Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

evet canım diyetisyen bencede gitmelisin direnç gelişmiş olabilir ihmal etme

Son düzenleme:
Gecen hafta ; 79.6

Bu hafta ; 80.4

Fark ; + 800gr

Kizlar kusurabakmayin. + sonuc icin. bende sıkılmıs durumdayım.3 ay olacak neredeyse 80lerden kurtulamadim. 79 oluyor sonra tekrar 80.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

***13. TAKIM 353. ETAP***

Alsimi (70.6/70.1
/0.5/%0.71)
gubsej (90/90/0/%0) sabit.
OoOturtleOoO ( 102.9/102.4/0.5/%0.46)
Ozlem (79.6/80.4/-0.8/%-1.01)
ozzlleemm (65.3/64.8/0.5/0.77)
ssercecik ( 65.5/65.5/0/%0)sabit.

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.16

***13. TAKIM 353. ETAP***

Alsimi (70.6/70.1
/0.5/%0.71)
gubsej (90/90/0/%0) sabit
OoOturtleOoO ( 102.9/102.4/0.5/%0.49)
Ozlem (79.6/80.4/-0.8/%-1.01) Geri dönmek üzere ayrıldı
ozzlleemm (65.3/64.8/0.5/0.77)
ssercecik ( 65.5/65.5/0/%0)sabit

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.16

Gunaydinnn kizlarr.... Int.paketim bitecegi icin giremedim dun.:-/ cok az var onuda bildirim icin kullanmadim birazdan biter. tlf.da cok int. Gidiyor.:/

Günaydın canım. İzinli yazdım seni ama sakın kilo alma. Diyetine devam et. Yoksa listeye girmen zorlaşır.

Listen nasıl bilmiyorum ama büyük ihtimal ödemdir. Bu hafta gelmeye çalışacağım. Menüleri de kontrol ederim. Eğer bir yanlışlık görürsem zaten söylerim sana. Yarın sabah yeniden tartılırsın belki o anlık bir sonuçtur.

Günaydın kızlar kilo bildirimimi yapayım

İki hafta önce 61,4 idi
Bugün de aynı 61,4

Almadığıma seviniyorum yine
Günaydın canım. Almamakta güzel bir şey. Hele olduğun kiloyu korumak daha zor.

Amin canim Allah razi olsun duaya cok ihtiyacim var
Nur' cum Allah yardımcın olsun. Az çok tahmin ediyorum sorunları. Umarım her şey gönlünce olur.

Tebrikler Özlem' cim. Senin kilonda bu sonuç normal sayılır. Ara ara böyle durumlar olacak önemli olan senin pes etmemen. Az kaldı 6 lı rakamlara. Bundan sonrası daha kolay gider inşallah.

Şuan çok vaktim yok canım detaylı yazamıyorum ama ilk fırsatta konuşuruz bu konuyu. İlaç verdiyse doktor mutlaka ilaçlarını kullanmasını sağla. İnşallah düzelir biran önce. Sende kilo almamaya çalış.

geçen hafta : 65.3
bu hafta : 64.8
fark : 500 gr
yüzde : 0.76
Tebrikler Özlem' cim.

İnşallah güzel sonuçlar alırsın Burcu cum. Allah yardımcın olsun sınavlarında. Kilonda gayet güzel ama almamaya dikkat et. Alınca çok zor gidiyor.

canım genelde alıp veriyorum ama 62 nin üstünü çok görmedim bu arada önümüzdeki ay 6 ayım doluyor belki bni listeye alırsın

özlemcim yeme stilini değiştir biraz derim mesela bu hafta nesfit yediysen çıkar ben takip edemedim ama nesfit 14 günden sonra ara verilmesi gereken bişiymiş

ben nesfiti hergün yemiyorum ki burcucum ya. mesela en son 3-4 gün önce yedim. haftada 2-3 kere falan yiyorum anca. her sabah, akşam proteinimi alıyorum yumurtadan, etten, tavuktan. çorbamı da içiyorum hep, sıvı yemiş olayım diye. başlarda kabızlık sorunum olmuyordu ama artık her hafta olmaya başladı. inan bu hafta hak ettiğim sonuç bu değildi çünkü tuvalet sorunum olmadan önce tartıldığımda çok daha eksilerdeydim. dün problemimi çözdüm sayılır ama hala karnımda gaz var hissediyorum. sıkıldım her hafta bununla uğraşmaktan.

Tebrikler Özlem' cim. Senin kilonda bu sonuç normal sayılır. Ara ara böyle durumlar olacak önemli olan senin pes etmemen. Az kaldı 6 lı rakamlara. Bundan sonrası daha kolay gider inşallah.

kilo azaldıkça verim de azalır mı demek istiyorsun yani? bunu bende biliyorum evet ama bu azalmanın nedeni bu değil yukarda anlattım. aşırı karbonhidrat da tüketmiyorum ki bilemedim.

Kızlar bu hafta ödül mödül vermiyorum kendime. haftaya cuma 68 leri görürsem eğer ekler ödülü koydum kendime. en az 1.2 kg. vermem gerekiyor bu durumda. geçen 2 hafta hep bu kadar vermiştim bu hafta da verebilirim herhalde. yani umarım. canım feci halde ekler çekiyor geçen haftadan beri, ben bu ekleri haftaya cuma yerim arkadaş.

o zaman bagırsakların az tembellik yapıolar demek ki arada degil bndede her hafta hemde belli günler oluyo cnm ona genelde çözüm düzenli uyku filan oluyo

o zaman bagırsakların az tembellik yapıolar demek ki arada degil bndede her hafta hemde belli günler oluyo cnm ona genelde çözüm düzenli uyku filan oluyo

uykum hayatımın hiçbir döneminde olmadığı kadar düzenli şu aralar. ben bi çaresine bakıcam bu hafta.

Amin Ebrucum Allah razi olsun. Insallah

Off off herkesin morali bozuk benimde çok fena iki gündür kendimi sıkmaktan kafayı yedim resmen sıkıntı sıkıntı herşey üstüme üstüme geliyor iyileşmedim bir türlü okul boğuyor beni çekip gidesim var buralardan modundayim

aynen havva ya. stres stres stres... boğuluyorum bazen. her şeyi bırakıp gitmek istiyorum.

canım genelde alıp veriyorum ama 62 nin üstünü çok görmedim bu arada önümüzdeki ay 6 ayım doluyor belki bni listeye alırsın
Altı ayın dolduğunda direkt gel listeye. Kaça kadar inmek istiyorsun? Hatta imkanım olsa ben bile girerim listeye. Hiç olmazsa daha fazla motive oluruz.

O zaman çok takılma bu konuya. Çünkü kafaya takınca da olabilecek bir sorun.

Woooaww güzel bir ödül. Acaba dedim bende mi haftaya kendime ödül versem ama ne gerek var zaten ödül vere vere bu kilolara geldim Ama sen kendine ver ödülü. Çünkü yüksek kilolardan düşmek ödül gerektiriyor.

onayımı aldım

valla ebrucum 55 e kadar niyetım var amacım skılşmk biraz nisanda doluyo 6 ayım senn için istisna yapamaz mıyım oylama filn yparak

valla ebrucum 55 e kadar niyetım var amacım skılşmk biraz nisanda doluyo 6 ayım senn için istisna yapamaz mıyım oylama filn yparak

13 Aralıkta mezun olmuşum. Haziranda yeniden girebilirim listeye. O zamana kadar çoktan ideal kiloma ulaşmış olurum. Zaten çok bişey yok 3,1 kilom kaldı. Eğer haziranda durumum yine kötü olursa girerim listeye. Bence boyuna göre 55 olman güzel olur. Düğüne kadar hallet bence bu işi. İncecik bir gelin ol

Benim mesai bitmek üzere kızlar. Hazırlanmam lazım. Bugün hiç cuma gibi değil. Bomboş takım. Herkes silkinsin kendine gelsin. Bu hafta ortalama nedeniyle uyarı alıyoruz. Eğer haftaya uyarıyı kaldıramazsak sarı karta dönüşür.

Bu arada Hilal bu hafta + kiloda olduğun için seni listeye almadım. Ama geçmiş mesajlara baktığım kadarıyla paylaşımın az. Daha çok paylaşım bekliyorum hem senden hem diğer üyelerden. Lütfen herkes en az 5 mesaj kuralına uysun.

Ayrıca yeni üyeye ihtiyacımız var. Listemiz git gide azalıyor. Burcu cum denk geldiğin zaman yeni üye çağırabilir misin? Bende çağıracağım. Umarım haftaya daha güzel sonuçlar alırız.

Herkese örnek olsun üç gündür en ufak bir kaçamağım dahi yok. Kocaman tebrikler bana

Akşam fırsat bulursam gelmeye çalışırım. Daha doğrusu kayınvalideciğim oturmazsa bilgisayarın başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…