Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ay yaşlılıkta öyle olabileceğimi hiç sanmıyorum

şuan taşınma arifesindeyiz. ev tadilatta o yüzden sürekli orayla ilgileniyor annem ve evde yemek olmuyor. en basiti dukan yapmak o yüzden benim için ama kararsızım

ooo güzel fikir o zaman

Canım biraz sağlıksız ve yağlı bir menü olmuş. Yürüyüş yapmışsın iyi ki

Afiyet olsun su çok az gibi geldi bana bir de metabolizmanı yavaşlatabilecek bir menü gibi geldi bana..
hayirlisi olsun canim, neden burada yapmak istiyorsun lisansini?
hangi bölümü okuyordun sen?
cok kötü bisey
Bölümümü söylemiyorum canım forumda ama beşeri bilimler okuyorum, Almanya'da da bir üniversite daha okuyacağım Psikoloji bölümünde.
Bebeğim sen metabolizmanı yavaşlatmış olabilirsin biraz

bu kilolu olan herkese cazip gelri

Arkadaşlar. benim 3-4 gündür ayıptır söylemesi kabızlığım var. Tuvalete çok zor çıkıyorum. Suyu artırdım işin tuhaf tarafı suyu çok içmeye başladım kabızlık başladı :26: Ne yapayım ben önerisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ?
Oğlumu ana sınıfına kaydettirdik.Bu ara kosturmacam var .:) azda heyecan hüzün mutluluk ...bu hafta sıfır kaçamakla gidiyorum. Yarin gün var onu düşünüyorum. en az hasarla cikmam gerek.Yarinin sabah ve akşam yemeği belli full pro olacak..:) simdi geçmişe bakayım

Ben nasıl bir diyet uyguladığını bilmiyorum ama diyete başlayınca sabah iki tane(akşamdan suya konulmuş) gün kurusu kayısı yer bir bardak su içerim.Yarım saat,1 saat sonrada kahvaltı.Öğlen olmadan içerde bişey kalmazAma gün kurusu olması şart.Diğerinide denedim onda aynı etki olmuyor.
Selam kızlar, bugun kendime kaban aldım 38 bedeeeeennnnnnn:))
Darısı başımıza ne diyelim.Güle güle giy.

Bende hep kızımı okula giderken hayal ediyorum:18::18::18:Korkuyorum

Kayısı kurusu ve ılık su.
Venüssss tatlım ne olacak bizim bu halimiz.100 gr a göbek atarım yemin ederim.
Kilo vermenin hazzı 100 gr larda gizli.
Tünaydın kızlaaar! Bugün tartıldım; 77.8 kg çıktım olley
Cumayi niye beklemedin erken tartilmak pek iyi olmuyor.
ben derse kaçıyorum kızlar

ders çalışmalıyım yaaaaaaaaa
Kolay gelsin
Hosgeldin canım ..
Günaydın nnnn.
Canim hosgeldin.ya yeterince kacamak yapiliyorr zaten bence hic bulasma bittere:) yogurt ye yogurt da yag yakiyor:)
Yoğurt favorimdir.
20 gr la kalabiliceksen olabilir.
Kızlar bi düzene oturtamadım, burAyada pek gelemiyorum, ebrunum deyimiyle cee deyip gidiyorum:) ama pztsden itibaren eskiye dönücem söz, bu hafta misafirim filam olucak..
Ceeeee haftaya bekliyoruz
Süt kahve meteo hızlandırır. Papatya çayı cok degilmi...
Poğaça lahmacun yarasin diyeceğim olmayacak..
ben beğendim:)
spor da olaymışsüper olacakmışama cok geç kalmış sayılmazsın daha gün bitmedi
Sağol canım spor yapamadım. .

Çok değilmiş canım ya

Afiyet olsun süper menün

Arkadaşınıza üzüldüm zor bir durum..
menü için teşekkürler.

Guleu Güle giy ..

Darısı başınıza o zaman.hem mutlu hem hüzünlü bir durum.

Canım ben bitki çayı içiyorum ara ara biberiyeli,ara ara da gün kurusu,suyun kabızlıkla ilgisi oldugunu sanmıyorum.

süpppeerr güle güle giy:)

selam kızlar bugün okula gittim sonrada biraz gezdim geldim dünde regl oldum çok fenayım ağrım filan var pıff ya

Gecen sene kışın bi kaban almıstım, 2 ayda tüylenmişti bende geri vermiştim, o magazadan alacagım vardı yani, bugum sonunda gidip aldım bir yıl üstüne. Ama iyiki o aldıgın tuyleenmiş de vermişim, cunku onu 75 kilo halime almıstım 44 beden filandı galliba:)simdi bugun aldıgım 38 beden, darısı 44lerin basına:))

Kızlar yarın esimin bir arkadası gelicek, yabancı, onu guzel agırlamam lazım.. Benim misafir agırlayısımı biliyorsunuz muthiş bir iradesizlik gosteriyorum
ama bu hafta reglim de bitiyor, ve insallah pazartesiye bomba gibi baslicam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…