Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tabiki canım hoşgeldin ben burcu 22 yaşımdayım sözlüyüm 5 ayda 17 kilo verdim korumaya ve ermeye devam ediyorum kendini isim iş gün boy hedef kilo ve şuan kilo şeklimde tanıtırsan sevinirim

Merhaba Burcu. Hoşbuldum. Teşekkür ederim. :)

33 yaşındayım evliyim 6 yaşında oğlum ve 5 buçuk aylık bir kızım var. Doğumdan önce çalışıyordum ama şimdi evdeyim çalışmıyorum. çocuklarla mücadeleye devam. 64.5 kiloyum 1.55 boy. ilk olarak 60 olmak istiyorum. (gözümü korkutmak istemiyorum) ama asıl hedefim 54 kg.
nasip olurda bir aksilik olmazsa ay sonu spora başlamayı düşünüyorum. doğumdan sonra 59 kiloya düşmüştüm ama süt olacak psikolojisi ile dikkat etmedim ve bu kiloya geldim.
oğlumun doğumundan sonrada 13. takıma gelmiştim hatta bir aralar takım kaptanlığı bile yapmıştım :))
takıma çok faydam olur mu bilemiyorum açıkçası yani kilo verme konusunda kendime pek güvenim yok. gelip gelmeme konusunda da endişelerim vardı. sizlerden yana değil ama dediğim gibi kendime pek güvenemiyorum. ama nereye kadar dedim. ayın 20 sinde kızım 6 ayını dolduruyor ve ek gıdalara başlayacağız nasipse yavaş yavaş. artık diyete girmeliyim deyip kollarımı sıvazladım. inşallah ay sonuna kadar 60 kiloyu görürüm.
Benim hikayem şimdilik bu kadar.

uykusuzluk stres daha ne olsun canım vücudun dinlenemiyor tabiki.Aman tuzdan uzak dur bu aralar.vücudumda 42.6kg su varmış burcu 10kg fazladan doktor bana sen bi tek tuz yiyosun heralde dedi acayip ödem varmış 1 haftalık protein diyeti yazdı verdiğim kiloya göre menu verecek ama bu hafta yapmicam çünkü regl oldum fazladan vermiş gibi görünmek istemiyorum.
bergamotlunun sallamsı daha iyi oluyo canım ya kutuyu normal çay gibi demlemen gerekiyo bide kutunun tadı daha değişik oluyo bnde kutu var da sllam kadar içemiyorum ben elma filan atıp demliyorum kokusunu bastırsın diye

canım yapma ya onu da mı içemeyeceğim çok mu kötü tadı kutunun?

canım ismini yzmamışsın. inş. hep brlikte hedefine ulaşırız bnde bu hafta 60.9 kiloydum bnmde hedefim 53 54 istersen yarışabilirizzz

benm ne kadar acaba ya canım diyetini bnmlede paylaşsana bende yapıyım o kadar kötü değil cnm ama sllamadn değişik oluyo tadı

canım ismini yzmamışsın. inş. hep brlikte hedefine ulaşırız bnde bu hafta 60.9 kiloydum bnmde hedefim 53 54 istersen yarışabilirizzz

adım asuman.

bilmem yarışsak mı ki :))

epey kilo vermişsin, kazanma şansın daha yüksek. ama kabul yarışıyoruz. :18:

bu sabah güne 2 tane haşlanmış yumurta, 1bardak ballı süt ve 1 ad muz ile başladım. 1 lt suyumu içtim. öğlene alışverişe gidip kendime bol yeşillk alacağım özellikle marul ve dere otu. :)
Benim sorunum abur cubur ile. tatlıyı yemezsem kolay kilo verebilirim ama onu yemeden durmak benim için dünya turundan bile daha zor ama bugün başladım inşallah devamını getireceğim. kaçamaklarım illa ki olacak yani olmaz dersem yalan olur ama yaptığım kaçamakları sizleri özendirmemek adına sadece kalori olarak yazacağım yani şu kadar kalorilik kaçamak yaptım diye. tabii sakıncası yok ise. isterseniz onuda yazmayabilirim :))

herkese hayırlı günler diliyorum fırsat buldukça gelmeye çalışacağım.

senin kzanma şansın daha yüksek cnm emziriyosun bide ben bi hafta yapıyorum 1 hafta yiyorum

:))
Emzirmenin benden başka herkese faydası oluyor sanırım çünkü ben vermek yerine alıyorum. inşallah ikimizde bu işin sonunda istediğimiz kiloya ulaşırız. ve de dileyen herkes.

kaçamklarını mutlaka yazıosun cnm ne olursa olsun. bide biz menüleri akşam yazıyoruz topluca cnm bnm

:))
Emzirmenin benden başka herkese faydası oluyor sanırım çünkü ben vermek yerine alıyorum. inşallah ikimizde bu işin sonunda istediğimiz kiloya ulaşırız. ve de dileyen herkes.

sağlıklı beslenirsen yarar cnm

benm ne kadar acaba ya canım diyetini bnmlede paylaşsana bende yapıyım o kadar kötü değil cnm ama sllamadn değişik oluyo tadı

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta ya da 4 yemek kaşığı lor yarım dilim tambugday ekmeğiyle
ara
1 kupa alıç yaprağı çayı ve 3 adet haç hurması
öğlen
150 gr tavuk ya da kırmızı et bol salata
ara
1 su bardağı kefir
akşm
150 gr balık ya da kırmızı et bol salata
ara
8 adet yaban mersini 1 fincan melisa
1 fincan beyaz ççay
çay kahve kesinlikle yasak bi de tuz 3 gün yürüyüş ve en az 2.5 lt su kesinlikle

kız ben nerden buluyum bunları ya üşendim

slm kızlar bugün hava cok guzel.1 saat yurudum sahilde.wc sorunum olmadsydi 1 saat daha yururdum.

Burcu'cum gecmis olsun cnm neyseki simdiki teknolojide bircok sey onceden belli oluyor..

slm kızlar bugün hava cok guzel.1 saat yurudum sahilde.wc sorunum olmadsydi 1 saat daha yururdum.

Burcu'cum gecmis olsun cnm neyseki simdiki teknolojide bircok sey onceden belli oluyor..

aynen cnm ya annemin zaten hamileikleri 2 aydan fazla sürmüyo yüksek tansiyondan dolayı

Merhaba kızlar, nasılsınız?

ıyı gibiyiz kuzum sen

geçmiş olsun. annenin ruh hali nasıl, iyi mi?

ben yeşilçayı aktardan aldım.

kız ben nerden buluyum bunları ya üşendim

hahaha haftasonu halimi görseydin aktar aktar gezdim:)eşim söylenip durdu dünya para verdik ota die:)ara ara yapacam ben bu listeyi ayda bir felan düşünüyorum cumadan başlayayım o zamana kadar şu ödemi atmam lazım tok karnına 93.4 tüm şimdi aç karnına 95im bukadar şişilmez arakadaş yaaaaa

Cnm ya cok zordur onun icin.sana hamileykendemi zor gecti hamileligi acaba.:-/

yok canım bana hmileyken 48 kilo filanmış düşün sadece bulantısı çok oluyormuş bundan 6 sene önce isteyerek hamile kaldı tansiyon hapları filan düzenlendi. sonra evimizin arkasında yangın çıktı o zaman gecekonduda oturuyoduk. birden heycanlanınca tansiyon 15 / 10 a yükseldi çocuk düştü. 2 sene öncede yne kaldı bu sfer 2.5 ay çok düzenli gitti herşey çok iyiydi bi anda çocuk parçalandı içinde yani tansiyonunu kontrol altına alsalar bile yinede düşük yapıyo cnm slında bugün doktor dedi doğurabilirsin diye ama 2 kere böyle olunca ilaçlar etki etmemiştir dedi doktor ama korktuğu için istemiodu sonra vajinal ultrasona soktu bi baktı bebişin yarısınd kan damarları tıkanmış nedeni morfin veya türevi anestezik agrı kesicilermiş öle oldu işte

özlemcim merhaba ölçülerini not alamadım bana özel msg atarmısın

Merhaba kızlar, nasılsınız?

hoşgeldin tatlım bol sancılıyım ve boynu tutuğum sen nasılsın:)Ölçülerini kaydettim bilgin olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…