Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ya bazen oyle oluyor ebrucum bazı kıtaplar kaldıkca kalıyor benım elımdekı kıtap gıbı ben bırseyı elıme aldıgımda hemen bıtırmelıyım bu huyumu hıc sevmıyorum yoksa surunuyor ayy inş listeye gırerım tartıya cıkmaya korkuyorumm :18:

Tatlım daha önce yazmıştım dimi sana? Genel takım listesine diskalifiye olduğun için giremiyorsun ama takım içi listesine gireceksin zaten. Hatta bu hafta bende mezun olup takım içi listesiyle hedefe ulaşacağım. Takım içi listemizde ayrı bir takım çıkartıyor zaten ortaya

ben zeynepablamın geliniyim
ablam 1 haftadır bebekle hastanede
bebek rahatsızdı
kilosunu bildirmemi istedi
dün tartılmış
87.5 çıkmış
benden dün akşam gittiğimde bildirmemi istedi
hepinize iyi günler

ben zeynepablamın geliniyim
ablam 1 haftadır bebekle hastanede
bebek rahatsızdı
kilosunu bildirmemi istedi
dün tartılmış
87.5 çıkmış
benden dün akşam gittiğimde bildirmemi istedi
hepinize iyi günler

Canım çok selam söyle Zeynep ablana. Bebeği için geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin inşallah.

demekkı yalnıs bılıyormusum bı sue sonra gırebılırım sanıyordum tamam cnm cok tesekkur ederımm oraya gelıyım ben o zaman

Son düzenleyen: Moderatör:
hosbuldumm ebrucum nasılsın ıyısındır inş. yaa burayı ozlemısımm bu arada tıckerınde hedefıne ulasmıssın masallahhh
İyiyim canım çok teşekkürler Hedefime çok az kaldı. İlk hedef 60 eğer olursa 58 düşünüyorum ama acaba 58 de yüzüm çok mu kötü olur korkusu var. Bakalım hayırlısı. Önce bir süre 60 olarak kalmak istiyorum becerebilirsem.

bence 60 ıyı cnm cunku dedıgın gıbı yuzun cöker neyse ben cıkıyorum ebrucum hadı byyy...

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese günaydın...benim moral çok bozuk yaa o kadar emek verdim kilom hiç iç acıcı değil şu hastalık geçerse acaba aynı kilomda mı kalırım yoksa düşermiyim.neyse kilo bildirimi yapayım.

Geçen hafta--->93.7
Bu hafta --->93.5
Fark ---------->200 gr

***13. TAKIM 338. ETAP ***

akassha ( 76///% ) Bildirim yapmadı.
burcugncy(60.2/60.1/0.1/%0.17)
cerenberen16(88.7/87.5/1.2/%1.35)

fndkkrdu(56.7///%)
Bildirim yapmadı kendi isteğiyle ayrıldı.
kar_beyazi(75/74.8/0.2/%0.27)
ssercecik(69/68.6/0.4/%0.58)

VasthaNerada(70.2/69.6/0.6/%0.85)
venuskadini(83/80.8/2.2/%2.65)

13.TAKIM ORTALAMASI: 0.73

Kızlar bu geçen haftanın takım içi listesi hazırlayamamıştım. Ancak şimdi oldu. :26:

Son düzenleme:
***13. TAKIM 339. ETAP ***

buseb(53.2///%)
canan456(63.9///%)
evamaria (65.8/64.8/1/%1.52)
glmscs (95///%)
gubsej (93.7/93.5/0.2/%0.21)
kar_beyazi (74.8///%)
Yeni üye Hedef: 65
LAydLiNe (61.2///%)
Mezun olmak istiyor
mavera87(63.4///%)
ysfmir (67.2///%)

13.TAKIMORTALAMASI: %

bence 60 ıyı cnm cunku dedıgın gıbı yuzun cöker neyse ben cıkıyorum ebrucum hadı byyy...
Bildirim yapmayı unutma canım.

Hiç yoktan iyidir canım. Eminim ki haftaya bomba bir sonuç alacaksın. Sakın bozma moralini

herkese gunaydııınnn ollleeyyyy lısteye gırmısım bıldırımımı bıraz sonra yapıcamm ıns hedefıme ulşmışımdır :26:

kılo bıldırımım hıc bekledıgım gıbı degıl off 1 ay oldu regl olamıyorum bununda etkısı varr ha bıde kızlar once tartıya cıktıgımda 74.2 dedı emın olmak ıcın 2-3 kez yıne tartıldım sonuc aynı ama bı kere daha tartılıyım dedım 74.4 cıktı sonuc bılemedım ne yapacagımı ama bence ılk cıkan dogru :26: ama bırazdan yıne tartılırım belkı emın olmak ıcın :44:

baslangıc: 77.2
gecen hafta: 74.8
bu hafta: 74.2
hedef kılom: 1 kg
bu hafta cok dıkkat edıcemmm

Geçen hafta: 95
bu hafta: 94,5

Bu hafta yarım kilo verdim en büyük etkenim kabızlık ve suyu az içmemdi Sorunlarım belli bu hafta çözüm bulmaya karar verdim. ay sonuna kadar 90 kilonun altına düşmem lazım

Bildirim yapmayı unutma canım.

Hiç yoktan iyidir canım. Eminim ki haftaya bomba bir sonuç alacaksın. Sakın bozma moralini

İnşallah kaptan valla günlük tartılmasaydım bilmeyecektim 1.1 gittiğini ve bir günde 1.1 aldığımı moralim de daha düzgün olacaktı en azından:)Neyse haftaya toparlıcam inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…