Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:Yaşasın mis gibi kokan kadınlar ve annelerrrrrrrrrrr..:KK8::KK8::KK8:

Benimde aklıma hep aynı şey geliyor biliyomusun.Moruk sarışın ve fit bir Hilal:KK52::KK52:Şu sahilde köpek gezdiren nineler gibi olmak istiyorum ama Ajda Pekkan formunda:KK1::KK1:
Ben dukanla çok güzel kilolar verdim ama sonra geri alınca ve bir türlü tekrar başlayamayınca bu defa vazgeçtim:KK51::KK51:

ay yaşlılıkta öyle olabileceğimi hiç sanmıyorum :KK9:

şuan taşınma arifesindeyiz. ev tadilatta o yüzden sürekli orayla ilgileniyor annem ve evde yemek olmuyor. en basiti dukan yapmak o yüzden benim için ama kararsızım :KK14:

Yok canım ben hiç denemedim o yüzden bütün değilse de bi kaç şartı yerine getirmem lazım ayın 28nde istanbula gidiyorum yeni yılı orda geçireceğiz arkadaşlarla hepsi sigara içiyo finali orda yapıcam yeni yıl yeni hayat vs totem yaptım:)

ooo güzel fikir o zaman :KK9:

Kahvaltı ;4kasık Menemen10.00
1kkpeynır
1bardsk çay
1dilim ekmek
Öğle:1tane poğaça 1bardak çay 13.30
Akşam :1tane lahmacun salata ayran 18.30
Leslı yürüyüş 2mil yaptım 19.30da
23.30datekrar 1mil daha yapıcam ( uykum gelsin diye ...gece uyuyamıyorum düzenim bozulduda )
Cnm tatlı şeyleri istiyor ;(. ;(
Canım biraz sağlıksız ve yağlı bir menü olmuş. Yürüyüş yapmışsın iyi ki

selam kizlar artik neden gelmedigimi yazmayacagim sanirim yeterince rezil ettim bizim neti :KK1:

dünki menüm

9:00
1 kase nesfit + süt

13
1 kahve + süt

15:00
1 dilim t. bugday e.
2kk beyaz peynir

16
1 kahve + süt

19:00
2 tabak karnabahar haslanmis :KK53:
ve canim tatli istedi kendimi tutamadim nedense
2 mandalina
2 kedi dili

:KK50:

2,5 lt su

bugün menüm

kahvalti yapamadim
13:30
1 kase nesfit + süt

17:00
1 tabak kuru fasulye
1 büyük kase cacik

1,4lt papatya cayi :KK53:
1 lt su
Afiyet olsun su çok az gibi geldi bana bir de metabolizmanı yavaşlatabilecek bir menü gibi geldi bana..
hayirlisi olsun canim, neden burada yapmak istiyorsun lisansini?
hangi bölümü okuyordun sen?
cok kötü bisey :KK50:
Bölümümü söylemiyorum canım forumda ama beşeri bilimler okuyorum, Almanya'da da bir üniversite daha okuyacağım Psikoloji bölümünde.
Bebeğim sen metabolizmanı yavaşlatmış olabilirsin biraz

kizlar bugün haberlerde diyet icin tok tutan seyleri söylediler.
tabiki takim olarak bizim bildigimiz seylerdi bunlar :KK1:

fakat yeni bir sey duydum o da günde meyvenin yerine 20g kadar bitter cikolata yersek bu vücudumuzdaki yaglarin yanmasina katkisi oluyormus.

nasil sizce denenebilir mi?

:KK1: bu kilolu olan herkese cazip gelri :KK1:

Arkadaşlar. benim 3-4 gündür ayıptır söylemesi kabızlığım var. Tuvalete çok zor çıkıyorum. Suyu artırdım işin tuhaf tarafı suyu çok içmeye başladım kabızlık başladı :26: Ne yapayım ben önerisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ?
Oğlumu ana sınıfına kaydettirdik.Bu ara kosturmacam var .:) azda heyecan hüzün mutluluk ...bu hafta sıfır kaçamakla gidiyorum. Yarin gün var onu düşünüyorum. :KK43: en az hasarla cikmam gerek.Yarinin sabah ve akşam yemeği belli full pro olacak..:) simdi geçmişe bakayım

Arkadaşlar. benim 3-4 gündür ayıptır söylemesi kabızlığım var. Tuvalete çok zor çıkıyorum. Suyu artırdım işin tuhaf tarafı suyu çok içmeye başladım kabızlık başladı :26: Ne yapayım ben önerisi olan var mı?
Ben nasıl bir diyet uyguladığını bilmiyorum ama diyete başlayınca sabah iki tane(akşamdan suya konulmuş) gün kurusu kayısı yer bir bardak su içerim.Yarım saat,1 saat sonrada kahvaltı.Öğlen olmadan içerde bişey kalmaz:KK9::KK9::KK9:Ama gün kurusu olması şart.Diğerinide denedim onda aynı etki olmuyor.
Selam kızlar, bugun kendime kaban aldım 38 bedeeeeennnnnnn:))
Darısı başımıza ne diyelim.Güle güle giy.
Merhaba arkadaşlar nasılsınız ?
Oğlumu ana sınıfına kaydettirdik.Bu ara kosturmacam var .:) azda heyecan hüzün mutluluk ...bu hafta sıfır kaçamakla gidiyorum. Yarin gün var onu düşünüyorum. :KK43: en az hasarla cikmam gerek.Yarinin sabah ve akşam yemeği belli full pro olacak..:) simdi geçmişe bakayım

Bende hep kızımı okula giderken hayal ediyorum:18::18::18:Korkuyorum:KK52::KK52:

Kayısı kurusu ve ılık su.
Venüssss tatlım ne olacak bizim bu halimiz.100 gr a göbek atarım yemin ederim.
Kilo vermenin hazzı 100 gr larda gizli.
Tünaydın kızlaaar! Bugün tartıldım; 77.8 kg çıktım olley:KK52::KK16::KK16:
Cumayi niye beklemedin erken tartilmak pek iyi olmuyor.
ben derse kaçıyorum kızlar :KK3:

ders çalışmalıyım yaaaaaaaaa :KK52:
Kolay gelsin
Günaydın fundacım.Hoşbuldum.Ben buralarda biraz eskidim galiba onun için kendimi tanıtmamıştım.:KK9:Bende 30 yaşında 1 çocuk annesiyim.Zaten evlilikti doğumdu lohusalıktı derken sonuç böyle oldu..Sanırım benim sigarayı bırakmamda tuz biber ekti bu şişmanlama işine. Çokta iyi gitmişti bir önceki denemem ama sonunda yemeye dönünce olanlar oldu.Yemin ederim bu şekilde yaşamak yaşamak değil:KK50: Zayıfladıkça kendimi bulmuştum.Çok güzel şeyler alabilmeye başlamış eski kıyafeleri dolaptan çıkarabilmiştim.Şimdi bi daha başa döndük.Olsun sağlık olsun..

Güzelce kahvaltımı yaptım ofiste hemde mutfaktaki ablayla kavga dövüş.:KK52::KK52:
Evden çıkmadan akşamdan suya koyulmuş 2 adet günkurusu kayısı.
Ofise gelincede dukancılar bilir..Pancake krep arası bişey yaptım.(1 Kaşık yulaf kepeği,1 yumurta,birazcık kaşar peynir,nane ve tuz.)
Dukan yapmıycam bu defa ama kepekler ziyan mı olsun:)) Ekmek niyetine kullandım gitti.:KK9::KK9:
Hosgeldin canım ..
dükkanı ben kapattım ben açıyorum:)
herrrrkee günaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:KK3:
Günaydın nnnn.
Canim hosgeldin.ya yeterince kacamak yapiliyorr zaten bence hic bulasma bittere:) yogurt ye yogurt da yag yakiyor:)
Yoğurt favorimdir.
kizlar bugün haberlerde diyet icin tok tutan seyleri söylediler.
tabiki takim olarak bizim bildigimiz seylerdi bunlar :KK1:

fakat yeni bir sey duydum o da günde meyvenin yerine 20g kadar bitter cikolata yersek bu vücudumuzdaki yaglarin yanmasina katkisi oluyormus.

nasil sizce denenebilir mi?
20 gr la kalabiliceksen olabilir.
Kızlar bi düzene oturtamadım, burAyada pek gelemiyorum, ebrunum deyimiyle cee deyip gidiyorum:) ama pztsden itibaren eskiye dönücem söz, bu hafta misafirim filam olucak..
Ceeeee haftaya bekliyoruz
selam kizlar artik neden gelmedigimi yazmayacagim sanirim yeterince rezil ettim bizim neti :KK1:

dünki menüm

9:00
1 kase nesfit + süt

13
1 kahve + süt

15:00
1 dilim t. bugday e.
2kk beyaz peynir

16
1 kahve + süt

19:00
2 tabak karnabahar haslanmis :KK53:
ve canim tatli istedi kendimi tutamadim nedense
2 mandalina
2 kedi dili

:KK50:

2,5 lt su

bugün menüm

kahvalti yapamadim
13:30
1 kase nesfit + süt

17:00
1 tabak kuru fasulye
1 büyük kase cacik

1,4lt papatya cayi :KK53:
1 lt su
Süt kahve meteo hızlandırır. Papatya çayı cok degilmi...
Kahvaltı ;4kasık Menemen10.00
1kkpeynır
1bardsk çay
1dilim ekmek
Öğle:1tane poğaça 1bardak çay 13.30
Akşam :1tane lahmacun salata ayran 18.30
Leslı yürüyüş 2mil yaptım 19.30da
23.30datekrar 1mil daha yapıcam ( uykum gelsin diye ...gece uyuyamıyorum düzenim bozulduda )
Cnm tatlı şeyleri istiyor ;(. ;(
Poğaça lahmacun yarasin diyeceğim olmayacak..:KK66:
ben beğendim:)
spor da olaymış:KK16:süper olacakmışama cok geç kalmış sayılmazsın daha gün bitmedi:KK34:
Sağol canım spor yapamadım. .

Çok değilmiş canım ya

Afiyet olsun süper menün

Arkadaşınıza üzüldüm :KK43: zor bir durum..
menü için teşekkürler.

Guleu Güle giy ..
Ben nasıl bir diyet uyguladığını bilmiyorum ama diyete başlayınca sabah iki tane(akşamdan suya konulmuş) gün kurusu kayısı yer bir bardak su içerim.Yarım saat,1 saat sonrada kahvaltı.Öğlen olmadan içerde bişey kalmaz:KK9::KK9::KK9:Ama gün kurusu olması şart.Diğerinide denedim onda aynı etki olmuyor.

Darısı başımıza ne diyelim.Güle güle giy.

Bende hep kızımı okula giderken hayal ediyorum:18::18::18:Korkuyorum:KK52::KK52:

Darısı başınıza o zaman.hem mutlu hem hüzünlü bir durum.

Canım ben bitki çayı içiyorum ara ara biberiyeli,ara ara da gün kurusu,suyun kabızlıkla ilgisi oldugunu sanmıyorum.

süpppeerr güle güle giy:)

selam kızlar bugün okula gittim sonrada biraz gezdim geldim dünde regl oldum çok fenayım ağrım filan var pıff ya :KK51:

Gecen sene kışın bi kaban almıstım, 2 ayda tüylenmişti bende geri vermiştim, o magazadan alacagım vardı yani, bugum sonunda gidip aldım bir yıl üstüne. Ama iyiki o aldıgın tuyleenmiş de vermişim, cunku onu 75 kilo halime almıstım 44 beden filandı galliba:)simdi bugun aldıgım 38 beden, darısı 44lerin basına:))

Kızlar yarın esimin bir arkadası gelicek, yabancı, onu guzel agırlamam lazım.. Benim misafir agırlayısımı biliyorsunuz:KK43: muthiş bir iradesizlik gosteriyorum:KK43:
ama bu hafta reglim de bitiyor, ve insallah pazartesiye bomba gibi baslicam:)

X