Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar geçmişi okuyamadım. Saatte geç oldu. Yarın için bilmem gereken önemli bişey var mıydı? Haberdar ederseniz sevinirim.

Burcu duydun mu bu arada spora başlıyorum :KK8:

ÖNEMLİ

Kızlar bu arada ufak bir hatırlatma yarın herkes 17 Ocaktan itibaren bugün dahil mesajlarını sayıp yazacak. Yeni gelen arkadaşlara eskiler nasıl mesaj sayılacağını anlatırsa sevinirim. Ayrıca yeni başlayan arkadaşlarda yarın bildirim yapacaklar. Lütfen en geç 11:30 dan önce bildiriminizi yapın. :KK34:

var var varr :KK70: ben kilo bildirimi yaptımmm :KK70: 71.9 dan 70.5 e düştümm :nazar:

Tebrik ediyorum Başak' cım seni süper bir sonuç :nazar::KK9: Ben senin takıma başlangıç tarihini not almamıştım. Burcu almıştır büyük ihtimal. Bu arada geçen haftadan itibaren mesajlarını sayıp yazar mısın? Eğer katılımın ve paylaşımın yeterli olursa yarın için seni listeye alabilirim. :KK34:

selam kızlaar :KK3: yarın şu bildirim işi yüzünden erken kalkıcam ve tam anlamıyla güzel bir menü yapıcam. geç kalktığım için düzensizdim artık bi düzene sokmam gerekiyor.

bir de evde spor yapan varsa neler yaptığını söyleyebilir mi? spor konusunda pek iyi değilim. :KK5:

Tebrik ediyorum Başak' cım seni süper bir sonuç :nazar::KK9: Ben senin takıma başlangıç tarihini not almamıştım. Burcu almıştır büyük ihtimal. Bu arada geçen haftadan itibaren mesajlarını sayıp yazar mısın? Eğer katılımın ve paylaşımın yeterli olursa yarın için seni listeye alabilirim. :KK34:

:KK9: teşekkür ederümm :KK9: teşekkür ederimmmmm. beni sizler yarattınızzzzzz :KK37: 08.01.2014 te geldim aranıza listeye girebilcem mi yani :KK76::KK76::KK52::KK16::nazar::21::KK23::KK42:

ben o kadar sayfadan nasıl buulcam mesajlarımı :44: geçen hafta derken hangi günden başlıcam

:KK9: teşekkür ederümm :KK9: teşekkür ederimmmmm. beni sizler yarattınızzzzzz :KK37: 08.01.2014 te geldim aranıza listeye girebilcem mi yani :KK76::KK76::KK52::KK16::nazar::21::KK23::KK42:

ben o kadar sayfadan nasıl buulcam mesajlarımı :44: geçen hafta derken hangi günden başlıcam

17 ocaktan itibaren bugün de dahil olmak üzere yazmış ebru. profilden yazdığım mesajlar kısmından bulucaz sanırım mesajlarımızı. 1.5 kilo için de tebrik ederim ayrıca. :nazar:

selam kızlaar :KK3: yarın şu bildirim işi yüzünden erken kalkıcam ve tam anlamıyla güzel bir menü yapıcam. geç kalktığım için düzensizdim artık bi düzene sokmam gerekiyor.

bir de evde spor yapan varsa neler yaptığını söyleyebilir mi? spor konusunda pek iyi değilim. :KK5:

ben bi hareket deniyorum karın ve bacak için çok güzel anlatmaya çalışayım anlatabilirsem

yere sırt üstü yatıyosun bacaklarını biraz kaldırıp pedal çevirir gibi yapıyosun ( nasıl desemm ımmmm :44: anladın bence sen o hareketi) elini ensenin arkasında birleştiriyosun sonra mekik çeker gibi kalkıyosun amaa sağ dirseğini sol bacağına doğru itiyosun çapraz mekik çeker gibi bir şey bi sağa bi solaa :KK70:

anlatabildim mi :KK70::KK70:

Kızlar geçmişi okuyamadım. Saatte geç oldu. Yarın için bilmem gereken önemli bişey var mıydı? Haberdar ederseniz sevinirim.

Burcu duydun mu bu arada spora başlıyorum :KK8:

Kaptancim medusa harix biri daha bildirim yapti sanirim eloise 62.5kg yanlis dglse :)

Erken kalkmak cok önenli cnm benimde bugün gec oldu.
Ben arada youtubedan walk at home videosuyla evde yürüyorum normal halida :)

Canim profiline gir senin adin yazdigi yere tikla orada yazdigin messjlar cikiyor

ben bi hareket deniyorum karın ve bacak için çok güzel anlatmaya çalışayım anlatabilirsem

yere sırt üstü yatıyosun bacaklarını biraz kaldırıp pedal çevirir gibi yapıyosun ( nasıl desemm ımmmm :44: anladın bence sen o hareketi) elini ensenin arkasında birleştiriyosun sonra mekik çeker gibi kalkıyosun amaa sağ dirseğini sol bacağına doğru itiyosun çapraz mekik çeker gibi bir şey bi sağa bi solaa :KK70:

anlatabildim mi :KK70::KK70:

evet evet zaten biliyordum bu hareketleri birincisi bacakları ikincisi karnı çalıştırıyor sanırım. teşekkür ettim. :KK34:

saydım mesajlarımı 17.01.2014 (cuma) dan itibaren 60 tane mesaj atmışım biide bu var 61 oldu galiba doğru saydıysam :110: grüca girebildim mi? :44:

Mesaj sayilarim

17.01.14 5mesaj sayabildim daha dazlasini telefonum glstermiodu galiba sayfa bitti ama cok daha fazlaydi o gün mesajlarim

18.01.14 9 msj
19.01.14 16 msj
20.01.14 26 msj
21.01.14 16 msj
22.01.14 19msj
23.01.14 bununla 10 daha fazla yazican bugün ama 10yazsada olur :)

saydım mesajlarımı 17.01.2014 (cuma) dan itibaren 60 tane mesaj atmışım biide bu var 61 oldu galiba doğru saydıysam :110: grüca girebildim mi? :44:

Cnm bnm ya cok sekersin :)
Günleri ayri ayri sayman gerek. Benim az önce yaptigim gibi. 61süper baya yazmissin :) günde en az 5msj yazma zorunlulugunu gectin galiba :KK66:

ne zamandır yapıyorsun? ben spora alışık değilim zaten birden yüklenirsem kötü olur benim de. :KK1:

1 2 hafta falan oldu sanırım :) ben de spora alışık değilim aslında ben hareket etmeye alışık değilim annemler sabah evden çıkarken bıraktıkları yerde buluyolardı beni döndüklerinde :KK1: şimdi kafama ne eserse yapmaya çalışıyorum kendi kendime hareket uyduruyorum gece yattığımda uyuyana kadar kollarımı calıştırıyorum sağa sola savuruyorum sarkmasınlar diye :KK1:

1 2 hafta falan oldu sanırım :) ben de spora alışık değilim aslında ben hareket etmeye alışık değilim annemler sabah evden çıkarken bıraktıkları yerde buluyolardı beni döndüklerinde :KK1: şimdi kafama ne eserse yapmaya çalışıyorum kendi kendime hareket uyduruyorum gece yattığımda uyuyana kadar kollarımı calıştırıyorum sağa sola savuruyorum sarkmasınlar diye :KK1:

Kendimi bu sekil hayal ettimde sey :KK70:
Ama sanirim yatmadan önce egzersiz yapmak iyi dgl vucut dinlenme moduna gecerken harekete gecince uykumuzun kalitesini etkiler.
Sabah kalktigimizda 10-15 dakika kadar ufak hareketler bile yapsak metabolizma hizlaniyor ve daha canli oluyorsun o gün, buda kücük bir anektodum bir yazidan :KK70:

X