Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

selam kizlar artik neden gelmedigimi yazmayacagim sanirim yeterince rezil ettim bizim neti :KK1:

dünki menüm

9:00
1 kase nesfit + süt

13
1 kahve + süt

15:00
1 dilim t. bugday e.
2kk beyaz peynir

16
1 kahve + süt

19:00
2 tabak karnabahar haslanmis :KK53:
ve canim tatli istedi kendimi tutamadim nedense
2 mandalina
2 kedi dili

:KK50:

2,5 lt su

bugün menüm

kahvalti yapamadim
13:30
1 kase nesfit + süt

17:00
1 tabak kuru fasulye
1 büyük kase cacik

1,4lt papatya cayi :KK53:
1 lt su

Kızlar bi düzene oturtamadım, burAyada pek gelemiyorum, ebrunum deyimiyle cee deyip gidiyorum:) ama pztsden itibaren eskiye dönücem söz, bu hafta misafirim filam olucak..

kızlar gelemedim bugün gencaylaydık maça filan gitti bende arkadaşlarımla gezdim ve akşam çok güzeldi 6 eylül 2014 te düğünüm var :KK52:

hadi bakalim canim insallah hersey istedigin gibi olur.

Cnm B'nde kilo vermeyı çok işitiyorum :KK66:buranın da faydası olacağına inanıyorum ..devam etmek ve istıkrarlı olmak lazım :KK66:
mutlaka olacak :KK19:

:KK1::KK1:

Eki Görüntüle 897399 Acaba bende de mi böle bi tuhaflık var nie gitmio bu kilolar yaaa:KK43:

alemsin canim ya :KK1::KK1:

kızlar ayça kaya şişmanlatmayan çikolata tarifi veriyo şu an ve çok güzele benziyo malzemeleri bal kabağı bitter çikolata trabzon hurması ve tarçın :KK30:

trabzon hurmasi cok agir bir meyve diye biliyordum :KK53:
ben baska bir sey duydum bugün haberlerde, birazdan yazicam, fikirlerinizi merak ediyorum.

Teşekkür ederim.

Kovancılara alışverişe gelirdik.hayat ne garip :) dün sana sorarken kovancılar aklimdan geçmiş ti.

Gecmis olsun kim hasta :KK43:

EN GUZEL DIYET DESTEGI SUDUUUURRRR.SU IC daha iyi kilo verirsin.

güzel menü

Olmamis :KK43:( öneri olarakta döner olursa sadece eti yaninfa ayran ayrı salata tetcih edebilirsin

Vauuuv cok güzel vede heyecanlı. Hayırlı olsun canım.

Kıyafet denemek iyi gelebilir.

Sadece 2 öğün az en son 4 temi yedin

Sun bulundugun ilçe cogu yerden iyi tadını çıkart.2.sarkta izin olsa paluya geri gidecektik.:)

Tavuklu cok doyurucu oluyor. Dene derim.

canim o gün öyle oldu.

Kızlar kaç gündür Almanya'da lisans ve yüksek lisans eğitimi ile ilgili görüşmelerim vardı, sürekli araştırma yapıyordum çok bakamadım buraya:KK15:

hayirlisi olsun canim, neden burada yapmak istiyorsun lisansini?
hangi bölümü okuyordun sen?

Slm kızlar :KK16: Merak etmeyin diye yazıyorum. Herşey yolunda allaha şükür ama çok yoğunum. O nedenle gelemiyorum. Akşam inşallah müsait olursam gelirim ama perşembe kayınvalidemle kayınbabam gelecek. Hazırlık yapmam lazım. Gelemezsem eğer merak etmeyin. Mesaj sayılarına ve paylaşımlara dikkat edin lütfen. Ben buralarda olmayınca genelde takım boş oluyor. Boş bırakmayın lütfen. Telefon numaramı isteyen olursa özelden yazabilirim. Şimdilik öpüyorum hepinizi:KK16:

kaptancim net sorunum olmasa aksamlari hep gelicemde iste :KK50:

Arkadaş grubumuza yeni giren çok tatlı bir kız var. 3 - 4 yıllık sevgilisi tarafından en az 2 yıldır aldatıldığını öğrendi. Bu akşam pijama partisi var, dertleşip kendine getirmeye çalışacağız kızcağızı.. Ne kötü en güvendiğinden ve en sevdiğinden kazık yemek, sevilmediğini görmek vs.

cok kötü bisey :KK50:

valla son saniyeye bırakmadım açıkcası 10 gün falan çalıştım ama yetişmedi canım :KK50: 6 dersten sınav oldum 3 ü iyi 3 ü orta geçti. 1 ay sonra da finaller var asıl mühim sınav o. ona iyi çalışıcam :)

fena değildi kaptan :KK16:

sağ ol canım :KK31:

çook geçmiş olsun canancım çok üzücü bir durum :KK50:

çok geçmiş olsun bir şeyin yoktur umarım. sonuçlardan haberdar et canım :KK19:

çok güzel :KK9:

tok tutan muzlu yoğurdu deneyebilirim :KK9:

canim 3,5 % yagli yogurt. yani cok yagli degil.

ay bu internet sorunları insanı delirtir cidden. düzelir bir an önce umarım :KK31:

sınavım fena değildi. 1 ay sonra finaller var bakıcaz artık :)

canım parkeler açık kahve diyebilirim koyu bir şey seçmedik ferah olsun diye. zaten mobilyalarımız bordo renk salon. kendini gösterecek eşyalar umarım. hele bir taşınalım o zaman belli olur iyi olup olmadığı rengin :))

ay hayırlı uğurlu olsun tarihhhh :KK52:

koptum yaaaaaaa :KK9:

acaba troid falan mı var sende? bence bir baktır baktırmadıysan canım :26:

vay canınaaa :KK23:

oo süpeer :KK9:

tamam kaptancım :KK54:

gerçekten çok kötü çoook :KK50:

menü güzel suyu biraz daha iç canım :) afiyet olsun :KK54:[/QUOTE]

finaller ne oluyor canim

Kizlar su regl mahvetti beni inmiyor kilo assagiya busecim guatrdan suphelenmistim cok ufak bir nodul varmis etkilemez dedi doktor onla ilgisi yok yani.
Kiloma bakmayin cidden cok yemek yiyen biri degilim hatta rejimde fazla bile yiyorum 2300 felan kalori almam gerekmis vucuda gore bin kusuru zor dolduruyorum iki haftadir tik yok bende.aslinda bu aralar lavabo sorunumda var bilemedim iste ya gitmiyo kilolar:KK43:

gün kurusu cok ise yariyor, ben öyle yapiyorum o gibi durumlarda :KK1: en az 3 en fazla 5 tane yiyorum mecburen. ama sadece gercekten gerekiyorsa yapiyorum bunu.

Facebook ta eski fotoğraflarıma bak mutlaka. Etiketlendiğim fotolardan 2012 ye ait olanlar var. Şimdiki halimle karşılaştır bakalım arada ki 7 farkı nasıl göreceksin şak diye :KK60::KK60::KK60:

7 fark :KK9::KK9::KK9:
ay pazara gitmek istiyorum. sene oldu gitmedim canım pazar çekti :KK53:

nasil bir duygudur o öyle cani pazar cekmenin :KK9::KK9::KK9:

kızlarr az önce -3096 gün- diye bir film izledim. 10 yaşında kaçırılıp 8 yıl bir adan tarafından esir tutulan bir kızın öyküsü ve bu gerçek yaşanmış bir olay... Ya biz nelere takıyoruz böyle. Hiç bir şey imkansız değil...

Avusturya, 10 yaşındayken kaybolan genç kızın kurtulmasını konuşuyor. 1998'de Viyana'da okuldan dönerken kaybolan Natascha Kampusch, önceki gün kaçmayı başardı. Yıllarca bir evin altındaki 12 metrekarelik garajda tutulan genç kız, yine yürüyüşe çıktığı bir gün kaçmayı başardı ve...

SABAH - 25/08/2006 - 8 yıl 'zindanda' tutuldu

olay gerçek canım araştırabilirsin işi dramatize eden de bu yaa adam pislik intihar etmiş kız kaçınca geberesice...

zaman bulurda unutmazsam izlerim mutlaka. bu haberdi veya benzer bir haberdi belkide bir kizi kaciriyorlar kari koca yasli cift ve bu kizi kendi kötü emelleri icin kullaniyorlardi. kiz tesadüfen veya kacarak kurtuluyordu.

Papatya çayını çökmüş sevıyosun :KK66:
Nasıl içtin okadar:KK66:

aslinda cok sevmem ama bazen canim su icmeyince bitki caylarina bakiyorumo an hangisini canim isterse onu iciyorum.
birde papatya cayi insani sakinlestiriyor birazda ihtiyacim vardi galiba buna :KK1:

Ohhh bende 16 temmuz doğumluyum hesaplarıma göre temmuzda istediğim kiloda olcam bende mi parti versem

16 Temmuz benim icin cok özel bir tarih :KK16::KK16::KK16::KK16:

kizlar bugün haberlerde diyet icin tok tutan seyleri söylediler.
tabiki takim olarak bizim bildigimiz seylerdi bunlar :KK1:

fakat yeni bir sey duydum o da günde meyvenin yerine 20g kadar bitter cikolata yersek bu vücudumuzdaki yaglarin yanmasina katkisi oluyormus.

nasil sizce denenebilir mi?

fakat yeni bir sey duydum o da günde meyvenin yerine 20g kadar bitter cikolata yersek bu vücudumuzdaki yaglarin yanmasina katkisi oluyormus.

Canim hosgeldin.ya yeterince kacamak yapiliyorr zaten bence hic bulasma bittere:) yogurt ye yogurt da yag yakiyor:)

Hmm :KK66:bence bu sefer güzel olmuş menün ..
:KK52:
Kahvaltı ;4kasık Menemen10.00
1kkpeynır
1bardsk çay
1dilim ekmek
Öğle:1tane poğaça 1bardak çay 13.30
Akşam :1tane lahmacun salata ayran 18.30
Leslı yürüyüş 2mil yaptım 19.30da
23.30datekrar 1mil daha yapıcam ( uykum gelsin diye ...gece uyuyamıyorum düzenim bozulduda )
Cnm tatlı şeyleri istiyor ;(. ;(
hem lahmacun hem poğaça:44:
biraz fazla karbonhidratlı olmuş galiba canım:KK43:
leslie akşamları benim de cok uykumu getirir.iyi düşnmüşsün:):KK16:
selam kizlar artik neden gelmedigimi yazmayacagim sanirim yeterince rezil ettim bizim neti :KK1:

dünki menüm

1 kase nesfit + süt

13
1 kahve + süt

1 dilim t. bugday e.
2kk beyaz peynir

16
1 kahve + süt

2 mandalina
2 kedi dili

2,5 lt su

bugün menüm

kahvalti yapamadim
1 kase nesfit + süt

1 tabak kuru fasulye
1 büyük kase cacik

1 lt su
kahvaltısız cok zor.kahvaltı metabolizmayı inanılmaz hızlandırıyor.
güzel menü aralada özellikle mi birşeyler yemiyorsun???

dükkanı ben kapattım ben açıyorum:)
herrrrkee günaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:KK3:

Günaydınnn..Tartıldım geldim kızlar.Geçen yıl ilk başladığımda 103,1 kg daydım.Biraz diyet yaptıktan sonra 90 larda da buraya gelmiştim.Şimdi yine berbat durumda geri geldim.102.5.

Başlangıç 102.5 :KK25:
İlk hedef 80 :KK9:Hadi bismillah kızlar.

dükkanı ben kapattım ben açıyorum:)
herrrrkee günaydıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:KK3:

Günaydınn geleceğin çıtırlarıııııı:)

Günaydınnn..Tartıldım geldim kızlar.Geçen yıl ilk başladığımda 103,1 kg daydım.Biraz diyet yaptıktan sonra 90 larda da buraya gelmiştim.Şimdi yine berbat durumda geri geldim.102.5.

Günaydın canım hoşgeldin.Ben funda 28 yaşındayım bilg mühendisiyim 1 yıllık evliyim çocugum yok henüz:)Kendini tanıttınmı ben mi kaçırdım?Sağlık olsun canım yeni bi sayfa aç kendine bende 102.6yla başladım 3-4 haftadır buradayım.boyun kaç?üç haneler gerçekten can sıkıcı ben ilk kez görmüştüm ve beynim dönmüştü bi daha hamile olsam bile görmeyeceğim inşallah üç hane.93 92 lerde dolanıyorum şimdi benim hedef de 70 burdan ayrılmayı asla düşünmüyorum gerçekten çok örnek var sen gibi kilo alıp gelen.Ama bi ucundan başlamak gerek Allah yardımcımız olsun.

Günaydınn geleceğin çıtırlarıııııı:)

Günaydın canım hoşgeldin.Ben funda 28 yaşındayım bilg mühendisiyim 1 yıllık evliyim çocugum yok henüz:)Kendini tanıttınmı ben mi kaçırdım?Sağlık olsun canım yeni bi sayfa aç kendine bende 102.6yla başladım 3-4 haftadır buradayım.boyun kaç?üç haneler gerçekten can sıkıcı ben ilk kez görmüştüm ve beynim dönmüştü bi daha hamile olsam bile görmeyeceğim inşallah üç hane.93 92 lerde dolanıyorum şimdi benim hedef de 70 burdan ayrılmayı asla düşünmüyorum gerçekten çok örnek var sen gibi kilo alıp gelen.Ama bi ucundan başlamak gerek Allah yardımcımız olsun.

Günaydın fundacım.Hoşbuldum.Ben buralarda biraz eskidim galiba onun için kendimi tanıtmamıştım.:KK9:Bende 30 yaşında 1 çocuk annesiyim.Zaten evlilikti doğumdu lohusalıktı derken sonuç böyle oldu..Sanırım benim sigarayı bırakmamda tuz biber ekti bu şişmanlama işine. Çokta iyi gitmişti bir önceki denemem ama sonunda yemeye dönünce olanlar oldu.Yemin ederim bu şekilde yaşamak yaşamak değil:KK50: Zayıfladıkça kendimi bulmuştum.Çok güzel şeyler alabilmeye başlamış eski kıyafeleri dolaptan çıkarabilmiştim.Şimdi bi daha başa döndük.Olsun sağlık olsun..

Güzelce kahvaltımı yaptım ofiste hemde mutfaktaki ablayla kavga dövüş.:KK52::KK52:
Evden çıkmadan akşamdan suya koyulmuş 2 adet günkurusu kayısı.
Ofise gelincede dukancılar bilir..Pancake krep arası bişey yaptım.(1 Kaşık yulaf kepeği,1 yumurta,birazcık kaşar peynir,nane ve tuz.)
Dukan yapmıycam bu defa ama kepekler ziyan mı olsun:)) Ekmek niyetine kullandım gitti.:KK9::KK9:

Günaydın fundacım.Hoşbuldum.Ben buralarda biraz eskidim galiba onun için kendimi tanıtmamıştım.:KK9:Bende 30 yaşında 1 çocuk annesiyim.Zaten evlilikti doğumdu lohusalıktı derken sonuç böyle oldu..Sanırım benim sigarayı bırakmamda tuz biber ekti bu şişmanlama işine. Çokta iyi gitmişti bir önceki denemem ama sonunda yemeye dönünce olanlar oldu.Yemin ederim bu şekilde yaşamak yaşamak değil:KK50: Zayıfladıkça kendimi bulmuştum.Çok güzel şeyler alabilmeye başlamış eski kıyafeleri dolaptan çıkarabilmiştim.Şimdi bi daha başa döndük.Olsun sağlık olsun..

Güzelce kahvaltımı yaptım ofiste hemde mutfaktaki ablayla kavga dövüş.:KK52::KK52:
Ofise gelincede dukancılar bilir..Pancake krep arası bişey yaptım.(1 Kaşık yulaf kepeği,1 yumurta,birazcık kaşar peynir,nane ve tuz.)
Dukan yapmıycam bu defa ama kepekler ziyan mı olsun:)) Ekmek niyetine kullandım gitti.:KK9::KK9:

Memnun oldum canım.En çok ondan korkuyorum biliyomusun böyle sıkı tutupta sonra çılgınlar gibi saldırmaktan.Ama diyete ilk başladığımdan beri kendime söylediğim şey bundan sonra hayatın böyle olacak sürekli dikkat etmen gerekecek o yüzden belli bi listeye bağlı kalmadan sağlıklı yaşamaya çalışacam kahvaltı kültürüm yoktu 45 gündür kahvaltı yapıyorum,su içmiyomuşum onu farkettim yavaş yavaş toparlayıp 2.5 3 e çıkardım.Deliler gibi nescafe içiyodum 10 fincan kadar artık hiç içmiyorum.e hamur işleri şekerli şeyler uzak duruyorum dolayısıyla.Sağolsun burdaki arkadaşların da çok faydası oluyor yanlış yaptığım şeyler onların gözünden kaçmıyor uyarıyorlar meyve mevzusu gibi.Kötü alışkanlıklarımdan kurtuluyorum bir bir diyet benim için işkence olmaktan çıktı e bndan sonra böyle yaşayacaksam bari zevk alayım diyorum :)bazen veremeyince moralim çok bozuluyor ama salmıyorum kendimi.Kaçamak hiç yapmadım şu kilolarda da yapmamam lazım 70lere inersem belki çkolata yiyebilirim:)Bu arada sigara konusunda tebrik ederim.Ben hala içiyorum hiç bırakmayı denemedim ama şu diyet işini sıkı ve sürekli tutmayı başarabildiğim için bi özgüven geldi eş zamanlı sigaradan da kurtulmak istiyorum sen diyetteyken mi bıraktın sigarayı ve kilo aldın?

Memnun oldum canım.En çok ondan korkuyorum biliyomusun böyle sıkı tutupta sonra çılgınlar gibi saldırmaktan.Ama diyete ilk başladığımdan beri kendime söylediğim şey bundan sonra hayatın böyle olacak sürekli dikkat etmen gerekecek o yüzden belli bi listeye bağlı kalmadan sağlıklı yaşamaya çalışacam kahvaltı kültürüm yoktu 45 gündür kahvaltı yapıyorum,su içmiyomuşum onu farkettim yavaş yavaş toparlayıp 2.5 3 e çıkardım.Deliler gibi nescafe içiyodum 10 fincan kadar artık hiç içmiyorum.e hamur işleri şekerli şeyler uzak duruyorum dolayısıyla.Sağolsun burdaki arkadaşların da çok faydası oluyor yanlış yaptığım şeyler onların gözünden kaçmıyor uyarıyorlar meyve mevzusu gibi.Kötü alışkanlıklarımdan kurtuluyorum bir bir diyet benim için işkence olmaktan çıktı e bndan sonra böyle yaşayacaksam bari zevk alayım diyorum :)bazen veremeyince moralim çok bozuluyor ama salmıyorum kendimi.Kaçamak hiç yapmadım şu kilolarda da yapmamam lazım 70lere inersem belki çkolata yiyebilirim:)Bu arada sigara konusunda tebrik ederim.Ben hala içiyorum hiç bırakmayı denemedim ama şu diyet işini sıkı ve sürekli tutmayı başarabildiğim için bi özgüven geldi eş zamanlı sigaradan da kurtulmak istiyorum sen diyetteyken mi bıraktın sigarayı ve kilo aldın?

Tebrik ederim güzel bir başlangıç yapmışsın canım.Hayatımızın en güzel günlerini böyle şişko geçirmek ağırıma gidiyor ne yalan söyleyeyim.Ben hamile olduğumu öğrenince içimde acayip bir his oluştu korku desem değil neşe desem değil bi enteresan:KK30:Hemen bi sigara yaktım:KK17::KK17::KK17:Sonra bi tane daha:KK17::KK17::KK17:Sonra aaaaaaaaaa napıyosun salak dedim.Senin artık sorumlulukların olacak daha baştan su koyvermek olmaz dedim ve hemen paketi çöpe attım.O gün bu gündür sigara içmedim. Arada arkadaşlarım içerken canım istemedi değil:KK52::KK52::KK52:Bitti gitti işte:KK51:Gerçekten sigara içmeyen biri olmak çok güzelmiş.Tavsiye ederim.Onu becerdiysem kiloda veririm dedim bi başladım:KK56:Kızlar biliyor peşpeşe düşüyordu kilolarharika bi duyguydu:KK55::KK55:Hergün biraz daha mutlu oluyodum.Sonrası coştum işte herkes gibi yemeye başladım.Uzun zamandır yemediğim şeyleri yedim derken tatile gittim:KK52:Tahmin edebilirsin neler yediğimi.Sonrada ramazana girdik.Doktıorum oruç tutma dedi inatla daha çok midoğum küçülür sandım tuttum sonuç bu işte 3 hane:KK36::KK36:
Baştan başladım başka çarem yok.:KK24::KK24:

Tebrik ederim güzel bir başlangıç yapmışsın canım.Hayatımızın en güzel günlerini böyle şişko geçirmek ağırıma gidiyor ne yalan söyleyeyim.Ben hamile olduğumu öğrenince içimde acayip bir his oluştu korku desem değil neşe desem değil bi enteresan:KK30:Hemen bi sigara yaktım:KK17::KK17::KK17:Sonra bi tane daha:KK17::KK17::KK17:Sonra aaaaaaaaaa napıyosun salak dedim.Senin artık sorumlulukların olacak daha baştan su koyvermek olmaz dedim ve hemen paketi çöpe attım.O gün bu gündür sigara içmedim. Arada arkadaşlarım içerken canım istemedi değil:KK52::KK52::KK52:Bitti gitti işte:KK51:Gerçekten sigara içmeyen biri olmak çok güzelmiş.Tavsiye ederim.Onu becerdiysem kiloda veririm dedim bi başladım:KK56:Kızlar biliyor peşpeşe düşüyordu kilolarharika bi duyguydu:KK55::KK55:Hergün biraz daha mutlu oluyodum.Sonrası coştum işte herkes gibi yemeye başladım.Uzun zamandır yemediğim şeyleri yedim derken tatile gittim:KK52:Tahmin edebilirsin neler yediğimi.Sonrada ramazana girdik.Doktıorum oruç tutma dedi inatla daha çok midoğum küçülür sandım tuttum sonuç bu işte 3 hane:KK36::KK36:

Canım çaktırmasam da bebişe hazırlık yapıyorum eylül ekime kilolardan arınmış sağlıklı beslenen sigarayı bırakmış bir anne adayı olmak istiyorum.Önceleri rahatsız etmezdi seviyorum sigarayı:KK53::KK53:Zorla alıştırdım kendimi miğdem kabul etmiyodu içtim kustum içtim kustum sonra alıştım var mı benim gibi manyağı:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:Cildim pürüzssüzdü benim şuan özellikle dudak kenarları siyah noktadan geçilmiyor dişlerim birbir gitti kendime kokmaya başladım ve artık rahatsız edici bir duruma geldim bir tarih verdim kendime o gün son diyeceğim inşallahhhhhh.

buse bence artık kilo vermemek için direniyo vücut bende diyet diye kalktığım her sabah akşam kaçamkla kapatıyorum geçen akşam bi kase sütlaç yerken bldum kendimi sabah tartıldım 61 kilo geldim bu artık böle gitcek herhalde 60 61 arasında

böyle deyip kendimizi koyvermeyelim lütfen yaaaaaa :KK5:

Kızlar lahana diyetimi yapsakki ??toksin atıyormuş vücuttan , ????

inanmıyorum ben onlara anca ödem attırıyorlar bence. o da metabolizmayı yorabiliyor. en güzeli sğlıklı beslenmek :KK9:

Eş çok önemli kızlar ...vallahı doğru diyorsun ..bekarlara duyurulur :KK66:eş seçerken maddi manevi çok çok dıkkat edin ...çunku evlendiğinde geçer dıye bısıy yok ,küçücük alışkanlıklar minicik kötü bir huy bile evlenınce gözünde büyüyor ınsanın ...birde fıkrıyatınızın bir olmasına dıkkat edın ...ben şimdi eşim için diyorumkı ,hangı ıyı amel için Rabbim bana eşimin nasip ettı ,ben çok hassasım ,Rabbim kaldıramayacakımız yük vermiyor işte ...
Allah size sizi sizden daha çok seven hayırli eşleri nasip etsın :KK66::KK66:

maşallah ne güzel :nazar:

sabah
simit
su

öğlen
çorba
yoğurtlu ıspanak
minicik kazan dibi

akşam
kereviz yemeği
2 dilim çavdar ekmeği

2 litre su
20 dk yürüyüş

selam kızlar

menüm:KK56:
sabah08.20
1 yumurta haşlama
3 kaşık kuru peynir(tavsiye etmem pek tuzluymuş bi dahakine lor alacağım)
içine dereotu maydonoz ve 5 zeytin koydum
1 ç b süt içine biraz nescafe koydum .şekersizdi

ara 10.00
1 çb süt

öğle12.00
1 tavuk göğsünden salata yaptımyağsız ve azıcık tuzlu

ara 15.00
1parça kek ve 2 sarma:KK43:((

akşam
6 kaşık bezelye y.
2 kaşık bulgur pilavı
salata
3 kaşık yoğurt

40 dk yürüyüş
1.5 lt içtim yatana kadar 2.5 yaparım.

:KK49:kızlar menü yapmayı pek beceremediim için ayça kayanın listesine uydurmaya çalışacağım.inşallah bana örnek teşkil eder.tabi onunkinde kek yok biliyom:KK43::KK17:
akşam gelen giden olmaza 10 gibi 20 dk lık lesli yapıcam.tammetabolizmanın yavaşladığı zaman.iyi gelir inşallah.artık bu cuma adam gibi kilo vermek istiyorummmm:KK31:

kaçamaklaaaaaaarrrrrrrr :KK52: takım gene fenalarda sanırım :18:

cok doğru yazmışsın be canım.
amiiiiin:)

ben yiyorum mevsim sebzesi de meyve hiç yemiyorum gerçekten.normalde akşamları yerdik biz meyve eşimle,ya da akşam yemeği hazırlarken aç aç bi meyve yerdim.takımda 15.00 den sonra kilo aldırıyor diye onu kestim.

ayyy bencok severim pazrı:KK9:.niye cıkıyosun buse!!!!???

ben büyük pazar seviyorum ıncık cıncıkların bol olduğu o pazarda bana çok uzak gidemedim bu soğukta haftaya gidebilirim belki :KK9:

ah o gofret ahhh be busecim:125:
ama menünde yoğurt ,yumurta vb. ,spor da göremedim.çorba ne çorbasıydı ki canım?pek sade geldi bana.

ben haşlayıp limonlıyordum ama öyle zoraki yiyordum.
şimdi söyle yapıyorum:
brokolileri haşlıyorum.
içine rokaları büyük büyük parçalıyorum elimle
bi kasede 1 limon,2 diş sarımsak,azıcık da yağ koyup iyice çırpıp salatamın üstüne döküyorum.brokoli sevmeyem eşim bile sevdi:)dene derim:):82:

valla knor un analı kızlı diye köfteli bi corbasıydı. evde yemek yoktu corba yaptım ben de onu içtim ama gofret e hayır diyemedim. ve şuanda evde neler var bir bilsen. annem sağ olsun dolduruyor eve çikolata vs. ne bulursa. kendimi zor tutuyorum suan :18:

iyi akşamlar..nasılsınız? dizim başladı hemen menümü paylaşayım..
menü
sabah 08:15
2 kaşık nesfit
1 kaşık yulaf kepeği
1 yumurta

ara 11:00
1 adet elma

öğle 13:00
yarım portakal
2 dilim mandalina
2 dilim çavdar ekeği
2 dilim peynir..

akşam 18:30
tavuklu bulgurlu salata..
3 kaşık yoğurt
su 2.3 litre
spor yok..

güzel menüü, afiyet olsun deryaa :KK16:

Çok değilmiş canım ya

aynen canım valla arkadaşımıza da çok sevdiğimiz başka bir arkadaşımızı ayarlıycaz doktor falan çocuk

Çok az yemişsin bebeğim bee

Öyle canım valla biz tam ona göre biri var arkadaşımız onu da görüştüreceğiz

Minicik mii :)

Ara öğün olmasa süpermiş canım afiyet olsun

Afiyet olsun süper menün

valla az oldu ama ben tartıda daha da + çıktım venüs. bu hafta battım ben :KK5:

Kahvaltı ;4kasık Menemen10.00
1kkpeynır
1bardsk çay
1dilim ekmek
Öğle:1tane poğaça 1bardak çay 13.30
Akşam :1tane lahmacun salata ayran 18.30
Leslı yürüyüş 2mil yaptım 19.30da
23.30datekrar 1mil daha yapıcam ( uykum gelsin diye ...gece uyuyamıyorum düzenim bozulduda )
Cnm tatlı şeyleri istiyor ;(. ;(

pogaça ve lahmacun gibi unlu yağlılardan uzak durmalıyız canım. onun doşında güzel menü :KK34: lahmacun yerine 4 köfte, poğaça yerine de yağsız ya da susuz bir sebze yemeği güzel olurdu bence :KK31:

dünki menüm

1 kase nesfit + süt

13
1 kahve + süt

1 dilim t. bugday e.
2kk beyaz peynir

16
1 kahve + süt

2 mandalina
2 kedi dili

2,5 lt su

bugün menüm

kahvalti yapamadim
1 kase nesfit + süt

1 tabak kuru fasulye
1 büyük kase cacik

1 lt su

kedi dili olmamış nur. ve o gün cok süt içmişsin o da olamış. sütü bir de nasıl içiyorsun? yağsızsa sorun olmayabilir. burda pınarınyağsız sütü var ben ondan ya da %1,5 yağlı süt içiyorum. onu da günde 2 en fazla bardağı geçirmiyorum.

dünkü menünde çok az olmuş. kahvaltı olmaması hiç iyi olmamış. bugün daha güzel bi menün olur umarım :KK31:

hadi bakalim canim insallah hersey istedigin gibi olur.

mutlaka olacak :KK19:

:KK1::KK1:

alemsin canim ya :KK1::KK1:

trabzon hurmasi cok agir bir meyve diye biliyordum :KK53:
ben baska bir sey duydum bugün haberlerde, birazdan yazicam, fikirlerinizi merak ediyorum.

canim o gün öyle oldu.

hayirlisi olsun canim, neden burada yapmak istiyorsun lisansini?
hangi bölümü okuyordun sen?

kaptancim net sorunum olmasa aksamlari hep gelicemde iste :KK50:

cok kötü bisey :KK50:

finaller ne oluyor canim

gün kurusu cok ise yariyor, ben öyle yapiyorum o gibi durumlarda :KK1: en az 3 en fazla 5 tane yiyorum mecburen. ama sadece gercekten gerekiyorsa yapiyorum bunu.

7 fark :KK9::KK9::KK9:

nasil bir duygudur o öyle cani pazar cekmenin :KK9::KK9::KK9:

zaman bulurda unutmazsam izlerim mutlaka. bu haberdi veya benzer bir haberdi belkide bir kizi kaciriyorlar kari koca yasli cift ve bu kizi kendi kötü emelleri icin kullaniyorlardi. kiz tesadüfen veya kacarak kurtuluyordu.

aslinda cok sevmem ama bazen canim su icmeyince bitki caylarina bakiyorumo an hangisini canim isterse onu iciyorum.
birde papatya cayi insani sakinlestiriyor birazda ihtiyacim vardi galiba buna :KK1:

16 Temmuz benim icin cok özel bir tarih :KK16::KK16::KK16::KK16:

finaller 2. sınav oluyor canım. 1 dönemde 2 sınav yapıyorlar. ilki %30 etkileyen vize, ikinci de %70 etkileyen final :KK34:

valla canı pazar çekmek çok kötü haftaya giderim umarım :KK53:

ooo süper fikir zaten gofret falan yiyorum bari bitter yiyeyim :KK53:

şaka şaka tehlikeli bence yaa durmazsak falan :KK9:

sağlık olsun hilalim. yine verirsin ve almazsın bu defa umarım :KK16: sen de mi dukan yapmıştın bir de? ben niye hatırlayamıyorum onu :44: ama dukanda iyi kilo veriliyor. ben de düşünüyorum suan tekrar yapmayı. bu şekilde ben pek basarılı değilim hep kaçamak oluyor :KK50:

ben de geçen sefer diyetteyken bıraktım sigarayı haarika bir şeydi sonra 3 ay sonra falan 1-2 derken geri başladım :KK50:yine bırakmak istiyorum. mis gibi kokuyordum şimdi yine leş gibi oldum oooff :KK5:

aynen öyleeee :KK50: hayatımızın en güzel dönemlerini şişko geçiriyoruz. yaşlılıkta fit olucaz anca heralde :KK9:

Canım çaktırmasam da bebişe hazırlık yapıyorum eylül ekime kilolardan arınmış sağlıklı beslenen sigarayı bırakmış bir anne adayı olmak istiyorum.Önceleri rahatsız etmezdi seviyorum sigarayı:KK53::KK53:Zorla alıştırdım kendimi miğdem kabul etmiyodu içtim kustum içtim kustum sonra alıştım var mı benim gibi manyağı:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:Cildim pürüzssüzdü benim şuan özellikle dudak kenarları siyah noktadan geçilmiyor dişlerim birbir gitti kendime kokmaya başladım ve artık rahatsız edici bir duruma geldim bir tarih verdim kendime o gün son diyeceğim inşallahhhhhh.

tarih marih hikayeeee son bi sigara yak kana kana iç kalanını at çöpe gitsin :KK9: anca böyle bırakılıyor. o sigara çöpe atılınca yani :KK53:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:Yaşasın mis gibi kokan kadınlar ve annelerrrrrrrrrrr..:KK8::KK8::KK8:
sağlık olsun hilalim. yine verirsin ve almazsın bu defa umarım :KK16: sen de mi dukan yapmıştın bir de? ben niye hatırlayamıyorum onu :44: ama dukanda iyi kilo veriliyor. ben de düşünüyorum suan tekrar yapmayı. bu şekilde ben pek basarılı değilim hep kaçamak oluyor :KK50:

aynen öyleeee :KK50: hayatımızın en güzel dönemlerini şişko geçiriyoruz. yaşlılıkta fit olucaz anca heralde :KK9:

Benimde aklıma hep aynı şey geliyor biliyomusun.Moruk sarışın ve fit bir Hilal:KK52::KK52:Şu sahilde köpek gezdiren nineler gibi olmak istiyorum ama Ajda Pekkan formunda:KK1::KK1:
Ben dukanla çok güzel kilolar verdim ama sonra geri alınca ve bir türlü tekrar başlayamayınca bu defa vazgeçtim:KK51::KK51:

tarih marih hikayeeee son bi sigara yak kana kana iç kalanını at çöpe gitsin :KK9: anca böyle bırakılıyor. o sigara çöpe atılınca yani :KK53:

Yok canım ben hiç denemedim o yüzden bütün değilse de bi kaç şartı yerine getirmem lazım ayın 28nde istanbula gidiyorum yeni yılı orda geçireceğiz arkadaşlarla hepsi sigara içiyo finali orda yapıcam yeni yıl yeni hayat vs totem yaptım:)

X