Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar kilolu halim 76 77 arası siyahlıları bugün çektim yan durdugumda göbegim çıkmış ama o pantolon kaynaklı kızllarrr

Son düzenleme:
Dunku paylastigim detoks icin eksik olanlari not aldim kizlar.birazdan alicaz.denemek istiyorum.

Burcu'cum sagliksiz degil dimi? Yesil sebze agirlikli ve yesil elma.zaten 3 gun. En azindan butun gun meyve suyu icip ac kalmiyoruz.

canım sağlıksız değil ama ishal olursan bırak derim biliyosun çok sebze laksatif etki yapabilir

Ne bileyim burcucum kafama göre at koşturmayayım dedim:)
Teşekkürler canım:)

Degisimin cok cok net cnm.bence birtek basenler icin bir calisma yap )

Kizlar gaza gelin kendinizi birakmayin.

Burcucum zaten kabizim.bazen anlatilamayacak cok kotu oluyor.

biliyorum canım çok yşadım kabızlık işini şimdi iyiym şükür her sabah düzenli bazen 1 gün filan oluyorum oda erken kalktıgım zamanlarda basenler için şimdilik yürüyüş yapıcam canım daha sonra belki jillian yaparım

Kizlar boyumdanyine bir yanlislik cikti. Tekrar ölctürdüm ve 1.58 cikti. 2cm fazla yani cok fark etmet. 47-57 kg arasinda olmam herekio. Zaten 55lerden asagi inmek istiyorum bu arada wc problemimden dolayi ilil su ictim ayakta ve 5tane kuru kayisi yedim. Bu benim herzamanki formülüm ise yario yaradida hemen bidaha akdama 17gibi yemek yemeyi planliyorum

Insanin hic incelmeyecegini düsündügü yerler bile inceliyor misal kollar karin, ic bacak :) insan böyke reaimler görünce daha cok motive oluyor :)

Harbiden ic bacak da mı inceliyor:)yaaaaaa elimde bi makine olsa da parçalasam şu fazla gördüğüm yerleri.

Cnm kilo verdiysen onun etkisi olmustur.ben 45-50 kilo iken 168 cikardim.
Ama kilo aldikca ve spor yapmadikca boy biraz kisaliyor sanki.durus bozuklugu oluyor.
Bir ara diyetisyenin sekreteri olctu beni.160mi 162mi ne ciktm gecen yil. Pisikolojim bozuldu resmen.(

fundacım süpersin
sakın bırakma canım
1.1 süper

Onay ciksinda canim kaptan ve yardimcisindan sonra yapayim diyorum.bence super olur bu cumaya kadar taslak olustururuz herkes de sagini solunu olcer ise koyuluruz iyi olur gibime geliyor

COLOR="#0000FF"]canım bence süper olur
bu şekilde sporun da etkisini çok net görürüz[/COLOR]

bu çok iyi ya göğüs küçülmüş baya bende istiyorum.

canım zaten göğüsler yağdan çoğü
kilo verince ilk küçülenlerden biri göğüs olur
ama yağdan verirsen

[

sınava gidicem kızlar dershaneye gelince paylaştıgım gibi ölçücem bakalım ne kadar çıkcak basenlerim fazladır kesin

Eki Görüntüle 951570 Eki Görüntüle 951571

kızlar kilolu halim 76 77 arası siyahlıları bugün çektim yan durdugumda göbegim çıkmış ama o pantolon kaynaklı kızllarrr
canım müthiş gözüküyosun sakın kilo alma

normalde hiç ara öğün yapmıyodum ama bugün kardeşimle film izlerken fazla fazla gitti çikolata çok çok küçüktü :18:

anladım canım dikkat et
ben severim ya maydonoz candır

sen videoları belirle programı yap yapalım ben okul başlayana kadar her türlü uyarım sana 2 hafta yani

bende 2 hafta uyabilirim 2 hafta boyunca haftanın 6 günü yapalım bence ben 2 videoyu değiştirerek yapıcam bi gün biri bi gün biri dershane başlayıncada haftanın 3-4 günü yaparım

5 mile terletmiyo ya onu yapmıştım ben sıkıcı ayrıca

Gercektenmi ya ben tek dogum yapinca her cocukta 1cm kisaliyor diye biliyordum

Harbiden ic bacak da mı inceliyor:)yaaaaaa elimde bi makine olsa da parçalasam şu fazla gördüğüm yerleri.

Evet cnm her yer az veya cok inceliyor :)

canım sen ne olmuşşun böyle maşallah sakın bi daha kilo alma

almayı düşünmüyorum cnm zaten

Woow süpersin cnm. Hemen hemen ayni görünüyoruz. Ekleyebilrsem telden eklicem hemen

tm canım bekliyorum

Göğüslerin bile küçülmüş canım ya maşallahhh

evet canım kiloluyken 90 da taşıodu gögüslerim şimdi 85 takıyorum hatta o kadar gergindi ki ucu filan yoktu

almıcam daha da vericem

ben 4 mile fast yaptım bugün canım terletti zevklide terletmesinin nedeni kardiyo daha fazla ben 5 mil de yaparım yani arada onuda seviyorum

duruş bozukluğu bu kadar fark ediyor mu ya?

aman Allah'ım hemen kilo vermeliyim! bende duruş bozukluğu çok ya kilo versem de tamamen düzelir mi bilemiyorum.

duruş bozukluğu bu kadar fark ediyor mu ya?

aman Allah'ım hemen kilo vermeliyim! bende duruş bozukluğu çok ya kilo versem de tamamen düzelir mi bilemiyorum.

duruş boz. en iyi plates düzeltiyo canım. bende 2 cm uzunum şun 1.59 filandım 161 oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…