Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Cumaya gzl bir sonuc bekliyorum simdi söylemim süprizi kacmasin ama istedgm yere indim bu hafta :KK70:

Ben genelde ezine yiyorum canım. Çok hoşuma gidiyor ezine peynir. Bir ara Tahsildaroğlu alıyordum, sonra kaanlar denedim bir süre. Enka aldım. Şimdi de BİM de satılan koyun ve keçi peynirleri var. Onlardan alıyorum. Canım peynir istedi :KK9:

Yok yaaa senin menünde yazıyordu. Bakacağım yeniden. :44:

Hoşgeldin canım :KK16: Biz iyiyiz de sen nasılsın? Dönmeyi düşünmüyor musun takıma? Kilon nasıl gidiyor?

Oh ne güzel gezmişsin ama biliyorsun ki takımı ihmal etmememiz lazım. Mesaj saymıyoruz ama ben görebiliyorum kim ne kadar mesaj yazıyor diye. :KK34:

Menün gayet güzel olmuş canım. Ama su az olmuş. :KK34:

Bu harika bir haber Nihal :KK16: Kocaman tebrik ediyorum seni :KK9: Allahım inşalla sağ sağlim kucağına almayı nasip eder. :KK16:

Ara ara böyle dönemler olabilir canım. Sen üzme kendini. Her şey yoluna girer. Sen kendini üzdüğünle kalırsın. İnşallah en kısa zamanda düzelir her şey.

Nerdesin sen bakim kaçak. Yoksun bir haftadır. :KK20:

Bulmanıza çok sevindim canım. İnşallah sorun neyse düzelir biran önce. :26:

Menün güzel görünüyor ama bu kezde az olmuş gibi geldi bana. Özlem' cim içtiğin şeyleri saatli yazma canım. En sona yazdığın gibi toplam yaz lütfen. Menünde sadece yediğin öğünler olsun. İçecekleri ekleyince menün çok kalabalık görünüyor. Yorumlarken zorlanıyorum. Sabah, öğle ve akşam olarak yaz. Ara öğünleri de ekle araya ama sadece yediklerini yaz. İçtiklerin tek tek olmasın.

Ben de iyiyim kaptancığım. Takıma dönmek istiyorum ama şu sıralar yeterince vakit ayıramayacağım için öyle bir ses verip kaçıyorum. :KK53: kilo durumum şimdi nasıl bilmiyorum. Tartılmadım. Bir ara kilo almıştım. Şimdi biraz verdim gibi hissediyorum ama tartılmadan söyleyemeyeceğim. :KK37:

dün arkadaşımın annesinin günü vardı. :KK56: oraya gitmiştim börek, kurabiye, kek falan yedim maalesef; ama tartıda önceki güne göre eksilerdeyim yine de. :KK52: baya korkmuştum artı kiloda olucam diye. ama çok koşturdum, iş yaptım ondan olabilir.

kızlar merhaba nasılsınız? :KK3:

dün arkadaşımın annesinin günü vardı. :KK56: oraya gitmiştim börek, kurabiye, kek falan yedim maalesef; ama tartıda önceki güne göre eksilerdeyim yine de. :KK52: baya korkmuştum artı kiloda olucam diye. ama çok koşturdum, iş yaptım ondan olabilir.

iyiyz canım sen nasılsın o dediğinide biraz önce ben yaptım komşuya gitmiştim tabagı vardı bende bi baktım evin ortasında bazlama yapıo dayanmadım sıcaktan yedim yarım valla :KK50:

iyiyz canım sen nasılsın o dediğinide biraz önce ben yaptım komşuya gitmiştim tabagı vardı bende bi baktım evin ortasında bazlama yapıo dayanmadım sıcaktan yedim yarım valla :KK50:

iyi ki yarım yemişsin. :KK34: nolcak bu boğazımız bizim bilmiyorum artık. :KK53:

Bugün menüm

10:00
1kase nesfit ve süt

15:00
12tane litci sanirim 100gr kadar

16:30
1 tabak balik sebze karisk soslu yemek

Nane ve papatya cayi 1,4 lt
Cok oldu ama canim su istemedigi icin onlari ictim
Suyun azdi

Bugün menüm

10:00
1kase nesfit ve süt

15:00
12tane litci sanirim 100gr kadar

16:30
1 tabak balik sebze karisk soslu yemek

Nane ve papatya cayi 1,4 lt
Cok oldu ama canim su istemedigi icin onlari ictim
Suyun azdi

litci nedir canım menü güzel olmus ama

sabah(10:30)
2 yumurtadan tereyağlı sahanda yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
az domates
1 dilim kızarmıs tam bugday
şekersiz çay

öğle(14:00)
yarım bazlama
az tereyağ
reçel
tulum peynir
2 zeytin

akşam(18:00)
5 yk taze fasulye
kırmızı lahana salatası

2.6 litre su

Selam kizlarrrrr :-D bu sabah 8.30 da bi ciktim yeni girdim evee. Cok yorgunumm daha cozmem gereken 200 soru var :/ menumu de yazayim hemen

sabah1 yumurta 2 ceviz 1/2 dilim ekmek

oglen bardakta misir (bunu onaylamayabilirsiniz ama disarda ne yiyecegimi bulamadim tost doner simit ya da lahmacun... yiyecegime onu yerim daha iyi diye dusundum)

aksam da yarim tabak nohut yedim

simdilik 0.5 lt su ictim 1.5 2 ye tamamlicam onu 30 dakika da yuruyus yaptim

su demiskende su icersen daha rahat zayiflarsin falan diyenleri pek aldirmazdim inanmazdim bu sabah tartidaki rakami gorene kadar... Dun aksam 1.5 lt su icmistim 71.3 kiloydum sabah uyandim bi tartildimm 70.6 olmusumm bu kadar dusecegimi tahmin etmemistim tempolu yuruyus ve suyun cok etkisi varmis. Dun dershaneye giderken giydigim esofmanin ust kismi biraz dariyodu bu gun bi giydim gayet guzel oldu dar falan gelmedi. :-D cuma gunu tartida cok cikmayayim diye guzel guzel yemekleri red edebiliyorum. Bu sizin sayenizde kizlar hepinizi ayri ayri cok seviyorumm :-D cok heveslendim benn

Selam kizlarrrrr :-D bu sabah 8.30 da bi ciktim yeni girdim evee. Cok yorgunumm daha cozmem gereken 200 soru var :/ menumu de yazayim hemen

sabah1 yumurta 2 ceviz 1/2 dilim ekmek

oglen bardakta misir (bunu onaylamayabilirsiniz ama disarda ne yiyecegimi bulamadim tost doner simit ya da lahmacun... yiyecegime onu yerim daha iyi diye dusundum)

aksam da yarim tabak nohut yedim

simdilik 0.5 lt su ictim 1.5 2 ye tamamlicam onu 30 dakika da yuruyus yaptim

su demiskende su icersen daha rahat zayiflarsin falan diyenleri pek aldirmazdim inanmazdim bu sabah tartidaki rakami gorene kadar... Dun aksam 1.5 lt su icmistim 71.3 kiloydum sabah uyandim bi tartildimm 70.6 olmusumm bu kadar dusecegimi tahmin etmemistim tempolu yuruyus ve suyun cok etkisi varmis. Dun dershaneye giderken giydigim esofmanin ust kismi biraz dariyodu bu gun bi giydim gayet guzel oldu dar falan gelmedi. :-D cuma gunu tartida cok cikmayayim diye guzel guzel yemekleri red edebiliyorum. Bu sizin sayenizde kizlar hepinizi ayri ayri cok seviyorumm :-D cok heveslendim benn

Bu mucizeye herkes sahit oluyor takima gelen. Cok ucuz zayifliyoruz ya :KK70: millet ne ürünler alio tam aksine hasta oluyor fln

Bugünkü menüm

Sabah 08:00
1 kase nesfit+süt

Ara 10:30
2 ceviz+2 kestane
birkac tane antep fistigi

Ögle 13:00
1 tabak brokoli yemegi
1 kase roka
1 dilim çavdar ekmegi

Ara 17:00
1 kuru incir

18:30
4 yk kabak yemegi (içinde az pirinç var)
1 dilim çavdar ekmegi
1 biber tursusu

1 yesil çay
1 karisik bitki cayi
2L su

Spor 16:20
1,5 saat orta tempoda yürüyüs

Son düzenleme:
X