Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Tabi ki cnm suan nisan herseyden önemli :)

Hedefime 500gr ile ulasamadimmm. Mesajlarimi suan sayamiyorum cok zamanim yok yemekte yapicam biran önce gelip sayicam insallah

30.01.14 12mesaj
29.01.14 32
28.01.14 24
27.01.14 6
26.01.14 21
25.01.14
24.01.14

Ebrucum telefondan girdgm icin son 7 sayfayi aciyor bana profilimden bu yüzden o iki tarihin mesajlarini göremiyorum. Hatta 26.01.14dede tüm mesajlara erisemedim. Umarim sorun olmaz ama net oldugu sprece hep biralardayim

:-D mmm ceza mi :-D tamam kabul ediyorum cezam neee? cok agir bisey olmasin :-D

bu haftaki hedefim de 69 olmakk :) unutmadan soyliyimm

önce ebrunun cezalarını bekliyorum ona göre bende ceza vericem seni iyice sıkıştırmayalım :)bende hedef kiloma ulaşamadım bana ne ceza gelicek acaba:26:

önce ebrunun cezalarını bekliyorum ona göre bende ceza vericem seni iyice sıkıştırmayalım :)bende hedef kiloma ulaşamadım bana ne ceza gelicek acaba:26:

bu haftaki ilk hedefim 69 du sonradan yukselttim ama ilk 69 demistim galiba 2 tane ceza alcam azicik sıkıstirmasan mi? yazik banaaa

bu haftaki ilk hedefim 69 du sonradan yukselttim ama ilk 69 demistim galiba 2 tane ceza alcam azicik sıkıstirmasan mi? yazik banaaa

canım seni biraz sıkıştırmak lazım bence yoksa kaçamaklar alıp başını gidiyor :)) sen benden değil Ebru'dan kork asıl hiç acımıcak gibi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…