Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

anladım canım bizde yemek saatleri biraz karışık olduğu için ben erken yerim pek birlikte yiyemiyoruz anca haftasonları o da yine 6-7 gibi

ben ayrı yiyemem. zaten yarıyıl tatiline geldim annemde çalışıyo. akşam yemek ve sonrasında görüyo beni. lisedeyken olsa pek takmazdı da şimdi ayrı yersem morali bozulur. :KK52:

Son düzenleme:
iyi geceler arkadaşlar ben dünde bu günde eşimle konuştum artık katlanacak gücümün olmadığını tükendiğimi bitirmek istediğimi söyledim.kararımdan dönmeyeceğim yeter artık yaptığım hatanın bedelini 7 yıl ödedim kimsedende artık korkum yok.ama beni bu seferde yıkan bu gün test yaptım pozitif çıktı, hamileliklerim hep sorunlu oluyor bu seferki nasıl bilmiyorum kimseye söylemedim her ne olursa olsun geri adım atmıyacağım.bana hakkınızı helal edin pazartesi doktora gidecem bakalım ne diyecek belki gine dış gebe falan olabilirim.

ben ayrı yiyemem. zaten yarıyıl tatiline geldim annemde çalışıyo. akşam yemek ve sonrasında görüyo beni. lisedeyken olsa pek takmazdı da şimdi ayrı yersem morali bozulur. :KK52:

annen haklı canım bende başka şehirde okudum bende eve gelince ayrı yiyemiyordum ama artık hep yanlarında olunca kimse sorun etmiyor.bide diyet yaptığım için bişey demiyolar :))

iyi geceler arkadaşlar ben dünde bu günde eşimle konuştum artık katlanacak gücümün olmadığını tükendiğimi bitirmek istediğimi söyledim.kararımdan dönmeyeceğim yeter artık yaptığım hatanın bedelini 7 yıl ödedim kimsedende artık korkum yok.ama beni bu seferde yıkan bu gün test yaptım pozitif çıktı, hamileliklerim hep sorunlu oluyor bu seferki nasıl bilmiyorum kimseye söylemedim her ne olursa olsun geri adım atmıyacağım.bana hakkınızı helal edin pazartesi doktora gidecem bakalım ne diyecek belki gine dış gebe falan olabilirim.

canım daha önce yazdıklarını okumuştum çok üzüldüm ama bişey yazamadım daha doğrusu ne denir bilemedim.ben evli değilim bu konularda her şeyi çok iyi anlayamam yanlış bişey de söylemek istemedim.sen istedikten sonra her şeyi kendi başınada yapabilirsin canım istemediğin bi durumun içinde olmak zorunda değilin.umarım her şey en hayırlısı nasılsa öyle olur

Canim hakkinda hayirlisi olsun
Umarim bebegini de alirsin kucagina
Bazen sikintiya dusmefen feraha ulaşamıyoruz

annen haklı canım bende başka şehirde okudum bende eve gelince ayrı yiyemiyordum ama artık hep yanlarında olunca kimse sorun etmiyor.bide diyet yaptığım için bişey demiyolar :))

evet öyle canım. :KK34:

çok üzüldüm gerçekten. :KK50: Hakkında hayırlısı olsun, ne yaparsan yap neye karar verirsen ver inşallah çok mutlu olursun.

Kizlar selam bugun iyi bigun degildi. Annem hamile kotu olan bu degil tabiki. Tek cocuk oldugum icin bi kardesim olsun osterim ama annem 44 yasinda agir bi iste calisiyor tansiyon ve seker hastasi. Aksam isten geldi doktora gittik ultrasonda bisi cikmadi ama knda hcg yuksek cikti. Yani gebe. Sevinemiyorum cunku o arada morfin vurunup dolgu yaptirdi tansiyon seker hapi kullaniyo agri kesiciler icti filan. Hesaplarim dogruysa 2 haftalik filan hamile. Napcagimizi sasirdik haberli bi gebelik olsa kesinlikle isterdi ama bir suru ozur ile dogcak olmasi ki muhtemelen dogamicak cunku buda duserse 3. Dusuk olcak. Cok zor durumdayiz yani kizlar ve cok moralim.bozuk :KK14:

Kizlar selam bugun iyi bigun degildi. Annem hamile kotu olan bu degil tabiki. Tek cocuk oldugum icin bi kardesim olsun osterim ama annem 44 yasinda agir bi iste calisiyor tansiyon ve seker hastasi. Aksam isten geldi doktora gittik ultrasonda bisi cikmadi ama knda hcg yuksek cikti. Yani gebe. Sevinemiyorum cunku o arada morfin vurunup dolgu yaptirdi tansiyon seker hapi kullaniyo agri kesiciler icti filan. Hesaplarim dogruysa 2 haftalik filan hamile. Napcagimizi sasirdik haberli bi gebelik olsa kesinlikle isterdi ama bir suru ozur ile dogcak olmasi ki muhtemelen dogamicak cunku buda duserse 3. Dusuk olcak. Cok zor durumdayiz yani kizlar ve cok moralim.bozuk :KK14:

Burcucum hakkinizda hayirlisi olsin canimda inan kötü düşünme kardeşinin bu dünyaya geleceği varsa rabbim nasip ettiyse hayirlisi olsun
Benim 2.ci bebeğime hamileyken neker demefiler
Kan uyuşmazliğimpozitif çikmişti
Doktorlar buyuk ihtimal kansizliktan dolayi oledebilir özürlü doğabilir dediler
Allaha çok şükür çok tatli bir de vladim var sapasaglam
O yüzden rabbimden başka kimse bilemez
Annenin hakkinda hayirlidi oldun
Bthcgs kac cikti canim
Benim son adet tarihinden sonra 4, 5 haftalikken 16000 çikti
Doktor büyük ihtimal diş gebelik veya üçüz dördüz diye dalga geçti benimle

Burcucum hakkinizda hayirlisi olsin canimda inan kötü düşünme kardeşinin bu dünyaya geleceği varsa rabbim nasip ettiyse hayirlisi olsun
Benim 2.ci bebeğime hamileyken neker demefiler
Kan uyuşmazliğimpozitif çikmişti
Doktorlar buyuk ihtimal kansizliktan dolayi oledebilir özürlü doğabilir dediler
Allaha çok şükür çok tatli bir de vladim var sapasaglam
O yüzden rabbimden başka kimse bilemez
Annenin hakkinda hayirlidi oldun
Bthcgs kac cikti canim
Benim son adet tarihinden sonra 4, 5 haftalikken 16000 çikti
Doktor büyük ihtimal diş gebelik veya üçüz dördüz diye dalga geçti benimle

4100 civariydi cnm ultrasonda bisibde gormemesi bna dis gbeligi cagristrdi ama hersey kismt tabi cnm bakalim nolcak :KK50:

4100 civariydi cnm ultrasonda bisibde gormemesi bna dis gbeligi cagristrdi ama hersey kismt tabi cnm bakalim nolcak :KK50:

Canim o zaman dört haftalik mj oluyor son adete göre
Ama tansiyon ve şeker hapi kullanmasj da tabi doktorlar onu değerlendirir zaten
Bu kadar zaman sonra annen de şaşkindir
Destek ol annene burcucum
Benikinci kizimi cok istemiştim
1, 5 yil sonra hamile kaldimyine de ağladjm
Hamilelik psikolojisi çok farkli

Cnm hayirlisi olsun.icinizi ferah tutun.belki hamile degildir.:-/

Canim o zaman dört haftalik mj oluyor son adete göre
Ama tansiyon ve şeker hapi kullanmasj da tabi doktorlar onu değerlendirir zaten
Bu kadar zaman sonra annen de şaşkindir
Destek ol annene burcucum
Benikinci kizimi cok istemiştim
1, 5 yil sonra hamile kaldimyine de ağladjm
Hamilelik psikolojisi çok farkli

Canim ortalama 3 haftalik filan iste hesabina gore 2 hcg ye gore 4 filan iste ama kese bebej hic bisi yok ultrasonda korkutuyor buda bni

Cnm hayirlisi olsun.icinizi ferah tutun.belki hamile degildir.:-/

Ins. Ozlemim yaaaa

günaydın herkese
kızlar bişeyi çok merak ettim yani şimdş mesela bgn canım menemen çekti bende 1 domates 1 biber doğradım bunu pişirdim azcık tuz koydum 1 tanede yumurta kırdım hiç yağ koymadım içine bunun kalorisi ne kadardır ki yani diyetken yenebilir mi sizce? birde normalde yarım domates yiyordum şimdi 1 e çıakrdım pişince bişey değişir mi ki?:KK17::KK17::KK17:

ay canm ya çok üzüldüm hayırlısı olur inşallah bebiş de inşallah sağlıklı olur Allah yardımcınız olsun

günaydın herkese
kızlar bişeyi çok merak ettim yani şimdş mesela bgn canım menemen çekti bende 1 domates 1 biber doğradım bunu pişirdim azcık tuz koydum 1 tanede yumurta kırdım hiç yağ koymadım içine bunun kalorisi ne kadardır ki yani diyetken yenebilir mi sizce? birde normalde yarım domates yiyordum şimdi 1 e çıakrdım pişince bişey değişir mi ki?:KK17::KK17::KK17:

canım böyle yaptıgın bi menemen gayet sağlıklı ve yiyebilirsin ama ekmeği çok yeme yanında

ay canm ya çok üzüldüm hayırlısı olur inşallah bebiş de inşallah sağlıklı olur Allah yardımcınız olsun

teşekkürşer canım amin

Üzülme canim benim Allah ne nasip ettiyse onu yasiyoruz. Cok zarati varsa bu dömemde yedigi ilaclatin doktorlarda diyor zaten ona gäre hareket ediliyor

Annemdede ultrasonda cikmamisto hemen. Dis gebelik dgli. Cocuk mokta gibi oldugundan ilk haftalar görünemeyebilir demisti doktor. Kötüdüsünme cnm

X