Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

şişiliyo canım ya bende dü gözlerim yumuk yumuk kalkınca tartıldım 62 kilo geldim mesela yüzük öle bi sıkmış ki parmagımı sankı biri su basmış vücuduma ay yok ya ben yeşilçay içiyimde bugün inerim herhalde spor yapck halim hiç yok

eve gittigimde msj atarim sana.metreyle olctum mezura alamadim daha.) Hedefim gecen haftayla aynı.79.9 Bu haftada ulasamazsam intihar edicem.

Son düzenleme:
Cnm benim olculeri not aldınmi? Almadiysan eve gittigim msj atarim sana.metreyle olctum mezura alamadim daha.)
Hedefim gecen haftayla aynı.79.9
Bu haftada ulasamazsam intihar edicem.

canım eksiklerin vardı o yüzden kaydedememiştim şu şekilde yazarsan

1-BOY
2-KİLO
3-OLMAK İSTEDĞİNİZ KİLO YANİ İDEAL KİLONUZ
4-BEL
5-BASEN
6-GÖBEK
7-KOL
8-BACAK
9-GÖĞÜS

Bi de ölçülerini aldığın tarihi ve o tarihteki kilonu alırsam hemen ekleyeyim özel msg at istersen.

eve gittigimde msj atarim sana.metreyle olctum mezura alamadim daha.) Hedefim gecen haftayla aynı.79.9 Bu haftada ulasamazsam intihar edicem.

Ozlem senin android kafayı yedi zannımca:) yazdıklarını düzeltiyosun bi aşşağıya yazsan daha iyi olmaz mı

Cnm peki cok sorguladinmi sen neden kardesim yok diye falan? Yanliş anlamazsan merak ettim sadece.:-/

yok canım hiç sorgulamadım çünkü mahallemiz çok kalabalıktı herksle kardeş gibiydik küçükken belki sorgulamışımdır hatırlamıyorum ama biraz aklım ermeye başlayınca annem çalışıyo babam çalışıyo bana zor yetiyolar filan diye düşünmeye başlamıştım sonra biraz düze çıkınca denediler olmadı hani annem çok yaşlıda değil 43 yasında ama tansiyon hastası

hoşgeldin tatlım bol sancılıyım ve boynu tutuğum sen nasılsın:)Ölçülerini kaydettim bilgin olsun.
hoşbuldum. :) boyun tutulması çok kötü ya geçmiş olsun. teşekkür ederim. ölçüleri aldığım tarih sana mesaj attığım tarih bu arada. :)

o sabah şişliğini bende fark ettim. cuma günü uyanır uyanmaz tartıldım. sonra birkaç dakika geçti yine tartıldım 100 gr. eksikti öncekine göre. 1 saat bekleyip tartılsaydım daha da düşer miydi merak ediyorum.

yaygın ödemse olabilir cnm

kızlar ölçülerini yazmayanlar bana özel msg atabilir mi ha bi de hedef kilolarınızı alayım

Canımcım ben telden giriyorumda, sana özel mesaj yazma yeri cıkmadı, yada ben bulamadım, ölçülerimi buraya yazsam olur mu?

Boy 1.69
Suan kilom 66
Hedef kilom 59
Gogus 90
Bel 73
Gobek 94
Basen 99
Kol 30
Bacak 58

Bunları aldıgım tarih 31.01.2014
:)

fundaaaa o yeşilçayı demlerken içine bi dilim elma at o zmn tadı güzel oluyo sölücektim unutmuşum

ya o kadar durgun ve cansız hissediyorum ki kendimi. aslında 3 mil tepinmek istiyorum leslie ile ama bu ruhsuzlukla ne kadar iyi yapabilirim bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…