Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menüm
Sabah 07.50
1 kk peynir
5 zeytin
Ara 10.00
1 poğaça içinde peynir ve domates vardı(soğuk sandviç de deniyor.
Fazla seçeneğim yoktu.ve cok açtım.
Öğle yemeği niyetine12.30
1 br ayran
Ara 14.45
1 tane ayva
Akşam 17.00
Kahvaltı gibi oldu biraz
1 yumurta haşlama
6 zeytin
1 kk peynir
4kaşık patatesli yumurta
1 kase tarhana
Spor yok
Su 2 litre olacak yatana kadar.

herkese selam:)
bu günkü menü
sabah 09.30
2 tane haşlanmış yum
5 zeytin

ara 11.00
1 avuç antepfıstığı

öğle niyetine14.00
1 avuç leblebi ve kuru üzüm
1/2 pk çubuk kraker

ara 15.00
1 br ayran ve 2 tane kuru incir

akşam 18.30
1 kase işkmbe çorbası
1 br ayran

akşam 20.00:KK43:
1/4 ayva,1/5 mandalina,1 avuç kadar
mısır patlağı

su 2 litre anca oldu.
5 br kadar şekersiz çay içtim ama onun pek kalorisi yok sanırım.

Canm menülerine daha çok dikkat et olurmu ..menün bomboş :KK43:bir sürü şey var menünden ama sağlıklı değil bence ,sabah kahvaltıda 2yumurta yerıne bir tane olabilir ,nerde peynir ?:KK66:

Slm kızlar :KK16: Merak etmeyin diye yazıyorum. Herşey yolunda allaha şükür ama çok yoğunum. O nedenle gelemiyorum. Akşam inşallah müsait olursam gelirim ama perşembe kayınvalidemle kayınbabam gelecek. Hazırlık yapmam lazım. Gelemezsem eğer merak etmeyin. Mesaj sayılarına ve paylaşımlara dikkat edin lütfen. Ben buralarda olmayınca genelde takım boş oluyor. Boş bırakmayın lütfen. Telefon numaramı isteyen olursa özelden yazabilirim. Şimdilik öpüyorum hepinizi:KK16:
.

Kolay. Gelsin ozaman sana cnm :KK66:daha vaktin var sıkıntı olmazı inşallah :KK66:

kızlar ayça kaya şişmanlatmayan çikolata tarifi veriyo şu an ve çok güzele benziyo malzemeleri bal kabağı bitter çikolata trabzon hurması ve tarçın :KK30:

Hmmm :KK66: yahu bu diyette ne oluyor bilmiyorum ,normalde yemediğim şeyleri cnm istıyor ,yapmayacağım şeyleri yapabiliyor insan :KK66:
Bak şimdi cnm çekti ..bende bi tarıf biliyorum :KK66:elma rendelenşyor içine çok az bal veya şeker ekliyorsun ,üstüne bol tarçın , kavuşuyorsun bunu ,içindede kayısı çok az badem ,cevız az koyuyorsun ,tatlı kırızleri için ,,,,

canan ben pek takip edemedim ama kilo verebiliyor musun bu menülerle :44:çünkü dha çok yağ ağırlıklı bi menü ve sağlıksız ve düzensiz bi menü :KK47: sabah tamam ama 1 avuç antepfıstığı çok fazla en .çok yağ içeren yemişlerden biri öğlen dediğin ara olmuş akşam hele 8 de yediklerin :KK20:
veremiyorum.
ne yapacağımı pek bilmiyorum sanırım.
dün bütün gün dışarıaydım da biraz a o yüzden...
ama ben iyi korudum kendimi diye seviniyordum.yine mi olmamış yaaa:KK43:((
Teşekkür ederim.

Kovancılara alışverişe gelirdik.hayat ne garip :) dün sana sorarken kovancılar aklimdan geçmiş ti.

Gecmis olsun kim hasta :KK43:

EN GUZEL DIYET DESTEGI SUDUUUURRRR.SU IC daha iyi kilo verirsin.

güzel menü

Olmamis :KK43:( öneri olarakta döner olursa sadece eti yaninfa ayran ayrı salata tetcih edebilirsin

Vauuuv cok güzel vede heyecanlı. Hayırlı olsun canım.

Kıyafet denemek iyi gelebilir.

Sadece 2 öğün az en son 4 temi yedin

Sun bulundugun ilçe cogu yerden iyi tadını çıkart.2.sarkta izin olsa paluya geri gidecektik.:)

Tavuklu cok doyurucu oluyor. Dene derim.
kayınbiraderim :KK43:
Canm menülerine daha çok dikkat et olurmu ..menün bomboş :KK43:bir sürü şey var menünden ama sağlıklı değil bence ,sabah kahvaltıda 2yumurta yerıne bir tane olabilir ,nerde peynir ?:KK66:

offf boş ama kalorisi de düşük değil mi ...
kafam karıştı gerçekten.iyi diyorum kötü çıkıyır:KK43:((

iyi akşamlar kızlaar :) ben geldim. anca gelebildim. dün sınavım pek iyi geçmedi. eve de çok geç döndüm direkt uyudum. bugün de sabahtan çıktık evden annemle. az önce geldim :) 2 gündür menülerim de kötü oldu :KK43: yarın toparlanıyorum. şimdi geçmişe bakayım :)

Kizlar selamlar...yorucu bi gunun ardindan cekyat bakmaya gittik disarda yedik yemegi kacamak yapmadim ama disarda yiyincw kendimi kotu hissediyorum niyeyse:) menumu yazayim
Sabah
1/5 az yagli sut
Special k
1 turk kahvesi
Ogle
Tavuk biber karabiber soslu
3 kasik yogurt
Aksam
Patlican kebabi(4 tike kiyma 5 parca patlicana denk geliyor)
2 bardak ayran
5 kasik ezo gelin corba
Salata
1.5 lt ictim daha da icerim 1.5 lt

Bugün ki menü
sabah 07:20
2 kaşık nesfit
1 kaşık yulaf kepegi
1yumurta

Öğle 12:20
Ispanaklı yumurta
2 dilim ekmek
1bardak ayran

Akşam 17:30
Tavuklu bulgurlu salata
1bardak ayran
su 2 litre
spor 3 km yürüyüş.

Allah zihin acikligi versin fistik:)hep oyle olur ya zaten millet olarak son saniye isleri severiz sabahla bakalim kahve yerine elma ye uyku aciyomus:) kolay gelsin

valla son saniyeye bırakmadım açıkcası 10 gün falan çalıştım ama yetişmedi canım :KK50: 6 dersten sınav oldum 3 ü iyi 3 ü orta geçti. 1 ay sonra da finaller var asıl mühim sınav o. ona iyi çalışıcam :)

Bazen nickle gerçek isim uyuşmuyor canım o yüzden sordum :KK34: Bu arada Feride ismini çok severim :KK16:

Geçmiş olsun canım. Umarım düzelir en kısa zamanda :KK16:

Allah kolaylık versin Buse' cim inşallah bütün sınavların güzel geçer :KK16:

fena değildi kaptan :KK16:

dısarda olduğun halde menün yınede fena degıl cnm ...ama su nesfıtı sevemedımbı turlu ...:)Allah zıhın acıklıkı versın cnm ...

sağ ol canım :KK31:

ayy eveeet o ondaan önceki kilomdu ne güzel sevindiydimmmm:KK43:((

:KK17:haklısın ne diyeyim kaptancm :KK43:

kızlar u an kayınvalidemlere geldik.
2 ay kadar önce kayınpederimi kaybettik.eşim daha kendini toparlayamamıştı.
şimdi de eşimin kardeşi rahatsız yaklaşık 3 senedir...şu kötü olan hastalık.....o kadar zayıflamış ki...karşında bir insan eriyip giderken bir şey yapamamak ne acı....
eşim yarın pnu doktora götürecek bilgisayarı da götürecek.belki birkaç gn gelemem.

son zamanlarda burayı ihmal ettim ,üzgünüm,bilgisayarda virüs var sanırım.bağlantı kesiliyor sürekli.kaç kere alıntı yaptım,menümü yazdım,göndermedi kaldı öyle,kitleniyor,bağlantı kesiliyor işte.kociş her gün yaptırcam diyor ama olmuyor,ben de cok üstüne gidemiyorum şu ara.
bütün takımdan özür isteyip hepnizi öpüyorum:KK54:

bu arada ebrucum umarım çocukların iyileşmiştir.cok geçmiş olsun.

çook geçmiş olsun canancım çok üzücü bir durum :KK50:

ve gelelim bu hafta yokluğuma..aşırı yorgundum halsiz isteksiz..evin işini bile zoraki yaptım azcukta ufaklık öksürünce katılımım düştü..Birde durduk yerde yine elim ayağım uyuştu b12 eksikliğinden şüpheleniyorum..birde magnezyum eksikliği spordan sonra ortaya çıktı sporda aşırı terliyorum 1 saatlik spor sonrası üstüne kaçırmış çocuk gibi heryerimden su akıyor ..öyle sauna şort eşofman filan yok..direk askılı spor atlet ve normal eşofman altı sonuç bu oluyor.spor sonrası maden suyu ve ayran karıştırp içmeye başlayınca uyuşma kesildi ama aşır unutkanlık baş gösterdi kısaca lafı uzatmayayım hava düzelince kan tahlili yaptırcağım..Malum burada 50-60 cm kar oldu daha bugün hava az acık..ve şimdi geçmişe bakayım..

çok geçmiş olsun bir şeyin yoktur umarım. sonuçlardan haberdar et canım :KK19:

VE BİR FIKRA geneli her cümleme inşALLAH eklerim zamanında eleştirilmiş hatta alay edilmiştim..
Aç Kapıyı Hatun İnşallah Ben Geldim

Aç Kapıyı Hatun İnşallah Ben Geldim

Nasreddin Hoca hanımına der:
- Yarın hava iyi olursa tarlaya gideceğim, yağışlı olursa ormana...
Hanımı:
- İnşallah de herif, inşallah de...
Kızan Hoca:
- Bu işin inşallahı maşallahı yok. Hava iyi olursa tarlaya gideceğim, yağışlı olursa ormana...

Ertesi günü sabah hava yağışlıdır. Baltasını omuzlayan Hoca, ormana gider. Yolda denk geldiği Sipahiler, Hoca'dan bir köyün adresini ve o köye nasıl gidebileceklerini sorar. Sipahilere aldırmayan Hoca yoluna devam eder.
Hoca'nın bu kayıtsızlığına öfkelenen sipahiler, Hoca'yı önlerine katar ve o köye giderler. Gece yarısı sipahilerden güç bela kurtulan Hoca, evin kapısının tokmağını vurur.
İkinci kattan seslenen hanımı, "kim o?" diye sorar.

Nasreddin Hoca:
- Aç Kapıyı Hatun İnşallah Ben geldim...
:KK34::KK16:

çok güzel :KK9:

arkadaşlar sizle güzle vede çok kolay ve doyurucu bir tarif paylaşacağım doktorumda verdiler..
bu gün denedim kolay benimki tam olamdı akşam menü paylaşımında yazacağım..
Faydalanmak isteyenler için buyrun..
ZAYIFLATAN TAVUKLU BULGUR SALATASI TARİF:

MALZEMELER:

100 gr Haşlanmış Tavuk Göğsü yada hindi göğsü

4 Yemek Kaşığı İnce Köftelik Haşlanmış Bulgur

1 Adet Kuru Soğan

1 Demet Taze Roka

6 adet Kurutulmuş Domates (Ilık suda bekletilmiş )

2 Adet Domates

1 Avuç Taze Nane

1 Avuç Taze Maydanoz

1 çay kaşığı Kimyon

1 yemek kaşığı nar ekşisi

1 yemek kaşığı zeytinyağı

HAZIRLANIŞI:

Öncelikle tavuk göğüslerimiz yada hindi göğüslerimiz haşlanır.Haşlanıp ılındıktan sonra didilir.

Bir kabın içinde Bulgurumuzun uzerine 1 su bardağına yakın kaynar su dokulerek kapağı kapatılarak şişirilir.

Yeşilliklerimiz vitamini kaybolmasın diye yıkandıktan sonra elle koparılarak yada bıçak yardımıyla doğranır.

Kırmızı kuru soğanımız salatalık olacak şekilde piyazlık doğranır.Kurutulmuş domateslerimiz suda ıslatılır.Doğranır.Tüm malzemeler derin bir kaba konulur.Üzerine Didilmiş Tavuk yada hindi göğüslerimiz ve şişirilmiş bulgurlarımız ilave edilir.Baharatımız,Tuzumuz eklenir.En sonra zeytinyağı ve nar ekşisi karışımımız eklenerek tüm karışım salatamız karıştırılır.Servise hazırdır.Afiyet Olsun.

başka değişik öneriler tavuklu salat tarifi bunların içindede var.
TOK TUTAN MUZLU YOĞURT
1 KASE AZ YAĞLI YOĞURT
1 TATLI KAŞIĞI VANİLYA
2 ADET MUZ
10 ADET DÖVÜLMÜŞ CEVİZ

İŞTAH DENGELEYİCİ ZAYIFLATAN ÇORBA
1 ADET TAZE PANCAR
½ ADET TATLI PATATES
1 ADET DOMATES
1 ADET KIRMIZI SOĞAN
1 ADET TATLI KIRMIZI BİBER
1 YEMEK KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI
1 TATLI KAŞIĞI HARDAL
1 ÇAY KAŞIĞI ÇEKİLMİŞ KARABİBER

TOK TUTAN KÖFTE
150 GRAM YAĞSIZ KIYMA
MAYDANOZ
SARIMSAK
KURU SOĞAN
KİMYON
ZEYTİNYAĞI
KAŞAR PEYNİRİ
SOSU İÇİN:
SÜZME YOĞURT
SARIMSAK
KURU SOĞAN
ZEYTİNYAĞI
BEZELYE

ZAYIFLATAN TAVUKLU BULGUR SALATASI
100 GRAM HAŞLANMIŞ TAVUK
4 YEMEK KAŞIĞI HAŞLANMIŞ BULGUR
1 ADET KURU SOĞAN
1 DEMET TAZE ROKA
6 ADET KURUTULMUŞ DOMATES
2 ADET DOMATES
¼ DEMET TAZE NANE
¼ DEMET MAYDANOZ
1 YEMEK KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI
1 YEMEK KAŞIĞI NAR EKŞİSİ
1 ÇAY KAŞIĞI KİMYON

ŞEKERSİZ TATLI
1 ÇAY BARDAĞI ÇEKİRDEKLİ SİYAH KURU ÜZÜM
½ ÇAY BARDAĞI YABAN MERSİNİ KURUSU
10 ADET TUZSUZ BADEM
1 ÇAY BARDAĞI SÜT
1 ÇAY KAŞIĞI VANİLYA
1 ÇAY KAŞIĞI TARÇIN

BAĞIRSAK TEMİZLEYİCİ TATLI
4 YEMEK KAŞIĞI ÇEKİRDEKSİZ SİYAH KURU ÜZÜM
5 ADET SİYAH KURU ERİK
5 ADET KURU KAYISI
5 ADET KURU İNCİR
5 ADET KURU HURMA
10 ADET CEVİZ
1 ÇAY BARDAĞI AZ YAĞLI SÜT
en sondaki tarfin yapılışını gördüm blendrda hepsini çekiyorsunuz..kaşıkla yiyorsunuz..
inşallah kilo vereceğiz..:KK9::nazar:içlerinden regl öncesi tatlı krizi için seçim yapılabilecek tarfiler var..malum bu haftada benim regl öncesi dönem hoş 15 gün önceden başlar ama bu hafta tatlı krizine önlem amaçlı denenbilir tarifler var..bana göre buradaki ölçüler değiştirilebilir muz mesala fazla geldi bana ve direk ana öğün yerine geçiririm..:KK9::KK34:

tok tutan muzlu yoğurdu deneyebilirim :KK9:

:KK9::KK9: kacak kecileri kaciracak canim :KK1: telefonum biraz dandik bisey zar zor foruma giriyor ve login yapamiyorum yazmayi hic yölemiyim zaten öyle fonksiyonlara sahip degil benim külüstür :KK9:
akilli basli bir telefon lazim banada iste hersey mani'ye bakiyor :KK53::KK9:

tesekkür ederim canim. aslinda kendi hazirladigin planda haftaya 65-en fazla 66kg olacaktim ama haftada en fazla 500gr verince artik ne zaman 65 olurum bilemiyorum. ama en azindan kilo veriyor ve 6lardayimya bu bana knedimi iyi hissettiriyor. ve herkes bu hafta sonu yine kilomu vermissin sen baya ince görünüyorsun dediler nasil sevindim anlatamam. birde soruyorlar nasil verdin diye, bende benim yaptiklarimi anlatiyorum. herkesin sorunu ayni bogazimi tutsam vericem diyor :KK9::KK9:

bu yorumdan sonra bakalim bizim citira :KK9:

insallah canim bakalim :KK76:

cok güldüm ya cok sagol :KK9::KK9::KK9:
ben bir kücüksün abla alabilirmiyim :KK53::KK53::KK1::KK1:

tesekkür ederim kaptancim, bende 6li rakamlardan cok mutlu oluyorum ama heran 7 olabilir diye korkuyorum nedense. birdaha hamileyken bile 7lere cikmak istemiyorum o derece biktim 7lerden :KK9::KK9:

hosgeldin canim ben nur, 22 yasimdayim, listeye girmeden gruba basladigimda 82kg falandim yanlis hatirlamiyorsam.
78le listeye girdim simdi ozaman 10kg daha azim, hedefim en az 10kg daha vermek. suan böyle bisey yazdigima inanamiyorum cünkü bende dedigin gibi daha önce diyet deneyimlerim olup bi zaman sonra birakmis ve kendimi sismanligin cikilmasi zor bir müebbet gibi görüyordum. taaki bu gruba girene kadar. simdi her hafta oyun oynar gibi kilolarimizin gitmesini izliyorum cok mutlu oluyorum.
motive olup diyete baslama sebebim ise forumdaki diyet gecmisleri olan basari hikayeleri olan insanlarin hikayeleri ve nette zayiflamadan önce ve sonraki fotograflar. millet veriyor ben niye veremeyeyimki dedim basladim.
arada bir sebeplerle guptan uzak kalmamda oldu fakat simdiden söyleyeyim bu grupta düzenli olursan acayip gzl kilo veriyorsun, gruptan bazi nedenlerle uzakda kalanlar kilo alip dönmüs oluyor bu yüzden katilimina dikkat et derim.
tekrar hosgeldin canim :KK54:

gecmis olsun diyelim canim, hayirdir insallah..

tsk ederim canim

aynen haklisin canim, sagol tsk ederim.

gecmis olsun kaptancim.

gecmis olsun canim.

güzel menü ama kimin bilemedim yanlışlıkla başını sildim..

güzel menü..

çocuklar hastalanınca morlamen çöküyorum..
bu hafta olmadı ebrucum beğenmedim..yinede teşekkür ederim..

canim 3,5 % yagli yogurt. yani cok yagli degil.[/QUOTE]

iyi gidiyorsun canim gördügüm kadariyla tebrikler.

hayirli olsun canim, peki hangi renge karar verdiniz?

nasil gecti canim sinavin?

dedinde benimde aklima getirdin, bende cikinca bakayim eski resimlerime daha cok motive olayim :KK9::KK9:

hakikaten igrencmis canim sagol :KK9::KK9:

:KK9::KK9: gariban organlarim :KK9::KK9::KK9: Allah iyiligini versin ya :KK9::KK9::KK9:

bende gecen aldim kendime buna benzer bi tane, 0,7lt'lik hem soguk hem sicak giriyor. ben siseden su ictigin icin bu aldigim siseye cay koyuyorum ikidebir kalkmaya üsendigin icin icmiyordum cok cay, simdi doldurup rahat rahat iciyorum

cok tebrik ederim canim anliyorum seni harika duygu :KK76::KK76:

gecmis olsun diyeyim, gecende benzer bisey benim basima geldi, bizimkiler Kore'den geldiler havada sansima bumbuzdu ve gezdirip biraz anlatmam gereken yerler vardi. bizim yanimizda tercüman vardi, beyfendi almancada ingilizcede bilmedigi icin tercümeyle anlastik. benim icin yinede güzel bir tecrübe oldu, ilk kez böyle bir görevim oldu.

tesekkürler canim bilgiler icin.

canim kizinin gecmis dogum günü kutlu olsun.

evet bende bundan yapayim aksamlari bir parca gazete kagidi :KK9::KK9::KK9:

hadi bakalim hayirli olsun. bizimlede paylasirsan ara ara edindigin bilgileri gzl olur canim

ay bu internet sorunları insanı delirtir cidden. düzelir bir an önce umarım :KK31:

sınavım fena değildi. 1 ay sonra finaller var bakıcaz artık :)

canım parkeler açık kahve diyebilirim koyu bir şey seçmedik ferah olsun diye. zaten mobilyalarımız bordo renk salon. kendini gösterecek eşyalar umarım. hele bir taşınalım o zaman belli olur iyi olup olmadığı rengin :))

kızlar gelemedim bugün gencaylaydık maça filan gitti bende arkadaşlarımla gezdim ve akşam çok güzeldi 6 eylül 2014 te düğünüm var :KK52:

ay hayırlı uğurlu olsun tarihhhh :KK52:

Eki Görüntüle 897399 Acaba bende de mi böle bi tuhaflık var nie gitmio bu kilolar yaaa:KK43:

koptum yaaaaaaa :KK9:

Canim vallla nerde yanlis yapiom anlamadim bi turlu diyette degilken daha az yiyodum tabi sagliksiz seyler onda da kilo gitmiyodu simdide gitmiyo.hasta olana kadar hersey yolundaydi simdi durdu acaba metabolizma hizlandirici kür felan mi denesem.

acaba troid falan mı var sende? bence bir baktır baktırmadıysan canım :26:

kızlar ayça kaya şişmanlatmayan çikolata tarifi veriyo şu an ve çok güzele benziyo malzemeleri bal kabağı bitter çikolata trabzon hurması ve tarçın :KK30:

vay canınaaa :KK23:

Kızlar kaç gündür Almanya'da lisans ve yüksek lisans eğitimi ile ilgili görüşmelerim vardı, sürekli araştırma yapıyordum çok bakamadım buraya:KK15:

oo süpeer :KK9:

Slm kızlar :KK16: Merak etmeyin diye yazıyorum. Herşey yolunda allaha şükür ama çok yoğunum. O nedenle gelemiyorum. Akşam inşallah müsait olursam gelirim ama perşembe kayınvalidemle kayınbabam gelecek. Hazırlık yapmam lazım. Gelemezsem eğer merak etmeyin. Mesaj sayılarına ve paylaşımlara dikkat edin lütfen. Ben buralarda olmayınca genelde takım boş oluyor. Boş bırakmayın lütfen. Telefon numaramı isteyen olursa özelden yazabilirim. Şimdilik öpüyorum hepinizi:KK16:

tamam kaptancım :KK54:

Arkadaş grubumuza yeni giren çok tatlı bir kız var. 3 - 4 yıllık sevgilisi tarafından en az 2 yıldır aldatıldığını öğrendi. Bu akşam pijama partisi var, dertleşip kendine getirmeye çalışacağız kızcağızı.. Ne kötü en güvendiğinden ve en sevdiğinden kazık yemek, sevilmediğini görmek vs.

gerçekten çok kötü çoook :KK50:

Kizlar selamlar...yorucu bi gunun ardindan cekyat bakmaya gittik disarda yedik yemegi kacamak yapmadim ama disarda yiyincw kendimi kotu hissediyorum niyeyse:) menumu yazayim
Sabah
1/5 az yagli sut
Special k
1 turk kahvesi
Ogle
3 kasik yogurt
Aksam
2 bardak ayran
5 kasik ezo gelin corba
Salata
1.5 lt ictim daha da icerim 1.5 lt

menü güzel suyu biraz daha iç canım :) afiyet olsun :KK54:

Bugün ki menü
sabah 07:20
2 kaşık nesfit
1 kaşık yulaf kepegi
1yumurta

Öğle 12:20
Ispanaklı yumurta
2 dilim ekmek
1bardak ayran

Akşam 17:30
Tavuklu bulgurlu salata
1bardak ayran
su 2 litre
spor 3 km yürüyüş.

canım öğlen hem ıspanaklı yumurta hem 2 dilim ekmek fazla olmuş bence 1 dilim ekmek olmalı. hatta o bile olmasa yoğurt yesen daha iyi :KK9:

menüm

sabah 10.00
nesfit

öğle 13.30
kızarmış 1 orta boy balık

kaçamak 14.00
goah çikolata

15.00
5 yk pirinç pilavı
4 yk barbunya

20.30
10 fındık

2 lt su

Sabah
1/5 az yagli sut
Special k
1 turk kahvesi
Ogle
3 kasik yogurt
Aksam
2 bardak ayran
5 kasik ezo gelin corba
Salata

1.5 lt ictim daha da icerim 1.5 lt[/QUOTE

Aslında çok fazla yememişsin,mesela ekmek yok ,kahvaltı çok basit bence ,o şeyler hiç sağlıklı değil bilirormusun cnm (specal k )
İçinde bir sürü katkı maddesı var ...sabah peyniri zeytını yumurtası olan güzel nir kahvaltı yapmalısın bence :KK66:
Akşam için azıcık ağır kaçabilir ,dışarda köfte bile çok yağlı oluyor ,gerçi erken yediysen akşam eritersin ...

menüm

sabah
1 dilim çavdar ekmeği
peynir-yumurta

öğlen
mercimek çorbası
etli patetes fırında(etlerinden yedim)

akşam
2 tavuk baget yağsız tavada
1 dilim çavdar ekmeği

1,5 lt su
yarım saat yürüyüş
bolca iş stresi :78:

Ne demek canım sen bunu çoktan hak ettin. Facebook ta bir resmin var. Sanırım yeni çekilmiş. Eğer öyleyse o kadar süper olmuşsun ki anlatamam. Maşallah diyeyim :nazar: Mezun olmayı düşünüyor musun?

tesekkur ederiiimm:KK54:

bu arada mezun olmak ıstemıyorum.biraz daha buralarda olayım.
ben sana mezun olmak ıstersem soylerım ebrucugum:KK54:

sabah
08.00
biraz ekmek arası peynir
bir bardak sekersiz cay
öğle
12.30
sütlü nesfit
ara
iki mandalin
bir sade kahve
akşam