Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Geçmiş olsun canım. Bildirim için geç olmadı. İkinci bildirimini alıyorum. Bu sonuç çok daha iyi olmuş. Yeniden tebrikler :KK9:

Teşekkür ederim ebrucum. Diyetisyen kontrolüm geçen haftaydı.1400 kal den 1300 e düştü. İnşallah daha hızlı kilo verebilirim bundan sonra :)

Kötü bir sonuç olmuş bu Özlem. :KK20: Keşke dikkat etseydin. Takımdan azıcık uzak kalan kilo alıyor. Mümkün olduğunca buralarda olmaya çalışın. Yoksa takımın ortalaması düşüyor. Bu da kilo veren diğer üyelere haksızlık oluyor.

Geçmiş olsun yeniden ama biran önce kendine gelmen lazım. Aylardır yerinde sayıyorsun. Geçen yıl ne kadar güzel zayıflıyordun. En kısa zamanda seni öyle görmek istiyorum.

117 olarak ilk ne zaman başladın. Tickerında 20 kiloya yakın vermiş görünüyorsun. Eğer öyleyse şuan seni bir süre görmeyen insanların seni görünce şok geçiriyor olmaları lazım. Hatta bizimle de fotoğraf paylaşabilirsin. Ben merak ettim mesela. 117 kiloyken ki ve şimdiki hallerini. Bunun için bile kocaman bir alkış lazım sana. Senin kilolarında olup da şimdiye kadar azmedip pesetmeyen insan sayısı çok azdır. :nazar::KK9:

Kolay gelsin canım. Bir ara bana da uğrasana :KK52::KK52:

Mesajını aldım canım. Kolay gelsin sana. Kilo almamaya çalış ama dönüş için acele etme. İşlerini ne zaman yoluna koyarsan yani bol paylaşım yapabileceğin zaman gel. İzindesin diye de uğramamazlık yapma. Ara ara gel. Ayrıca izne ayrıldıktan sonra 6 ay yarışmazsan yani izinden dönmezsen diskalifiye oluyorsun haberin olsun. İzin süresini ona göre ayarla.

Geçmiş olsun canım. Bildirim için geç olmadı. İkinci bildirimini alıyorum. Bu sonuç çok daha iyi olmuş. Yeniden tebrikler :KK9:
Sagol cnm.:KK66:
Inan bende cok cook istiyorum.
Kilo veremeyecegimi dusunmemistim 2 -3 hafta sonra dugun var.mesela ocak ayinda basladigimda 3-4 ayda yani mayisa kadar 10-15 kilo veririm diye dusunmustum.ama olmadi.
Artik darisi agustostostaki dugunun basina:))
Agustosun sonuna kadar soyle 60 falan olabilsem keskee:KK66:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar bende diyetteyim diyet günlüğüme bakarmısınız yanlış mı besleniyorum hiç zayıflayamıyorum yol gösterin bana :26::26::KK25::KK25::KK25::KK5::KK5::KK5::2::2::2:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=708667 DİYET GÜNLÜĞÜM BU :26::26:

Birinciler kim olmuş acaba çok çaba gösteriyorum ama fazla gitmiyor daha çok spor yapıcam :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

***13. TAKIM 357. ETAP***

Alsimi (69.3/68.7/0.6/%0.87)
edahafiz(82///%) Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı
Kelebekcim(82/81/1/%1.22)

OoOturtleOoO ( 98.6/97.1/1.5/%1.52)
ozzlleemm (63/63.3/-0.3/%-0.48)
Ozlem ( 79.7/79.7/0/%0) Kilosu sabit
pamuh(75.4/74/1.4/%1.86)

saengie(76.4/75.5/0.9/%1.18)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.77

Mesajını aldım canım. Kolay gelsin sana. Kilo almamaya çalış ama dönüş için acele etme. İşlerini ne zaman yoluna koyarsan yani bol paylaşım yapabileceğin zaman gel. İzindesin diye de uğramamazlık yapma. Ara ara gel. Ayrıca izne ayrıldıktan sonra 6 ay yarışmazsan yani izinden dönmezsen diskalifiye oluyorsun haberin olsun. İzin süresini ona göre ayarla.
En fazla haftayada olmam ama ondan sonra elimden gelenin fazlasıyla aranızda olucam inşaallah:16:

Slm kızlar kilom sabit malesef verememişim baya da spor yapıyorum ama faydasını ne zaman görücem bilmem

62,9

Kötü bir sonuç olmuş bu Özlem. :KK20: Keşke dikkat etseydin. Takımdan azıcık uzak kalan kilo alıyor. Mümkün olduğunca buralarda olmaya çalışın. Yoksa takımın ortalaması düşüyor. Bu da kilo veren diğer üyelere haksızlık oluyor.

Geçmiş olsun yeniden ama biran önce kendine gelmen lazım. Aylardır yerinde sayıyorsun. Geçen yıl ne kadar güzel zayıflıyordun. En kısa zamanda seni öyle görmek istiyorum.

117 olarak ilk ne zaman başladın. Tickerında 20 kiloya yakın vermiş görünüyorsun. Eğer öyleyse şuan seni bir süre görmeyen insanların seni görünce şok geçiriyor olmaları lazım. Hatta bizimle de fotoğraf paylaşabilirsin. Ben merak ettim mesela. 117 kiloyken ki ve şimdiki hallerini. Bunun için bile kocaman bir alkış lazım sana. Senin kilolarında olup da şimdiye kadar azmedip pesetmeyen insan sayısı çok azdır. :nazar::KK9:

Kolay gelsin canım. Bir ara bana da uğrasana :KK52::KK52:

12 hafta falan oldu 117.7 ile başladım :)) 20.6 kg verdim annem görmemişti annem sen 20 kilo vermişsin dedi direk o zaman 18 falan vermiştim bende hissediyorum artık verdiğimi göbeğim hala büyük ama bel kısmından ve bacak kısmından gitti daha çok bakım varsa eklerim fotoğraf benim bu ikinci diyet yapışım aslında daha önce yaptığımda 80e falan inmiştim hala eski kiloma inemedim bu kez kararlıyım hedef 70:) 70e kadar devam

Son düzenleme:
Tebrikler Gönül' cüm :KK9:Geçen haftanın telafisini yaptın ama sanırım hala dijital tartı almadın. Eğer imkanın varsa en kısa zamanda bir dijital tartı edin lütfen. Bildirimler için bu çok önemli. Çünkü listedesin ve + - kilolar takım listesini çok etkiliyor. :KK34:

Tebrikler Havva' cım :nazar::KK9: Çok güzel gidiyorsun maşallah sana. İnşallah en kısa zamanda seni ideal kilonda göreceğiz böyle gidersen. Bu arada lütfen her hafta mutlaka bir fotoğraf çektir. Ve kilolarını not al. İlerde çok işine yarayacak :KK34:

Tebrikler Hilal' cim çok çok güzel gidiyorsun.:KK9: Sana da kocaman bir maşallah :nazar: Böyle giderse yaza incecik bir hatun olacaksın.

Tebrikler Gülsüm' cüm. :KK9:Gayet güzel bir sonuç. Tartın dijital mi?

Günaydın Havva' cım, birkaç gündür aktif olarak geliyorum ama bende seni göremiyorum :KK34:

Sende benim gibi olmuşsun sanırım. Hadi bakalım bu hafta yarışalım senle. Madem ikimizde listede yokuz bir çaresine bakalım şu kiloların. Menü bekliyorum senden de her akşam. :KK34:

Ebrucum tamam canim yarısalim
Ama ben sana göre avantajlıyimda kilom çok olduğu için yüzdeye göre bakariz
Anlaştık mi

Burcu'cum torentten istedigin videolari indirebilirsin.,Ebru Sallí'nin
21 gunluk cardio pilatesi,
21 gunluk super bir karın pilates videolari ve daha bir suru videosu var.ve yeni bir dvd cikarmis skinny jean diye.sozde 21 gunde dar paca dar kotlarin icine girebilirmisiz.bu sizin gibi kilo.verenler icin uygundur cnm.:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bakıyorum özlemcim çok sağol

Tebrikler Özlem' cim :KK9: Diyet süresi uzadıkça ara ara böyle azalmalar olabilir. Bunu düzeninle kıyaslama. Artık hedefe kadar bu şekilde gidersin. Akşam yemeğini kesmeyi sakın ama sakın düşünme. Metabolizmanı bozarsın zayıflayacağım derken farklı sorunlar çıkabilir ortaya. Onun yerine su ve spora ağırlık ver. Protein ve karbonhidrat alımını dengele. Daha rahat kilo verirsin. Sağlıksız yöntemlerden uzak dur. :KK34:

Günaydın kızlar

Geçen hafta: 69.3
Bu hafta: 68.7
Fark: 600 gr.
Yüzde: 0.87

:KK76: :KK76: :KK76: :KK76:

kilom azaldıkça vermem de azalmaya başladı. yine de iyi.

bu hafta farklı yöntemler denemeyi düşünüyorum. akşam ekmeğini tamamen kesip yediklerimi azaltıp daha çok sebze yemeklerine ağırlık vereceğim. uzun süredir etle besleniyorum. :KK53: suyumu da artıracağım. bakalım...

yok ebrucum yanlış anlamışsın akşam yemeğini değil akşam ekmeğini kesicem dedim. :) merak etme sağlıksız herhangi bir şey yapmam. :KK31:

Son düzenleme:
12 hafta falan oldu 117.7 ile başladım :)) 20.6 kg verdim annem görmemişti annem sen 20 kilo vermişsin dedi direk o zaman 18 falan vermiştim bende hissediyorum artık verdiğimi göbeğim hala büyük ama bel kısmından ve bacak kısmından gitti daha çok bakım varsa eklerim fotoğraf benim bu ikinci diyet yapışım aslında daha önce yaptığımda 80e falan inmiştim hala eski kiloma inemedim bu kez kararlıyım hedef 70:) 70e kadar devam

maşallah havvacım ya nazar değmesin. :nazar: bende imrenerek bakıyorum sana kaç aydır. :nazar: sakın bırakma. :KK19:

Kızlar bugün son iki vizeme de girdim veee bitti. :KK1: uzun süredir alışmışım belli bir saatte uyuyup belli bir saatte kalkmaya, vize haftası ders çalıştığım için geç saatlerde yatıp erken kalkmak beni çok yordu. ama sınavlarımın hepsi de iyi geçti gibi. :nazar: İnşallah finallerim de bitti yazdığım günü görürüm. tatil istiyorum evime gitmek istiyorummmm. :KK37:

Bugün arkadaşımla doğum günümü kutladık ama 6 gün önceden. :KK53: o benim doğum günümde burada olamayacağı için erkenden kutladı. pasta mı? ah evet yedim maalesef. :KK37: işin komik yanı sanırım doğum günüm farklı günlerde 4 ayrı kez kutlanacak. hediye olarak kitap almış baya ilgimi çekti, okumaya başlayacağım en kısa zamanda.

Bir de bana şu sivilcelerimden kurtulmanın yolunu söyleyebilecek olanınız var mı? :KK43: az önce kil maskesi yaptım suratım baya kuru oldu yağlar gitti falan. sizin tavsiyeleriniz var mı? bıktım artık ya gerçekten. suratım çok kötü görünüyor. biri bitiyor başkası çıkıyor. hep stresten heeeep. :KK25:

çok konuştum kusura bakmayın. :KK53:

MENÜM

08:00
1 kase special k gevrek ve yarım yağlı süt

12:00
1 büyük dilim peynir
2 kepekli ekmek
1 armut
1 dilim domates

14:30
1 dilim elma

17:00