Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bende senin gibi incecikkk olmakk istiyorummmm :KK1:

canım beniiiimmmm:KK54:
olacagına ben ınanıyorum.
ben verdıysem sen herkes verir,kendıne güven canım ve bu ınancını asla kaybetme..

ayrıca daha mezun olmayacagım.
burası bana enerjı verıyor.size ıhtıyacım var:KK34:

ocak ayında salona yazılacagım,kas yapacagım daha onceden de konusu gecmıstı.
evet ınceyım ama sıkılasmam lazım
:KK54:

Aslında çok fazla yememişsin,mesela ekmek yok ,kahvaltı çok basit bence ,o şeyler hiç sağlıklı değil bilirormusun cnm (specal k )
İçinde bir sürü katkı maddesı var ...sabah peyniri zeytını yumurtası olan güzel nir kahvaltı yapmalısın bence :KK66:
Akşam için azıcık ağır kaçabilir ,dışarda köfte bile çok yağlı oluyor ,gerçi erken yediysen akşam eritersin ...
Canim bi kac gindur yiyorum special k yumurta yemekten alerji oldum ara ara yiyorum cok sekerli geliyo zaten, calistigim icin de cok alternatifim yok:KK43:

Bi sen gondermisin zatiiiiiii:)

Kizlar su regl mahvetti beni inmiyor kilo assagiya busecim guatrdan suphelenmistim cok ufak bir nodul varmis etkilemez dedi doktor onla ilgisi yok yani.
Kiloma bakmayin cidden cok yemek yiyen biri degilim hatta rejimde fazla bile yiyorum 2300 felan kalori almam gerekmis vucuda gore bin kusuru zor dolduruyorum iki haftadir tik yok bende.aslinda bu aralar lavabo sorunumda var bilemedim iste ya gitmiyo kilolar:KK43:

Canim bi kac gindur yiyorum special k yumurta yemekten alerji oldum ara ara yiyorum cok sekerli geliyo zaten, calistigim icin de cok alternatifim yok:KK43:

Bi sen gondermisin zatiiiiiii:)

anladım cnm :) alerjı konusu aklıma gelmemıstı hıc. calısınca zor oluyordur gerçekten .Allah kolaylık versın

Kizlar su regl mahvetti beni inmiyor kilo assagiya busecim guatrdan suphelenmistim cok ufak bir nodul varmis etkilemez dedi doktor onla ilgisi yok yani.
Kiloma bakmayin cidden cok yemek yiyen biri degilim hatta rejimde fazla bile yiyorum 2300 felan kalori almam gerekmis vucuda gore bin kusuru zor dolduruyorum iki haftadir tik yok bende.aslinda bu aralar lavabo sorunumda var bilemedim iste ya gitmiyo kilolar:KK43:

canım sabırlı ol.olumsuz düşünüp evrene negatif enerji saçma.zayıfladıgını gram gram verdıgını,ama neticede verdiğini söyle kendine.
cok etkısı oluyor.ben resmen gram gram verdim.
lavabo,regl vs.. gecıcı problemler.bunlara takılıp konsantrasyonunu bozma,diyetine odaklan:KK54:

merhaba canım hosgeldın efsane takımımıza:KK3:
ben nihal
umarım ıstedıgın kıloya ulasırsın.
azmet,söylenenlere riayet et kesınlıkle basaracaksın:KK34:
bu arada nick ini yanlıs yazdıgımı biliyorum,ısmını yazdım:KK34:

nıhal ınsallah cnm ya :) bnde 83 kıloyum ... zayıflamak nasıl bır duygu .kendını nasıl hıssedıyosun :)cıddıyım .
bırde zayıflayınca çatlak sarkma oldumu ... bnm çatlaklarım cok .zayıflayınca sorun olurmu sence ....korkuyorum cdden

günlük zaten 1000 kg dan az almak metabolizmaya zararlı. senin vücudun iflasın eşiğinde olmalı. bu yüzden de kilo veremezsin. kilo vermek için kalori hesabı yapmak bence yanlış. sağlıklı ye kilo ver olay bu. acilen yemeği arttırmalı, spor yapmalı ve bol su içmelisin. :26:

nıhal ınsallah cnm ya :) bnde 83 kıloyum ... zayıflamak nasıl bır duygu .kendını nasıl hıssedıyosun :)cıddıyım .
bırde zayıflayınca çatlak sarkma oldumu ... bnm çatlaklarım cok .zayıflayınca sorun olurmu sence ....korkuyorum cdden

bende de var çatlak. lisede kilo aldığımda oluştu. ama kilo verirken hiç artış olmadı. vermek değil de ani kilo almak çatlağa neden oluyor sanırım :)

kahvaltı :bıraz patates kızartması (kahvaltıya davetlıydımde:KK43:)10.30
1 kk peynır
3 zeytın
yarım domates
1 dılım beyaz ekmek
1 tane pogaca (kadın yemessen olumu op falan dıcektı :) bnde dayanamadım )
2 bardak ay
aksam :avuç ortası kadar tavuk (yağsız fırında )(19.15)
5 kasık mercmek çorbası
salata
3 kasık bulgur pılavı
1 kase cacık
2 litre su .bırazdanda leslıe ıle 2 mıl yapıcam
kızlar bugun ara ogun yapamadım davetlı olunca .zaten eve de gec geldım :)

canım sabırlı ol.olumsuz düşünüp evrene negatif enerji saçma.zayıfladıgını gram gram verdıgını,ama neticede verdiğini söyle kendine.
cok etkısı oluyor.ben resmen gram gram verdim.
lavabo,regl vs.. gecıcı problemler.bunlara takılıp konsantrasyonunu bozma,diyetine odaklan:KK54:

Dogru diyosun simdiye kadar grmda olsa gidiyordum daha cok motive oluyordum tamam artik olumsuzluk yok 100 gr da sevinecem cilginlar gibi:) daha bi gaza gelirim.

günlük zaten 1000 kg dan az almak metabolizmaya zararlı. senin vücudun iflasın eşiğinde olmalı. bu yüzden de kilo veremezsin. kilo vermek için kalori hesabı yapmak bence yanlış. sağlıklı ye kilo ver olay bu. acilen yemeği arttırmalı, spor yapmalı ve bol su içmelisin. :26:

Busecim kalori hesabi yapmiyorum sadece yediklerimin kalorisine bakiyorum bilinclenmek acisindan cunku bazen masum sandigin seyler muthis kalorili olabiliyor.suyu da duzene soktum gibi 2.5 lt altina dusmuyo iste bi spor yok o da regl yorgunluk vs bahanelerden dolayi yapamadim:) yok yok gidecek bunlar kurtulacam hepsinden:)

Geçmişe bakacak çok zamanım yok ama güncel sohbete dahil olayım bende :KK9:

Umarım önemli bişey yoktur geçmişte çünkü büyük ihtimal okuyamayacağım. :26:

bi kere cok hafif hissediyorsun,ınanılmaz güzel hissediyorsun.ben yenı yenı kıyafet almaya basladım.eskiden sadece vitrinde baktıgım vücuduma asla uymayacak tipteki kıyafetlerı artık kabinlere tasıdım.onları deneme cesaretım yokken simdi satın alma cüretini gösteriyorum.bu mükemmel bir duygu ,anlatılmaz yaşanır:KK1:
hep bol kıyafetler gıydım şimdiye kadar.yazın tıpkı bir balinayı andıran vücuduma ragmen t-shirt giymek zorunda kalmak cok küçük düşürücüydü.şimdiyse yazı ıple cekıyorum..

bütün bu betimlemelere bakarsak şimdiki halimden ne kadar memnun oldugumu sana kısaca anlatmaya calıstım.

ikinci soruna gelınce bende catlak olmadı.
ama maalesef dogum yapmıs fakat zayıflamayı basarmıs arkadaslarımın karın bölgesine sahibim.kendi karnıma bakınca hissettiklerim bunlar.kötü bir tanımlama yapmıyorum ,sadece hissetiklerim..yanı sarkmalar var kol ve karnımda.bacaklarımda degişme yok

ocak ayında spor salonuna gidecegim.eger gebelik bu sürec oncesinde veya sırasında oluşursa gitmeyebilirim.

bi kere cok hafif hissediyorsun,ınanılmaz güzel hissediyorsun.ben yenı yenı kıyafet almaya basladım.eskiden sadece vitrinde baktıgım vücuduma asla uymayacak tipteki kıyafetlerı artık kabinlere tasıdım.onları deneme cesaretım yokken simdi satın alma cüretini gösteriyorum.bu mükemmel bir duygu ,anlatılmaz yaşanır:KK1:
hep bol kıyafetler gıydım şimdiye kadar.yazın tıpkı bir balinayı andıran vücuduma ragmen t-shirt giymek zorunda kalmak cok küçük düşürücüydü.şimdiyse yazı ıple cekıyorum..

bütün bu betimlemelere bakarsak şimdiki halimden ne kadar memnun oldugumu sana kısaca anlatmaya calıstım.

ikinci soruna gelınce bende catlak olmadı.
ama maalesef dogum yapmıs fakat zayıflamayı basarmıs arkadaslarımın karın bölgesine sahibim.kendi karnıma bakınca hissettiklerim bunlar.kötü bir tanımlama yapmıyorum ,sadece hissetiklerim..yanı sarkmalar var kol ve karnımda.bacaklarımda degişme yok

ocak ayında spor salonuna gidecegim.eger gebelik bu sürec oncesinde veya sırasında oluşursa gitmeyebilirim.

Daha fazla nasıl anlatılırdı bilemem ama çok güzel anlatmışsın. Tekrardan kocaman tebrikler canım :KK16:

Fundaaaaaaaaaaa Facebook ta resimlerine baktım maşallah çok ama çok güzel bir kızsın. Hele ki zayıflarsan emin ol dehşet olacaksın. Sakın pes etme tamam mı seni çıtır bir kız olarak görmek istiyorum :KK34:

Fundaaaaaaaaaaa Facebook ta resimlerine baktım maşallah çok ama çok güzel bir kızsın. Hele ki zayıflarsan emin ol dehşet olacaksın. Sakın pes etme tamam mı seni çıtır bir kız olarak görmek istiyorum :KK34:

Kaptan yaa utandim bak.bende inanmaliyim biktim boyle olmaktan aynaya bakasim gelmiyor senin gordugun guzel yuzu ben goremiyorum ve mutsuzum her daim.olacak domi gercekten? Nasilllllllll bir moral verdin farkindamisin:KK43:duygulandim:KK43:

Kaptan yaa utandim bak.bende inanmaliyim biktim boyle olmaktan aynaya bakasim gelmiyor senin gordugun guzel yuzu ben goremiyorum ve mutsuzum her daim.olacak domi gercekten? Nasilllllllll bir moral verdin farkindamisin:KK43:duygulandim:KK43:

Benim eski fotoğraflarımı gördün mü? Büyük kızım şuan 25 kilo ve ben içimden 8 yaşında 25 kilo bir çocuk çıkartmış kadar hafifledim. Şuan aynaya baktığımda öyle mutlu oluyorum ki anlatamam. Emin ol bu şekilde kötülük yapıyoruz kendimize. Ben yaptıysam sende yapabilirsin. Var mı benden kalır bir yanın?

Facebook ta eski fotoğraflarıma bak mutlaka. Etiketlendiğim fotolardan 2012 ye ait olanlar var. Şimdiki halimle karşılaştır bakalım arada ki 7 farkı nasıl göreceksin şak diye :KK60::KK60::KK60:

Benim eski fotoğraflarımı gördün mü? Büyük kızım şuan 25 kilo ve ben içimden 8 yaşında 25 kilo bir çocuk çıkartmış kadar hafifledim. Şuan aynaya baktığımda öyle mutlu oluyorum ki anlatamam. Emin ol bu şekilde kötülük yapıyoruz kendimize. Ben yaptıysam sende yapabilirsin. Var mı benden kalır bir yanın?

Allah bagislasin cok tatli yavrularin esinle de okadar uyumlusunuz ki Allah nazarlardan korusun.Azminin onunde saygiyla egiliyorum yok boyle bi degisim!!! 10 yas atmissin resmen ve bu degisimi yasayan insana uzaktan bakip kesin baska bisey yapmistir demiyorum karsimdasin ve bi fiil konusuyorum evwt yapmissin basarmissin gercekten!!!! Sen gerceksin:) evet kalir yanim yok ebrucum o duygulari yasamak icin elimden gelenin en iyisini yapmaya calisacamonce kendime sonra sana soz.

X