Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugün menüm

11
1kase nesfit ve süt

15
1tabak kavrulmus ve yumurtali ispanak
2kk beyaz peynir
3 kücük lokma beyaz ekmek

19
1kase nesfit ve süt

Bol hareket disaridaydim cok merdiven ciktin :)
Bol su ama saymadim

Ben begendin cnm afiyet olsun canin ispanakli yumurra cekti :KK56:

he pardonn bu aksam kafam hic yerinde degil kusura bakma :-D algilamafa sorun yasiyorum
normalde olculerin nasil olmasi gerekiyo? benim olculer kaca inse iyi olurr?

Canim 90 60 90 dogrudur ama bel 70 de olur yani ama oda cok cop oluyo ben suan belimden memnunum ama iste 53 filan olursam iyice incelir diuorum ama bekleyip gorcez

kızlar merhaba bugün hiç yazamadım fırsatım olmadı.öğlene kadar dışardaydım sonrada misafirlerimiz geldi falan anca girebildim.menümü paylaşıyorum

öğle(6.30)

biraz beyaz peynir
biraz çeçil peyniri
5 zeytin
2 etimek
1 çay(yeşil çayım kalmamış:)

ara

15 çiğ badem
1 kupa sade nescafe

öğle(13.30)

1 porsiyon portakallı kereviz
2 yk yoğurt

akşam(19.00)

1 kase mercimek çorbası
1 etimek
1 kase yoğurtlu pancar salatası az zeytinyağlı

sayamadım ama bol bol su içtim
spor yok ama gün içinde baya yürüdüm dışarda

Vücut Ölçüsü XS S M L XL
Göğüs 76 80 84 88 92 96 100 104 110 110

Bel 62 65 68 72 76 80 84 88 94,5 101

Kalça 86 90 94 97 100 103 106 109 114 119

Kemer 61-71 71-76 76-81 81-91 91-96
Vücut Ölçüsü XS S M L XL
Amerikan Beden Ölçüsü 2 4 6 8 10 12 14 16 18 20

Avrupa Beden Ölçüsü 32 34 36 38 40 42 44 46 48 50

Canim 90 60 90 dogrudur ama bel 70 de olur yani ama oda cok cop oluyo ben suan belimden memnunum ama iste 53 filan olursam iyice incelir diuorum ama bekleyip gorcez

insallahhhh incelirsin canimm :-D :-D 13. takim olarak incecik oluruz :-D

simdi ben 20ser cm incelirsem 91 64 93 olurum ideale yakin yani vucudumda dengesizlik yok degil mi? kalcalarin sorun olacagini sanmiyorum cunku ben kilo verdigimde direk bacak kalca ve yuz gidiyo

insallahhhh incelirsin canimm :-D :-D 13. takim olarak incecik oluruz :-D

simdi ben 20ser cm incelirsem 91 64 93 olurum ideale yakin yani vucudumda dengesizlik yok degil mi? kalcalarin sorun olacagini sanmiyorum cunku ben kilo verdigimde direk bacak kalca ve yuz gidiyo
20 cm mi dedin? Insallah cnm ya insallah. Super olur :KK52:

Kizlar ama her yerden ayni oranda incelmiyoruz kilo verince :) baya inceliriz fakat vücut ölcülerimiz kilo verince söyle olcak dememiz mümkün dgl bildgm kadariyla. Kendimden lrnek verecek olursam. 1yil önceki ve bugünki ölcüm aradinda cok fark var fakat her yerden ayni oranda incelmedim

Canım ama şöyle ya ben hızlıca etkisini göstersin istiyoruum:KK70::KK70: Evdeki videolarla olacagından pek ümidim yok sizde işe yarıyor mu bilgi almak isterim
Hizli etki beklemek biraz zor canim üstelik sen zaten zayifsin sncak spor yaparak etkisini görürsün senin en fazla 2aylik isin vAr, oda en fazla yani :KK70: ben videolarin etkisini diyetimle birlestirdigimde gördüm diye düsünüyorum

Hizli etki beklemek biraz zor canim üstelik sen zaten zayifsin sncak spor yaparak etkisini görürsün senin en fazla 2aylik isin vAr, oda en fazla yani :KK70: ben videolarin etkisini diyetimle birlestirdigimde gördüm diye düsünüyorum

Denemekte fayda var site ve ya dvd öneriminiz varsa cok mutlu olurum:KK70: ölçülerimi yazmamısım onuda belirteyim:KK70:

Bel:65
Göğüs:75
Boy:170
Kilo:62
kalça:92 36-38-39 arası degisiyor pantolanlar tshirtler S-M arası değişiyor:)

Kizlar ama her yerden ayni oranda incelmiyoruz kilo verince :) baya inceliriz fakat vücut ölcülerimiz kilo verince söyle olcak dememiz mümkün dgl bildgm kadariyla. Kendimden lrnek verecek olursam. 1yil önceki ve bugünki ölcüm aradinda cok fark var fakat her yerden ayni oranda incelmedim

hadi ya :-\ kotu haber oldu bu

Denemekte fayda var site ve ya dvd öneriminiz varsa cok mutlu olurum:KK70: ölçülerimi yazmamısım onuda belirteyim:KK70:

Bel:65
Göğüs:75
Boy:170
Kilo:62
kalça:92 36-38-39 arası degisiyor pantolanlar tshirtler S-M arası değişiyor:)

Cnm pilates yapan var ben ebru sallinin 15dklik videosunu yapiodum. Bide leslie walk at home var. Kac mil istiyorsan yürümek o videoyu aciosun. Youtubeda var hepsi

kızlar merhaba bugün hiç yazamadım fırsatım olmadı.öğlene kadar dışardaydım sonrada misafirlerimiz geldi falan anca girebildim.menümü paylaşıyorum

öğle(6.30)

biraz beyaz peynir
biraz çeçil peyniri
5 zeytin
2 etimek
1 çay(yeşil çayım kalmamış:)

ara

15 çiğ badem
1 kupa sade nescafe

öğle(13.30)

1 porsiyon portakallı kereviz
2 yk yoğurt

akşam(19.00)

1 kase mercimek çorbası
1 etimek
1 kase yoğurtlu pancar salatası az zeytinyağlı

sayamadım ama bol bol su içtim
spor yok ama gün içinde baya yürüdüm dışarda

Afiyet olsun canim disardasin ama iyi bi menu olmis :KK9:

Canım ama şöyle ya ben hızlıca etkisini göstersin istiyoruum:KK70::KK70: Evdeki videolarla olacagından pek ümidim yok sizde işe yarıyor mu bilgi almak isterim

Ben sende bi fazlalik gormedim 170 boyundasin ve yeterince zayifsin bence jillian yaparsan skilasirsin bnce arastir

X