Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Eki Görüntüle 958242

çay şekerisiz domates salatalık biber yarım ve tuzsuz

süper bir kahvaltı canım

teşekkürler :)) acaba işe yarıyor mu ki benim özellikle göbeğimde çok problem var da denesem mi diye düşünüyorum

bende deniyeyim bende de var

tebrik ediyorum herkesi

canım güzel menü
yatana kadar suyu artırmaya çalış

selam hoşgeldin. :13:

hoşbulduk canım

ehhhh poğaça olmamış

cerenberen16,
Alsimi,
ozzlleemm,
0zlem

3 özlem ve arada bir Zeynep
dilek tutalyım
bu fırsatı değerlendireyim

şu poğaça olmasaymış dört dörtlük menü oluyomuş :):)

bugünkü menümden pek memnun değilim.

Sabah (11:35)
Sahanda yumurta (1 yumurtadan)
Biraz yeşil biber
5 siyah zeytin
1 dilim peynir
1 bardak çay
1.5 dilim kızarmış ekmek

15:00
1 elma

16:30
4 yk. yoğurt
Çeyrek çay bardağı kuru üzüm

Akşam (20:30 gibi)
Fırında hamsi
Bol salata
1 dilim ekmek
1 bardaktan biraz az kola (pişmanım )
----
Yarım limon
1 lokma muz (eve aldığım muzun tadını merak ettiğim için :26:)

2 litre su

Son düzenleme:
canım kola dışında süper bence

[/QUOTE]

cuma yarışmaları nasıl oluyor ki birde bende listede var mıyım merak ettim

her cuma her grubun her üyesi tartılıyor listede % lerle belirtiliyor. sonra o yüzdeler toplanıp gruptaki üye sayısına bölünüyor ve bu ortalamalara göre grupların sıralaması yapılıyor. böylelikle kişi sadece kendi için değil tüm grup için bir şeyler yapmış oluyor. bu yüzden de sorumluluk biraz daha artıyor insanın üzerinde ve daha çok dikkat ediyor.

yeni katılanlar bir süre deneniyor bu süre 3 haftaya kadar çıkabiliyor. hergün menünü yazman gerekli, hergün 5 mesaj (en az) yazma zorunluluğu var. paylaşımların ve kilo verimin iyi olursa, azimli olursan birkaç hafta içinde listeye dahil ediliyorsun. ben 2. haftamda yani dün girdim mesela listeye.

memnun değilim demişsin ama bence güzel menü.bi tek kola olmamalıymış canım

Son düzenleme:
9.30 sabah
2 dilim kızarmış ekmek kk peynir zeytin domates çayy
12 ara
1 kase sütlaç (pirinci az)
1.30 öğlen
Sahanda yumurta yarım dilim ekmek
4 ara
Türk kahvesi
1 avuç çekirdek
7 akşam
1 parça fırın tavuk biraz pilav
Bol su içiyorum ve bgn bulaşık ve cam silmw vardı epey çalıştım😃

canım menülerin artık daha iyi.çekirdek yerine bi avuç çiğ badem fındık leblebi gibi şeyler yesen daha sağlıkllı olur.pirinç pilavını çok fazla tercih etme.sütlaç arada tatlı yenecekse en iyi tercih diye düşünüyorum o yüzden ona pek bişey demiyorum.kesinlikle daha iyisin daha iyisini yaparak devam et canım :)

her cuma her grubun her üyesi tartılıyor listede % lerle belirtiliyor. sonra o yüzdeler toplanıp gruptaki üye sayısına bölünüyor ve bu ortalamalara göre grupların sıralaması yapılıyor. böylelikle kişi sadece kendi için değil tüm grup için bir şeyler yapmış oluyor. bu yüzden de sorumluluk biraz daha artıyor insanın üzerinde ve daha çok dikkat ediyor.

yeni katılanlar bir süre deneniyor bu süre 3 haftaya kadar çıkabiliyor. hergün menünü yazman gerekli, hergün 5 mesaj (en az) yazma zorunluluğu var. paylaşımların ve kilo verimin iyi olursa, azimli olursan birkaç hafta içinde listeye dahil ediliyorsun. ben 2. haftamda yani dün girdim mesela listeye. [/QUOTE]

anladım bakalım belki zamanla benide alırsızn aranıza:))

ya sanki akşam yemeğini çok kaçırdım gibi hissediyorum; ama kola şişirdiği için de öyle hissediyor olabilirim aslında.

canım akşam yemeğinde hiç bi sorun yok sadece biraz geç yemişsin ama geç yatıyosan o da çok sorun değil.kolanın şişirmesinden dolayı rahatsız hissediyorsundur için rahat olsun balık salata en güzel yemek :)))

annemle babam işten gelince hep birlikte yediğimiz için haftada birkaç gün 8 e sarkabiliyor. bugün de öyle oldu.

annemle babam işten gelince hep birlikte yediğimiz için haftada birkaç gün 8 e sarkabiliyor. bugün de öyle oldu.

anladım canım bizde yemek saatleri biraz karışık olduğu için ben erken yerim pek birlikte yiyemiyoruz anca haftasonları o da yine 6-7 gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…