Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar nasılsınızz :KK9: bugunku yedıklerım
Sabah: patates kaşarlı :KK43:
Sekersiz cay
1 dilim k ekmek

Öğlen yok cunku iş cok yogundu yemege vaktım olmadı :KK50:

Akşam:
Tombık doner (kızlaar cok acıkmıştım baska yıyebılecegım bişey bulamadım ne onerırsınız akşam için :26:)

Akşama kadar ayaktaydım ordan oraya koşturdum spor oluyor bana :KK9:

Cnm işe ufak tefek şeyler götürebilirsin ,üşenme sakın ,:KK66:menün biraz eksik biraz fazla :KK66::KK66:

canım menün aslında çok güzel ama akşam ekmeği yemesende olurmuş çünkü çorba var ki bide mercimek. saatlerini yazarsan daha detaylı yorum yaparı menüne bide su miktarını yazmamuışsın

Haklısın cnm :KK66:su mu ?oda ne :KK66::KK66: şaka bir tarafa 3bardak desem ;(;( bundan sonra içmeye dikkat edicez

Haklısın cnm :KK66:su mu ?oda ne :KK66::KK66: şaka bir tarafa 3bardak desem ;(;( bundan sonra içmeye dikkat edicez

canım su diyette şöle önemli su vücutta dolanırken yağ moleküllerini serbest hale getirio ve sen en ufak bi harekette o moleküller yanıyo gidiyo. yani sen ne kadar az yersen ye su içmezsen verdiğin kilo kastan gidiyo yani kışın ort. 2.5 yazında ort. 3.5 litre içmek gerekiyo canım tabi ama böbrekleri yormadan mesela çay yerine kahve yerine su içerek
Hayırlı olsun şimdiden :KK66:

sağol cnm :KK54:

$1480656_631551210248213_935925875_n.jpg
e ben yhine dinlenemedim:KK43:

herkese selam:)
bu günkü menü
sabah 09.30
2 tane haşlanmış yum
5 zeytin

ara 11.00
1 avuç antepfıstığı

öğle niyetine14.00
1 avuç leblebi ve kuru üzüm
1/2 pk çubuk kraker

ara 15.00
1 br ayran ve 2 tane kuru incir

akşam 18.30
1 kase işkmbe çorbası
1 br ayran

akşam 20.00:KK43:
1/4 ayva,1/5 mandalina,1 avuç kadar
mısır patlağı

su 2 litre anca oldu.
5 br kadar şekersiz çay içtim ama onun pek kalorisi yok sanırım.

herkese selam:)
bu günkü menü
sabah 09.30
2 tane haşlanmış yum
5 zeytin

ara 11.00
1 avuç antepfıstığı

öğle niyetine14.00
1 avuç leblebi ve kuru üzüm
1/2 pk çubuk kraker

ara 15.00
1 br ayran ve 2 tane kuru incir

akşam 18.30
1 kase işkmbe çorbası
1 br ayran

akşam 20.00:KK43:
1/4 ayva,1/5 mandalina,1 avuç kadar
mısır patlağı

su 2 litre anca oldu.
5 br kadar şekersiz çay içtim ama onun pek kalorisi yok sanırım.

canan ben pek takip edemedim ama kilo verebiliyor musun bu menülerle :44:çünkü dha çok yağ ağırlıklı bi menü ve sağlıksız ve düzensiz bi menü :KK47: sabah tamam ama 1 avuç antepfıstığı çok fazla en .çok yağ içeren yemişlerden biri öğlen dediğin ara olmuş akşam hele 8 de yediklerin :KK20:

kızlar en ıyısı oruca devam etmek hem borclarımı tutmus olurum hemde zaten işteyken yıyemıyorum cok daha ıyı olur :KK31:

bence de tuhaflık var
bizde kesiyoruz ama
bayıldım yaaa
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydın sana da canım

Canim vallla nerde yanlis yapiom anlamadim bi turlu diyette degilken daha az yiyodum tabi sagliksiz seyler onda da kilo gitmiyodu simdide gitmiyo.hasta olana kadar hersey yolundaydi simdi durdu acaba metabolizma hizlandirici kür felan mi denesem.

kızlar ayça kaya şişmanlatmayan çikolata tarifi veriyo şu an ve çok güzele benziyo malzemeleri bal kabağı bitter çikolata trabzon hurması ve tarçın :KK30:

X