Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

iyiyz canım sen nasılsın o dediğinide biraz önce ben yaptım komşuya gitmiştim tabagı vardı bende bi baktım evin ortasında bazlama yapıo dayanmadım sıcaktan yedim yarım valla
Neyseki yarimla yetinmissin cnm.
Insallah fazla abartmamissindir cnm
Bugün menüm

10:00
1kase nesfit ve süt

15:00
12tane litci sanirim 100gr kadar

16:30
1 tabak balik sebze karisk soslu yemek

Nane ve papatya cayi 1,4 lt
Cok oldu ama canim su istemedigi icin onlari ictim
Suyun azdi
Keske su icebilsen daha iyi olurdu.
Afiyet olsun cnm.
Cnm benim sen 70 in altina inmeye basla daha cok motive olursun
.;-)

Son düzenleme:

menün çok güzel.başka bir arkadaşta sormuş nesfitle doyuyomusun diye gerçekten bende merak ediyorum daha önce bende yedim ama onunla hiç doymuyodum.o zamanlar diyette yapmıyodum nesfiti atıştırmalık yiyodum 1 kutu 2 günde bitiyodu

afiyet olsun cnm

Ben demem yinede nolur nolmaz, bide mezun oluncada ayrilmam ben büyük ihtimalle buradan :)

ben üniye gidersem 1 sene falan gelemem buralara gider gitmez bilgisayar alırlar mı bilmiyorum :/

Neyseki yarimla yetinmissin cnm.

Insallah fazla abartmamissindir cnm

Keske su icebilsen daha iyi olurdu.
Afiyet olsun cnm.

Cnm benim sen 70 in altina inmeye basla daha cok motive olursun
.;-)

şu 69 u bi görsem uçarım ben sevinçten tartıda 70 le 69 görmek arasında çok büyük fark var 71 den 70 e düşünce o kadar olmuyor

bi aralar nesfiti ben de denemiştim :44: sabahları 1.5 kase yediğimde doyuyodum. bi fark yoktu benim için

Bende kahvaltimi o sekilde yapiorum. Nesfit yaziyor bende ama aslinda baska bisey tercüme edemedgm icin öyle yaziorum. 1,5% yagsiz süt ile yiyorum gayet doyuyorum 1 kase yiyorum ben. Basta acikiyordum ama sanirim miden alisti artik doyuyor :)

Afiyet olsun cnm.hafif bir menu olmus.:)
Afiyet olsun cnm dengeli ve doyurucu bir menu olmus.

bende senin gibiydim.cok yedigim icin sanirim son zamanlarda midem almiyordu.aylar oncesinden kalmis dolapta.bugun deneyim dedim.cok lezzet almayarak yedim 1 kase.niye boyle oldu bilmiyorum cok severdim aslinda.
Ama doydum.insan zamanla alisiyor cnm.

Hayirlisi cnm ama kilo koruma spreside önemli :)

Bende 60lara düsünce daha bi motive oldum. 82lerdeb geldim buraya halen daha kendimi sisman görünüyorum. 50lere kadar yolum var. Hatta burada 48kgma düsen buse sanirim simdi 53 kg civarinda boyu benden az uzundu sanirim. Ben buseyi baz aliyorum bu yüzdeb :)
Senin boyun kac cnm?

:26: şeyy benim boyum biraz(fazla) kısa. 1.50 yim ben

hayran kaldım sana şu anda çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim kaç ayda verdin

istesem yine seve seve bitirim 2 günde o yüzden hiç almıyorum :))

ne güzel kilo vermişsin tebrik ederim.bende artık 60lı kiloları görmek istiyorum (

Slm kızlar Ben geldim ama geç oldu Burcu' ya da söyledim çok ama çok yoğundum. Hem iş, hem çocuklar, hem ev, hem eş derken ben kendimi unuttum resmen Geçmişe henüz bakamadım. Nasıl gidiyor? Umarım ben gelemedim diye takım yine kaçamaklara gömülmemiştir

hoş geldinn sefalar getirdin kaptan ablacığımm

Günaydınlarr.Yeni yaşınız kutlu olsun kaptancımmmm Allah sağlıklı mutlu başarılı bir ömür versin prensese.Mutlu yıllarr:)

Günaydin kaptancim,
Allah hayirli uzun ömürler versin, her daim hayirli evlat olmasini nasip etsin.

heyy doğum günü kutlu olsun zamannn mutlu yaşlarrrrr

Can8m nice senelere
Yeni yasinda daima mutlu olmasi diligiyle

Canlarım benim hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için

Burcu' cum ben bir çok yerin denizini görmüş bir insan olarak Alanya' yı kesinlikle önermiyorum sana. Denizi çok ama çok taşlı. Kum yok nerdeyse. Ayrıca çok çabuk derinleşiyor. Benim sana tavsiyem Didim veya Çeşme. İkisinin de hem denizi hem kumu hem de doğası harika. Bir önceki yaz Avsallara gittik. Ama hiç beğenmedim. Mutlaka yeniden düşün çünkü balayı da bir defa yapılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…