Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sercecim gecmis olsun,oda duzelir ins. İlerleyen zamanlarda.;-)
Hosgeldiniz ceren ve medusa;-)

geçmiş olsun canım

merhaba kızlar elektrikler yoktu giremedim bu saate kadar. bugün çok kötüydüm üşütmüşüm sanırım. kustum, midem ağrıyor, ishal falan da var. bir süredir iyi sayılırım ama.

bu arada yarın saat 11:30 dan önce mi bildirim yapmak gerekiyordu?

Evett canim mumkun oldugu kadar en gec 11.30 da

kizlar ben yarin sabahtan girebilir miyim bilmiyorum aksamdan bildirimimi yapayim

simdi tam olarak ne demem gerektiini de bilmiyorum. gecen hafta 71.9 dum bu hafta 70.5 oldun

bugünki menüm

sabah(10.30)

1 dukan krep
biraz beyaz peynir
5 zeytin
yeşil çay

öğle(14.00)

3 yk yulaf
2 yk meyveli müsli
1 bardak yağsız süt
5 çiğ badem
5 çiğ fındık

akşam(17.30)

yarım kase mantar çorbası
1 porsiyon zeytinyağlı portakallı kereviz
3 yk yoğurt
1 kase marul ve dereotuyla salata

13 büyük bardak su
1 saat fitness

Sercecim gecmis olsun,oda duzelir ins. İlerleyen zamanlarda.;-)
Hosgeldiniz ceren ve medusa;-)

Amin cnm tsk ederim insallah

geçmiş olsun canım

Tsk ederim canim

Gecmis olsun cnm

Gecmis olsun cnm.
kizlar ben yarin sabahtan girebilir miyim bilmiyorum aksamdan bildirimimi yapayim

simdi tam olarak ne demem gerektiini de bilmiyorum. gecen hafta 71.9 dum bu hafta 70.5 oldun
Tebrikler cnm cok guzel bir sonuc.;-)

Afiyet olsun cnm cok guzel bir menu. fitnessi spor salonunda mi yapiyorsun?

Bugünkü menüm
09:00
4 yk yulaf+süt içine
1 ceviz+1 kuru incir+4 siyah kuru üzüm
Ve 1 çay kaşıgı bal

11:30
1 yk çemenli yumurta
1 yk yeşil zeytin
1 tatlı kasıgı muhammara
Çok az ekmek ve çay

15:00
1 galeta ve çay

18:00
2 yk tavuk tantuni
3 yk sogan salatası
1 tatlı kaşıgı muhammara
600 ml ayran
Cok az ekmek

1 türk sade türk kahvesi
2 yesil cay
2L su

Spor
35 dk yürüyüş
(daha yürürsem yazarım:)

menün çok güzel canım

Ne guzel bir faaliyet keske her yerde olsa.devam edemiyecekmisin sure dolunca.

süre dolduğu zaman testleri tekrar yapıyolar tekrar aynı şekilde devam ediyosun.canım sen nerde yaşıyosun bilmiyorum ama istanbulda bi çok yerde var bildiğim kadarıyla diğer şehirlerde de olabilir araştırmak lazım.

Aslında aksam yemegini cekinerek yaptim.kendime hakim olamam cok yerim diye.ama tam tersi oldu.tabagima koydugumun yarisini yiyebildim yazdigim kadar yani.:)))

tantunu oldukça yağlı bişey aslında pek tercih edilmemesi gerek ama zaten 2 yemek kaşığı yemişsin sorun yok bence.iyikide yiyememişsin :)) çok sık tercih etme daha çok yağsız etleri yemeğe çalış.evde tantuni nasıl yapılıyor dişarki gibimi oluyor ben bayılırım acı biber turşusuda olucak yanında misss

Slm kızlar Nihayet artık spora başlıyorum. Haftada bir gün hem pilates hem yüzme. Çok iyi olacak sıkılaşmam için. Pilatesi hafta içi iki gün akşam evde de yapmayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…