Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hanımlar, gecmişi okumaya calısıyorum hep ama cevap yazamıyorum.. Cok zor oluyor, ben simdi yatıyorum, iyi geceler herkese

canım albumlerını neden goremıyorum:44:
onceden görürdüm:44:
Albümümü sildim canım eskisini şimdi yeni yüklüyorum cepten yüklemeye çalışıyorum inşallah yükleyebilirim çünkü netbook un şarz aleti kırıldı. Masa üstünde de Bluetooth yok.

bugün menüm

9:00
1 kase nesfit + süt 1,5%yag

14:00
1 dilim tam bugday e.
1kk beyaz peynir

18:30
1 tabak kuru fasulye
1 kase cacik sulandirilmis 3,5% yag

2lt su
0,7lt papatya cayi

spor sayilirmi bilmem ama sabah otobüsün uzaktan geldigini görünce 1 sokak boyunca ototbüs duragina kostum
öyle kosmusumki otobüs beni yetisemedi durakta bekledim biraz
saka bir yana otobüs duraklarini bu sabah haric yürüyerek gidiyorum.

Canim hosgeldin.ya yeterince kacamak yapiliyorr zaten bence hic bulasma bittere:) yogurt ye yogurt da yag yakiyor:)

kendim icin bisey istediysem namerdim
evet haklisin

evet haklisin kahvalti konusunda. eskiden hep böyle olurdu ama artik aslitim 9:00da kahvalti mutlaka yapiyorum o gün olmadi ama.
yok canim arada acikirsam 1 avuc kadar leblebi findik karisk yiyorum.

evet kedi dili konusunda haklisin bugün hemen kendime ceki düzen verdim.
sütü nesfitte ve kahvede hep 1,5% yagli kullaniyorum, olmadigi vakit 3,5% kullaniyorum bu coook nadir oluyor.
ve artik 3,5%yagli sütten tad alamiyorum cok agir geliyor tadi nedense o gün 1,5%yagliydi sütlerim.

hadi bakalim Allah kolaylik versin canim, finaller daha önemli demekki orada daha da basarili olursun insallah.
ipin ucu kacabilir bitterde yemek en güzeli benimde düsüncem öyle

hayirlisi olsun canim, peki neden Almanya?

bu kilolu olan herkese cazip gelri

sen si cözmüssün canim

dün kime yazmistim hatirlamiyorum ama bende tek ise yarayam sey gün kurusu yemek.
tam 5 tane yiyorum, biraz cok ama daha azinida denemistim o ise yaramiyor bende. benim ölcüm 5 belki sende 3 tanedede ise yarayabilir bir dene istersen ara ögün olarak yada sabah kahvaltidan önce. ac karina daha iiy etki ediyor.
birde ac karina ilik su veya herhangi bir bitki cayi ic oda ise yariyor. hatta ikisini ayni anda deneyebilirsin.

Selam kızlar, bugun kendime kaban aldım 38 bedeeeeennnnnnn:))

woooow süper hayirli olsunnn bu kutlanmaliii getirin pastalari saka tabiki
cok gzl bir duygu eminim, benimde bedenim 38 olsun bende sok geciririm burda

dogru

bu ne perhiz, bu ne lahana tursusu bu konuyu bile yemege bagladimya
hayirli olsun canim, her serde bir hayir var bak sayesinde daha bir gaz verecek sana sigara icmeyi birakmak konusunda.

Tuba 38 beden montuna çok sevindim. Eşimde bana doğum günü hediyesi deri ceket almış. O da 38 beden hatta birazdan bir iki fotoğraf ekleyeyim. Gerçekten süper oluyor küçük beden giymek.

hemen bakayim eklemissindir simdi belki hayirli olsun bu arada 38 beden montlariniz

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Resimlere herkesten yorum bekliyorum ona göre Ve bir süre daha ben kendimi şişman hissetmeye devam edersem bir psikoloğa gitmeyi düşünüyorum. Çünkü gerçekten hala kendimi şişman hissediyorum

Tamam bakacam hemen:)Canım zaten evdeyken hep yayılmış vaziyette oluyoruz salon takımım var ayrıca otrma odası yapmamıştım misafir gelince orda otursun ay napim :)Yalnız mobilya da kriterimiz perdeye uymasıydı ahahahahha millet mobilyaya perde arar ben perdeye mobilya aradım.
Hiç denemedim bırakmayı kilodanda korktum hep alırım diye muhtemelen iştahım açık olacak bitki çayı vs halledecem inşallah.Niye başladın ki tatlım ya ne güzel kurtulmuşssun.

Ebrucum rejim gibi bişey değilmi o da ya çok çok zor olacağını düşünmüyorum hiç denemediğimden belki de ne kadar zorlanacağımın farkında değilim.Eminim ki harikadır sigarasız hayat o güzelim cildim gitti ya yanarım ona yanarım saçıma acayp siniyor kül tablası gibi kokuyorum bi bayana yakışmıyor gerçekten.6 ocağa kadar tüm alt yapıyı oluşturuyorum yan ve karşı odamdaki arkadaşları da fitledim onlarda kabul ettiler ceza felan koyduk birazda birbirimizden etkileniyoruz hadi yak bi tane deyip onlarda içmezsse iş yerinde rahat ederim en azından kendim için istiosam nolimmmkesinlikle konuşmamız gerekecek özellikle o kriz döneminde neler yapacam yardım etmeniz lazım

Tuba 38 beden montuna çok sevindim. Eşimde bana doğum günü hediyesi deri ceket almış. O da 38 beden hatta birazdan bir iki fotoğraf ekleyeyim. Gerçekten süper oluyor küçük beden giymek.
hemen bakıyorum fotoyaa.38 nedir ya siz iice minnak olmuşunuzzzzzzz yuppiiii
ust bedenım xxL den M ye dondu..allahım cok mutluyum.
alt beden 38 de olan var 40 da

ki , benım problemım ust bedendı
Allahım Allahım darısı bizlereeeee m bedennn süpper.

Aynen canım:)

herkese benden kocamannn gunaydınnnnnnnn
nasılsınınız kzlarr
hemmenn gecmışe bakıyım ben

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben arkandayım
piştt ziyaretçi incin sen ben başka kimse yok 1 saattir kimsecikler yok bizden başka
O saatlerde bende bi telden yokladımBelkide beni gördün

Canım sen dukan yapıyorsun sanırım.Dukanda tavuğun derisi ve kanatları hariç heryer serbest.Yani kanat olmamış malesef
(Bir daha okuyunca meyve ve ekmeği gördüm:))))))))))))))) Nasıl okuduysam artık yanlış anlamışım can ım pardon:))))))))))9

Son düzenleme:
Günaydınnnnn..İlk günü çok şükür atlattım.
18.12.2013 Çarşamba
Menüm

07.20 : Akşamdan suda bekletilmiş 2 adet gün kurusu kayısı

09.00 : 1 yumurta,1 kaşık yulaf kepeği ve kaşarla yapılmış krep.

10.30 : Yarım Portakal

12.30 : 2 dlm tam buğday ekmeği
1 Tabak mevsim salata
1,5 kupa ayran.

15.00 : 2 Mandalina

16.30 : 1 Armut

19.00 : 1 tabak türlü.
4 yemek kaşığı yoğurt
Salata ve 2 dlm buğday ekmeği.

Su : 3 lt. 2 kupa yeşil çay.
Spor : 20 dk tempolu yürüyüş.

Ofisten yemek molasında çıkıp çarşıda tur atıp yemek yemeye geri geldiğim için biraz kısa oldu

Son düzenleme:
sabah
hoşbeş 40 gr.

öğle
fırında sebzeli köfte
2 kaşık bulgur pilavı

akşam
hindi etli menenmen
2 dilim çavdar ekmeği

1,5 lt su

cnm öğlen ve akşam guzel ama sabah ve ara ögunde yok suda cok az
cnm menun cok guzel ama akşam ekmek yeme yerıne salata yeseydın dahada ıyı olurdu
aaaammiiiin

kızlar gelmiyorsunuz galıba ben kahvaltı yapıp duşa gırcem daha kahvaltı hazırlayıp gelıyorummm

herkse günaydıııın!!!!!!!!
az kalorili günler kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…