Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Yarın görüşmek üzere..Herkese iyi geceler..;-))

Kizlar ugrayamiyorum bu ara gelen gidenim cok
Ama menümü yazayim
Sabah:KK55:30
1 dilim ekmek
A kase domates rendesi
1 kk peynir
1 yumurta

Ara:15
Türk kahvesi

Akşa,:18:30
Mangalda 4 tane köfte
1 dilim ekmek
Salata

Spor yok ama avm de 3 saat folastim
2 litre su

Günaydın hanımlar evet efsane geri döndü bu hafta uçuracam kesin 1.benim söylemedi demeyin:)ödem mödem gitti şimdiden 1.1 kg eksideyim kahvaltımı da getirdim iş yerine akşama da bol ip atlamalı bir gün beni bekliyor menümü de düzenli yazacam artık üzerimdeki ölü toprağını attım şükür:)Burcucum bir önerim vardı kimse tınlamadı beni valla ne sen ne ebru aşk olsun:KK14:

Günaydın hanımlar evet efsane geri döndü bu hafta uçuracam kesin 1.benim söylemedi demeyin:)ödem mödem gitti şimdiden 1.1 kg eksideyim kahvaltımı da getirdim iş yerine akşama da bol ip atlamalı bir gün beni bekliyor menümü de düzenli yazacam artık üzerimdeki ölü toprağını attım şükür:)Burcucum bir önerim vardı kimse tınlamadı beni valla ne sen ne ebru aşk olsun:KK14:

atlamışızdır canım neydi önerin :KK17:

Günaydin kizlar hapiminicin ancak 11drbkahvalti yapicam. Dünnistahim asiri acikti noldu bana bilmiyorum. Insallah bu gün gzl olut menüm

günaydın fıstıklaar

tatilin tadını çıkarmaya başlıyorum nihayet öncelikle cumadan beri yazamadım malum eve dönüş telaşım vardı şimdi geçmişe gidiyorum :KK55:

merhaba kızlar :KK3:bugün çok motiveyim :KK1: sabah tartıda güzel sonuçlar gördüm:KK52:

canım hergün tartılmamalısın bu hiç iyi bişi değil insan ertesi gün 100 gr fazla görse morali bozuluyr.

Günaydin kizlar hapiminicin ancak 11drbkahvalti yapicam. Dünnistahim asiri acikti noldu bana bilmiyorum. Insallah bu gün gzl olut menüm

inş. canım

​kızlar ben spor yapıcam gelırim birazdan muahhh

günaydıııınn kızlaaaar... :) kahvaltı yapıcam şimdi bugün için güzel spor hedeflerim var. :KK76:

atlamışızdır canım neydi önerin :KK17:

benim bi fikrim geldi bana bi gorev ver ve ben burdan ayrilamim kafamda burayla mesgul olsun.ne bileyim arkadaslarin bel cevresini sporunu vs liste tutayim aylik yayinlayayim hem sporun kilo vermedeki rolunu bariz goruruz hem surekli ne kadar surede bu kiloya ulastin sorularini cevaplariz aldigi cezayi yazariz vs. Gonulluyum baska bisede olabilir yeterki emredin yapayim biseler yoksa kafam baska taraflra yogunlasiyor.

gibi bişeler yazmıştım ama kimse istemiyor heralde çetele tutulmasını:)

canım hergün tartılmamalısın bu hiç iyi bişi değil insan ertesi gün 100 gr fazla görse morali bozuluyr.

inş. canım

​kızlar ben spor yapıcam gelırim birazdan muahhh

haklısın canım cumadan beri tartılmamıştım zaten bugün merak edip baktım cumaya kadar tartılmam yine.iyi oldu bana gaza geldim :nazar:

X