2,5 litre su

Catlak-kurabiye
Sonuna kadar hakettin . Kendini yarın ufak ödüllendirebilirsin.
Ama ama lütfen pes etme bu seni daha çok isteklendirsin zayiflamak için yola devam.
Yolda çok etrafına bakarsan önüne geçenleri göremezsin sadece önüne bakarsan 1.lik daima senindir

Valla bu topik bana baya motive oluyor canım inşallah aynı şekilde yola devam. Bundan sonra yavaş veririm çünkü vücut ödemi attı artık o koca göbeğim küçüldü baya. Eşim de diyor birden hızlı verdin o göbek gitti diyor
Bide şu göbek için yan simitler için hangi videoyu takip ediyorsunuz. Benim bel sıkıntılı herşeyi yapamıyorum ama bakim sizinkilere

Ben bulaşık yıkarken bile bel kıvırma hareketli yapıyorum.
Belim güzel inceldi bulursam video atayim

Nur ben cok su iciyorum artik kolada olmadigi icin

Merhaba kızlar
Zumba videolarına baktım ya bence bu hareketler sezaryen için sorun olmaz diye düşünüyorum haftaya kontrolüm var doktoruma soracağım yine de.
Bir de diastis recti egzersizleri diye bir şey buldum. Hamilelikte karnın ortasındaki kas ayrilabiliyormus, bu hareketler o durumu düzeltmek için yapılıyormus.
Şunu fark ettim, gram gram versem de vücudumda belli ediyor kendini ama sanki karnım daha da ortaya çıkıyor hamile gibiyim hala, alti ay oldu doğum yapalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…