Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

aynen kuzucum ben evimdeyim yurtta olsam hiç önünü alamam arkadaşlarla bazen yolda yürürken markete giriyorlar aman Allahım neler alıyorlar sonra biz şişmanızzz diyolarrr ee tabi dedim ye cipsi çıkar popisi dedim

selam kizlarrrr ben geldimm :-D gecmise de goz gezdirdim kilo veren herkesi tebbrik ederimmm :-D mobildeyim simdi abimden pcyi alip hemen mesaj sayimini yapiyorum bide yeni olculerimizi verdik ya simdi de olceyim mi yoksa haftaya mi veriyim .

bende öyleyim işte. daha doğrusu öyleydim. artık biriktiricem.

kızlar burnumun kenarında kocamannnn bi sivilce çıktı sol burun deliği 2 kat suan ya

bide bu montu almayı düşünüyorum ne dersiniz kızlarrr

http://www.defacto.com.tr/kurklu-kase-kaban-144065
Burcucum secim 10 numara.ilk goruste asik olmustum ben buna gecen kıs.XL cok cok dar oluyor simdi bana( kollarimi bile oynatamiyorum.(
açıyorum cnım ama plystoreden indirdim kadnlar kulubunu kullanıcı adı vey parola yanlış dio devamlı samsung note 2 kullanyorum canım

Cnm ara ara dene olur belki.)

mesaj bildirimimmm

bu gün 2
dün 8
29-01-2014: 11
28-01-2014: 4
27-01-2014:9
26-01-2014: 19
25-01-2014: 10
24-01-2014: 18

açıyorum cnım ama plystoreden indirdim kadnlar kulubunu kullanıcı adı vey parola yanlış dio devamlı samsung note 2 kullanyorum canım

burcu geçen gün bende girmeye çalışmıştım telefondan, her seferinde şifre, kullanıcı adı hatalı dedi. birkaç gün sonra tekrar denedim bu sefer girebildim.

bu haftaki hedefim 1.2 kg. yani 76.

ev temizlemeye çıkıyorum kızlar sonra görüşürüüüz.

Mesaj Sayıları

30 Ocak Persembe:12
29 Ocak Çarsamba:11
28 Ocak Salı :11
27 Ocak Pazartesi :18
26 Ocak Pazar :14
25 Ocak Cumartasi :14
24 Ocak Cuma :14

27.01=2 msj
28.01=3 msj
29.01=1 msj
30.01=8 msj

Beste' cim demek ki doğru hatırlamışım seni. Sende beni hatırlamışsındır büyük ihtimal. 8. takımdan neden ayrılmıştın? Mesaj sayıların çok az. Daha fazla paylaşım yapman lazım. Bir de menülerin genel anlamda çok sağlıksız. Listeye girebilmen için bunları düzeltmen lazım.

:) evet Ebru'cum doğru bende seni hatırlıyorum tabi 8. Takıma uğruyordun...bu hafta daha düzene giremedim farkındayım bir de tatildeyim...listeye en kısa zamanda gireceğim inş canım

canım türk kahvesi içebilirsin şekersiz
sütlü dene ben seviyorum tadını
diyetisyen bana sütlü içmemi önermişti

mesajlarım
24 ocak -4 mesaj
25 ocak -4 mesaj
26 ocak -2 mesaj
27 ocak -4 mesaj
28 ocak -0 mesaj
29 ocak -0 mesaj
30 ocak -5 mesaj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…