Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hanımlar, gecmişi okumaya calısıyorum hep ama cevap yazamıyorum.. Cok zor oluyor, ben simdi yatıyorum, iyi geceler herkese:KK16:

canım albumlerını neden goremıyorum:44:
onceden görürdüm:44:
Albümümü sildim canım eskisini şimdi yeni yüklüyorum cepten yüklemeye çalışıyorum inşallah yükleyebilirim çünkü netbook un şarz aleti kırıldı. Masa üstünde de Bluetooth yok.

bugün menüm

9:00
1 kase nesfit + süt 1,5%yag

14:00
1 dilim tam bugday e.
1kk beyaz peynir

18:30
1 tabak kuru fasulye
1 kase cacik sulandirilmis 3,5% yag

2lt su
0,7lt papatya cayi

spor sayilirmi bilmem ama sabah otobüsün uzaktan geldigini görünce 1 sokak boyunca ototbüs duragina kostum :KK9::KK9:
öyle kosmusumki otobüs beni yetisemedi durakta bekledim biraz :KK9::KK9::KK9:
saka bir yana otobüs duraklarini bu sabah haric yürüyerek gidiyorum.

Canim hosgeldin.ya yeterince kacamak yapiliyorr zaten bence hic bulasma bittere:) yogurt ye yogurt da yag yakiyor:)

kendim icin bisey istediysem namerdim :KK1::KK1:
evet haklisin :KK19:

:KK52:

hem lahmacun hem poğaça:44:
biraz fazla karbonhidratlı olmuş galiba canım:KK43:
leslie akşamları benim de cok uykumu getirir.iyi düşnmüşsün:):KK16:

kahvaltısız cok zor.kahvaltı metabolizmayı inanılmaz hızlandırıyor.
güzel menü aralada özellikle mi birşeyler yemiyorsun???

evet haklisin kahvalti konusunda. eskiden hep böyle olurdu ama artik aslitim 9:00da kahvalti mutlaka yapiyorum o gün olmadi ama.
yok canim arada acikirsam 1 avuc kadar leblebi findik karisk yiyorum.

böyle deyip kendimizi koyvermeyelim lütfen yaaaaaa :KK5:

inanmıyorum ben onlara anca ödem attırıyorlar bence. o da metabolizmayı yorabiliyor. en güzeli sğlıklı beslenmek :KK9:

maşallah ne güzel :nazar:

kaçamaklaaaaaaarrrrrrrr :KK52: takım gene fenalarda sanırım :18:

ben büyük pazar seviyorum ıncık cıncıkların bol olduğu o pazarda bana çok uzak gidemedim bu soğukta haftaya gidebilirim belki :KK9:

valla knor un analı kızlı diye köfteli bi corbasıydı. evde yemek yoktu corba yaptım ben de onu içtim ama gofret e hayır diyemedim. ve şuanda evde neler var bir bilsen. annem sağ olsun dolduruyor eve çikolata vs. ne bulursa. kendimi zor tutuyorum suan :18:

güzel menüü, afiyet olsun deryaa :KK16:

valla az oldu ama ben tartıda daha da + çıktım venüs. bu hafta battım ben :KK5:

pogaça ve lahmacun gibi unlu yağlılardan uzak durmalıyız canım. onun doşında güzel menü :KK34: lahmacun yerine 4 köfte, poğaça yerine de yağsız ya da susuz bir sebze yemeği güzel olurdu bence :KK31:

kedi dili olmamış nur. ve o gün cok süt içmişsin o da olamış. sütü bir de nasıl içiyorsun? yağsızsa sorun olmayabilir. burda pınarınyağsız sütü var ben ondan ya da %1,5 yağlı süt içiyorum. onu da günde 2 en fazla bardağı geçirmiyorum.

dünkü menünde çok az olmuş. kahvaltı olmaması hiç iyi olmamış. bugün daha güzel bi menün olur umarım :KK31:

finaller 2. sınav oluyor canım. 1 dönemde 2 sınav yapıyorlar. ilki %30 etkileyen vize, ikinci de %70 etkileyen final :KK34:

valla canı pazar çekmek çok kötü haftaya giderim umarım :KK53:

ooo süper fikir zaten gofret falan yiyorum bari bitter yiyeyim :KK53:

şaka şaka tehlikeli bence yaa durmazsak falan :KK9:

sağlık olsun hilalim. yine verirsin ve almazsın bu defa umarım :KK16: sen de mi dukan yapmıştın bir de? ben niye hatırlayamıyorum onu :44: ama dukanda iyi kilo veriliyor. ben de düşünüyorum suan tekrar yapmayı. bu şekilde ben pek basarılı değilim hep kaçamak oluyor :KK50:

ben de geçen sefer diyetteyken bıraktım sigarayı haarika bir şeydi sonra 3 ay sonra falan 1-2 derken geri başladım :KK50:yine bırakmak istiyorum. mis gibi kokuyordum şimdi yine leş gibi oldum oooff :KK5:

aynen öyleeee :KK50: hayatımızın en güzel dönemlerini şişko geçiriyoruz. yaşlılıkta fit olucaz anca heralde :KK9:

evet kedi dili konusunda haklisin bugün hemen kendime ceki düzen verdim.
sütü nesfitte ve kahvede hep 1,5% yagli kullaniyorum, olmadigi vakit 3,5% kullaniyorum bu coook nadir oluyor.
ve artik 3,5%yagli sütten tad alamiyorum cok agir geliyor tadi nedense :KK1::KK1: o gün 1,5%yagliydi sütlerim.

hadi bakalim Allah kolaylik versin canim, finaller daha önemli demekki orada daha da basarili olursun insallah.
ipin ucu kacabilir bitterde yemek en güzeli benimde düsüncem öyle:KK1:

Canım biraz sağlıksız ve yağlı bir menü olmuş. Yürüyüş yapmışsın iyi ki

Afiyet olsun su çok az gibi geldi bana bir de metabolizmanı yavaşlatabilecek bir menü gibi geldi bana..

Bölümümü söylemiyorum canım forumda ama beşeri bilimler okuyorum, Almanya'da da bir üniversite daha okuyacağım Psikoloji bölümünde.

Bebeğim sen metabolizmanı yavaşlatmış olabilirsin biraz

hayirlisi olsun canim, peki neden Almanya?

:KK1: bu kilolu olan herkese cazip gelri :KK1:

sen si cözmüssün canim :KK1:

Arkadaşlar. benim 3-4 gündür ayıptır söylemesi kabızlığım var. Tuvalete çok zor çıkıyorum. Suyu artırdım işin tuhaf tarafı suyu çok içmeye başladım kabızlık başladı :26: Ne yapayım ben önerisi olan var mı?

dün kime yazmistim hatirlamiyorum ama bende tek ise yarayam sey gün kurusu yemek.
tam 5 tane yiyorum, biraz cok ama daha azinida denemistim o ise yaramiyor bende. benim ölcüm 5 belki sende 3 tanedede ise yarayabilir bir dene istersen ara ögün olarak yada sabah kahvaltidan önce. ac karina daha iiy etki ediyor.
birde ac karina ilik su veya herhangi bir bitki cayi ic oda ise yariyor. hatta ikisini ayni anda deneyebilirsin.

Selam kızlar, bugun kendime kaban aldım 38 bedeeeeennnnnnn:))

woooow süper:KK76::KK76::KK76::KK76: hayirli olsunnn :KK9::KK9::KK9::KK9: bu kutlanmaliii :KK52: getirin pastalari :KK53: saka tabiki :KK31::KK1::KK1:
cok gzl bir duygu eminim, benimde bedenim 38 olsun bende sok geciririm burda :KK1::KK1:

Kayısı kurusu ve ılık su.

Kilo vermenin hazzı 100 gr larda gizli.

Cumayi niye beklemedin erken tartilmak pek iyi olmuyor.

Kolay gelsin

Hosgeldin canım ..

Günaydın nnnn.

Yoğurt favorimdir.

20 gr la kalabiliceksen olabilir.

Ceeeee haftaya bekliyoruz

Süt kahve meteo hızlandırır. Papatya çayı cok degilmi...

Poğaça lahmacun yarasin diyeceğim olmayacak..:KK66:

Sağol canım spor yapamadım. .

Arkadaşınıza üzüldüm :KK43: zor bir durum..
menü için teşekkürler.

dogru :KK1:
Dostlar kocamla ben deliyiz duyrulur:KK53:ya bi kac gun once maddi acidan sıkıstigimizi ve dikkat etmemiz gerektigi konusunda karar aldik ertesi gun evden sıkıldigimizi ve yemek odasi gibi kullandigim yeri oturma odasi yapma dusuncesini konustuk bi gun once bellonaya baktik bugunde istikbale ve aldik ciktik:KK53:bu ne yaman celiski hani maddi acidan zorlaniyoduk kose takimi da nerden cikti bi an dusunup hemen uygulamaya koyuyoruz ufff iyi mi yaptik kotumu bilmiyom ikimizde evlenmeden once daha tutumlu ve kararsiz insanlardik bi haller oldu bize.bugun bi karar daha aldim heralde onun da etkisi var mobilya almamda 6 ocak sigarayi birakma tarihim ilan ediyorummmm.en az 300 lira cebimde kalacak.isim baya zorlasacak hem diyet hem sigara o zamanlarimda destek bekliyorum sizden.biraz asabi olabilirim idare edersiniz artik:KK34:

bu ne perhiz, bu ne lahana tursusu :KK53: bu konuyu bile yemege bagladimya :KK56::KK1::KK1:
hayirli olsun canim, her serde bir hayir var bak sayesinde daha bir gaz verecek sana sigara icmeyi birakmak konusunda.

Tuba 38 beden montuna çok sevindim. Eşimde bana doğum günü hediyesi deri ceket almış. O da 38 beden hatta birazdan bir iki fotoğraf ekleyeyim. Gerçekten süper oluyor küçük beden giymek. :KK76::21:

hemen bakayim eklemissindir simdi belki :KK52: hayirli olsun bu arada 38 beden montlariniz :KK76::KK76:

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Resimlere herkesten yorum bekliyorum ona göre :KK52:Ve bir süre daha ben kendimi şişman hissetmeye devam edersem bir psikoloğa gitmeyi düşünüyorum. Çünkü gerçekten hala kendimi şişman hissediyorum :KK30::KK50::KK14:

acıkmadım canım.artık bı sey yıyemıyorum kı..mıdem kuculdu.ben genelede dıkkat edersen kahvaltıdan sonrakı ılk aramda cay ıcıyorum ış yerımde.o benı oğlene kadar tutuyor:KK34:

canım hosgeldın..ben nihal.umarım hedefıne ulasırsın

1.kuru kayısı ye
veya
2.rezene çayı iç
veya
3.bır cay bardagı ılık suya 1 tatlı kasıgı keten tohumu yagı koy (burnunu tıka ve ıç) :KK1:

bosveeeeerr en ıyısını yapmıssınız.ara sıra ınsan degısıklık ıstıyor.bundan sonra bır sure bısey almazsınız olur bıter.
benım evde de L koltuk var.mısafır gelınce kullanıslı olmuyor dıp dıbe oturuyorsun cay servısı falan aralara zıgonlar gırınce zor oluyor,sen her zaman sandalye cekıp oturuyorsun ama esınle keyıf yapman ıcın bırebır.bırınız bı yere bırınız bı yere uzanırsınız.hem uzak kalmamıs olursunuz:KK34: sanırım salonda cekılmıs bır resmım vav albumlerımde,bakabılırsın:KK34:

sıgara konusunda ben ünivde basladım 6-7 sene ıctım.bır gun bır anda yenı yaktıgım sıgarayı arabanın camından dısarı attım ve bıraktım.3 gün sürdü,sebat edersen 3 gun sabredersen bu ıs bıter.
bana gelınce 1 sene ıcmedım,sonra yenıden basladım bu sene:KK19:

Tamam bakacam hemen:)Canım zaten evdeyken hep yayılmış vaziyette oluyoruz salon takımım var ayrıca otrma odası yapmamıştım misafir gelince orda otursun ay napim :)Yalnız mobilya da kriterimiz perdeye uymasıydı ahahahahha millet mobilyaya perde arar ben perdeye mobilya aradım.
Hiç denemedim bırakmayı kilodanda korktum hep alırım diye muhtemelen iştahım açık olacak bitki çayı vs halledecem inşallah.Niye başladın ki tatlım ya ne güzel kurtulmuşssun.

Funda' cım sigarayı tam 2,5 sene önce bıraktım. Nisanda 3 yıl olacak. Emin ol sigarasız hayat çok ama çok güzel. Kendi başına yapamayacaksan yardım al lütfen ama önce kesinlikle kafanda bitir. Gerisi kendiliğinden geliyor zaten. Canın ne zaman isterse bu konu hakkında konuşabiliriz. :KK16:

Kızlar evdeyim iki gündür ama minik kuşla ilgilenmekten ayrıca temizlik yapmaktan yazamıyorum. Arada bir okuyorum ama bugün geçmişi okumaya çalışırım. Öpüyorum hepinizi :KK16:

Ebrucum rejim gibi bişey değilmi o da ya çok çok zor olacağını düşünmüyorum hiç denemediğimden belki de ne kadar zorlanacağımın farkında değilim.Eminim ki harikadır sigarasız hayat o güzelim cildim gitti ya yanarım ona yanarım saçıma acayp siniyor kül tablası gibi kokuyorum bi bayana yakışmıyor gerçekten.6 ocağa kadar tüm alt yapıyı oluşturuyorum yan ve karşı odamdaki arkadaşları da fitledim onlarda kabul ettiler ceza felan koyduk birazda birbirimizden etkileniyoruz hadi yak bi tane deyip onlarda içmezsse iş yerinde rahat ederim en azından kendim için istiosam nolimmm:KK1::KK1::KK1:kesinlikle konuşmamız gerekecek özellikle o kriz döneminde neler yapacam yardım etmeniz lazım:KK14:

Tuba 38 beden montuna çok sevindim. Eşimde bana doğum günü hediyesi deri ceket almış. O da 38 beden hatta birazdan bir iki fotoğraf ekleyeyim. Gerçekten süper oluyor küçük beden giymek. :KK76::21:
hemen bakıyorum fotoyaa.38 nedir ya siz iice minnak olmuşunuzzzzzzz yuppiiii:nazar::nazar::nazar:
ust bedenım xxL den M ye dondu..allahım cok mutluyum.
alt beden 38 de olan var 40 da

ki , benım problemım ust bedendı
Allahım Allahım darısı bizlereeeee m bedennn süpper.

kendim icin bisey istediysem namerdim :KK1::KK1:
evet haklisin :KK19:

evet haklisin kahvalti konusunda. eskiden hep böyle olurdu ama artik aslitim 9:00da kahvalti mutlaka yapiyorum o gün olmadi ama.
yok canim arada acikirsam 1 avuc kadar leblebi findik karisk yiyorum.

evet kedi dili konusunda haklisin bugün hemen kendime ceki düzen verdim.
sütü nesfitte ve kahvede hep 1,5% yagli kullaniyorum, olmadigi vakit 3,5% kullaniyorum bu coook nadir oluyor.
ve artik 3,5%yagli sütten tad alamiyorum cok agir geliyor tadi nedense :KK1::KK1: o gün 1,5%yagliydi sütlerim.

hadi bakalim Allah kolaylik versin canim, finaller daha önemli demekki orada daha da basarili olursun insallah.
ipin ucu kacabilir bitterde yemek en güzeli benimde düsüncem öyle:KK1:

hayirlisi olsun canim, peki neden Almanya?

sen si cözmüssün canim :KK1:

dün kime yazmistim hatirlamiyorum ama bende tek ise yarayam sey gün kurusu yemek.
tam 5 tane yiyorum, biraz cok ama daha azinida denemistim o ise yaramiyor bende. benim ölcüm 5 belki sende 3 tanedede ise yarayabilir bir dene istersen ara ögün olarak yada sabah kahvaltidan önce. ac karina daha iiy etki ediyor.
birde ac karina ilik su veya herhangi bir bitki cayi ic oda ise yariyor. hatta ikisini ayni anda deneyebilirsin.

woooow süper:KK76::KK76::KK76::KK76: hayirli olsunnn :KK9::KK9::KK9::KK9: bu kutlanmaliii :KK52: getirin pastalari :KK53: saka tabiki :KK31::KK1::KK1:
cok gzl bir duygu eminim, benimde bedenim 38 olsun bende sok geciririm burda :KK1::KK1:

dogru :KK1:

bu ne perhiz, bu ne lahana tursusu :KK53: bu konuyu bile yemege bagladimya :KK56::KK1::KK1:
hayirli olsun canim, her serde bir hayir var bak sayesinde daha bir gaz verecek sana sigara icmeyi birakmak konusunda.

hemen bakayim eklemissindir simdi belki :KK52: hayirli olsun bu arada 38 beden montlariniz :KK76::KK76:
Aynen canım:)

herkese benden kocamannn gunaydınnnnnnnn :KK16::KK16::KK16:
nasılsınınız kzlarr :KK31:
hemmenn gecmışe bakıyım ben

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar kocamla ben deliyiz duyrulur:KK53:ya bi kac gun once maddi acidan sıkıstigimizi ve dikkat etmemiz gerektigi konusunda karar aldik ertesi gun evden sıkıldigimizi ve yemek odasi gibi kullandigim yeri oturma odasi yapma dusuncesini konustuk bi gun once bellonaya baktik bugunde istikbale ve aldik ciktik:KK53:bu ne yaman celiski hani maddi acidan zorlaniyoduk kose takimi da nerden cikti bi an dusunup hemen uygulamaya koyuyoruz ufff iyi mi yaptik kotumu bilmiyom ikimizde evlenmeden once daha tutumlu ve kararsiz insanlardik bi haller oldu bize.bugun bi karar daha aldim heralde onun da etkisi var mobilya almamda 6 ocak sigarayi birakma tarihim ilan ediyorummmm.en az 300 lira cebimde kalacak.isim baya zorlasacak hem diyet hem sigara o zamanlarimda destek bekliyorum sizden.biraz asabi olabilirim idare edersiniz artik:KK34:
Ben arkandayım:KK9::KK9:
:KK53: piştt ziyaretçi incin sen ben başka kimse yok :KK70: 1 saattir kimsecikler yok bizden başka :KK1:
O saatlerde bende bi telden yokladım:KK17:Belkide beni gördün:KK15:
Bugünkü menü
sabah 07:25
1yumurta
3 zeytin
2dilim kızarmış cavdar ekmek
2parmak peynir

ara 10:35
10 badem 1 mandalina

öğle 12:30
Omlet
2 kaşık yumurta

ara 14:45
3 kaşık yoğurt
1.5 kaşık yulaf kepegi

akşam 18:30
4 adet ızgara kanat
1dilim ekmek
6 zeytin
su 2.5 lt
spor 3.5 km yürüyüş ..

Canım sen dukan yapıyorsun sanırım.Dukanda tavuğun derisi ve kanatları hariç heryer serbest.Yani kanat olmamış malesef:KK17:
(Bir daha okuyunca meyve ve ekmeği gördüm:))))))))))))))) Nasıl okuduysam artık yanlış anlamışım can ım pardon:))))))))))9

Son düzenleme:
Günaydınnnnn..İlk günü çok şükür atlattım.:KK76::KK76::KK76:
18.12.2013 Çarşamba
Menüm

07.20 : Akşamdan suda bekletilmiş 2 adet gün kurusu kayısı

09.00 : 1 yumurta,1 kaşık yulaf kepeği ve kaşarla yapılmış krep.

10.30 : Yarım Portakal

12.30 : 2 dlm tam buğday ekmeği
1 Tabak mevsim salata
1,5 kupa ayran.

15.00 : 2 Mandalina

16.30 : 1 Armut

19.00 : 1 tabak türlü.
4 yemek kaşığı yoğurt
Salata ve 2 dlm buğday ekmeği.

Su : 3 lt. 2 kupa yeşil çay.
Spor : 20 dk tempolu yürüyüş.

Ofisten yemek molasında çıkıp çarşıda tur atıp yemek yemeye geri geldiğim için biraz kısa oldu:KK52::KK52:

Son düzenleme:
sabah
hoşbeş 40 gr.

öğle
fırında sebzeli köfte
2 kaşık bulgur pilavı

akşam
hindi etli menenmen
2 dilim çavdar ekmeği

1,5 lt su

cnm öğlen ve akşam guzel ama sabah :KK50: ve ara ögunde yok suda cok az :KK47:
Bugünkü menü
sabah 07:25
1yumurta
3 zeytin
2dilim kızarmış cavdar ekmek
2parmak peynir

ara 10:35
10 badem 1 mandalina

öğle 12:30
Omlet
2 kaşık yumurta

ara 14:45
3 kaşık yoğurt
1.5 kaşık yulaf kepegi

akşam 18:30
4 adet ızgara kanat
1dilim ekmek
6 zeytin
su 2.5 lt
spor 3.5 km yürüyüş ..
cnm menun cok guzel ama akşam ekmek yeme yerıne salata yeseydın dahada ıyı olurdu :KK34:
Gecen sene kışın bi kaban almıstım, 2 ayda tüylenmişti bende geri vermiştim, o magazadan alacagım vardı yani, bugum sonunda gidip aldım bir yıl üstüne. Ama iyiki o aldıgın tuyleenmiş de vermişim, cunku onu 75 kilo halime almıstım 44 beden filandı galliba:)simdi bugun aldıgım 38 beden, darısı 44lerin basına:))
aaaammiiiin:KK16::KK16:

X