Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bu mucizeye herkes sahit oluyor takima gelen. Cok ucuz zayifliyoruz ya millet ne ürünler alio tam aksine hasta oluyor fln

Evet cok ucuz zayifliyoruz ya :-D hatta zayiflarken tasarruf bile yapiyoruz mesela ben diyette olmasam o guzelim zeytincikler simdiye kadar coktannnn bitmisti :-D annem rahatladi artik iki gune bi zeytin almiyo :-D

Ozel hayatimla ilgili bikac seyi soylemeseydim (sevgilimi falan :/ ) kuzenime de bahsedecektim. Bu gun o da benim motiveye ihtiyacim var yoksa diyet yapamiyorum falan dedi :/ ben de soyleyemedim abla sen de gel diye

canım mısırı evet istemezdik halada istemem onun yerine servis döner tavuk ızgara v.s yiyebilrdin diyet birz dışarda masraflıdır fakat mesela şey yapabilirdin adama dersin ki ben ekmek yemiyorum ekmeğin içine koyduklarını bi tabaga paket yapar msın şeklinde filan ben ölede yapıodum aynı döner ekmek parasının ekmek parasını almıodu mesela su çok mucize birşey ben yazın 4.5 5 litreyi buluyorum eskiden günde belki 3 bardak içerdim şimdi deli gibi tüketiyorum ve susuz yaşamıyorum

Meyve hani disi dikenli gibi pembemsi kahve rengi pötür pötür. Ici beyaz, kocaman kahverengi cekirdegi var. Sözlülte litci yaziodu

canım tropikal bi meyveymiş ben ilk defa gördüm şimdi netten baktımda

güzel tatlım

bugünki menüm

sabah(10.00)

1 dilim tam buğday ekmeği
1 haşlanmış yumurta
biraz beyaz peynir
5 zeytin
1 domates
1 salatalık
biraz maydanoz
şekersiz yeşil çay

öğle(14.00)

3 tane etli kuru patlıca dolması
3 kaşık yoğurt

akşam(18.00)

küçük bir porsiyon ızgara tavuk
1 porsiyon brokoli
2 kaşık yoğurt

gün içinde 5 çiğ fındık 10 çiğ badem
10 büyük bardak su
1 saat yürüyüş

ahhh o sevgililer ahhh ne kadar çok sorunlar aslında dimi hoş bende hiç sorun olmadılar ama arkadaşlarım filan çok rahatsızlar

bu hafta baya iyi menüler geliyor hadi hayırlısı 13. takımın dönüşü olsun inş.

Ayni seyden dolayi bende kimseyi buraya davet edemiyorum

Evet canim vitamin c bombasi

bu hafta baya iyi menüler geliyor hadi hayırlısı 13. takımın dönüşü olsun inş.

Hadi bakalim hayirlisi :)

Misir etten daha iyidir diye dusunmustum yagli falan ya et. Bunu ogrendigim iyi oldu bidahaki sefere oyle yaparim artik

mısır tamamıyle şekerdir canım ha mısır yemişsin ha küp şeker aynı şey havuç patates bezelye içinde geçerli

havuç patates bezelye mısırı kara listeme aldım o zaman :d gerçi bence bunlar benim için çok zararlı gibi görünmedi gözüme ben çikolata sevmem zaten ayda yılda bi yerim o da zorla çayımı da şekerli içmem azıcık şekerli şey yememin çok zararı olmaz heralde

Bugün menüm

10:00
1kase nesfit ve süt

15:00
12tane litci sanirim 100gr kadar

16:30
1 tabak balik sebze karisk soslu yemek

Nane ve papatya cayi 1,4 lt
Cok oldu ama canim su istemedigi icin onlari ictim
Suyun azdi
Suyun yerini hiçbir içecrk tutmuyormuş cnm suyunu ihmal etme derim
Harika örnek menü yine bazlama spontane gelişmiş ama öğlen ya yakmışdır
Sanırım sınava hazırlanıyosun cnm bir bardak mısırla dersin çok da verimli geçmeyebilir evde tam buğday ekmeğinden tost yapabilirsin
Spor ve menü çok iyi yalnız kahvaltıda nesfit yetiyormu bn hayatta duramam onunla
Harikaaa

Bugünkü menüm
Sabah aç karna 1 bardak su 2 dilim tam buğday ekmeği sz peynir salça ceviz ve tarçınlı yeşil çay

Öğlen 1 su bardağı haşlanmış makarna yanına az peynir

Türk kahvesi

Okuldan gelince 1 kivi 2 mandalina
Akşam 1 tabak pırasa 1 dilim tam buğday ekmeği

Bol su okulum da 3.30 da bittiğinden tüm günüm hareketli geçiyor

evet sınava hazırlanıyorum :) dershaneden 1 de çıkıyorum normalde eve gelip hemen yemek yiyorum sonra da derse başlıyorum dershanede çalışamadığım için sorun olmuyo

menün çok güzel hafif bir menü olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…