Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menüm
Sabah 07.50
1 kk peynir
5 zeytin
Ara 10.00
1 poğaça içinde peynir ve domates vardı(soğuk sandviç de deniyor.
Fazla seçeneğim yoktu.ve cok açtım.
Öğle yemeği niyetine12.30
1 br ayran
Ara 14.45
1 tane ayva
Akşam 17.00
Kahvaltı gibi oldu biraz
1 yumurta haşlama
6 zeytin
1 kk peynir
4kaşık patatesli yumurta
1 kase tarhana
Spor yok
Su 2 litre olacak yatana kadar.

Canm menülerine daha çok dikkat et olurmu ..menün bomboş bir sürü şey var menünden ama sağlıklı değil bence ,sabah kahvaltıda 2yumurta yerıne bir tane olabilir ,nerde peynir ?

.

Kolay. Gelsin ozaman sana cnm daha vaktin var sıkıntı olmazı inşallah

kızlar ayça kaya şişmanlatmayan çikolata tarifi veriyo şu an ve çok güzele benziyo malzemeleri bal kabağı bitter çikolata trabzon hurması ve tarçın

Hmmm yahu bu diyette ne oluyor bilmiyorum ,normalde yemediğim şeyleri cnm istıyor ,yapmayacağım şeyleri yapabiliyor insan
Bak şimdi cnm çekti ..bende bi tarıf biliyorum elma rendelenşyor içine çok az bal veya şeker ekliyorsun ,üstüne bol tarçın , kavuşuyorsun bunu ,içindede kayısı çok az badem ,cevız az koyuyorsun ,tatlı kırızleri için ,,,,

veremiyorum.
ne yapacağımı pek bilmiyorum sanırım.
dün bütün gün dışarıaydım da biraz a o yüzden...
ama ben iyi korudum kendimi diye seviniyordum.yine mi olmamış yaaa((
kayınbiraderim
Canm menülerine daha çok dikkat et olurmu ..menün bomboş bir sürü şey var menünden ama sağlıklı değil bence ,sabah kahvaltıda 2yumurta yerıne bir tane olabilir ,nerde peynir ?

offf boş ama kalorisi de düşük değil mi ...
kafam karıştı gerçekten.iyi diyorum kötü çıkıyır((

iyi akşamlar kızlaar :) ben geldim. anca gelebildim. dün sınavım pek iyi geçmedi. eve de çok geç döndüm direkt uyudum. bugün de sabahtan çıktık evden annemle. az önce geldim :) 2 gündür menülerim de kötü oldu yarın toparlanıyorum. şimdi geçmişe bakayım :)

Kizlar selamlar...yorucu bi gunun ardindan cekyat bakmaya gittik disarda yedik yemegi kacamak yapmadim ama disarda yiyincw kendimi kotu hissediyorum niyeyse:) menumu yazayim
Sabah
1/5 az yagli sut
Special k
1 turk kahvesi
Ogle
Tavuk biber karabiber soslu
3 kasik yogurt
Aksam
Patlican kebabi(4 tike kiyma 5 parca patlicana denk geliyor)
2 bardak ayran
5 kasik ezo gelin corba
Salata
1.5 lt ictim daha da icerim 1.5 lt

Bugün ki menü
sabah 07:20
2 kaşık nesfit
1 kaşık yulaf kepegi
1yumurta

Öğle 12:20
Ispanaklı yumurta
2 dilim ekmek
1bardak ayran

Akşam 17:30
Tavuklu bulgurlu salata
1bardak ayran
su 2 litre
spor 3 km yürüyüş.

Allah zihin acikligi versin fistik:)hep oyle olur ya zaten millet olarak son saniye isleri severiz sabahla bakalim kahve yerine elma ye uyku aciyomus:) kolay gelsin

valla son saniyeye bırakmadım açıkcası 10 gün falan çalıştım ama yetişmedi canım 6 dersten sınav oldum 3 ü iyi 3 ü orta geçti. 1 ay sonra da finaller var asıl mühim sınav o. ona iyi çalışıcam :)

fena değildi kaptan

dısarda olduğun halde menün yınede fena degıl cnm ...ama su nesfıtı sevemedımbı turlu ...:)Allah zıhın acıklıkı versın cnm ...

sağ ol canım

çook geçmiş olsun canancım çok üzücü bir durum

çok geçmiş olsun bir şeyin yoktur umarım. sonuçlardan haberdar et canım

çok güzel

tok tutan muzlu yoğurdu deneyebilirim

canim 3,5 % yagli yogurt. yani cok yagli degil.[/QUOTE]

ay bu internet sorunları insanı delirtir cidden. düzelir bir an önce umarım

sınavım fena değildi. 1 ay sonra finaller var bakıcaz artık :)

canım parkeler açık kahve diyebilirim koyu bir şey seçmedik ferah olsun diye. zaten mobilyalarımız bordo renk salon. kendini gösterecek eşyalar umarım. hele bir taşınalım o zaman belli olur iyi olup olmadığı rengin :))

kızlar gelemedim bugün gencaylaydık maça filan gitti bende arkadaşlarımla gezdim ve akşam çok güzeldi 6 eylül 2014 te düğünüm var

ay hayırlı uğurlu olsun tarihhhh

Eki Görüntüle 897399 Acaba bende de mi böle bi tuhaflık var nie gitmio bu kilolar yaaa

koptum yaaaaaaa

Canim vallla nerde yanlis yapiom anlamadim bi turlu diyette degilken daha az yiyodum tabi sagliksiz seyler onda da kilo gitmiyodu simdide gitmiyo.hasta olana kadar hersey yolundaydi simdi durdu acaba metabolizma hizlandirici kür felan mi denesem.

acaba troid falan mı var sende? bence bir baktır baktırmadıysan canım :26:

kızlar ayça kaya şişmanlatmayan çikolata tarifi veriyo şu an ve çok güzele benziyo malzemeleri bal kabağı bitter çikolata trabzon hurması ve tarçın

vay canınaaa

Kızlar kaç gündür Almanya'da lisans ve yüksek lisans eğitimi ile ilgili görüşmelerim vardı, sürekli araştırma yapıyordum çok bakamadım buraya

oo süpeer

tamam kaptancım

gerçekten çok kötü çoook

menü güzel suyu biraz daha iç canım :) afiyet olsun

canım öğlen hem ıspanaklı yumurta hem 2 dilim ekmek fazla olmuş bence 1 dilim ekmek olmalı. hatta o bile olmasa yoğurt yesen daha iyi

menüm

sabah 10.00
nesfit

öğle 13.30
kızarmış 1 orta boy balık

kaçamak 14.00
goah çikolata

15.00
5 yk pirinç pilavı
4 yk barbunya

20.30
10 fındık

2 lt su

menüm

sabah
1 dilim çavdar ekmeği
peynir-yumurta

öğlen
mercimek çorbası
etli patetes fırında(etlerinden yedim)

akşam
2 tavuk baget yağsız tavada
1 dilim çavdar ekmeği

1,5 lt su
yarım saat yürüyüş
bolca iş stresi :78:

Ne demek canım sen bunu çoktan hak ettin. Facebook ta bir resmin var. Sanırım yeni çekilmiş. Eğer öyleyse o kadar süper olmuşsun ki anlatamam. Maşallah diyeyim Mezun olmayı düşünüyor musun?

tesekkur ederiiimm

bu arada mezun olmak ıstemıyorum.biraz daha buralarda olayım.
ben sana mezun olmak ıstersem soylerım ebrucugum

sabah
08.00
biraz ekmek arası peynir
bir bardak sekersiz cay
öğle
12.30
sütlü nesfit
ara
iki mandalin
bir sade kahve
akşam
18.00
taze bakla
bir kase sarımsaklı yoğurt
bir dilim tam buğday
su 2 lt. olacak
30 dk tempolu yürüyüş

merhaba canım hosgeldın efsane takımımıza
ben nihal
umarım ıstedıgın kıloya ulasırsın.
azmet,söylenenlere riayet et kesınlıkle basaracaksın
bu arada nick ini yanlıs yazdıgımı biliyorum,ısmını yazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…