Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kizlar gunaydin felaket yogunum ve hayvan gibbi yemelere basladim yine kilo aldim mi bilmiyorum 61 ustuyum o kesin ama 62 yokumdur bi daha kisir cogkofte tarzi yemicem yeni cok yemicem davuldan Farkim yok. Araniza donmeyi cok istiyorum ama inanin hic zamanim kalmiyo herkese vakit ayirmak zorunda kaliyorum. Bi arada bi elbise aliyorum yazin bi dugun icin cok da uygun ole bi abiyeicin 150 lira ve 38 beden simdi tadilatta sirti cok acikti tul yapilacak ama cok guzel tadilattan cikinca resmini atcam. Carsambada kep torenim icin alcm ins. Bulurun sari istiyorum ama bakalim neyse kizlar cok hevezelik ettim disimi filan fircalayim staja gotcm opludunuz :KK54::KK54:

kizlar gunaydin felaket yogunum ve hayvan gibbi yemelere basladim yine kilo aldim mi bilmiyorum 61 ustuyum o kesin ama 62 yokumdur bi daha kisir cogkofte tarzi yemicem yeni cok yemicem davuldan Farkim yok. Araniza donmeyi cok istiyorum ama inanin hic zamanim kalmiyo herkese vakit ayirmak zorunda kaliyorum. Bi arada bi elbise aliyorum yazin bi dugun icin cok da uygun ole bi abiyeicin 150 lira ve 38 beden simdi tadilatta sirti cok acikti tul yapilacak ama cok guzel tadilattan cikinca resmini atcam. Carsambada kep torenim icin alcm ins. Bulurun sari istiyorum ama bakalim neyse kizlar cok hevezelik ettim disimi filan fircalayim staja gotcm opludunuz :KK54::KK54:

Günaydınn ayy ne güzel 38 beden elbise ahh ahh.

Güne sağlıklı bir kahvaltı ile başladım.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397534709.058418.jpg

Gunaydin kizlar...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar hepinize günaydın bugün yoğun bi gün beni bekliyo allah hepimizin yardımcısı olsun menümü akşam bildiricem artık😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Güne sağlıklı bir kahvaltı ile başladım.

Eki Görüntüle 1069496
Afiyet olsun kelebekcim..
Ne guzel sporunuda yapmissin.:KK66:
Kızlar hepinize günaydın bugün yoğun bi gün beni bekliyo allah hepimizin yardımcısı olsun menümü akşam bildiricem artık😊

Gunaydin cnm kolay gelsin sana.:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kelebekcim abla 😊menüyü akşam bildirsem olur demi illa sabah değil 😛

Kelebekcim abla 😊menüyü akşam bildirsem olur demi illa sabah değil 😛

Günaydın canımcım. Zaten genelde akşam yeme içmelerimiz bitince yazıyoruz menümüzü. Günlük be yedik sabah öğle akşam saatleriyle yazıyoruz. Benimkine bakınca görürsün. Bide yaptığımız sporu ve içtiğimiz suyu yazıyoruz. Ben sana lesli yi tavsiye ediyorum. Küboşumla yaparsınız 💋💋💋

Tmm o zaman kahvaltımı paylaşırım birazdan saol canımcımm😘😘

Yok onu biliyorum tatlım okuldan gelince toplu yazarım tatlım 😘😘

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397543288.508664.jpg buda benim sabah kahvaltım kalktığımda ılık su içtim birazdanda yürüyüşe çıkıcam

Buda sporumun bir kısmı kızlar..:KK8:

Eklentiler

• $DSC_0868.jpg
    $DSC_0868.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 27
Kızalar bana kızın ben bugün tartıldım ve artıda çıktım ya acaba ödem var ve kabızım ondan mı ya bağırsak çalıştırıcı çaylar biliyor musunuz kızlar :KK43:((

Kızalar bana kızın ben bugün tartıldım ve artıda çıktım ya acaba ödem var ve kabızım ondan mı ya bağırsak çalıştırıcı çaylar biliyor musunuz kızlar :KK43:((

hangi çay iyi gelir bilmiyorum ama geçen gün bir yazı okumuştum.aç karna günde bir kaç kez keten tohumu tozunu suyla karıştırıp içmek bağırsakları çalıştırır kabızlığa iyi gelir yazıyodur.istersen bunu dene

X