Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bekliyoruuuzz

bugün yemeğimi erken yiyim dedim kızlar ama babam hamsi almış annemi beklicez mecbur 19:30 da yerim bu arada su içemiyorum

Ben de atanıp gitmek istiyorum. Ankara memur şehridir. Geçinmek kolay ama ayazı ağırdır.Annemde babam da ankaralı benim. Burada doğdum büyüdüm ama bende daha ılıman bir şehire gitmek istiyorum..

Bnde Ankarayı cok severım :)Ankara başkadır ..havası ınsanı herseyı başka ınan cok ozluyorum ... Ankarada ogrencılıgım gectı..ılkten sevemedim ama sonrada ayrılmak ıstemedım bır turlu ...ızmırde guzeldır bak aılem ızmırde bnm ...Izmırden sonra ankarada denız arar olmuştu gozlerım ama sonra alışmıştım :)
İstanbuldada yasadım ...Ankarada ısler okadar yavaş yururkı ...zamanın yavaş gectıgını hıssedersın,sokakta aheste gezen ınsanlarda gorebılırsın ..
ama ıstanbulda farklıdır ...sen yavaşlasan arkadan ıterler senı ...durmak yavaşlamak yoktur ...kaos ortamı bıldıgın ...ama aynı zamandada alışkanlık yapıyor :)ıstanbula gıden başka yerde mutlu olamıyor bnm bıldıgım

Kızlar mevsım sebzzelerı yemıyoruz sankı ...:)bnde dahıl ... Pırasa ıspanak brokolı havuç:)ayrıca nden meyve yemıyoruz:)
sonra hasta oluruz haa

ilk kez goah yedim pek beğendim ama +900 oldum geçen haftaya göre. 2 gün cozutmanın bedeli işte

eyvah eyvah hemen toparlar düzeltirsin

var
Ben beğenmiştim daha önce yediğimde
Toparlıycam bugün kalori hesabı yapıyorum diyetkolikten hihihi

Herkese iyi aksamlar az once geldim eve brokoli yapacam nasil yapsam onerisi olan? Haslayip yogurtla yemeyivdusundum baska da nolur ki bilmiyorum.
Menumu yazayim.
Sabah
1 yumurta haslanmis
1 domates
1 kk peynir
4 yesil zeytin kucuklerden
1 salatalik

Ogle yumurta disinda ayni
1 turk kahvesi
Aksam
Ara
Ananasssssss ne lezzetli meyve toksin atiomus hem
Brokoli
Yogurt 1 kase
Belki 1 dilim cavdar

2 litre su ictim is yerinde 8 kere lavobaya gittim
Daha da su icmemis gibiyim bugun rekor kiracam heralde 1 lt daha icerim cunku.

Afiyet olsun canım güzel menün

Kızlar mevsım sebzzelerı yemıyoruz sankı ...:)bnde dahıl ... Pırasa ıspanak brokolı havuç:)ayrıca nden meyve yemıyoruz:)
sonra hasta oluruz haa

doğru diyosun

Ben beğenmiştim daha önce yediğimde
Toparlıycam bugün kalori hesabı yapıyorum diyetkolikten hihihi

az önce gofret yedimmm :18:

güzel menüü afiyet olsun

çok çıkmışssın wc ye demekki epey kilo gitti bugün

menüm

sabah 09:30
nesfit

öğle 14.00
çorba

akşam 17.45
çorba
gofret 100 kalorilik

2 lt su

akşam batırdım. yine akşamki kaçamaklarım başlıyor sanırım ooooff

menüm

sabah 09:30
nesfit

öğle 14.00
çorba

akşam 17.45
çorba
gofret 100 kalorilik

2 lt su

akşam batırdım. yine akşamki kaçamaklarım başlıyor sanırım ooooff

buse bence artık kilo vermemek için direniyo vücut bende diyet diye kalktığım her sabah akşam kaçamkla kapatıyorum geçen akşam bi kase sütlaç yerken bldum kendimi sabah tartıldım 61 kilo geldim bu artık böle gitcek herhalde 60 61 arasında

Ahh istanbul ahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…