2,5 litre su

İkindiden sonra bir sey yemiyoruz, hadi bakalim hanimlar, aşka gelin diyet ve sağlık aşkınaaa
Saat 15 de bitirdim yeme işini.Ben yemeğin yanında ya kinoa ya karabuğday yada basmati pirinç tüketiyorum daha tok kalıyorum böylece. Mutlaka büyük bir kase salatam oluyor ve kesinlikle çiğ kuruyemiş ceviz, badem, kaju, fıstık vb.

Harikasın
Pek menü paylasmiyoruz, gercek hayattaki yogunluktan burda yazanlar azaldi :)
Saglikli beslenmeye gayret ediliyor genel olarak. Maalesef biz bırakamadık ama sekeri, unu yağı mümkün oldugunca az tüketmeye calisiyoruz konu üyeleri olarak.

Okullar açıldı ya çok yoğunuz. Gün de 3 kere okula gidip dönüyorum eve. Kırtasiye kıyafet defter kğtap kaplama vs. Derken zaman kalmıyor rejimeha kış hazırlığı da yapılıyor arada dolaba koymak için

Özledim kız, iyi misin?
Şükür koşturalım da iyi olalim cocuklar biz
Hareket etmeyen ben, okula gide gele ayaklarim acilacak galiba. Bi de okulun etrafini turlayiveriyorum hazir cikmisken, üşenmezsem evin önünde de birkac tur yürüyüş, tamam, sabah spor bu, hooop eve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…