hep burda üstelik takıma girebilmek içinde uzn süre bekledi.

handemi ye sende selamımı söyle mooncum bide deki: şilviş diyo ki hani arada girecekti hiç uğramadı aşkolsun yani :)))

ben singing den ne güzel alınt yapmışım ben hayran kaldım..KIZLAR ben son 3 gündür pasta pizza derken biliyorum zrvaladım ama 68 den 67.5 inmiştim hala sabah 67.5çıkyırum sevindim.

canım bu iyi ama sen yinede toparla artık kendini bak ilk haftandasın ve bu daha iyi kilo verebilen için avantaj..

lilicim seviyosan eğer bulgur pilavını tercih et ama yağsız olsun.abur çuburlarad ne sen gir ne ben yoksa çıkamayız bidaha lmaz: erkek arkadaşında 100 küsür kişi arasında seni biraz zor bulur ama ufak tefek belrleyeyiicler var yinede... :)

veeee haklısn calanetics konusunda

şok diyeltere katı diyetlere karşıyım.yapacağınız en doğru şey günde 6 öğün beslenip her türlü besin çeşidindne almanızdır.hele sağlık orucu aman aman.... lütfen! kısa vadede bikaçyüz gram daha verelim derken kaslarınız azaltıp potansiyel şidman olma olasılığınızı artırmayın.gelin yavaş yavaş ve sporla verin şu fazlalıkları.

bu safran bildiğimizsafran mı canım?hani kilosu bilmem kaçbin dolar olan safran?tadı nasıl içim rahat mı?ben safranı bitek zerdede bilyorumda..mmmm bak şimdi canım zerde çekti ama allahtna safran yok yapamıyorum :1closedeyes:

canım kafanı takma sen bölye devam et.aldım ben seni ama liste perşembe günü ve perşembe sabahı mutlaka tartılıp yaz olur mu kilonu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…