Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın
Geçen hafta 95.9
Bu hafta 95.2
Fark 700gr
Yüzde 0.72

Kilo vermem azaldı artık eskiden daha çok veriyordum(
Günaydın canım. Tebrik ederim verdiğin kilo için ama seninde farkında olduğun gibi yüksek kilolarda daha çok kilo vermek lazım. Daha az vermende motivasyon eksikliği yaşamış olmayasın? Her gün gelmişsin ama sadece menü yazıp gitmişsin. Takımla biraz daha vakit geçirirsen haftaya daha iyi kilo vereceğine inanıyorum.

günaydın arkadaşlar
pazartesi 87.600
cuma 87.200
sanırım enim için haftaya cuma daha önemli çünkü bi hafta tam dolacak
e o zaman daha dikkatli olmam lazım
Tebrikler canım. Az ya da çok önemli olan vermek. Haftaya cumaya senden daha iyi bir sonuç bekliyoruz.

Geçen hafta 73.900

Bu hafta 72.600

Fark 1.300

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Harika bir sonuç. Tebrikler. Maşallah aşağı yukarı her hafta yaklaşık bu kadar veriyorsun. Sakın bırakma kendini süper gidiyor çünkü.

Almamış olman güzel canım. Haftaya daha güzel bir sonuçla bekliyoruz seni de

Günaydın Beste' cim sonuç gerçekten çok kötü. Neden böyle oldun? Biran önce kendini toparlaman lazım. Bunun için bir çare bulalım birlikte. İstersen eğer takım içi liste hazırlayayım bu hafta. Gerçek listeyle takım içi listesi yarışsın. Böylelikle motivasyonumuz artmış olur. Hem gerçek listeye girememiş olanlarda mutlu olur

Gecen hafta: 79.7

Bu hafta: 79.4

Fark: 300gr

Υüzde: 0.376

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Az olmuş yine ama hiç yoktan iyidir. Tebrikler canım. Sen ne düşünüyorsun Özlem bu konuda. Bir yerlerde bir şeyler yanlış gidiyor ama ne?

Seni izinli yazıyorum canım bu hafta. Dönmek istediğin zaman biliyorsun ki + kiloda olmaman lazım. İzin süresince kilo almamaya çalış. Hatta yapabiliyorsan kilo ver. Ayrıca 6 ayı geçerse izin süresi diskalifiye oluyorsun haberin olsun.

Eğer birşeyler yeyip içmediysen tekrar tartıl canım. Yanlış hatırlamıyorsam nöbetten çıktım demiştin dimi? Eğer gece boyu ayaktaysan yani uyumadıysan doğal olarak ödem yapar. Böyle nöbet çıkışlarında tartılmak yanlış aslında. Nöbetlerine göre tartı günlerini ayarla bence. Mesela perşembe sabahtan tartıl. Eğer bildirim gününe nöbet çıkışı denk geliyorsa. Anlatabildim dimi?

Tatlım geçmiş olsun öncelikle. Kilo almaman sevindirici ama verememen de hem senin için hem takım için kötü bir durum. Senden haftaya daha iyi bir performans bekliyorum. Çünkü takım kurallarına göre belirli bir süre kilo veremeyen üyelerin diskalifiye olması gerekiyor. Bunu göz önünde bulundur lütfen.

kızlar herkese günaydınlar
geçen hafta:68 ile başladım
şu an:66.10
fark:1.90 kg

iyi mi acaba
geleceğim yine

günaydın kızlar bende bildirim yapım

geçen hafta 61.8

bu hafta 61.1

fark 700 gr

Harika bir sonuç. Tebrik ederim Burcu. Listeye girecek misin bu hafta? Ne dersin?
Günaydın kızlar.

Geçen hafta: 68.3
Bu hafta: 68.3

kilom sabit.
Günaydın Özlem' cim Neden böyle oldu acaba bu hafta? Hafta içi takip edemedim menüleri ama sanırım kaçamak kaynaklı. Haftaya iyi bir sonuç bekliyorum senden de

vay kaptan günaydın en azından vermişsin bu hafta

almaktan iyidir tatlım

Günaydın canım Bu hafta çok iyi gittim ama dün regl olunca kaçırdım ucunu. Bir sürü çikolata + beyaz ekmek yedim Yani gözüm döndü. Bugünden itibaren yeniden başlıyorum. Sabah kahvaltım kötü oldu ama günün geri kalan kısmı iyi gidecek inşallah.

bu hafta değilde ebrucum haftaya en azından şu okul bitsin bi çünkü staja gittiğim yerde ipin ucunu kaçırabiliyorum bu hafta okul bitiyo haftaya giriyim canım olur mu

kızlar herkese günaydınlar
geçen hafta:68 ile başladım
şu an:66.10
fark:1.90 kg

iyi mi acaba
geleceğim yine

Tebrik ederim gayet güzel bir sonuç. Menülerin takip edemedim. Edebilseydim daha iyi bir yorum yapabilirdim ama ilk hafta ve senin kilonda birisi için çok iyi bir sonuç.

bu hafta değilde ebrucum haftaya en azından şu okul bitsin bi çünkü staja gittiğim yerde ipin ucunu kaçırabiliyorum bu hafta okul bitiyo haftaya giriyim canım olur mu

Tamamdır canım. Listeye girmeni senin için istiyorum aslında. Listeye girince ipin ucu kaçmıyor. Takımı listeyi düşünüp dikkat ediyorsun yediklerine. O zaman haftaya da senden iyi bir sonuç bekliyorum.

Ebrucum ins kilo almicam artik duzenimi oturttum.hedefimede 2.7 kg kaldi bu arada onuda verebilirim umarim.arada ugrarim canim 6 ay uzak kalabilecegimi sanmiyorum:)

Tamamdır canım. Listeye girmeni senin için istiyorum aslında. Listeye girince ipin ucu kaçmıyor. Takımı listeyi düşünüp dikkat ediyorsun yediklerine. O zaman haftaya da senden iyi bir sonuç bekliyorum.

dikkat etmeye çalışıyorum ebrucum aslında çok düzgün besleniyorum ama köye staja gidiyoruz evden ne güzel yemekler götürüyorum sonra boşluğ bi çıkıyoruz kızlar cips çikolata evde kalanlar kek börek filan ben varya şu 14 hafta içinde kilomu korudugum için şükrediyorum annem dio ki o kadar yiyosunuz stajda nereye gidiyo. resmen 2 günde yediğimi 3 günde öğütüyorum düşün

Kızlar takımın gidişatı iyice bozuldu. Hiç gelmeyenler var, arada bir uğrayanlar, ara ara bir ceee deyip kaçanlar ve takımı hiç yalnız bırakmayanlar. Durum böyle olunca sürekli buralarda olan ve kilo veren arkadaşlara haksızlık oluyor. Yarın itibariyle mesaj sayımına ve menü takibine yeniden başlıyoruz. Mesaj sayımını yeni gelen arkadaşlar bilmiyor. Eskiler yenilere anlatırsa çok sevinirim. Yarın mesaj sayım listesini yayınlayacağım. Ve artık herkes hergün gelip en az 5 mesaj yazmak zorunda olacak. Zaten kurallarda öyleydi ama ben gelemiyorum takip edemiyorum diye kurallar biraz esnetilmişti. Takımın yeniden düzene girebilmesi için ve herkesin hedefine ulaşabilmesi için takım kurallarına harfiyen uymaya başlıyoruz. Kaçamaklar içinde ceza sistemi yeniden başlasın istiyorum. Başka önerileri olan varsa eğer her türlü öneriye açığım.

Kilo almak yok canim.arada ugricam.sizde kendinize iyi bakin kizlar:)

kızlar mesaj sayma işlemi şöyle oluyor

1. profilinize girin

2. hepsi yazan yerin yanında kendi nickiniz yazar oraya tıklayın

3. tarih o günün tarihi mi dikkat edin

4. takım 13. takım mı dikkat edin

5. sayın ve ilgili kişiye özel mesaj atın

Bunu daha önce hiç düşünmemiştim canım. bundan sonra eğer perşembe nöbetçi olursam sabah nöbete gitmeden tartılayım o zaman.

Benim hatam kızlar bi turlu tam olarak kendimi veremedim sanki.
Hatta hafta ici artidaydim.Sabah wc ihtiyacimi giderebilseydim daha iyi sonuc olurdu aslinda.:-/

Son düzenleme:

Aynen cnm dünden itibaren toparlanmak için elimden geleni yapıyorum

Benim hatam kızlar bi turlu tam olarak kendimi veremedim sanki.
Hatta hafta ici artidaydim.Sabah wc ihtiyacimi giderebilseydim daha iyi sonuc olurdu aslinda.:-/

bence kendini vermelisin canım hani 60 küsürlerde oldugunda bi elbise giyip resmini atmıştın o halini düşün

Aynen cnm dünden itibaren toparlanmak için elimden geleni yapıyorum

hemen toparlan beste bak yaz geliyo bikiniler giyicez

Evett Ebru'cum ya gerçekten iyice batırdım yaniii görünüşte hep dikkat ediyorum ama demekki yanlış olan birşeyler varr ilk yapacaklarım yarından itibaren yine spora sarılmak ve ekmekle tatlıyı kesmek olacak...dediklerin cok mantıklı cnm bizim içinde güzel motivasyon olur listeye girememek de kötü oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…