Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bol bol yeşillik yiyebilirsin. Domates, salatalık, ceviz yiyebilirsin. Dedikleri gibi diyette kaşar çok sakıncalı. Hatta yiyebiliyorsan peynir yerine yoğurt bile olur.

Kaptancım fikirlr süper teşekkür ederim.Domates salatalık yaza kadar pek almayı düşünmüyorum ama ceviz ve yeşilliğe bayılırım:KK52::KK52::KK52:
Ben bu kaşar işini arada yapayım en iyisi:KK53::KK53:

Tünaydın kızlar ben yeni uyandım sayılır kahvaltı yaptım. Telefonumda internet olmadığı için yazamadım da. Sabah tartıldım kilom aynı, şimdi arkadaşımdayım. Akşam da şu anlattığım aldatılan arkadaşımın doğum günü kutlaması olacak. Belki bir bira içeceğim o kadar. Sanırım bu gün pek fazla gelemeyeceğim, kusura bakmayın:26:

Evet ebru bi bakıma iyi oldu bildirim yapamayısım, listeyi kötü etkilicem diye dahada dert etmiştim bende.. Haftaya insallah iyi gecicek

Ebruuu aldımm kitabı aldım :) okumaya başladım bile :KK1:

$Biz-0197.jpg

Allahımm ben bu sistemi çok beğendim ve işe yarayacağına eminimmm. Kızlaarr bugün beni idare edin menümü yazıp kaçcam kitabı hemen bitirmem lazımmm :18:

Kızlar sonuç listeleri açıklanmış. Takım olarak 3. yüz. Bireyselde Funda birinci olmuşşşşşşşşşşş :nazar::nazar::KK9::KK9:

Ebruuu aldımm kitabı aldım :) okumaya başladım bile :KK1:

Eki Görüntüle 903176

Allahımm ben bu sistemi çok beğendim ve işe yarayacağına eminimmm. Kızlaarr bugün beni idare edin menümü yazıp kaçcam kitabı hemen bitirmem lazımmm :18:

Gül' cüm çok sevindim kitabı almana. Ayrıca bu diyete inanır ve uyarsan eğer hedefe ulaşacağına inanıyorum. Pes etmek yok :KK34: Ben sana çok güveniyorum unutma bunu :KK16:Kitap da önemli yerleri bizlerle de paylaş lütfen.

Menüm

sabah
çavdarlı tost
1 bardak ılık süt

öğlen
3 kaşık pilav
avuk döner
ayran

akşam
yağsız tavada mantar
1 dilim çavdar ekmeği.

Kızlar bu son normal bildirimlerim artık bundan sonra diyet bildirimlerimi yapıp bu kilolarladan kalıcı bir şekilde kurtulcam :KK53:27:

2,5 lt. su daha da içiyoru bir de 20 dk yürüyüş(tempolu)

Gül' cüm çok sevindim kitabı almana. Ayrıca bu diyete inanır ve uyarsan eğer hedefe ulaşacağına inanıyorum. Pes etmek yok :KK34: Ben sana çok güveniyorum unutma bunu :KK16:Kitap da önemli yerleri bizlerle de paylaş lütfen.

Ebrucum ben bu hafta 1 kilodan az vermedim vücudumdan inanılmaz hissediyorum kilo verdiğimi. Ama kabızlık problemi bitirdi beni Kusura bakma takım ortalamasını yükseltmek isterdim. Haftaya patlamış bomba olarak buradayım :KK1:

Tebriklerr canım benim başarılarının devamını dilerim :KK16:

Tesekkurler tatlim insallah hep beraber kurtulacaz bu kilolardan.takimi da tebrik ederim istikrar herseyden onemli iyi gidiyoruz maasallahhhh.
Bu arada kitabi aldigina sevindim canim bende almayi dusunuyorum hazir antepteyken insallah bi firsatini bulurum.

Tesekkurler tatlim insallah hep beraber kurtulacaz bu kilolardan.takimi da tebrik ederim istikrar herseyden onemli iyi gidiyoruz maasallahhhh.
Bu arada kitabi aldigina sevindim canim bende almayi dusunuyorum hazir antepteyken insallah bi firsatini bulurum.

Kesinlikle al laptopun başında okuyorum :KK11: ne sizden ne ondan vazgeçemedim. istediğimiz herşeyi yiyebiliyoruz ama ölçüsüne göre sayarak 5333 mesela bana uyan diyet. ÜStelik kaçamaklı günler için ertesigün listesi bile var :KK1:

Kaptan sen benden once yazmisin:) birinciligin sarhoslugunu yasiyorum ihhhiii:) masallah bana.tü tü tü bana.tilililili bana.:KK1:

Funda' cım sen ikinci bildirimi yaptığında normalde listeye eklemeyecektim. Haftaya daha iyi bir ortalama alırsın diye düşünmüştüm. Birden aklıma birincilik ve derece geldi. Dedim ki ortalaması yüksek olursa derece alma ihtimali var, kızcağızın hakkını yemeyeyim. İyi ki eklemişim. Tekrardan kocaman tebrikler :maşallah: Bu arada unutma en uygun zamanda afilli bir başarı hikayesi yazman gerekiyor paylaşım alanına. :KK34:

Kızlar evde misafir var çok fazla yazamıyorum. Öncelikle kilo veren herkesi tebrik ediyorum. Bu hafta takım olarak çok iyi bir durumda olmasak da diğer takımlar düşük ortalamada olduğu için üçüncü olabildik. Haftaya hepinizden daha güzel sonuçlar bekliyorum. Geçmişteki mesajlara da ilerleyen saatlerde cevap yazacağım. Şimdilik kaçıyorum. :KK16:

herkese merhaba
gecmısı okudum.
ıs arkadaslarımla dısarda bulusacagız.şimdilik cıkıyorum kılo veren herkesı tebrık ederım.
ozellıkle fundacım senı:KK9::KK9:
eve gelınce gorusuruz arkadaslar

Kesinlikle al laptopun başında okuyorum :KK11: ne sizden ne ondan vazgeçemedim. istediğimiz herşeyi yiyebiliyoruz ama ölçüsüne göre sayarak 5333 mesela bana uyan diyet. ÜStelik kaçamaklı günler için ertesigün listesi bile var :KK1:
Bi an once almam lazimmmmmm:)

Funda' cım sen ikinci bildirimi yaptığında normalde listeye eklemeyecektim. Haftaya daha iyi bir ortalama alırsın diye düşünmüştüm. Birden aklıma birincilik ve derece geldi. Dedim ki ortalaması yüksek olursa derece alma ihtimali var, kızcağızın hakkını yemeyeyim. İyi ki eklemişim. Tekrardan kocaman tebrikler :maşallah: Bu arada unutma en uygun zamanda afilli bir başarı hikayesi yazman gerekiyor paylaşım alanına. :KK34:
Layik olmaya calisiyorum efenimmmmm:) tesekkur ederim.ya kaptan ben ne yazacam regl haftasi 200 gr vermistim ondan bu hafta fazla cikti die dusunuyom.boyle bol sporlu felan bisi olmadi ki ne yazsam bilemedim:26:

bugün menüm

9:00
1 kase nesfit + süt 1,5%yag

14:00
1 kahve + süt 1,5%
1 avuc leblebi findik karisk

17:30
1 kocaman tabak ispanak yemegi
1 büyük kase cacik 3,5%yag

1,5lt su
0,7ml papatya cayi (sakinlesiyorummmm)

bugün dünki olayi dahada telafi etmek icin dünkinden daha cok yürüdüm.
yokus ciktim biraz bu arada.
toplam 3 metro ve 2 otobüs duragi yürüdüm :KK53:

X