Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlarr canlarımmm. İşten geldim yemeğimi yedim şimdi kitabın başına geçme vakti. Öptümm sizleri akşam gelir geçmişe geleceğe heryere bakar cevaplarım :KK1:

Bi an once almam lazimmmmmm:)

Layik olmaya calisiyorum efenimmmmm:) tesekkur ederim.ya kaptan ben ne yazacam regl haftasi 200 gr vermistim ondan bu hafta fazla cikti die dusunuyom.boyle bol sporlu felan bisi olmadi ki ne yazsam bilemedim:26:
Başarı hikayesi derken sadece yediklerin içtiklerin ve yaptıkların değil diye düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla kalemin oldukça güçlü yani kendini çok güzel ifade edebiliyorsun. Mesela neden diyet yapmaya karar verdiğini, KK ile nasıl tanıştığını, 13. takımda yaşadıklarını vs anlatabilirsin. Bence bunların hepsinden çarpıcı bir başarı hikayesi çıkar :KK34:

bugün menüm

9:00
1 kase nesfit + süt 1,5%yag

14:00
1 kahve + süt 1,5%
1 avuc leblebi findik karisk

17:30
1 kocaman tabak ispanak yemegi
1 büyük kase cacik 3,5%yag

1,5lt su
0,7ml papatya cayi (sakinlesiyorummmm)

bugün dünki olayi dahada telafi etmek icin dünkinden daha cok yürüdüm.
yokus ciktim biraz bu arada.
toplam 3 metro ve 2 otobüs duragi yürüdüm :KK53:
Menün gayet güzel canım. Saatleri yerinde. Sporunda harika. Tebrik ediyorum seni. :KK9:

kaptancim halen karnim, bacaklarimin üst kismi ve popom belirgin. vakit buldugumda 73kg'ken cekildigim fotograftaki giysileri giyip tekrar cekilir ikisini eklerim. benimde bir karsilastirmaya ihtiyacim var zaten :KK1:
bu arada listeye ne zaman alirinirim kaptancim :KK31:

:KK9::KK9::KK9:
O zaman en kısa zamanda bekliyorum fotoğraflarını ama aynı kıyafetle çektirmene gerek yok. Sadece vücut hatların belirgin olsun yeter. Yani bol kıyafetler giyme fotoğraf çektirirken. Bu arada listeye ne zaman istersen girebilirsin. Mesaj saymaya başlarsın önce. İstiyorsan haftaya gir. Bir sakıncası yok benim için. Çünkü şuan oldukça eksi kilolardasın. :KK34:

Kızlar ya niye kimse benim fotograflarıma yorum yapmadı??? Yaptı da benmi kacırdum?? Ne zorluklarla yıklemiştim halbıki:KK43:
Ben baktım canım da yorum yapmayı unuttum. Daha doğrusu çok vaktim olmadı yazmaya. Öncelikle bu kiloda gayet güzel görünüyorsun ama bence daha da incelmen lazım. Birde eski fotoğraflarını görmediğimiz için tam yorum yapma şansımız yok. Normal bilgisayardan bağlanınca albümüne ekle eski yeni fotoğraflarını net bir yorum yapalım. :KK34:

Moralim sifiiiiiiiiiiiiir :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Hayırdır Nur neden moralin sıfır?

Tuba' cım bu halinle çok şık olmuşsun. Kabanında çok güzel güle güle giy. :KK16:Ayrıca belinde incecik görünüyor :KK34:

Hiiiiiiiii saatlerdir kimse gelmemiş
Aynen yaaaa nerde bu millet nerde bu devlet. Nerdesiniz kızlar? İllaki azar mı işiteceksiniz. :KK47:

Doğru ben sürekli aynı şeyi yapıyorum ve sinüzit - migren gibi hastalıklardan çok da korkarım ama çözüm de yok doğru düzgün

hihih anladım zaten

Benim yüzün zayıf hatlı baya nasıl oluyor bilmiyorum ama öyle yani. Facebook'taki fotoğralarımın çoğu 75 - 85 kilo arası...
X aşkım bitti, bitirdim. Önüme bakıyorum kaptancım

Ben daha önce 2 sene yurtdışı eğitim firmasında çalıştım. Öyle olsa değil öyle aslında ya
:26: :KK53::KK24: Yani diğer ülkelere göre.. yıllık 1200, en fazla 2000 Euro çok değil. En ucuzlarından biri gelişmiş ülkelerin:26:
Dikkat et canım sen yine de kendine. Gerçekten yüzün oldukça zayıf. Maşallah pekte güzelsin :KK16: Eminim hedef kilona ulaşınca bomba gibi bir hatun olacaksın. X aşkının bitmesi de iyi mi olmuş kötü mü olmuş pek bilemedim. :26:Hayırlısı olsun bakalım hakkında. Bu arada Almanya' da okullar gerçekten ucuzmuş. :KK9:

Tünaydın kızlaaar! Dün telefonumu kaybettim clupte ya çık mıtsızımm:KK5:
Ayyy çok kötü olmuş yaaaa nasıl kaybettin? Çalındı mı daha doğrusu?

Kızlarr canlarımmm. İşten geldim yemeğimi yedim şimdi kitabın başına geçme vakti. Öptümm sizleri akşam gelir geçmişe geleceğe heryere bakar cevaplarım :KK1:
Hoş geldin canım. Beni de meraklandırdın şu kitap konusunda, kaç liraya almıştın kitabı?

Dikkat et canım sen yine de kendine. Gerçekten yüzün oldukça zayıf. Maşallah pekte güzelsin :KK16: Eminim hedef kilona ulaşınca bomba gibi bir hatun olacaksın. X aşkının bitmesi de iyi mi olmuş kötü mü olmuş pek bilemedim. :26:Hayırlısı olsun bakalım hakkında. Bu arada Almanya' da okullar gerçekten ucuzmuş. :KK9:

Çok teşekkür ederim kaptişkom. Batman'in bitmesi iyi oldu, çok boş beleş yaşayan aptal bir insandı. Asla mutlu olabileceğim biri değildi, yanlış tanımışım onu. Telefonum çalıntı kaptancım ya, tuvalette elimi yıkarken unuttum. 5 dakika sonra gittim yok, numaraların falan hep gitti. Numaralara çok üzüldüm ya.

İyi akşamlar. .Dun aniden hastalandim o yuzden gelemedim..öğleden sonra bir baş ağrısı tuttu oyle yattım :KK43:

Çok teşekkür ederim kaptişkom. Batman'in bitmesi iyi oldu, çok boş beleş yaşayan aptal bir insandı. Asla mutlu olabileceğim biri değildi, yanlış tanımışım onu. Telefonum çalıntı kaptancım ya, tuvalette elimi yıkarken unuttum. 5 dakika sonra gittim yok, numaraların falan hep gitti. Numaralara çok üzüldüm ya.
İyi olmuş o zaman Venüs' cüm :KK34: İnşallah karşına çok mutlu olabileceğin birisi çıkar :KK16: Telefonun gerçekten çok kötü olmuş. Eski numaranı yeniden alırsan eğer arkadaşların ulaşır sana nasıl olsa. Sadece her arayanda kiminle görüşüyorum demen gerekecek :KK9:

İyi akşamlar. .Dun aniden hastalandim o yuzden gelemedim..öğleden sonra bir baş ağrısı tuttu oyle yattım :KK43:
Geçmiş olsun Derya' cım. :KK16: Umarım şimdi iyisindir?

Dünkü menü
sabah 09:10
4 kasik musli
1 cay bardağı süt le
1adet portakal

Öğle 13:00
Tavuklu salata

Öğleden sonra rahatsizlandim aksam yemedim erkenden yattım
su 1.5 litre anca icebildim
spor sabah oğlan i okula birakinca yürüyüş yaptım 5 km yürü dum :)

Dünkü menü
4 kasik musli
1 cay bardağı süt le
1adet portakal

Tavuklu salata

Menü ve spor çok güzel olmuş canım. Afiyet olsun :KK16:

Karşına gönlüne gore birisi çıkacaktır insAllah.
Kitabın adı ne ki merak ettim :)
Tünaydın kızlaaar! Dün telefonumu kaybettim clupte ya çık mıtsızımm:KK5:
Geçmiş olsun..:KK43:
Oldukça iyi görünüyorsun.:)
gecmisi takip edemiycem sadece :) yine buralarda olmaya caliscam burcuuum :) yoksa diyet psikolojisinde kalamiyorum. kiloda almamaliyim donebilmek icin :))
Fazla uzak kalmamaya çalış kolay gelsin.
Moralim sifiiiiiiiiiiiiir :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Hayırdır ?
Metabolizma Hızlandıran Çay
1 limon
1 elma
1 portakal kabuğu
1 dal tarçın
1 tutam zencefil
1 çay kaşığı karabiber
2-4 adet karanfi
1 lt su

Metabolizmayı Hızlandıran Yiyecekler
Nohut
Hindi eti
Tavuk eti
Dana eti
Tam tahıllı ekmek
Ispanak
Maydanoz
Bamya
Yoğurt
Yumurta

Metabolizmayı Hızlandıran İçecekler
Ayran
Yeşilçay
Türk kahvesi
Su
Oh çoğunluğu sevdiğim ve tüketmeye çalıştığım malzemeler.paylasim icin teşekkür.
canim eskiden baskalariydi simdi sensin benim birebir rakibim, dayanismali rakip tabiki :
Tamam canim..
bugün menüm

9:00
1 kase nesfit + süt 1,5%yag

14:00
1 kahve + süt 1,5%
1 avuc leblebi findik karisk

17:30
1 kocaman tabak ispanak yemegi
1 büyük kase cacik 3,5%yag

1,5lt su
0,7ml papatya cayi (sakinlesiyorummmm)

bugün dünki olayi dahada telafi etmek icin dünkinden daha cok yürüdüm.
yokus ciktim biraz bu arada.
toplam 3 metro ve 2 otobüs duragi yürüdüm :KK53:
Menü guzel sporda var..
Fundacım tebrik ederiiiiimmmmm, kızlar kilo veren herkesede tebrikleeerrrrr
Teşekkür ederim.
Bi an once almam lazimmmmmm:)

Layik olmaya calisiyorum efenimmmmm:) tesekkur ederim.ya kaptan ben ne yazacam regl haftasi 200 gr vermistim ondan bu hafta fazla cikti die dusunuyom.boyle bol sporlu felan bisi olmadi ki ne yazsam bilemedim:26:
Tebrikler canım. .
herkese merhaba
gecmısı okudum.
ıs arkadaslarımla dısarda bulusacagız.şimdilik cıkıyorum kılo veren herkesı tebrık ederım.
ozellıkle fundacım senı:KK9::KK9:
eve gelınce gorusuruz arkadaslar
Teşekkür ederim.
Kızlar evde misafir var çok fazla yazamıyorum. Öncelikle kilo veren herkesi tebrik ediyorum. Bu hafta takım olarak çok iyi bir durumda olmasak da diğer takımlar düşük ortalamada olduğu için üçüncü olabildik. Haftaya hepinizden daha güzel sonuçlar bekliyorum. Geçmişteki mesajlara da ilerleyen saatlerde cevap yazacağım. Şimdilik kaçıyorum. :KK16:
Anlaşıldı kaptan. .
Kesinlikle al laptopun başında okuyorum :KK11: ne sizden ne ondan vazgeçemedim. istediğimiz herşeyi yiyebiliyoruz ama ölçüsüne göre sayarak 5333 mesela bana uyan diyet. ÜStelik kaçamaklı günler için ertesigün listesi bile var :KK1:

Kitabin adi belli oldu merak ettim simdi ara ara bizimlede Paylaş .Belki bende alırım. .

Bugünkü menü
sabah 08:05
1 yumurta
yarim dilim ekmek
2 adet zeytin
sekersiz cay

öğle 12:30
Tavuklu salata

aksam 18:05
4 kasik naneli yoğurt
2 parca parmak kadar tavuk Göğsü
Su 2 litre
spor yok..

menüm
sabah 2 dilim çavdar ekmeği
bir parça peynir
şekersiz çay

öğlen
4 yemek kaşığı etli patates yemeği
1 su bardağı ayran
yarım dilim ekmek

ikindi
1 portakal
1 bardak ayran

akşam
hamsi buğulama
3 kaşık taze fasulye yemeği

1 bardak şekersiz cappuccino

Toplamda= 4,5 tahıl
3 et (hamsiyi 2 saydım)
2 süt
1 meyve

2,5 lt su
yarım saat yürüyüş.

hiç aç kalmadım ve kendimi çok hafif hissettim. Ayrıca hiç kaçamak yapmadım :KK66:

Başarı hikayesi derken sadece yediklerin içtiklerin ve yaptıkların değil diye düşünüyorum. Gördüğüm kadarıyla kalemin oldukça güçlü yani kendini çok güzel ifade edebiliyorsun. Mesela neden diyet yapmaya karar verdiğini, KK ile nasıl tanıştığını, 13. takımda yaşadıklarını vs anlatabilirsin. Bence bunların hepsinden çarpıcı bir başarı hikayesi çıkar :KK34:

Menün gayet güzel canım. Saatleri yerinde. Sporunda harika. Tebrik ediyorum seni. :KK9:

O zaman en kısa zamanda bekliyorum fotoğraflarını ama aynı kıyafetle çektirmene gerek yok. Sadece vücut hatların belirgin olsun yeter. Yani bol kıyafetler giyme fotoğraf çektirirken. Bu arada listeye ne zaman istersen girebilirsin. Mesaj saymaya başlarsın önce. İstiyorsan haftaya gir. Bir sakıncası yok benim için. Çünkü şuan oldukça eksi kilolardasın. :KK34:

Ben baktım canım da yorum yapmayı unuttum. Daha doğrusu çok vaktim olmadı yazmaya. Öncelikle bu kiloda gayet güzel görünüyorsun ama bence daha da incelmen lazım. Birde eski fotoğraflarını görmediğimiz için tam yorum yapma şansımız yok. Normal bilgisayardan bağlanınca albümüne ekle eski yeni fotoğraflarını net bir yorum yapalım. :KK34:

Hayırdır Nur neden moralin sıfır?

Tuba' cım bu halinle çok şık olmuşsun. Kabanında çok güzel güle güle giy. :KK16:Ayrıca belinde incecik görünüyor :KK34:

Aynen yaaaa nerde bu millet nerde bu devlet. Nerdesiniz kızlar? İllaki azar mı işiteceksiniz. :KK47:

Hoş geldin canım. Beni de meraklandırdın şu kitap konusunda, kaç liraya almıştın kitabı?

Vallahi arkasında 15 tl yazıyor ama bizim okuldaki görevli aracın şöförünü gönderip aldırttım. 15 tl verdim yanına bir de anı defteri almış ona da günlük yediklerimi yazıyorum lokma lokma :KK1: kitap beni anlatıyo ebru resmen benim dilimi yazmış çok gülüyorum bazen kendime

1 Asla Pes Etmeyin!

en büyük yanılgı düşünce sisteminde başlar. Ben yapamıyorum işte yine yenildim duygusu kilo vermenin önündeki en büyük engeldir. Az yemeye odaklanmış bir insan bir şekilde ortam değiştirdiğinde ve yüksek kalorili yiyeceklere istemeden maruz kaldığında, kendine hakim olamayarak yüksek miktarda bu yiyeceklerden tükettiğinde kendini inanılmaz mutsuz ve yenik hisseder. Nasıl olsa başaramıyorum duygusu hakim olur ve kişi eskisinden daha çok yemeye başlar. Aslında yapılması gereken, vazgeçmeden devam etmektir.

Kendinizi tıpkı bir bebek gibi düşünün!yürümeyi öğrenmeden önce emekleyeceksiniz, sonra tutunarak ayağa kalkacaksınız ve bir bakacaksınız ki koşmaya başlamışsınız. Ama koşmaya başlamadan önce bazen düşeceksiniz bazen kafanızı bir yere vuracaksınız ama düşe kalkada olsa sonunda mutlaka yürümeyi öğreneceksiniz. İşte zayıflama sürecide böyle bir süreçtir. Bazen çok yeseniz de bir sonraki öğün daha az yemeye çalışacaksınız. Bir sonraki öğünü azaltamadığınız da bir sonraki gün daha az yemeye çalışacaksınız.
Asla pes etmeyeceksiniz. Asla ben yapamıyorum diye düşünmeyeceksiniz. Her gün her öğün yeniden başlayacaksınız. Güne başlarken iç sesiniz
'' Niyet ettim bugün daha az yemeye'' diyecek!!

Alıntı 5333 sayarak zayıfla D.r Ayça Kaya

Kahvaltı 1kkpeynır
3zeytın
1bardak şekersız çay
1dilim ekmek
Bol yeşillik
Öğle :3kaşık yoğurt 1elma
Akşam :1kepçe çorba ,1porsıyon brokoli havuç haşlama ..
2mil lesi ,15 bardak su

Dünkü menü
4 kasik musli
1 cay bardağı süt le
1adet portakal

Tavuklu salata

Menün güzel olmuş cnm . Geçmiş olsun ,dikkat et kendıne

menüm
sabah 2 dilim çavdar ekmeği
bir parça peynir
şekersiz çay

öğlen
4 yemek kaşığı etli patates yemeği
1 su bardağı ayran
yarım dilim ekmek

ikindi
1 portakal
1 bardak ayran

akşam
hamsi buğulama
3 kaşık taze fasulye yemeği

1 bardak şekersiz cappuccino

Toplamda= 4,5 tahıl
3 et (hamsiyi 2 saydım)
2 süt
1 meyve

2,5 lt su
yarım saat yürüyüş.

hiç aç kalmadım ve kendimi çok hafif hissettim. Ayrıca hiç kaçamak yapmadım :KK66:

Menüne diyecek yok gerçekten ...bnm de sorunum bu ,acıkıyorum ya ,şekeri şeyler istiyorum ...ne güzel acıkmamışın

X