Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Evde denemeni tavsiye ederim cnm.tavugun istedigin yerini derisiz sekilde kıyma yapabilirsin. normalde dürüm yapar yerdim.bazende ketcap,mayonez:-D ama bugün öyle yapmadım.1-2 lokma ekmek yedim sadece.:-D

Geçmiş çok birikti. Bir yandan iş yapıp bir yandan geçmiş okuyayım. İnşallah bitirebilirim

Hosgeldin cnm.senin adına cok sevindim.;-)

Son düzenleme:
Kizlar alintilarim cikiyormu? Kk uygulamadindan yaziyorumda.:-/

Evde denemeni tavsiye ederim cnm.tavugun istedigin yerini derisiz sekilde kıyma yapabilirsin. normalde dürüm yapar yerdim.bazende ketcap,mayonez:-D ama bugün öyle yapmadım.1-2 lokma ekmek yedim sadece.:-D

muhakkak denicem çok sevdiğim bişey.ama tadımlık olması lazım kendimi kaptırıp yememeliyim :)) yedim mi iki dürüm yerdim çok uzun zaman oldu yemeyeli

selam kızlar bugünkü menum

sabah : aç karna 1 bardak su, 2 dilim ekmek, biraz krem peynir, salça ve çay
ara : 1 dankek
öğlen : köfte+patates kızartması ve 1 dilim ekmek:18:
ara: türk kahvesi
akşam : 1 kepçe bulgur pilavı 1 maden suyu
bol su içiyorum

cok titizce hazırlanmış bir menü tebrikler
muhammara ne ki ?
günaydın kızlar bugün temizlik filan yapcam akşama gencaylar yemeğe gelcekler nişan bohçası getircekler

ay canımm nişanlanıyormusun hayırlı olsun :)))

canım bugünki menü biraz fazla değilmi kek, patates kızartması , bulgur pilavı keki ve kızartmayı yemeseydi çok güzel bi menü olurdu.yarın dikkat edip toparlasın

Bugün menüm

11
1kase nesfit ve süt

16:00
Ekmekte döner almislar bende icini tabaga döküp yedim
Ekmwginden 1 dilim kadar aldim

18:30
Yarim tabak firinda tavuk bezelye havuc mantar karisk

1.4lt
0,7lt papatya cayi

ben de menümü yazıyım

sabah: 1 yumurta 2 zeytin 2 ceviz

öğlen yarım göbü döner :26:

akşam salatalık turşusu 1 tane kuru biber dolması biraz kızarmış tavuk :18::18::18:
1.5 lt su

biliyorum çok kaçtı annem önüme koydu dayanamadımmm

Selam kizlar gencaylar yeni gitti malum bohca filan ole iste yorgunum yarin gorusuruzzz

Afiyet olsun cnm yazdklarindan bazilarini tanimadigim icin yorum yapmiyorum :)

Slm kızlar Nihayet artık spora başlıyorum. Haftada bir gün hem pilates hem yüzme. Çok iyi olacak sıkılaşmam için. Pilatesi hafta içi iki gün akşam evde de yapmayı düşünüyorum.

Hosgeldin ebrucum, bende 3-4kg daha vereyim spora baslicam mecburen etim cok gevsek.

Kizlar alintilarim cikiyormu? Kk uygulamadindan yaziyorumda.:-/

Canim senin alintilarinda alinti yaptgn kisonin mesaji yazmiyorda null yaziyor.

1ögünde 2 dilim ekmek bana göre fazla. Krem peynirde önerilmiyordu grupta.

Dankek ciss
Kizartmalar ciss
Yarin tartilacagimiz icin bulgurda ciss

Yarin dikkat et mutlka bu sekilde kilo vermezsin hatta alirsin bile.

Canim dönerde ekmek ve patates kizartmasi mayonez fln yoksa iyi.

Aksam yemeginde dolma veya tabuktan vazgecseydin daha iyidi. Hatta tavugu kizartma degil tostta izgara yap hafif oluyor.
Özellikle Aksamlari karbonhidratlara dillat et cnm

Selam kizlar gencaylar yeni gitti malum bohca filan ole iste yorgunum yarin gorusuruzzz

Iyi geceler cnm

aslında ben bu akşamı öğlen çok yedim diye salatayla geçiiştirecektim ama işte olmadı :/ çok kötü oldu menüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…