Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ıyı gunler cıtırlar nasılsınız :KK16: dun gıremedım k bakmayın :KK17: bugun izinliyim hastaneye gıtcem regl olamıyorum dıyee :KK31: neyse ben bı gecmışe bakıyım :KK55:

İnşallah gönlündeki yere gelirsin. ben 2012 kpss ye lisans olarak girdim 72 aldım atanma şansım yok. 2014 e de çalışamıyorum. kafam hep dolu yer yok gibi geliyor. o kadar çok sıkıntıyla uğraşıyorum ki en büyük isteğim atanmak ve zayıflamak. zayıflamayı başaracağım kaçış yokkk. İnşallah atanmak içinde çaba harcamaya başlayacağım. kamu yönetimi

Canım seni ne mutlu edecekse kafanı onlarla doldur boşver geri kalanları Allah dermansız dert vermesin yeter ki,hepsi gelir geçer.İsteklerin imkansız şeyler değil hem zayıflayıp hem kpss çalışabilirsin.Gerçekten gözünde büyütme hele de kpssyi bi ucundan başla gerisi çorap söküğü gibi geliyor.Ben ki yeni bir dil öğreniyomuş gibi tarih çalıştım yeminle kitap yazdım tarihten güya özet çıkarıyodum 10 kitaptan alıntı yapınca dehşet bi yayın çıktı:)Ne kadar zorlandığımı ve kafamın basmadığını anlatmaya çalışıyorum ama 30da 30 yapmıştım.Gerçekten zor değil yağabilirsin.

Ben tam bir İzmir aşığıyım. Ya İzmir' de yaşamalıyım ya İstanbul. Bana deniz lazım kokusu bile yeter. :KK16:Konya hiç bana göre değil :KK14:İklim olarak Ankara'yla aynı hemen hemen :KK34:

Ben daha önce Adana' da yaşadım. Şimdi öyle pişmanım ki orayı bırakıp Konya' ya geldiğim için anlatamam. Bu arada Ocak tan sonra İskenderun da yaşamaya başlayabiliriz. Sıcak memleketleri hep daha çok sevmişimdir. Senin hakkında da hayırlısı olsun ama Ankara sanki sana göre değil :26:Başka hiç mi seçeneğiniz yok:44:

Seni zayıf halinle görmeyi çok istiyorum bunu daha öncede söylemiştim sana. Eğer gerçekten istersen inan ki başaramayacağın hiç bir şey yok. Yeter ki pes etme. O zaman bütün mutluluklar seni bekliyor olacak. :KK34:

Kaptan sen nasıl yaşadın adana da ya hadi mersin yine iyiydi de adanada nefes alamıyordum ben.Senin nasıl zayıfladığın çıktı ortaya orda yaşayıp erimemek elde değil:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Evvet iskenderun güzel bi yer izmir kadar değilse de konyadan iyidir.Hımm bi alternatif daha var buranın özelleşmesini beklemek(bu aralar katar fizibilite çalışması yapacakmış bakalım talip olursa bize) o vakit havuza düşüyoruz ve seçtiğimiz 3 ilden birine gidiyoruz.Ama ilerisi net görünmeyen bi alternatif çok umutlanmak istemiyorum.Ya aslında antebe yakın 3 saat çok sık gidip geliyoruz ama ilçe işte ilçe yaaaaa ben burda büyütmek istemiyorum çocugumu çok yobaz çok kapalı bi yer kız arkadaşınla oturabileceğin bir yer yok.Adam akıllı spor salonu yok ya.Burdayken yaptığımız tek sosyallik arkadaşa oturmaya gitmek:KK43:sıkılıyorum

BEnde denizz istiyorumm ebruu ayy. Hayali bile güzel. Kızımla uyumadan sürekli hayal kuruyoruz. Denizli evimiz diyor o hep. İnşallah Rabbim kalbimizdekini dünyamıza yansıtsın.

Pes etmek yok. Herşey güzel olacak :KK34: :KK66::KK66::KK66:
Amin canım İnşallah :KK16:

Canım seni ne mutlu edecekse kafanı onlarla doldur boşver geri kalanları Allah dermansız dert vermesin yeter ki,hepsi gelir geçer.İsteklerin imkansız şeyler değil hem zayıflayıp hem kpss çalışabilirsin.Gerçekten gözünde büyütme hele de kpssyi bi ucundan başla gerisi çorap söküğü gibi geliyor.Ben ki yeni bir dil öğreniyomuş gibi tarih çalıştım yeminle kitap yazdım tarihten güya özet çıkarıyodum 10 kitaptan alıntı yapınca dehşet bi yayın çıktı:)Ne kadar zorlandığımı ve kafamın basmadığını anlatmaya çalışıyorum ama 30da 30 yapmıştım.Gerçekten zor değil yağabilirsin.

Kaptan sen nasıl yaşadın adana da ya hadi mersin yine iyiydi de adanada nefes alamıyordum ben.Senin nasıl zayıfladığın çıktı ortaya orda yaşayıp erimemek elde değil:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Evvet iskenderun güzel bi yer izmir kadar değilse de konyadan iyidir.Hımm bi alternatif daha var buranın özelleşmesini beklemek(bu aralar katar fizibilite çalışması yapacakmış bakalım talip olursa bize) o vakit havuza düşüyoruz ve seçtiğimiz 3 ilden birine gidiyoruz.Ama ilerisi net görünmeyen bi alternatif çok umutlanmak istemiyorum.Ya aslında antebe yakın 3 saat çok sık gidip geliyoruz ama ilçe işte ilçe yaaaaa ben burda büyütmek istemiyorum çocugumu çok yobaz çok kapalı bi yer kız arkadaşınla oturabileceğin bir yer yok.Adam akıllı spor salonu yok ya.Burdayken yaptığımız tek sosyallik arkadaşa oturmaya gitmek:KK43:sıkılıyorum
Tarihi öyle hallettiysen eğer maşallah sana. Tam bir azim örneği :KK9: Demek ki isteyince oluyor herşey :KK34:

Adanayı ben çok seviyorum canım yaaa. Bu arada Adana' dayken kilolu değildim. Daha doğrusu çok yemek yiyip kilo almıyordum. Nedeni malum. Aynı yeme düzenini Konya' da da devam ettirince yaklaşık 3 ay gibi kısa bir sürede 11 kilo aldım. Zaten hep Konya' nın yüzünden oldu. Senin ilçenin biraz büyüğü gibi düşün ama yine senden iyi durumdayız. Özellikle yemek kültürü hiç yok. Dışarda yiyebileceğin yemek çeşitleri sınırlı. Ama Adana başkaydı. Sosyallik konusunda haklısın. Ankara oldukça güzel bir yer. Sadece hakkında hayırlısını düşün. Emin ol en güzeli seninle olacaktır. :KK16:

Dogru diyosun simdiye kadar grmda olsa gidiyordum daha cok motive oluyordum tamam artik olumsuzluk yok 100 gr da sevinecem cilginlar gibi:) daha bi gaza gelirim.

Busecim kalori hesabi yapmiyorum sadece yediklerimin kalorisine bakiyorum bilinclenmek acisindan cunku bazen masum sandigin seyler muthis kalorili olabiliyor.suyu da duzene soktum gibi 2.5 lt altina dusmuyo iste bi spor yok o da regl yorgunluk vs bahanelerden dolayi yapamadim:) yok yok gidecek bunlar kurtulacam hepsinden:)

anladııım :KK9: metabolizman yavaş belki de canım. öyle ya da böyle kurtulacaksın. ben de yavaş kg veriyorum senin gibiyim. kilom varken de yavaş veriyordum. kısmet işte :KK53:

Amin canım İnşallah :KK16:

Tarihi öyle hallettiysen eğer maşallah sana. Tam bir azim örneği :KK9: Demek ki isteyince oluyor herşey :KK34:

Adanayı ben çok seviyorum canım yaaa. Bu arada Adana' dayken kilolu değildim. Daha doğrusu çok yemek yiyip kilo almıyordum. Nedeni malum. Aynı yeme düzenini Konya' da da devam ettirince yaklaşık 3 ay gibi kısa bir sürede 11 kilo aldım. Zaten hep Konya' nın yüzünden oldu. Senin ilçenin biraz büyüğü gibi düşün ama yine senden iyi durumdayız. Özellikle yemek kültürü hiç yok. Dışarda yiyebileceğin yemek çeşitleri sınırlı. Ama Adana başkaydı. Sosyallik konusunda haklısın. Ankara oldukça güzel bir yer. Sadece hakkında hayırlısını düşün. Emin ol en güzeli seninle olacaktır. :KK16:

Teşekkürler ebrucum gerçekten azmin zaferi tarihi ben bile hallettiysem herkes halleder.Konyayı sevmemişssin iskenderun senin için süpper olacak inşallah.Aminn hepimizin hakkında hayırlı olan olsun napalım buna da şükür burası bile geçmeyebilirdi elime,o puanla evde beklediğim olmuştu neresi gelirse yazacam modundaydım en azından kocamla yanyanayım:)Maç izliyoruz kavga ediyoruz ev temizliyoruz rejim yapıyoruz iki maaşla her ay açıkta kalıp halimize gülüyoruz iş yerinden dert yanıyoruz çatıdan akan suyla ugraşıyoruz daha nolsun sosyallik işte:KK1::KK1::KK1::KK1:

Benim eski fotoğraflarımı gördün mü? Büyük kızım şuan 25 kilo ve ben içimden 8 yaşında 25 kilo bir çocuk çıkartmış kadar hafifledim. Şuan aynaya baktığımda öyle mutlu oluyorum ki anlatamam. Emin ol bu şekilde kötülük yapıyoruz kendimize. Ben yaptıysam sende yapabilirsin. Var mı benden kalır bir yanın?
:nazar::nazar: maşallah ebrucumm :KK9:
Facebook ta eski fotoğraflarıma bak mutlaka. Etiketlendiğim fotolardan 2012 ye ait olanlar var. Şimdiki halimle karşılaştır bakalım arada ki 7 farkı nasıl göreceksin şak diye :KK60::KK60::KK60:
cok merak ettım ama :KK1:
13. takım bi harika dostum:KK1::KK1::KK1::KK1:

hoşgeldin canım:KK16:

hoşbuldum canım :KK16::KK16::KK16:

bi kere cok hafif hissediyorsun,ınanılmaz güzel hissediyorsun.ben yenı yenı kıyafet almaya basladım.eskiden sadece vitrinde baktıgım vücuduma asla uymayacak tipteki kıyafetlerı artık kabinlere tasıdım.onları deneme cesaretım yokken simdi satın alma cüretini gösteriyorum.bu mükemmel bir duygu ,anlatılmaz yaşanır:KK1:
hep bol kıyafetler gıydım şimdiye kadar.yazın tıpkı bir balinayı andıran vücuduma ragmen t-shirt giymek zorunda kalmak cok küçük düşürücüydü.şimdiyse yazı ıple cekıyorum..

bütün bu betimlemelere bakarsak şimdiki halimden ne kadar memnun oldugumu sana kısaca anlatmaya calıstım.

ikinci soruna gelınce bende catlak olmadı.
ama maalesef dogum yapmıs fakat zayıflamayı basarmıs arkadaslarımın karın bölgesine sahibim.kendi karnıma bakınca hissettiklerim bunlar.kötü bir tanımlama yapmıyorum ,sadece hissetiklerim..yanı sarkmalar var kol ve karnımda.bacaklarımda degişme yok

ocak ayında spor salonuna gidecegim.eger gebelik bu sürec oncesinde veya sırasında oluşursa gitmeyebilirim.

çok güzel anlatmışsın yaaaaaaaa :KK16:

Yani o bel kol surat hele gobek nasil bukadar kuculebilir ya masallahhhhhhhh yok abi uc bes degil verdimmi boyle 25 30 kilo vercen ki hayata yeniden baslayacan.iyi gaz verdin vallahi Alllaaaaaaaaahhhhh tutmayin beniiii:)

evet canım 25 - 30 vercen yan gelip yatcan. abartmadan yiyecen işte süper bi hayaaatttttt :KK16:

Günaydın kızlarrrrrrrrr. Bugün kahvaltı yapamadım...
İşteyim yanımda birşeyde yok ne yapsam. Ya poğaça yiycem ya da aç kalacağım :KK43: Acaba diyet bisküvimi alsam?

ben bisküvi diycektim ama kaptan en doğrusunu söylemiş simit diyerek :KK9:

Herkesee günaydınnnnnnnnnn ne güzel bir gün güneş yüzünü gösterdi azıcık hemen psikolojim düzeldi hadi gel güneşli günler bu yaz başka gececek:):118::118::118::118::118::118::118::118::118:

yuppiiiiiiiiii :KK76:

yani bu ağustos????teeee öbürkü ağustos değildir inşallah çok uzun bi süre çünküü:KK1::KK1::KK1::KK1:

Tebriklerrr güllllll :nazar::nazar::nazar:çatır çatır gidecek inşallah kilolar.sen gamze deyince gülümsedim.Eskilerden bi fotom var ona bakarken ki tepkim " anaaa benim gamzem varmış ya laaa" :KK1::KK1::KK1::KK1: okadar ki boş yer bırakmamışız vücutta caanım gamzelerde gitmiş.ağustos 20 doğum günüm o tarihte öyle bi kutlama yapacam kiii Allah kısmet ederse:):KK76::KK76::KK76:

Ohhh bende 16 temmuz doğumluyum hesaplarıma göre temmuzda istediğim kiloda olcam bende mi parti versem :KK1:

yapın tabi kızlar yapıın :KK52:

ıyı gunler cıtırlar nasılsınız :KK16: dun gıremedım k bakmayın :KK17: bugun izinliyim hastaneye gıtcem regl olamıyorum dıyee :KK31: neyse ben bı gecmışe bakıyım :KK55:

canım sonuçlar iyi çıkar umarım :KK54:

Kızlar merhaba..
Burcu seni gördüm aşağıdasın:))))
Şimdi yüss puanlık bir soru:) ben 311.Etapta bildirimde bulunup izne ayrılmıştım.Şimdi 6 ayı doldurdum mu:18::18:

2) Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır.
Ancak bu durum etap listesinde; "Mezun olan üye geri döndü" veya "Ayrılan üye geri döndü" açıklamasıyla belirtilir.
Önemli: Yarışmanın genel rutini dışında, ayda bir hazırlanan "Bugüne kadar, kim kaç kilo verdi?" isimli listede üyeler her zaman yarışmaya ilk kez giriş yaptıkları kiloyla yer alırlar.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba..
Burcu seni gördüm aşağıdasın:))))
Şimdi yüss puanlık bir soru:) ben 311.Etapta bildirimde bulunup izne ayrılmıştım.Şimdi 6 ayı doldurdum mu:18::18:

2) Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır.
Ancak bu durum etap listesinde; "Mezun olan üye geri döndü" veya "Ayrılan üye geri döndü" açıklamasıyla belirtilir.
Önemli: Yarışmanın genel rutini dışında, ayda bir hazırlanan "Bugüne kadar, kim kaç kilo verdi?" isimli listede üyeler her zaman yarışmaya ilk kez giriş yaptıkları kiloyla yer alırlar.

selam hilaaal :KK3:

diskalifiye olmuşsun malesef :26:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...masi-diskalifiye-listesi-11.html#post33109742

ama burda paylaşımda bulunup, takım içi yarışma listesine girebilirsin. disklifiyeler ve izinliler vs. orda yarışıyor. :KK31:

Buse sanırım kurallarda değişiklik olmuş:KK37: 6 ay dönmeyenler diskalifiye oluyordu.Şimdi 6 ay sonra yeni üye gibi işlem görür yazıyor. Yeniden başlamam lazım:KK43:

o mezun olanlar için diye biliyorum ben :44:

kaptan söyler birazdan görüp en doğrusunu :KK53:

eee nasılsın hilal anlat bakalım? takıma girmek istediğine göre kilo aldın. sen de azimliydin geçen yarışırken. ne durumda kilolar? :KK55:

X