Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Buse sanırım kurallarda değişiklik olmuş:KK37: 6 ay dönmeyenler diskalifiye oluyordu.Şimdi 6 ay sonra yeni üye gibi işlem görür yazıyor. Yeniden başlamam lazım:KK43:

ÜYE İZİN HAKLARI
Üyenin izinli sayıldığı dönem 2 haftadan az olamaz.
Her üyenin yılda 6 kez izin kullanma hakkı vardır. Yıl tanımıın başlangıcı Ekim ayıdır.
İzne ayrılan ve kendisinden 6 ay haber alınamayan üyeler diskalifiye edilir. Bu kural 276.etap itibariyle geçerlidir.

Malesef yanlış yeri okumuşum:KK43:

o mezun olanlar için diye biliyorum ben :44:

kaptan söyler birazdan görüp en doğrusunu :KK53:

eee nasılsın hilal anlat bakalım? takıma girmek istediğine göre kilo aldın. sen de azimliydin geçen yarışırken. ne durumda kilolar? :KK55:

Hepsi geri geldi malesef:KK50::KK50: Burda çok azimliydim ve ne yazıkki o motivasyonu tekrar yakalayamadım :KK43:( Onun içöin size ihtiyacım var:nazar::nazar: Bulucam bi çare kendimce bakayım:18::18:

ÜYE İZİN HAKLARI
Üyenin izinli sayıldığı dönem 2 haftadan az olamaz.
Her üyenin yılda 6 kez izin kullanma hakkı vardır. Yıl tanımıın başlangıcı Ekim ayıdır.
İzne ayrılan ve kendisinden 6 ay haber alınamayan üyeler diskalifiye edilir. Bu kural 276.etap itibariyle geçerlidir.

Malesef yanlış yeri okumuşum:KK43:

üzülme takım içi liste var. hem paylaşıma aynen devam edebilirsin burda. sadece genel yarışma listesinde olamazsın o da mühim değil önemli olan burda motive olup kilo vermek :KK76:

Hepsi geri geldi malesef:KK50::KK50: Burda çok azimliydim ve ne yazıkki o motivasyonu tekrar yakalayamadım :KK43:( Onun içöin size ihtiyacım var:nazar::nazar: Bulucam bi çare kendimce bakayım:18::18:

hepsini miiiiii :KK52: kaç kilosun şuan? ben de 7 kg almıştım şimdi onu vermeye çalışıyorum :KK31:

üzülme takım içi liste var. hem paylaşıma aynen devam edebilirsin burda. sadece genel yarışma listesinde olamazsın o da mühim değil önemli olan burda motive olup kilo vermek :KK76:

hepsini miiiiii :KK52: kaç kilosun şuan? ben de 7 kg almıştım şimdi onu vermeye çalışıyorum :KK31:

Senin durumun bende iyi busecim.Ben 83 e kadar inmiştim şimdi tekrar üç hanelerdeyim:KK43:(

kızlarr az önce -3096 gün- diye bir film izledim. 10 yaşında kaçırılıp 8 yıl bir adan tarafından esir tutulan bir kızın öyküsü ve bu gerçek yaşanmış bir olay... Ya biz nelere takıyoruz böyle. Hiç bir şey imkansız değil...

Senin durumun bende iyi busecim.Ben 83 e kadar inmiştim şimdi tekrar üç hanelerdeyim:KK43:(

yapma beeeeeee :KK50: yani eskisinden de mi kilolu oldun. geçen sefer yarışa 95 le başlamışsın. şimdi eskisinden de mi kilolu oldun hilaaaal :26: üzüldüm senin için keşke bi 5-6 kg alınca dur deseydin kendine toparlasaydın. nasıl oldu peki 7 ayda nasıl aldın bu kadar? çok mu yedin? mesela ben kendim için camış gibi yedim diyebilirim. sanki içimde bi ayı vardı. yiyemediğim zamanların hıncını alırcasına gece gündüz yedim tatlıları pastaları. resmen şekerle besleniyordum. sonuç olarak da kaçınılmaz kiloları aldım ama baktım ki pantolonlar dar gelmeye başladı hemen dur dedim çünkü katlanamam bir daha şişman biri olmaya gerçekten psikolojim kaldırmaz :KK14:

sen de burda hemen 2 şer 2 şer verirsin bence azimlisin. eski motivasyonunu yakalarsan kısa zamanda kavşursun istediğin kiloya :KK34:

kızlarr az önce -3096 gün- diye bir film izledim. 10 yaşında kaçırılıp 8 yıl bir adan tarafından esir tutulan bir kızın öyküsü ve bu gerçek yaşanmış bir olay... Ya biz nelere takıyoruz böyle. Hiç bir şey imkansız değil...

beğendin mi canım filmi? etkileneceğim bi film izlemek istiyorum ben de şu sıra :KK31:

beğendin mi canım filmi? etkileneceğim bi film izlemek istiyorum ben de şu sıra :KK31:

Kesinlikle izle. Kız resmen esir oldu. Yazık yaa. sonunda ağladım ben :KK43: internetten araştırdım bunu olayı yaşayan kızı. Röpörtajlarını filan izledim. Ben olsam delirirdim ya nasıl sağlam duruyor.

hilalcim hoşgeldin canım sen izinli olduğunda diskalifiye lduğun için listeye giriyorsun ama yeni üye gibi giriş oluyo yani tekrardan hedef kilo filan bildiriliyo ve ondan sonra kaptan uygun görürse alıyo böle deryada senin gibi olmuştu ebru aldı listeye ve 3 haneliler için çok kzdım sna ve küstüm :KK19::KK47:

Günaydın kızlaaar. Ben şimdi uyandım malesef :KK43: Hepimiz için güzel diyetli bir gün olsuuun
Cnm menülerin güzel gerçekten ,ben suya pek dikkat edemıyorum ,inş sen ediyorsundur :KK66:bu arada spor yapmıyormusun ?
Ediyorum canım her gün en az 2 litre içiyorum, en çok 3 litre
Menüm
Sabah 07.50
1 kk peynir
5 zeytin
Ara 10.00
1 poğaça içinde peynir ve domates vardı(soğuk sandviç de deniyor.
Fazla seçeneğim yoktu.ve cok açtım.
Öğle yemeği niyetine12.30
1 br ayran
Ara 14.45
1 tane ayva
Akşam 17.00
Kahvaltı gibi oldu biraz
1 yumurta haşlama
6 zeytin
1 kk peynir
4kaşık patatesli yumurta
1 kase tarhana
Spor yok
Su 2 litre olacak yatana kadar.
Patates bol karbonhidrata neden olmuş ama genel olarak pek sakıncalı bir menü değil afiyet olsun
Kizlar selamlar...yorucu bi gunun ardindan cekyat bakmaya gittik disarda yedik yemegi kacamak yapmadim ama disarda yiyincw kendimi kotu hissediyorum niyeyse:) menumu yazayim
Sabah
1/5 az yagli sut
Special k
1 turk kahvesi
Ogle
Tavuk biber karabiber soslu
3 kasik yogurt
Aksam
Patlican kebabi(4 tike kiyma 5 parca patlicana denk geliyor)
2 bardak ayran
5 kasik ezo gelin corba
Salata
1.5 lt ictim daha da icerim 1.5 lt
Afiyet olsun canım süper menün
Bugün ki menü
sabah 07:20
2 kaşık nesfit
1 kaşık yulaf kepegi
1yumurta

Öğle 12:20
Ispanaklı yumurta
2 dilim ekmek
1bardak ayran

Akşam 17:30
Tavuklu bulgurlu salata
1bardak ayran
su 2 litre
spor 3 km yürüyüş.
Afiyet olsun mükemmel olmuş sporla birlikte
oo süpeer :KK9:

gerçekten çok kötü çoook :KK50:

Dün arkadaşımızın moralini düzelteceğiz diye rakı masasında buldum kendimi yaaa :KK14:
menüm

sabah 10.00
nesfit

öğle 13.30
kızarmış 1 orta boy balık

kaçamak 14.00
goah çikolata

15.00
5 yk pirinç pilavı
4 yk barbunya

20.30
10 fındık

2 lt su
Goah çok leziz evet ama olmasaymış süper menüymüş hihihi
menüm

sabah
1 dilim çavdar ekmeği
peynir-yumurta

öğlen
mercimek çorbası
etli patetes fırında(etlerinden yedim)

akşam
2 tavuk baget yağsız tavada
1 dilim çavdar ekmeği

1,5 lt su
yarım saat yürüyüş
bolca iş stresi :78:
Afiyet olsun canım sporunu da eklemişsin çok iyi olmuş
sabah
08.00
biraz ekmek arası peynir
bir bardak sekersiz cay
öğle
12.30
sütlü nesfit
ara
iki mandalin
bir sade kahve
akşam
18.00
taze bakla
bir kase sarımsaklı yoğurt
bir dilim tam buğday
su 2 lt. olacak
30 dk tempolu yürüyüş

Kahvaltı acıktırmadı mı seni canım? Afiyet olsun güzel menün
kahvaltı :bıraz patates kızartması (kahvaltıya davetlıydımde:KK43:)10.30
1 kk peynır
3 zeytın
yarım domates
1 dılım beyaz ekmek
1 tane pogaca (kadın yemessen olumu op falan dıcektı :) bnde dayanamadım )
2 bardak ay
aksam :avuç ortası kadar tavuk (yağsız fırında )(19.15)
5 kasık mercmek çorbası
salata
3 kasık bulgur pılavı
1 kase cacık
2 litre su .bırazdanda leslıe ıle 2 mıl yapıcam
kızlar bugun ara ogun yapamadım davetlı olunca .zaten eve de gec geldım :)
Patates, pogaça, bulgur pilavı aynı menüde olmamış tabı leslie ile biraz düzelmiştir afiyet olsun canım
Kızlar merhaba..
Burcu seni gördüm aşağıdasın:))))
Şimdi yüss puanlık bir soru:) ben 311.Etapta bildirimde bulunup izne ayrılmıştım.Şimdi 6 ayı doldurdum mu:18::18:

2) Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır.
Ancak bu durum etap listesinde; "Mezun olan üye geri döndü" veya "Ayrılan üye geri döndü" açıklamasıyla belirtilir.
Önemli: Yarışmanın genel rutini dışında, ayda bir hazırlanan "Bugüne kadar, kim kaç kilo verdi?" isimli listede üyeler her zaman yarışmaya ilk kez giriş yaptıkları kiloyla yer alırlar.
Aaaa ben bunla karıştırmışım demekki diskalifiye olayını

film icabı işte :KK9:

Avusturya, 10 yaşındayken kaybolan genç kızın kurtulmasını konuşuyor. 1998'de Viyana'da okuldan dönerken kaybolan Natascha Kampusch, önceki gün kaçmayı başardı. Yıllarca bir evin altındaki 12 metrekarelik garajda tutulan genç kız, yine yürüyüşe çıktığı bir gün kaçmayı başardı ve...

SABAH - 25/08/2006 - 8 yıl 'zindanda' tutuldu

olay gerçek canım araştırabilirsin işi dramatize eden de bu yaa adam pislik intihar etmiş kız kaçınca geberesice...

Kızlar ya dün arkadaşımın aldatıldığını öğrenmesinin üzerine arkadaşlarla toplanıp onun evine gittik, yalnız yaşıyordu kız yalnız kalamıyordu sürekli ağlıyordu :KK43: Neyse işte bir kaç arkadaşı daha geldi bizi rakı içmeye götürdüler. 3 duble rakı içtim, üstüne de kalorisine baktım, hayatım söndü yaa:KK14:

Arkadaşlar benide aranıza alın zayıflama konusunda uzman oldum ancak verilcek kilolar çok olunca motivasyona ihtiyacım var

yapma beeeeeee :KK50: yani eskisinden de mi kilolu oldun. geçen sefer yarışa 95 le başlamışsın. şimdi eskisinden de mi kilolu oldun hilaaaal :26: üzüldüm senin için keşke bi 5-6 kg alınca dur deseydin kendine toparlasaydın. nasıl oldu peki 7 ayda nasıl aldın bu kadar? çok mu yedin? mesela ben kendim için camış gibi yedim diyebilirim. sanki içimde bi ayı vardı. yiyemediğim zamanların hıncını alırcasına gece gündüz yedim tatlıları pastaları. resmen şekerle besleniyordum. sonuç olarak da kaçınılmaz kiloları aldım ama baktım ki pantolonlar dar gelmeye başladı hemen dur dedim çünkü katlanamam bir daha şişman biri olmaya gerçekten psikolojim kaldırmaz :KK14:

sen de burda hemen 2 şer 2 şer verirsin bence azimlisin. eski motivasyonunu yakalarsan kısa zamanda kavşursun istediğin kiloya :KK34:

hilalcim hoşgeldin canım sen izinli olduğunda diskalifiye lduğun için listeye giriyorsun ama yeni üye gibi giriş oluyo yani tekrardan hedef kilo filan bildiriliyo ve ondan sonra kaptan uygun görürse alıyo böle deryada senin gibi olmuştu ebru aldı listeye ve 3 haneliler için çok kzdım sna ve küstüm :KK19::KK47:

Vallahi bende ohhhhhhhhhh misss gibi zayıfladım ben yine yapabilirim dedim ve şımardım sanırım.Araya önce tatil sonra ramazan girince motivasyonu iyice kaybettim:KK43: Hergün bugün yeniden başlıyorum dedikçe daha çok yedim:KK43: Aynı ayı benimde içimde vardı demekki.Mesela güzellik salonunda göbüşümü eritmeye gidip çöıkınca yemek yiyecek kadar salaklaştım.Sonra ben nasıl verdim o kadar kiloyu dedim ve aklıma canım arkadaşlarım siz geldiniz.Ben bu işi yaparsam yine burda yaparım.

Burçuu:KK43:( Bana küsme yardımınıza çok ihtiyacım var.Hatta beni dürt diycektim sana wats app la fln ama telefonumu benim bıcır yere çaka çaka etkisiz hale getirdi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Artık kimsenin numarası yok bende:26:Bana yeniden msj atsana:KK9:

Kızlar ben normale donemedim ya yine, bi bozulunca toplanmam uzun suruyor.. Bu hafta ne olcak boyle bilmiyorum:KK43:

Vallahi bende ohhhhhhhhhh misss gibi zayıfladım ben yine yapabilirim dedim ve şımardım sanırım.Araya önce tatil sonra ramazan girince motivasyonu iyice kaybettim:KK43: Hergün bugün yeniden başlıyorum dedikçe daha çok yedim:KK43: Aynı ayı benimde içimde vardı demekki.Mesela güzellik salonunda göbüşümü eritmeye gidip çöıkınca yemek yiyecek kadar salaklaştım.Sonra ben nasıl verdim o kadar kiloyu dedim ve aklıma canım arkadaşlarım siz geldiniz.Ben bu işi yaparsam yine burda yaparım.

Burçuu:KK43:( Bana küsme yardımınıza çok ihtiyacım var.Hatta beni dürt diycektim sana wats app la fln ama telefonumu benim bıcır yere çaka çaka etkisiz hale getirdi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

canım benm telde servise gitti geldi numaralar silindi ben buralardayım zaten burdan dürterim seni düzenli gel bi an önce kurtul kilolardan :KK20:

Yarın sabah geliyorum bekleyin beni de kızlar.Önce bir aç karnıma tartılayım sonrada bismillah diyelim.Kaptanımmmm beni de alırmısın yeniden:18: listeye girmenin bir yolu varsa daha çok isterim tabiki ama olmuyorsa da napalım.:KK51:

Günaydın kızlaaar. Ben şimdi uyandım malesef :KK43: Hepimiz için güzel diyetli bir gün olsuuun

Ediyorum canım her gün en az 2 litre içiyorum, en çok 3 litre

Patates bol karbonhidrata neden olmuş ama genel olarak pek sakıncalı bir menü değil afiyet olsun

Afiyet olsun canım süper menün

Afiyet olsun mükemmel olmuş sporla birlikte

Dün arkadaşımızın moralini düzelteceğiz diye rakı masasında buldum kendimi yaaa :KK14:

Goah çok leziz evet ama olmasaymış süper menüymüş hihihi

Afiyet olsun canım sporunu da eklemişsin çok iyi olmuş

Kahvaltı acıktırmadı mı seni canım? Afiyet olsun güzel menün

Patates, pogaça, bulgur pilavı aynı menüde olmamış tabı leslie ile biraz düzelmiştir afiyet olsun canım

Aaaa ben bunla karıştırmışım demekki diskalifiye olayını

ilk kez goah yedim pek beğendim ama +900 oldum geçen haftaya göre. 2 gün cozutmanın bedeli işte :KK50:

Avusturya, 10 yaşındayken kaybolan genç kızın kurtulmasını konuşuyor. 1998'de Viyana'da okuldan dönerken kaybolan Natascha Kampusch, önceki gün kaçmayı başardı. Yıllarca bir evin altındaki 12 metrekarelik garajda tutulan genç kız, yine yürüyüşe çıktığı bir gün kaçmayı başardı ve...

SABAH - 25/08/2006 - 8 yıl 'zindanda' tutuldu

olay gerçek canım araştırabilirsin işi dramatize eden de bu yaa adam pislik intihar etmiş kız kaçınca geberesice...

izledim canım ben de az önce :KK9: beğendim güzeldi. adam tam bir psikopat. hiç abartısız yapmışlar filmi gerçekten güzel :KK31:

Kızlar ya dün arkadaşımın aldatıldığını öğrenmesinin üzerine arkadaşlarla toplanıp onun evine gittik, yalnız yaşıyordu kız yalnız kalamıyordu sürekli ağlıyordu :KK43: Neyse işte bir kaç arkadaşı daha geldi bizi rakı içmeye götürdüler. 3 duble rakı içtim, üstüne de kalorisine baktım, hayatım söndü yaa:KK14:

eyvah eyvah hemen toparlar düzeltirsin :KK31:

Kızlaaar kimse yok mu?:KK53:

var :KK53:

vay seni şımarık. bu kadar da şımarılır mı ama o ne öz güven o hilaaal :KK60: olsun yine verirsin nasılsa bir kere verdin doğru :KK9: ama her defasında bi öncekinden zor kilo veriliyor. allah yardımcımız olsun valla :KK50:

Kızlar ben normale donemedim ya yine, bi bozulunca toplanmam uzun suruyor.. Bu hafta ne olcak boyle bilmiyorum:KK43:

ben de 2 gündür cozuttum bugün toparladım. eksi çıkmam lazım cuma :KK14:

X