Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

:26: şeyy benim boyum biraz(fazla) kısa. 1.50 yim ben

hayran kaldım sana şu anda çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim kaç ayda verdin

Aah evet hatirladim bende cok kisayim. 1.56yim. Ben toplam ciddi takimda oldugum süre cok dgl. Cok kacamak yapmisligim ve izine ayrildigim süreler var. Gecen yil 3.ayda girdim sanirim gruba. Toplasan kac eder bilmiyorum. 3ay izinliydim yazdan sonra. Ozaman yine 3kg almistim. Takima 79la alindim galiba deneme süresinde verdim 3kg fln.

:44:azıcık karışık gibiymiş

Alanya gzl kumluydu aslinda, yada benim gittgm bölge öyleydi. Bende tasi sevmiorumm kum olmali denizin yüzülebilen kismi. Didim dogasi havasi gercekten harika ama denizde temizlil yapilmasina ragmen cok yosunluydu ve kum olan yerler sadece belli otellerde vardi. Tabi ben didime gideli 10yil fln oldu degismistir simdi :)

Ebrucum gencay da avsallari cok begenmis ama ne bilim suan ben pek bilmedgim icin bisi demedim zaten balayi gibi degil cnm bizimki biz hic basbasa tatil dusunmedik cunku aileler bizden cok yoruldular stresleri oluyo hep birlimte gitmyei dusunuyoruz kliselerle ugrasmadij yani ama tam kesinlestirmdik suan

ne güzel kilo vermişsin tebrik ederim.bende artık 60lı kiloları görmek istiyorum (

Tesekkür ederim canim ama kendimi eskisinden daha kilolu hissesiyorum kompleks artti. Ben yillardir basarayamayacagim diye düsündgm seyi takimim sayesinde basardim. Ben basardiysam ve onca insan basardiysa inan bana aslinda zorndegil. Biraz sabir istiyor bazen hepsi o. Ac kalmiyoruz sonicta ama negsimizede uymuyoruz

Hosgeldin ebrucum :) artik öylendicem
Kendi adima bu hafta daha iradeliyim suyum az biraz ama iyim tartildim memnunum :)
Genel olarak fena dgliz sanki bu hafta hayirlisi bakalim :)

Kizlarrr hayirli geceler yarin insallah bugünkinden mülemmel bir gün olur. Bu aradaa baya su ictim yazdiktan sonra ama agzim cok kuru halen

Gunaydin kizlar.. Bu sabah bas agrisiyla uyandım..:/

günaydın kızlar bugün temizlik filan yapcam akşama gencaylar yemeğe gelcekler nişan bohçası getircekler

Ne hapi cnm.rahatsiz misin?

Hipotroid var canim. Zaten ilaci almasaydim zayiflamam mümkün dgldi. Kilo alma nedenimdede büyük etkisi vardi suan düsündügümde. Kilo veremeyen mutlka baktirsin kanina altinda bu rahatsuzlik cikabilir. Benim sikayetlerim daha fazlaydi. Düzeldi hepsi sac dökülmesi haric

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…