2,5 litre su

evdekilerin dondurma teklifini reddettimaç aç oturuyorum akşam yemeği de yemedim

Ben kaçgündür iyi değildim nurcumm
Aksam zeytinyağlı fasulye yedim diyette geçiyor biliyordum hele diyet edemesemde dikkat ediyorum mesela yürüyüş henüs baylayamadım kızma bağa tağammıı

Ben yemedim masumum
Sabah istediğin kadar yeseydin kuzu
Ben kaçgündür iyi değildim nurcumm
Aksam zeytinyağlı fasulye yedim diyette geçiyor biliyordum hele diyet edemesemde dikkat ediyorum mesela yürüyüş henüs baylayamadım kızma bağa tağammıı
Geçmiş olsun yaparsın yürüyüşünü de once bogazdan kısalım en önemli husus bu çünkü.

Sabah istediğin kadar yeseydin kuzu

Geçmiş olsun yaparsın yürüyüşünü de once bogazdan kısalım en önemli husus bu çünkü.
Evettt akşamları kesemiyorumki eşime yemek yapıyorum busefer canım çekiyoe yiyorum dayanamıyorumm yemek yapmasam iyi olcak bide vardiyası değişiyordu aksam 4 12 calışıyordu ozamanlar aksam bile yemiyordum yapmıyordum az birşey yiyordum da bi ogüne gelemedim halabu ara vardiyası değişmez oldu

i p e k canım ben akşam yemeğini tamamem kesme kuralına tam uyamasamda dikkatli şekilde yerim. Cünkü gün içerisinde ailecek oturduğumuz tek sofra akşam yemeği. O yüzden oturmam yemem demek olmuyor

Okul işini naptınız kızlar? Ben çok endişeliyim. Virüsten korınmak nasıl mümkün olacak yanyana sırada oturacak bu çocuklar. Yemek nasıl yiyecekler?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…