Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gunaydin kızlar...
Kendimi cok kotu hissediyorum..:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlar, bende katıldım aranıza. Bu gruba seçildim,:)
yalım 23, boy 160 , kg 65 :KK43:
diyete 66 ile başladım 3 hafta önce 3 kg verdim ve 63 olmuştum, iradesizliğim yüzünden 2 kgsunu geri aldım, :KK43: moralim yerlerde,
sabah başlıyorum, öğlen mükemmel Bi şekilde devam ediyorm, 1 saat yürüyüş yapıyorum ama Akşam olduğunda açılıktan gözüm dönüyo ve yemek yiyorum. Başlarım diyetine diyip. Benim artık 55 kg olmam lazım ,nefsime dur demem lazım. Bu yüzden aranızdayım inşallah hedeflediğimiz kiloya hep beraber ulaşırız ,

Gunaydin kızlar...
Kendimi cok kotu hissediyorum..:KK43:

günaydın canım...bende da var o isteksizlik..vaktim var ama kurstan gelince hiç bişey yapasım hatta evden çıkasım bile gelmiyo:18:

diyete 66 ile başladım 3 hafta önce 3 kg verdim ve 63 olmuştum, iradesizliğim yüzünden 2 kgsunu geri aldım, :KK43: moralim yerlerde,
sabah başlıyorum, öğlen mükemmel Bi şekilde devam ediyorm, 1 saat yürüyüş yapıyorum ama Akşam olduğunda açılıktan gözüm dönüyo ve yemek yiyorum. Başlarım diyetine diyip. Benim artık 55 kg olmam lazım ,nefsime dur demem lazım. Bu yüzden aranızdayım inşallah hedeflediğimiz kiloya hep beraber ulaşırız ,
Canım hoşgeldin..vermen gereken kilo o kadarda fazla degil iradeli disiplinli olursan çook kısa sürede verebilirsin..keşke benimde on kilo fazlam olsa :KK43:(

günaydın canım...bende da var o isteksizlik..vaktim var ama kurstan gelince hiç bişey yapasım hatta evden çıkasım bile gelmiyo:18:

Canım hoşgeldin..vermen gereken kilo o kadarda fazla degil iradeli disiplinli olursan çook kısa sürede verebilirsin..keşke benimde on kilo fazlam olsa :KK43:(
Keske..:KK43:(

Aramiza hosgeldin cnm.
Bende gecen yaz cok guzel kilo vermistim.67,5la ayrilmistim.gel gorki iradesizlik hic iyi bir sey degil.takima geri dondugumde 83u gecmistim cnm.
Insallah hep birlikte basaracagiz.bu son iradesizligmiz olur insallah.

Selaaammm hanımlarr

Mutsuz hissetmeyin, inanın kensinize, özlem sana diyoruuummm, iyi jisset bak cok guzel sonuclara yaklasıyoruz adım adım.. Ac pencereyi söyle bi içine cek havayı:))

Ben de okuldayım suan.. Aaa ben dunku menumu yazmamısımm , hemen geliyooorrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Keske..:KK43:(

Aramiza hosgeldin cnm.
Bende gecen yaz cok guzel kilo vermistim.67,5la ayrilmistim.gel gorki iradesizlik hic iyi bir sey degil.takima geri dondugumde 83u gecmistim cnm.
Insallah hep birlikte basaracagiz.bu son iradesizligmiz olur insallah.

hoş bulduk tatlım, çok istiyorum zayıflamayı bu son deniyilşim olcak ve başarıcaz inş

inşallah canım ya, senin kaç kilo vermen lazım ?

Dunku menum
Sabah 6:45
2-3 tane çarliston biber (tavada pişmiş)
1 kk tulum peyniri

Ara 11:00
7 fındık (kavrulmamıs)

Oğlen 12:30
1 kepce corba
1 servis kasıgı patlıan oturtma
1 servis kasıgı bulgur pilavı
1 kase yogurt

Ara 17:15
1,5 pogaca ev yapımı

Aksam 18:45
1 kucuk parca hindi eti
2-3 yemek kasıgı bulgur pilavı
2 yemek kasıgı semizotu salatası

Su 1-5 , 2 lt
Spor toplamda 35-40 dk tempolu yuruyus

Dunku menum
Sabah 6:45
2-3 tane çarliston biber (tavada pişmiş)
1 kk tulum peyniri

Ara 11:00
7 fındık (kavrulmamıs)

Oğlen 12:30
1 kepce corba
1 servis kasıgı patlıan oturtma
1 servis kasıgı bulgur pilavı
1 kase yogurt

Ara 17:15
1,5 pogaca ev yapımı

Aksam 18:45
1 kucuk parca hindi eti
2-3 yemek kasıgı bulgur pilavı
2 yemek kasıgı semizotu salatası

Su 1-5 , 2 lt
Spor toplamda 35-40 dk tempolu yuruyus

Tuba'cım pogaca dısında menün gayet iyi afiyet olsun..

Tuba'cım pogaca dısında menün gayet iyi afiyet olsun..

Haklısın ozlemcim, okuldan gelince bi aclık vardı , dayanamadım:)

Ben de istiyorum artık ideal kiloma ulaşmayı. Bi hayaldan ötesini olsunn artık.

Kim istemiyorki cnm.hepimiz istiyoruz rakibim..:KK66:
Insallah insallah daha fazla cabalamaliyiz.

Son düzenleme:
Seni kendime yakın hissediyorum. Yazdıklarıda da cok haklısın.

bende öyle:KK16: rakibim oldugun için olabilir mi acaba:KK53::KK53::KK53:
şaka bi yana burdan çok güzel sonuçlarla çıkıcaz bence..yeter ki birbirimize destek olalım..kilo verdikten sonrada devam etsin inş bu güzel muhabbetimiz:KK16::KK16::16
:

Hoşgeldin canım :) Ben Hilal. 30 yaşındayım. Diyete başlayalı tam 3 ay oldu. 84.7 ile başlamıştım şu an 74.7 yim. Pek hızlı kilo veremiyorum ama mutlu bir şekilde kilo veriyorum :KK9: inşallah ideal kiloma ulaşıp bir bebiş istiyorum :KK16:
Açlıktan gözün dönsün istemiyorsan canım ara öğün mutlaka yapmalısın. Hafif ara öğünler yiyerek bir sonraki ana öğünde fazla yemeyi engellemiş olursun :)

X