Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Tamam canım bizde var Diyet yapmıyorum ben ama eskiye oranla çok dikkat ediyorum. Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.

Tebrik ederim canım. Darısı hepimizin başına inşallah

selam millet!!!
menüm
sabah 08.00
1 yum. haşlama
1 kk peynir
6 zeytin
dereotu roka maydonoz biaz biraz

ara11.00
danone meyveli yoğurt

öğle 12.00
1/2 tavuk göğsünden salata az yağlı tuzsuz

ara14.00
1 sarma
2 çatal kek

ara15.00:
2 kaşık yoğurt ve 1 kaşık yulaf ezmesi

akşam 18.10
7-8 kaşık karnabahar yemeği
salata
1 kaşık yoğurt

45 dk tempolu yürüyüş
1.2 lt suama 2 lt geçer yatana kadar

markete gitmiştim kızlar çikolatalar bana ben onlara baktım
bi süre bakıştık
sonra ben gittim olanca sadeliğiyle duran meyveli yoğurtlardan aldım
alıngan gözlerle süzdüler beni
amaaaaa yemezler

Dostlar kocamla ben deliyiz duyrulurya bi kac gun once maddi acidan sıkıstigimizi ve dikkat etmemiz gerektigi konusunda karar aldik ertesi gun evden sıkıldigimizi ve yemek odasi gibi kullandigim yeri oturma odasi yapma dusuncesini konustuk bi gun once bellonaya baktik bugunde istikbale ve aldik ciktikbu ne yaman celiski hani maddi acidan zorlaniyoduk kose takimi da nerden cikti bi an dusunup hemen uygulamaya koyuyoruz ufff iyi mi yaptik kotumu bilmiyom ikimizde evlenmeden once daha tutumlu ve kararsiz insanlardik bi haller oldu bize.bugun bi karar daha aldim heralde onun da etkisi var mobilya almamda 6 ocak sigarayi birakma tarihim ilan ediyorummmm.en az 300 lira cebimde kalacak.isim baya zorlasacak hem diyet hem sigara o zamanlarimda destek bekliyorum sizden.biraz asabi olabilirim idare edersiniz artik

6 ocak vatana millete hayırlı olsun Hangi saatlerde burada oluyorsun genelde o aralar ayak altında dolaşmayalım bizz

offf şiştim şiştim patlıycam. Yıllardır kabız olmadım ben. Az yağlı yiyorum tabi artık Ne diyeyim inşallah yarın geçer de cumaya madara olmam :26:

sabah
hoşbeş 40 gr.

öğle
fırında sebzeli köfte
2 kaşık bulgur pilavı

akşam
hindi etli menenmen
2 dilim çavdar ekmeği

1,5 lt su

6 ocak vatana millete hayırlı olsun Hangi saatlerde burada oluyorsun genelde o aralar ayak altında dolaşmayalım bizz
Canim her saat olabilirim artik kime denk geldiyse:)

piştt ziyaretçi incin sen ben başka kimse yok 1 saattir kimsecikler yok bizden başka
Ay yavrum ya yalniz mi kaldin ben varim bak:)

offf şiştim şiştim patlıycam. Yıllardır kabız olmadım ben. Az yağlı yiyorum tabi artık Ne diyeyim inşallah yarın geçer de cumaya madara olmam :26:

kabızlığın sebebi az yağlı yemek değil kuzum ya o iş yalan tamamıyle tuvalet alışkanlığı ve posalı yiyecekler

Bugünkü menü
sabah 07:25
1yumurta
3 zeytin
2dilim kızarmış cavdar ekmek
2parmak peynir

ara 10:35
10 badem 1 mandalina

öğle 12:30
Omlet
2 kaşık yumurta

ara 14:45
3 kaşık yoğurt
1.5 kaşık yulaf kepegi

akşam 18:30
4 adet ızgara kanat
1dilim ekmek
6 zeytin
su 2.5 lt
spor 3.5 km yürüyüş ..

acıkmadım canım.artık bı sey yıyemıyorum kı..mıdem kuculdu.ben genelede dıkkat edersen kahvaltıdan sonrakı ılk aramda cay ıcıyorum ış yerımde.o benı oğlene kadar tutuyor

canım hosgeldın..ben nihal.umarım hedefıne ulasırsın

1.kuru kayısı ye
veya
2.rezene çayı iç
veya
3.bır cay bardagı ılık suya 1 tatlı kasıgı keten tohumu yagı koy (burnunu tıka ve ıç)

bosveeeeerr en ıyısını yapmıssınız.ara sıra ınsan degısıklık ıstıyor.bundan sonra bır sure bısey almazsınız olur bıter.
benım evde de L koltuk var.mısafır gelınce kullanıslı olmuyor dıp dıbe oturuyorsun cay servısı falan aralara zıgonlar gırınce zor oluyor,sen her zaman sandalye cekıp oturuyorsun ama esınle keyıf yapman ıcın bırebır.bırınız bı yere bırınız bı yere uzanırsınız.hem uzak kalmamıs olursunuz sanırım salonda cekılmıs bır resmım vav albumlerımde,bakabılırsın

sıgara konusunda ben ünivde basladım 6-7 sene ıctım.bır gun bır anda yenı yaktıgım sıgarayı arabanın camından dısarı attım ve bıraktım.3 gün sürdü,sebat edersen 3 gun sabredersen bu ıs bıter.
bana gelınce 1 sene ıcmedım,sonra yenıden basladım bu sene

Son düzenleme:
Funda' cım sigarayı tam 2,5 sene önce bıraktım. Nisanda 3 yıl olacak. Emin ol sigarasız hayat çok ama çok güzel. Kendi başına yapamayacaksan yardım al lütfen ama önce kesinlikle kafanda bitir. Gerisi kendiliğinden geliyor zaten. Canın ne zaman isterse bu konu hakkında konuşabiliriz.

Kızlar evdeyim iki gündür ama minik kuşla ilgilenmekten ayrıca temizlik yapmaktan yazamıyorum. Arada bir okuyorum ama bugün geçmişi okumaya çalışırım. Öpüyorum hepinizi

sabah
08.00
bir kase sütlü nesfit sade
ara
10.30
bir bardak sekersız cay
bir galeta
öğle
12.30
karısık ot kavurması
bir dilim kepek ekmegi
bir ayran
ara
15.00
bir mandalin
akşam
18.30
ızgara balık
salata
30 dk tempolu yürüyüş
15 dk karın egzersızı
su yatana kadar 2 lt olur

Tuba 38 beden montuna çok sevindim. Eşimde bana doğum günü hediyesi deri ceket almış. O da 38 beden hatta birazdan bir iki fotoğraf ekleyeyim. Gerçekten süper oluyor küçük beden giymek.

ben de 21.30 da geldım eve.
alısverıse cıktım.bır suru yenı aldım kendıme.
allahıımmmmm acık renk pantolon gıyıyorum artıkk ne mutluluk...
cok mutluyum.
ama bu ay baya cozuttum
kac tane ust aldım bılmıyorum

ust bedenım xxL den M ye dondu..allahım cok mutluyum.
alt beden 38 de olan var 40 da

ki , benım problemım ust bedendı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…