Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

herkese günaydınalr
dünkü menüm;

aç karna ılık su ve sirke
sonra 1 fincan yeşil çay

09:00 da bir adet ceviz
1 adet domates
1 adet salatalık
1 adet yeşil sivri biber
1 adet yumurta
30 gr peynir
1 dilim ince kepek ekmeği
ve şekersiz çay

11:00-11:30 arası
1 adet yeşil elma

13.00-13.30 arası
yağsız arpa şehriye çorbası yağsız ve tussuz:KK25::KK25::KK25:

15.30-16:00 arası şekerisz 1 fincan neskafe

18:00 de beyaz lahanaları ince doğradım içinede yoğurt koydum sulandırdım
yanındada 1 tabak yine çorbadan

21:00 yarım avuç leblebi

ve yeşil çay 1 f,ncan yine

2 lt su
ve sabah 30 dk akşam 30 dk yürüyüş

sizce kilo verebilir miyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bayanlar bişi sorucam
ben şimdi sabah ve akşam 30 ar dk dan 1 saat yürüyorum
eve gelince hiç halim kalmıyor
ayaklarım ağrıyor geçer mi acaba bu yaaa

herkese günaydınalr
dünkü menüm;

sonra 1 fincan yeşil çay

1 adet domates
1 adet salatalık
1 adet yeşil sivri biber
1 adet yumurta
30 gr peynir
ve şekersiz çay

1 adet yeşil elma

13.00-13.30 arası

2 lt su

Menün güzel canım istikrar ve devamlılığı olduğu sürece kilo verirsin,yürüyüşlerini bence ya sabah 1 saat yada akşam 1 saat yap vücut yarım saatten sonra daha iyi ter atar metabolizma hızlanır bence ayaklarının ağrıması da geçer merak etme ben haftada 3 yürüyordum o kadar alıştım ki yürümesem bisiklet surmesem eksiklik hissediyorum önceden yürümemek için kendimce bahaneler uydururdum yok hava soğuk yok yağmur yağcak şimdi kilo vermeye çok endeksliyim :KK34:

bayanlar bişi sorucam
ben şimdi sabah ve akşam 30 ar dk dan 1 saat yürüyorum
eve gelince hiç halim kalmıyor
ayaklarım ağrıyor geçer mi acaba bu yaaa

Gecer tabi cnm.yeni basladiysan eger alışık olmadıgindandır.
Bir cıkmaya 2 saat yurudugum zamanlarda oluyor benim.ertesi gun biseyim kalmiyor.
Mesela gecen gun 3 saat carsıda yurudum,kiyafet denedim.
Aksamda gorumcemle sahilde 1.5 saat yuruduk.ayaklarim cok agirdi.cok yoruldum.ama sabah uyandigimda biseyim yoktu.:KK66:)
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkese günaydınalr
dünkü menüm;

sonra 1 fincan yeşil çay

1 adet domates
1 adet salatalık
1 adet yeşil sivri biber
1 adet yumurta
30 gr peynir
ve şekersiz çay

1 adet yeşil elma

13.00-13.30 arası

2 lt su

Bence verirsin cnm tabi herhangi bir saglik sorunun yoksa.:KK66:
Amaa yagi ve tuzu tamamen kesmene gerek yok.sonucta herseyin azı yarar,ÇOGU ZARAR!
Omur boyu bu sekilde beslenemezsin.yagsiz,tuzsuz..
Birde sehriye corbasini hergun yapıp yeme.oda beyaz hamur sonucta.ama abartmadigin surece sorun yok bence.
Bende cok severim,tavuk suyunda cok guzel oluyor:KK66:)

Menün güzel canım istikrar ve devamlılığı olduğu sürece kilo verirsin,yürüyüşlerini bence ya sabah 1 saat yada akşam 1 saat yap vücut yarım saatten sonra daha iyi ter atar metabolizma hızlanır bence ayaklarının ağrıması da geçer merak etme ben haftada 3 yürüyordum o kadar alıştım ki yürümesem bisiklet surmesem eksiklik hissediyorum önceden yürümemek için kendimce bahaneler uydururdum yok hava soğuk yok yağmur yağcak şimdi kilo vermeye çok endeksliyim :KK34:

canım ben sürekli 1 saat yürüyemem halim kalmıyor resmen
belki ilerde vucut alışınca başlarım ama dayanamıyorum
bende çook istekliyim şu an 68 kiloyum ve ilk hedefim 65 olmak sonrada 63 sonra 60 inş
ve bebek çalışmalarına başlamak
beniim amacım ne kadar az kilo ile hamile kalırsam o kadar iyi
bizde ırsi doğumlarda 30-35 kilo almakta:KK25::KK25:

Gecer tabi cnm.yeni basladiysan eger alışık olmadıgindandır.
Bir cıkmaya 2 saat yurudugum zamanlarda oluyor benim.ertesi gun biseyim kalmiyor.
Mesela gecen gun 3 saat carsıda yurudum,kiyafet denedim.
Aksamda gorumcemle sahilde 1.5 saat yuruduk.ayaklarim cok agirdi.cok yoruldum.ama sabah uyandigimda biseyim yoktu.:KK66:)

inş ama sonra bir dinçlik geliyoır üstüme yürüyşten sonra
ilk başlarda ağrı oluyor ama vucut alıştıkça geçiyor sanırım

Bence verirsin cnm tabi herhangi bir saglik sorunun yoksa.:KK66:
Amaa yagi ve tuzu tamamen kesmene gerek yok.sonucta herseyin azı yarar,ÇOGU ZARAR!
Omur boyu bu sekilde beslenemezsin.yagsiz,tuzsuz..
Birde sehriye corbasini hergun yapıp yeme.oda beyaz hamur sonucta.ama abartmadigin surece sorun yok bence.
Bende cok severim,tavuk suyunda cok guzel oluyor:KK66:)

aslında hklısım ama hırs yaptım sanırım
acelem varmış gibi
yok çorbam biter bugün
yarından itibarende lahanaya devam ederim
sonrada 10 gr tavuk haşlama ile...
inş istedieğimiz kolaya geliriz

canım ben sürekli 1 saat yürüyemem halim kalmıyor resmen
belki ilerde vucut alışınca başlarım ama dayanamıyorum
bende çook istekliyim şu an 68 kiloyum ve ilk hedefim 65 olmak sonrada 63 sonra 60 inş
ve bebek çalışmalarına başlamak
beniim amacım ne kadar az kilo ile hamile kalırsam o kadar iyi
bizde ırsi doğumlarda 30-35 kilo almakta:KK25::KK25:

inş ama sonra bir dinçlik geliyoır üstüme yürüyşten sonra
ilk başlarda ağrı oluyor ama vucut alıştıkça geçiyor sanırım

aslında hklısım ama hırs yaptım sanırım
acelem varmış gibi
yok çorbam biter bugün
yarından itibarende lahanaya devam ederim
sonrada 10 gr tavuk haşlama ile...
inş istedieğimiz kolaya geliriz
Insallah..:KK66:
selam kızlar bugün biraz daha iyiym hepinize kaçamaksız haftasonları diliyorum

Slmm cnm gecmis olsun..

tamam canım bunu bilmiyodum.bu haftada bildiririm yaparım.sonra izinli olabiliyorum dimi

hatırlat canım ben olmassam ebruya listeye izinli yazsın seni bildirim yaparken izne ayrılmak istiyorum yaz.

2 hafta listeye giremiosun canım bide döndüğünde kilo almış olursan izne ayrıldıgın kilonun altına kadar da giremiosun cnm

sağol

canım bnm ya senin nası gidiyo diyet filan pek giremiyorum takip edemedim hiç

2 haftadir sabitim cnm ya.
Bu hafta daha dikkatli olucam.
Dun tartinin pilini cikarttim.cumaya kadar tartilmiyacam.
Yoksa gunde 50 defa falan tartiliyorumdur.:KK43:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşım da 13. takımda bende sizin takıma katılmak istiyorum yer varsa ÖZGEÇMİŞ; hep ama hep tombiktim zaten derken bi gayret düğünümde 66 oldum ama 3 ay içinde 10 kilo aldım sonra hamilelik emzirirken 84 oldum diyetisyene gittim 72 oldum yine aldım verdim derken 5 sene sonra bi bebeğim daha oldu ve kilolu bi başlangıç yaptım şimdi bebeğim 3 aylık hazır yaz gelmişken sezaryan ağrıları geçmişken yürüyüş vs de yaparak sizlerinde destek ve önerileriyle 13. takıma katılmak istiyorum.. 87 kiloyum 167 boyum 27 yaşındayım

kizlar merhaba🙋 ben bugun kalkar kalkmaz 2 tane kayisi yedim ardina ilik su ictim 1 bardak. 1 saat sonra 2 dilim ekmek, salatalik-domates-biber(1 er tane), 1 bardak acik cay, 3 parmak peynir yedim. suan gayet tokum:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hatırlat canım ben olmassam ebruya listeye izinli yazsın seni bildirim yaparken izne ayrılmak istiyorum yaz.

2 hafta listeye giremiosun canım bide döndüğünde kilo almış olursan izne ayrıldıgın kilonun altına kadar da giremiosun cnm

tamam canım hatırlatırım.2 hafta listeye giremediğimi biliyorum zaten.umarım kiloda almam

merhaba arkadaşım da 13. takımda bende sizin takıma katılmak istiyorum yer varsa ÖZGEÇMİŞ; hep ama hep tombiktim zaten derken bi gayret düğünümde 66 oldum ama 3 ay içinde 10 kilo aldım sonra hamilelik emzirirken 84 oldum diyetisyene gittim 72 oldum yine aldım verdim derken 5 sene sonra bi bebeğim daha oldu ve kilolu bi başlangıç yaptım şimdi bebeğim 3 aylık hazır yaz gelmişken sezaryan ağrıları geçmişken yürüyüş vs de yaparak sizlerinde destek ve önerileriyle 13. takıma katılmak istiyorum.. 87 kiloyum 167 boyum 27 yaşındayım

canım öncelikle hoşgelsin ben burcu 22 yaşımdayım bu takımla 17 kilo verdim 7 aydır korumadayım ve sadece 2 kilo aldım 59 la mezun olmuştum tekrar devam etcem ama bu aralar biraz hastayım nişanlıyım 6 eylülde düğünüm var sadece basen problemim var şuan şimdi sana kurllarımızı yazıcam kendini isimli tanıtırsan sevinirim

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

Hmm ozlemisim bu ekmegi.:KK66:
Ufak boyutlarda yapmissiniz cnm.
Ben o buyuyuklerin yarimi sandim.ondan yufka ekmek disinda guzel menu dedim.ama oyle degilmis.:KK66:

biz yapmadık kii sorunca internetten o resmi buldum da koydum bizim yaptıklarımız bitti ,uzuuun bi aradan sonra bir tanıdık getirince yedim bende :)haklısın ama yine de kalorili bir yiyecek.

herkese günaydınalr
dünkü menüm;

sonra 1 fincan yeşil çay

1 adet domates
1 adet salatalık
1 adet yeşil sivri biber
1 adet yumurta
30 gr peynir
ve şekersiz çay

1 adet yeşil elma

13.00-13.30 arası

2 lt su

gayet güzel bir menü bence kilo vermende bir sorun olacağını sanmıyorum ama belki arpa şehriye gibi karbonhidrat ağırlıklı bir çorba yerine sebze bazlı bir çorba tercih etsen daha iyi olur
hamile kalmak için zayıflıyormuşsun
bence zayıf hamile kalmak kadar sağlıklı bir bünye ile hamile kalmak da önemli
bu yüzden az olmak kaydıyla yağı tuzu çok kesme bence yağ da sebzelerin vitaminin emilmesini sağlıyor.

iyi akşamlar hanımlar

9.30
bir porsiyon nesfit meyveli gevrek (tam yağlı sütle)

14:00
tavuklu salata
bir bardak ayran

15:00
bir sade kahve
nestle bitter çikolatalı gofret
(160 kalori)

18:00
bir tabak ıspanak
bir kase yoğurt

2lt su
1 saat yürüyüş