Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım tost filan bişiler yap anladıgım kadarıyla erken gitmiosun sen nesfiti yiyene kadar sabah tost olur zaten

adaçayı nasıl denediniz mi hiç

Hazirlamak sorun dgl saat olarak canim. istiorumki yedigim sey beni doyursun eve geldgmde daha yemiyeyim. Saat 19da cikinca ancak 20-20:30 civari evde oluyorum yenek icin baya gec yani. Bir 9da yemek yiyebiluyorum birde bana verdikleri molada.

Evde pirasa yenegi vardi. Bir kaba koydum yarin pesime onu getiricem insallah :)
Icinde pirincte var ama daha o zarar etmio ayni ispanak yemegindeki gibi.

fotografları sabırsızlıkla bekliyorum :))saç modelide güzelmiş eminim çok güzel olucaksın.böyle görünce bende özeniyorum ama bizimkinin daha niyeti yok:))
Ahahahh canim bnmde niyetim yoktu hic d3 gencay alttan girdi ustten cikti halletti bu isi bende 19 mayista 22 oluyorum
Ddisarda yediklerinden iyidir cnm

Ahahahh canim bnmde niyetim yoktu hic d3 gencay alttan girdi ustten cikti halletti bu isi bende 19 mayista 22 oluyorum

Ddisarda yediklerinden iyidir cnm

her ay bi kutlama yapıcaz demekki:))) benimde ilişkim 2 buçuk yıl oldu artık bizde evlenmek istiyoruz ama maddi açıdan biraz daha zamana ihtiyacımız var o yüzden daha istememesini anlıyorum.birazda kısmet bu işler hayırlısı ne zamansa o zaman olur elbet:))

Günaydin kizlar burada saat sekiz ama öyle yorgunumki uyumak istiyorum. Bugün nasil gececek bilmiyorum.

Günaydın kızlar dün yazdıklarınızı ancak okuyabilmiştim tam yazmak için konuya cevap ver dedim ki Allaaaaaaaaaaaahhh herkes beni bekliyormuş iş yerinde bir koşturmaca saha gittim servise zor yetiştim e yoldanda geldiğim için erkenden düştüm yatttım.Bugun de berbatım reglm tartı tavan yaptı yine bu ne bahtsızlık ya milletin reglde bağırsakları çalışır benimki alabildiğine yavaş şişimmm hemde balonn gibi.üstüne bi de boynum tutuldu bi yere bakacağım zaman şu koca vücudu çeviriyorum ühüüü

Ay gece geçmişi yazamadim şimdi hepsini okudum okuldayim şimdi yeşil çay hakkında önerilerinizi denicem de lipton ve doğadan da bir sürü çeşidi var siz onu mu kullanıyor sunuz yoksa yaprak alıp mi yapıyor sunuz adaçayı ni bende çok severim annem hepp Evde bulundurur. Ama şekersiz hiç icmedim acaba nasıl oluyor ki kikiki Ehehehe en büyük ben varım sanırım 25benim yaşım ocakta 25oldum
burcucum telden girdiğim için makyajı göremedim ama saç güzel beğendim benn

kızlar günaydın ben hayatımda bu kadar şiştiğimi hatırlamıyorum felaket şişim gözlerim filan. bu arada hastaneye gittk sabah annemin ilaçlar bebişi etkilemiş bebegin bi kısmı canlılığını kaybetmiş 20 günlükmüş yarın kürtajı var

offfff bu kötü haber burcucum neyse vardır bunda da bir hayır Allah yardımcınız olsun çok geçmiş olsun şimdiden.Sen niye şişsin ya reglden mi?

canım ben 28im:)kaptan da benden büyük bi kaç kişi varız biz büklerYeşil çayı öldürsen içemiyorum bergamotlusunu aldım kutuda sallama değil onu denicem son olarak.diyetisyene gittim beyaz çay yazdı bana kilosu 250 tl daha denemedim araştırdım en sağlıklısı oymuş çünkü hiç işlem görmemiş faydasını görürsem söylerim.

offfff bu kötü haber burcucum neyse vardır bunda da bir hayır Allah yardımcınız olsun çok geçmiş olsun şimdiden.Sen niye şişsin ya reglden mi?

sanırım fundacım 9 unda hasta olcam gözüküyor bu ay ama stresten bi kaç gün öne çekcek sanırım ama ben hiç regliyken bu kadar şişmedim cnm gece geç yatmaya filn başladım sanırım birazda ondan bide hayvan gibi yiynce cumartesi pazar onunda bi ağırlığı var üstümde

bergamotlunun sallamsı daha iyi oluyo canım ya kutuyu normal çay gibi demlemen gerekiyo bide kutunun tadı daha değişik oluyo bnde kutu var da sllam kadar içemiyorum ben elma filan atıp demliyorum kokusunu bastırsın diye

slm.

13. takıma gelmek istiyorum acaba yer var mı? :)

tabiki canım hoşgeldin ben burcu 22 yaşımdayım sözlüyüm 5 ayda 17 kilo verdim korumaya ve ermeye devam ediyorum kendini isim iş gün boy hedef kilo ve şuan kilo şeklimde tanıtırsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…