Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

iyiyz canım sen nasılsın o dediğinide biraz önce ben yaptım komşuya gitmiştim tabagı vardı bende bi baktım evin ortasında bazlama yapıo dayanmadım sıcaktan yedim yarım valla :KK50:
Neyseki yarimla yetinmissin cnm.:KK56:
dün arkadaşımın annesinin günü vardı. :KK56: oraya gitmiştim börek, kurabiye, kek falan yedim maalesef; ama tartıda önceki güne göre eksilerdeyim yine de. :KK52: baya korkmuştum artı kiloda olucam diye. ama çok koşturdum, iş yaptım ondan olabilir.
Insallah fazla abartmamissindir cnm :KK56:
Bugün menüm
:KK56:
10:00
1kase nesfit ve süt

15:00
12tane litci sanirim 100gr kadar

16:30
1 tabak balik sebze karisk soslu yemek

Nane ve papatya cayi 1,4 lt
Cok oldu ama canim su istemedigi icin onlari ictim
Suyun azdi
Keske su icebilsen daha iyi olurdu.:KK66:
Afiyet olsun cnm.
Selam kizlarrrrr :-D bu sabah 8.30 da bi ciktim yeni girdim evee. Cok yorgunumm daha cozmem gereken 200 soru var :/ menumu de yazayim hemen

sabah1 yumurta 2 ceviz 1/2 dilim ekmek

oglen bardakta misir (bunu onaylamayabilirsiniz ama disarda ne yiyecegimi bulamadim tost doner simit ya da lahmacun... yiyecegime onu yerim daha iyi diye dusundum)

aksam da yarim tabak nohut yedim

simdilik 0.5 lt su ictim 1.5 2 ye tamamlicam onu 30 dakika da yuruyus yaptim

su demiskende su icersen daha rahat zayiflarsin falan diyenleri pek aldirmazdim inanmazdim bu sabah tartidaki rakami gorene kadar... Dun aksam 1.5 lt su icmistim 71.3 kiloydum sabah uyandim bi tartildimm 70.6 olmusumm bu kadar dusecegimi tahmin etmemistim tempolu yuruyus ve suyun cok etkisi varmis. Dun dershaneye giderken giydigim esofmanin ust kismi biraz dariyodu bu gun bi giydim gayet guzel oldu dar falan gelmedi. :-D cuma gunu tartida cok cikmayayim diye guzel guzel yemekleri red edebiliyorum. Bu sizin sayenizde kizlar hepinizi ayri ayri cok seviyorumm :-D cok heveslendim benn
Cnm benim sen 70 in altina inmeye basla daha cok motive olursun
.;-)

Son düzenleme:
karbonhidratları tamamen hayatımızdan çıkarmamıza gerek yok zaten.ara sıra simit makarna pilav yenebilir diye düşünüyorum.çok abartmadan ve sık sık yememek şartıyla tabiki.kızlar siz ne düşünüyosunuz sizde fikirlerinizi söyleyin yanlışmı düşünüyorum sizce

Ben makarna, pilav, simit tamemen cikardim hayatimdan simdilik :) ama vok az pirincle yapilan yemeklerden arada yiyorum, misal ispanak yemegi, pirasa yemegi, kabak dolmadi fln. Bunlar sebze karisk ve pirinci az oldugu icin o günde hic ekmek yemiyorum yani dengeli oluor menüm

Bugünkü menüm

Sabah 08:00
1 kase nesfit+süt

Ara 10:30
2 ceviz+2 kestane
birkac tane antep fistigi

Ögle 13:00
1 tabak brokoli yemegi
1 kase roka
1 dilim çavdar ekmegi

Ara 17:00
1 kuru incir

18:30
4 yk kabak yemegi (içinde az pirinç var)
1 dilim çavdar ekmegi
1 biber tursusu

1 yesil çay
1 karisik bitki cayi
2L su

Spor 16:20
1,5 saat orta tempoda yürüyüs

menün çok güzel.başka bir arkadaşta sormuş nesfitle doyuyomusun diye gerçekten bende merak ediyorum daha önce bende yedim ama onunla hiç doymuyodum.o zamanlar diyette yapmıyodum nesfiti atıştırmalık yiyodum 1 kutu 2 günde bitiyodu :KK17:

Bugünkü menüm
Sabah aç karna 1 bardak su 2 dilim tam buğday ekmeği sz peynir salça ceviz ve tarçınlı yeşil çay

Öğlen 1 su bardağı haşlanmış makarna yanına az peynir

Türk kahvesi

Okuldan gelince 1 kivi 2 mandalina
Akşam 1 tabak pırasa 1 dilim tam buğday ekmeği

Bol su okulum da 3.30 da bittiğinden tüm günüm hareketli geçiyor

afiyet olsun cnm :KK31:

Ben makarna, pilav, simit tamemen cikardim hayatimdan simdilik :) ama vok az pirincle yapilan yemeklerden arada yiyorum, misal ispanak yemegi, pirasa yemegi, kabak dolmadi fln. Bunlar sebze karisk ve pirinci az oldugu icin o günde hic ekmek yemiyorum yani dengeli oluor menüm

ben tamamen çıkaramadım çok nadirde olsa pilav ve simit yiyorum.ama dediğin gibi diğer yediklerimle dengeliyorum.

Ben demem yinede nolur nolmaz, bide mezun oluncada ayrilmam ben büyük ihtimalle buradan :)

ben üniye gidersem 1 sene falan gelemem buralara gider gitmez bilgisayar alırlar mı bilmiyorum :/

Neyseki yarimla yetinmissin cnm.:KK56:

Insallah fazla abartmamissindir cnm :KK56:

Keske su icebilsen daha iyi olurdu.:KK66:
Afiyet olsun cnm.

Cnm benim sen 70 in altina inmeye basla daha cok motive olursun
.;-)

şu 69 u bi görsem uçarım ben sevinçten :KK70: tartıda 70 le 69 görmek arasında çok büyük fark var :KK70: 71 den 70 e düşünce o kadar olmuyor :KK52:

menün çok güzel.başka bir arkadaşta sormuş nesfitle doyuyomusun diye gerçekten bende merak ediyorum daha önce bende yedim ama onunla hiç doymuyodum.o zamanlar diyette yapmıyodum nesfiti atıştırmalık yiyodum 1 kutu 2 günde bitiyodu :KK17:

bi aralar nesfiti ben de denemiştim :44: sabahları 1.5 kase yediğimde doyuyodum. bi fark yoktu benim için

Bende kahvaltimi o sekilde yapiorum. Nesfit yaziyor bende ama aslinda baska bisey tercüme edemedgm icin öyle yaziorum. 1,5% yagsiz süt ile yiyorum gayet doyuyorum 1 kase yiyorum ben. Basta acikiyordum ama sanirim miden alisti artik doyuyor :)

Bugünkü menüm
Sabah aç karna 1 bardak su 2 dilim tam buğday ekmeği sz peynir salça ceviz ve tarçınlı yeşil çay

Öğlen 1 su bardağı haşlanmış makarna yanına az peynir

Türk kahvesi

Okuldan gelince 1 kivi 2 mandalina
Akşam 1 tabak pırasa 1 dilim tam buğday ekmeği

Bol su okulum da 3.30 da bittiğinden tüm günüm hareketli geçiyor
Afiyet olsun cnm.hafif bir menu olmus.:)
bugünki menüm

sabah(10.00)

1 dilim tam buğday ekmeği
1 haşlanmış yumurta
biraz beyaz peynir
5 zeytin
1 domates
1 salatalık
biraz maydanoz
şekersiz yeşil çay

öğle(14.00)

3 tane etli kuru patlıca dolması
3 kaşık yoğurt

akşam(18.00)

küçük bir porsiyon ızgara tavuk
1 porsiyon brokoli
2 kaşık yoğurt

gün içinde 5 çiğ fındık 10 çiğ badem
10 büyük bardak su
1 saat yürüyüş
Afiyet olsun cnm dengeli ve doyurucu bir menu olmus.:KK66:

bende senin gibiydim.cok yedigim icin sanirim son zamanlarda midem almiyordu.aylar oncesinden kalmis dolapta.bugun deneyim dedim.cok lezzet almayarak yedim 1 kase.niye boyle oldu bilmiyorum cok severdim aslinda.
Ama doydum.insan zamanla alisiyor cnm.:KK66::KK56:

ben üniye gidersem 1 sene falan gelemem buralara gider gitmez bilgisayar alırlar mı bilmiyorum :/

şu 69 u bi görsem uçarım ben sevinçten :KK70: tartıda 70 le 69 görmek arasında çok büyük fark var :KK70: 71 den 70 e düşünce o kadar olmuyor :KK52:

bi aralar nesfiti ben de denemiştim :44: sabahları 1.5 kase yediğimde doyuyodum. bi fark yoktu benim için

Hayirlisi cnm ama kilo koruma spreside önemli :)

Bende 60lara düsünce daha bi motive oldum. 82lerdeb geldim buraya :KK70: halen daha kendimi sisman görünüyorum. 50lere kadar yolum var. Hatta burada 48kgma düsen buse sanirim simdi 53 kg civarinda boyu benden az uzundu sanirim. Ben buseyi baz aliyorum bu yüzdeb :)
Senin boyun kac cnm?

Bende 60lara düsünce daha bi motive oldum. 82lerdeb geldim buraya :KK70: halen daha kendimi sisman görünüyorum. 50lere kadar yolum var. Hatta burada 48kgma düsen buse sanirim simdi 53 kg civarinda boyu benden az uzundu sanirim. Ben buseyi baz aliyorum bu yüzdeb :)
Senin boyun kac cnm?

:26: şeyy benim boyum biraz(fazla) kısa. 1.50 yim ben :KK43:

hayran kaldım sana şu anda çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim :KK9: kaç ayda verdin

Afiyet olsun cnm.hafif bir menu olmus.:)

Afiyet olsun cnm dengeli ve doyurucu bir menu olmus.:KK66:

bende senin gibiydim.cok yedigim icin sanirim son zamanlarda midem almiyordu.aylar oncesinden kalmis dolapta.bugun deneyim dedim.cok lezzet almayarak yedim 1 kase.niye boyle oldu bilmiyorum cok severdim aslinda.
Ama doydum.insan zamanla alisiyor cnm.:KK66::KK56:

istesem yine seve seve bitirim 2 günde o yüzden hiç almıyorum :))

Senin boyun kac cnm?

ne güzel kilo vermişsin tebrik ederim.bende artık 60lı kiloları görmek istiyorum :KK43:(

Slm kızlar :KK16: Ben geldim ama geç oldu :KK43: Burcu' ya da söyledim çok ama çok yoğundum. Hem iş, hem çocuklar, hem ev, hem eş derken ben kendimi unuttum resmen :KK37: Geçmişe henüz bakamadım. Nasıl gidiyor? Umarım ben gelemedim diye takım yine kaçamaklara gömülmemiştir :KK53:

Slm kızlar :KK16: Ben geldim ama geç oldu :KK43: Burcu' ya da söyledim çok ama çok yoğundum. Hem iş, hem çocuklar, hem ev, hem eş derken ben kendimi unuttum resmen :KK37: Geçmişe henüz bakamadım. Nasıl gidiyor? Umarım ben gelemedim diye takım yine kaçamaklara gömülmemiştir :KK53:

:KK3:hoş geldinn sefalar getirdin kaptan ablacığımm :KK9: :KK52::KK52::KK52:

Günaydınlarr.Yeni yaşınız kutlu olsun kaptancımmmm Allah sağlıklı mutlu başarılı bir ömür versin prensese.Mutlu yıllarr:)

Günaydin kaptancim,
Allah hayirli uzun ömürler versin, her daim hayirli evlat olmasini nasip etsin.

heyy doğum günü kutlu olsun zamannn mutlu yaşlarrrrr :KK54:

Can8m nice senelere
Yeni yasinda daima mutlu olmasi diligiyle

Canlarım benim hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için :KK16:

canım hoşgeldin ben burcu kaptan yardımcısıyım mart 13 agustos 23 arası 16 kilo verdim mezun oldum sende kendini isim boy kilo hedef kilo şeklinde tanıtırsan sevinirim aramıza hoşgeldin

gencay alanya istiyo canım okurlar yada avsallar yada incekum

Burcu' cum ben bir çok yerin denizini görmüş bir insan olarak Alanya' yı kesinlikle önermiyorum sana. Denizi çok ama çok taşlı. Kum yok nerdeyse. Ayrıca çok çabuk derinleşiyor. Benim sana tavsiyem Didim veya Çeşme. İkisinin de hem denizi hem kumu hem de doğası harika. Bir önceki yaz Avsallara gittik. Ama hiç beğenmedim. Mutlaka yeniden düşün çünkü balayı da bir defa yapılıyor. :KK34:

X