Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Dünkü menü
sabah07:45
1adet yumurta
2dilim çavdar ekmeği
5 adet zeytin
1cay kaşığı bal

öğlen 11:50
Dünkü paylaştığı m tavuklu bulgurlu salata
icinde 4 yaprak Kıvırcık
Yarım bağ maydanoz
çeyrek kuru soğan
3adet cin biber
bol limon
4 kaşık yoğurt

ara 15:30
Yy yağlı süt le salep

akşam 18:05
Öğlen le aynı
icinde sogan ve biber yoktu
3adet taze fasulye turşusu
3 kaşık yoğurt
Su 2.2 litre
spor yok..

afiyet olsun kuzum ben çok beğendim

Tünaydın kızlaaar!
Bugün biraz moralim bozuk, uyku düzensizliğim yüzünden diyetimi de düzene sokamadım 10 gündür..
Bugün yine saatler karıştı. Bu akşam da arkadaşımda kalacağım, diyeti hayata entegre etmek zor gerçekten ya

afiyet olsun kuzum ben çok beğendim
Teşekkür ederim.
Aaa Ciddenmi ya ,palu bize çok yakın ,kovancılardayım B'nde
Kovancılara alışverişe gelirdik.hayat ne garip :) dün sana sorarken kovancılar aklimdan geçmiş ti.
şimdi yoldayız .hastamızı doktora götürüyoruz.
kablosuz internetin en sevdiğim tarafı bu .yolda da kullanabiliyoruz.
yolumuz az kaldı.ben kaçıyorum.
Gecmis olsun kim hasta
Haklısın cnm su mu ?oda ne şaka bir tarafa 3bardak desem ;(;( bundan sonra içmeye dikkat edicez
EN GUZEL DIYET DESTEGI SUDUUUURRRR.SU IC daha iyi kilo verirsin.
güzel menü
Olmamis ( öneri olarakta döner olursa sadece eti yaninfa ayran ayrı salata tetcih edebilirsin
kızlar gelemedim bugün gencaylaydık maça filan gitti bende arkadaşlarımla gezdim ve akşam çok güzeldi 6 eylül 2014 te düğünüm var
Vauuuv cok güzel vede heyecanlı. Hayırlı olsun canım.
kizlar eski resimlerime baktim. farki tam anlayabilmek icin simdi eski kiyafetlerimden bazilarini giyecegim.
herkese hayirli geceler
Kıyafet denemek iyi gelebilir.
Sadece 2 öğün az en son 4 temi yedin
Yukarıdaki msj sana cnm ,yanlış alıntılamışım vayanassını sayın seyırcıler palu demek (Orayıda sevmedım gerçıde )yaaa ben sevmemedim bi türlü buraları ;(
Sun bulundugun ilçe cogu yerden iyi tadını çıkart.2.sarkta izin olsa paluya geri gidecektik.:)
ben bunun tavuksuzunu yapıyordum.ama böyle de eminim cok güzel olur.deneyeceğim.

Tavuklu cok doyurucu oluyor. Dene derim.

13.12.13

Sabah:

1 pors. yeşillik
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
6 fındık
Öğle:
1 pors. karışık sebze yemeği
1 yk. biber kızartması
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 kepekli grisini
1 büyük elma
Akşam:
1 pors. yağsız salata
3 yk. mercimek yemeği
1 dilim kepek ekmek
110 gr. activia çilek

14.12.13

Sabah:

yok
Ara:
6 fındık
1 armut
Öğle:
1 pors. yağsız salata
1 kase yoğurt
1 kase mercimek çorbası
1 pors. zeytinyağlı enginar yemeği
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 kepekli grisini
110 gr. activia çilek
Akşam:
2 but haşlama
1 pors. mercimek çorbası
1 dilim kepek ekmek
1 pors. yeşil salata

15.12.13

Sabah:

1 pors. yeşillik
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
1 çay kaşığı anzer balı
Ara:
6 fındık
110 gr. activia kayısı
Öğle:
1 kase yoğurt
1 kase mercimek çorbası
1 pors. zeytinyağlı enginar yemeği
1 dilim kepek ekmek
Akşam:
1 kase nesfit + yağsız süt

Kızlar kaç gündür Almanya'da lisans ve yüksek lisans eğitimi ile ilgili görüşmelerim vardı, sürekli araştırma yapıyordum çok bakamadım buraya

Slm kızlar Merak etmeyin diye yazıyorum. Herşey yolunda allaha şükür ama çok yoğunum. O nedenle gelemiyorum. Akşam inşallah müsait olursam gelirim ama perşembe kayınvalidemle kayınbabam gelecek. Hazırlık yapmam lazım. Gelemezsem eğer merak etmeyin. Mesaj sayılarına ve paylaşımlara dikkat edin lütfen. Ben buralarda olmayınca genelde takım boş oluyor. Boş bırakmayın lütfen. Telefon numaramı isteyen olursa özelden yazabilirim. Şimdilik öpüyorum hepinizi

Kaptancığım Facebook'tan doğum gününü kutladım görmedin
Tamam hepimiz dikkat ederiz sana kolay gelsin kaptişko

Arkadaş grubumuza yeni giren çok tatlı bir kız var. 3 - 4 yıllık sevgilisi tarafından en az 2 yıldır aldatıldığını öğrendi. Bu akşam pijama partisi var, dertleşip kendine getirmeye çalışacağız kızcağızı.. Ne kötü en güvendiğinden ve en sevdiğinden kazık yemek, sevilmediğini görmek vs.

Kaptancığım Facebook'tan doğum gününü kutladım görmedin
Tamam hepimiz dikkat ederiz sana kolay gelsin kaptişko
Sorma canım yaaa o kadar yoğun ki facebook a bile bakamadım. Düşün artık. Şimdi iş yerindeyim diye az biraz vaktim var. Eve gidince feleğim şaşıyor

Ayy gerçekten çok kötü bir durum yaaaaa Allah kimsenin başına vermesin

Tahmin ettim canım zaten. Aynen kimsenin başına vermesin...Elimizden geleni yapacağız onun için. Hem zaten arkadaş çevremizde ondan hoşlanan ve tıp okuyan bir çocuk var hemen baş göz edicem valla.

Tarifler güzelmiş cnm değerlendirılecek bu arada Siirt çökmüş kötü şark olarak ....eşiniz polismi ?? Istanbuldan geldik kovancılarda ..ilklerde alışamamıştım cıdden ,,ama zamanla alışıyor insan galiba ne diyeyim birde şükürsüzlük yapmamak lazım ,burası bi çok şarka göre çok çok iyi sanada Allah kolaylık versın cnm ,oradan oraya sürükleniyorsun ,Allah'tan gezmeyı sevıyrum

Cnm menülerin güzel gerçekten ,ben suya pek dikkat edemıyorum ,inş sen ediyorsundur bu arada spor yapmıyormusun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…