Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

gunaydın kızlar hosgeldiniz.ozlemcim guzel sonucu paylasta bizde bilelim.:KK66:
Bende gobisimi olctum 3 cm az cikti.
Burcu'cum tekrardan bu yollardan gecmek zoruma gidiyor.0 zamandan bu zamana 10-15 cm fark oldu.:KK43:(

benim bi fikrim geldi bana bi gorev ver ve ben burdan ayrilamim kafamda burayla mesgul olsun.ne bileyim arkadaslarin bel cevresini sporunu vs liste tutayim aylik yayinlayayim hem sporun kilo vermedeki rolunu bariz goruruz hem surekli ne kadar surede bu kiloya ulastin sorularini cevaplariz aldigi cezayi yazariz vs. Gonulluyum baska bisede olabilir yeterki emredin yapayim biseler yoksa kafam baska taraflra yogunlasiyor.

gibi bişeler yazmıştım ama kimse istemiyor heralde çetele tutulmasını:)

yaparsan çok güzel olur bence herkes nasıl değiştiğini görür.toplu bi liste olması iyi olur

Burcu'cum tekrardan bu yollardan gecmek zoruma gidiyor.0 zamandan bu zamana 10-15 cm fark oldu.:KK43:(

çok büyük bi fark yok canım 200 gr sadece:nazar:haftasonu kaçamaklarım oldu artı çıkarım diye korkuyodum az görünce keyfim yerine geldi

Onay ciksinda canim kaptan ve yardimcisindan sonra yapayim diyorum.bence super olur bu cumaya kadar taslak olustururuz herkes de sagini solunu olcer ise koyuluruz iyi olur gibime geliyor:cool:

Onay ciksinda canim kaptan ve yardimcisindan sonra yapayim diyorum.bence super olur bu cumaya kadar taslak olustururuz herkes de sagini solunu olcer ise koyuluruz iyi olur gibime geliyor:cool:

haklısın aslında kilo vermekle incelmek aynı olmuyor. birkaç ay önce yeni bir mont almıştım kazakla birlikte giydiğimde ucu ucuna kapanıyordu fermuarı aynı montu dün giydim üstümde kazak vardı yine ve azıcık boşluk bile kaldı fermuarı kapattıktan sonra. azıcık kilo verdim ama incelme olmuş. çizelge mantıklı gibi bakalım sonuç ne olacak. :KK34:

Gunaydıın hanımlar
Bencede ölçülerimzi not almak cok iyi olur, ben bir yıldan fazladır ölçüp yazıyorum paylasmıştım daha önce resmini, dur bakayım yine paylasabilirmiyim telden

$image.jpg

Heg oldu galiba:)

haklısın aslında kilo vermekle incelmek aynı olmuyor. birkaç ay önce yeni bir mont almıştım kazakla birlikte giydiğimde ucu ucuna kapanıyordu fermuarı aynı montu dün giydim üstümde kazak vardı yine ve azıcık boşluk bile kaldı fermuarı kapattıktan sonra. azıcık kilo verdim ama incelme olmuş. çizelge mantıklı gibi bakalım sonuç ne olacak. :KK34:
Ya en azından sporla inceliyormu emin olmuş oluruz:)
Gunaydıın hanımlar
Bencede ölçülerimzi not almak cok iyi olur, ben bir yıldan fazladır ölçüp yazıyorum paylasmıştım daha önce resmini, dur bakayım yine paylasabilirmiyim telden

Canım süpper ya bişey soracam bel ve göbek ölçümünü nasıl yapıosun yani beli göbek deliğinden itibaren mi ölçüosun

gunaydinnn gumaydin gunaydin kizlarr :-D bu gun cok keyfim yerinde sabah 1 saat yuruyus yaptimmm simdi geldim eve tartildim kilomda bi degisiklik yok ama yarin sabaha tartiya yansir dmi bide bu olcum isi gercekten super fikirr ben de 3 kilo verdim ama pantolonlarim bol durmaya basladii :-D

benim bi fikrim geldi bana bi gorev ver ve ben burdan ayrilamim kafamda burayla mesgul olsun.ne bileyim arkadaslarin bel cevresini sporunu vs liste tutayim aylik yayinlayayim hem sporun kilo vermedeki rolunu bariz goruruz hem surekli ne kadar surede bu kiloya ulastin sorularini cevaplariz aldigi cezayi yazariz vs. Gonulluyum baska bisede olabilir yeterki emredin yapayim biseler yoksa kafam baska taraflra yogunlasiyor.

gibi bişeler yazmıştım ama kimse istemiyor heralde çetele tutulmasını:)

fundacım bunu bize sormana gerek yoktu hatta yokmuş yani çünkü herkes istiyomuş ortaya fikri atıp yapsanda olur yani :KK52: haftalık hedef ve ölçü çetelesi tutabilirsin hatta başka gönüllüler varsa herşeyi yapabilir :KK54:

ay ben ne ka fark var hiç bilmiyorum o kaa kilo verdim :KK50: daha doğrusu ölçmeyi bilmiyorum detaylı anlatır mısın :KK28:

ahhh özlemcim ahh şimdi hedefine ulaşıp mezun bile olmustun :KK50:

Ya en azından sporla inceliyormu emin olmuş oluruz:)

Canım süpper ya bişey soracam bel ve göbek ölçümünü nasıl yapıosun yani beli göbek deliğinden itibaren mi ölçüosun

Canımcım bel ölçerken boşluğu yani en ince yeri ölçüyorum gobek deliğimin yukarıssı oluyor, gobegi ölçerkende gobegimin en kalın yerini ölçüyorum orasıda : parmak asagısı oluyor deliğin, kalca bacak ve kolda da en kalın yerlerini ölçüyorum

Vücut ölçüsü nasıl alınırdendiğinde aklımıza hemen kadınlar geliyor. Bizlerde bu kuralı bozmayalım ve kadın ölçülerinden bahsedelim. Onlarca ölçüm çeşidiyle onlarca farklı sonuç çıkarmak mümkün. 90-60-90 tabirini hepimiz mutlaka duymuşuzdur, ideal kadın ölçüleri.
Öncelikle ölçüm yaparken mezura kullanabilirsiniz ve bir arkadaşınızdan yardım istemek daha rahat ve doğru ölçüm yapmanızı sağlayacaktır. Ve giyinik değil çıplak vücuttan ölçü almalısınız.

Göğüs Ölçüsü Alma
Mezurayı alarak göğsünüzün üzerine en geniş noktasına yerleştirin ve ölçünüzü alın.
Bel Ölçüsü Alma
Bel kemiklerinizin üstü elinizi belinizde koyduğunuz yer bel noktanızdır. Çevresini ölçerek bel ölçünüzü alın.
Basen Ölçüsü Alma
Kalçanın en geniş yerinden alınacak basen ölçüsü en doğru ölçü olacaktır.

sınava gidicem kızlar dershaneye gelince paylaştıgım gibi ölçücem bakalım ne kadar çıkcak basenlerim fazladır kesin :KK50:

Vücut ölçüsü nasıl alınırdendiğinde aklımıza hemen kadınlar geliyor. Bizlerde bu kuralı bozmayalım ve kadın ölçülerinden bahsedelim. Onlarca ölçüm çeşidiyle onlarca farklı sonuç çıkarmak mümkün. 90-60-90 tabirini hepimiz mutlaka duymuşuzdur, ideal kadın ölçüleri.
Öncelikle ölçüm yaparken mezura kullanabilirsiniz ve bir arkadaşınızdan yardım istemek daha rahat ve doğru ölçüm yapmanızı sağlayacaktır. Ve giyinik değil çıplak vücuttan ölçü almalısınız.

Göğüs Ölçüsü Alma
Mezurayı alarak göğsünüzün üzerine en geniş noktasına yerleştirin ve ölçünüzü alın.
Bel Ölçüsü Alma
Bel kemiklerinizin üstü elinizi belinizde koyduğunuz yer bel noktanızdır. Çevresini ölçerek bel ölçünüzü alın.
Basen Ölçüsü Alma
Kalçanın en geniş yerinden alınacak basen ölçüsü en doğru ölçü olacaktır.

Ben bayadir ölcü aliyorum. Sadece 3yerden degil bacak ve kol ayrica üst ve alt karindanda aliyorum. Ve her yerimdede incelme oldu kilo verdgm zaman icinde. Liste halinde not aliyorum hep. Bigün yine yapmaliyim sanirim 1ay oldu ölcülerimi almayali.

Herkesinde yapmasini öneririm güzel oluyor sadece tartida degilde gercek anlamda santim santim inceldigini ölcerek görmek.

Kizlar ya artidayim suan. Sabah tartildim. Cumaya kadar cok dikkat etmeliyim yoksa fena olucak benim icin :KK43: wc problemimde var, birazda ondandir artida cikmam ama görcez cum günü :KK43: kahvaltimi düzgün yaptim insallah diger ögpnöerde gzl olur.

Dunku paylastigim detoks icin eksik olanlari not aldim kizlar.birazdan alicaz.denemek istiyorum.:KK66:

Burcu'cum sagliksiz degil dimi? Yesil sebze agirlikli ve yesil elma.zaten 3 gun. En azindan butun gun meyve suyu icip ac kalmiyoruz.:KK52:

X