Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlaaar coook kotuyummmm kacamak yaptım hemde cookk fena su an cok utanıyorum :KK43::KK43: bu aksam mısafırlerım vardı aksam caya geldıler ikram hazırlamıştım offf offffffff :KK5::KK5: yarın spor sart bana hem sabah hem aksam :KK76: :KK8:

Ben biliodum burda ne zaman sessizlik olsa hep birileri hüpletiyor! Canim ne yediginide yaz bence.olan oldu artik moral bozmak yokkkk cumaya kadar baya dikkat etmen gerekecek.

Ben biliodum burda ne zaman sessizlik olsa hep birileri hüpletiyor! Canim ne yediginide yaz bence.olan oldu artik moral bozmak yokkkk cumaya kadar baya dikkat etmen gerekecek.

ne yedıgımı degıl ne yedıklerım off gerçekten yazmaya utanıyorum ama yazıcam herseyı dıyın bana gerçekten hakedıyorum pasta, börek, poğaça ve sarma :KK43: :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın kızlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum bugün ebruya ulaşırım ben mutlaka uğrar bi haber verir bende staja gidiyorum ama diyetten o kadar sıkılmışım hep bahaneler arıyorum sağlıksız şeyler yemek için ama yemicem En Büyük KK şu perşembe geçsn sporada devam etcem

Ay evet canım ya ne çok yedim bugün yarın ayarlayacağım artık :26:

Umarım daha iyi olmuştur :26:

Akşam olmamış bebiş

Afiyet olsun canım güzel menü..
Maydonoz suyu ivrenç ya :KK9:

Süper olmuş bugün menün canım.
Kızlar ben film izleyip yatacağım, hepinizi öpüyorum.

bigun oncesi batirdigim icin dun yuklendim hemen diyete :)

muckk

Buse bugun migdem kotuydu malesef sirf aksama cok yuklenmim die zorladim ancak oglen onlari yiyebildim.ama su aksam yemegini erken yemek gercekten daha hizli verdiriyor.sun is yerinde balik yedim bayada salata acayip doydum aksam ananas yesim sadece bi kac dilim ve bu sabah 300 gr birden inmisim.keske evde olsam erkenden yerdim aksami:KK43:acaba bi gun onceden mi hazirlasam aksam yemeklerini isten gelir gelmez yerdim.denemeye calisacam

kesinlikle yap bunu canim. cook faydasini gorursun :)

kızlaaar coook kotuyummmm kacamak yaptım hemde cookk fena su an cok utanıyorum :KK43::KK43: bu aksam mısafırlerım vardı aksam caya geldıler ikram hazırlamıştım offf offffffff :KK5::KK5: yarın spor sart bana hem sabah hem aksam :KK76: :KK8:

ne yedıgımı degıl ne yedıklerım off gerçekten yazmaya utanıyorum ama yazıcam herseyı dıyın bana gerçekten hakedıyorum pasta, börek, poğaça ve sarma :KK43: :KK43:

kiniyorum seni arkadasim
Kİ Nİ YO RUUUM

günaydın kızlar yorumlarınız için teşekkür ediyorum bugün ebruya ulaşırım ben mutlaka uğrar bi haber verir bende staja gidiyorum ama diyetten o kadar sıkılmışım hep bahaneler arıyorum sağlıksız şeyler yemek için ama yemicem En Büyük KK şu perşembe geçsn sporada devam etcem

aaa naza ediyolar sana herhalde. sagliksiz seyler yok burcuu aman dikkat :)

Tuba'cım kızının yaş günü kutlu olsun:KK16:.Fotoğrafını az önce gördüm.64 kilosun.Tebrik ediyorum.:KK9:
Aşağı yukarı aynı kilo ve ölçülerdeydik.Ama benim o zamanki kilomdan, ölçülerimden eser kalmadı.geçen hafta kilom 81,600 çıktı.Göbek çevremde 104 cm olmuş.:KK50:

Benim umutsuzluk çanlarım yeniden çalmaya başladı kızlar!! Kilo vermeye başladığım dönemde çocuk oyuncağı gibi geliyordu kilo vermek ama şu ara imkansız gibi..:KK43:

ay yaa aynı mesajı kacıncı yazı sım

özlemcim cok uzuldum, ilaç filanmı kullandın? Aynı kilodaydık hatta yarıstydıım kaptanla ucumuz, hayırdır ne olduki? Sadece yiyerek bukadar kilo alınmaz

Gunaydıın kızlar, yoldayımmm:)
günaydınn:KK16:
Günaydınn kızlar.
günaydın..:KK16:
kahvalti zamaniii :)
afiyet olsun..
gunaydin citirlaaar :))
gunaydiiin
gunaydin herkeseee :)
günaydınnnnn:KK16:
ebrunun telefonu bende vardı değişmiş sanırım ..inşALLAH birşey yoktur..
:KK50: bugün spğor artı protein yersin depolanmadan gider..
Buse bugun migdem kotuydu malesef sirf aksama cok yuklenmim die zorladim ancak oglen onlari yiyebildim.ama su aksam yemegini erken yemek gercekten daha hizli verdiriyor.sun is yerinde balik yedim bayada salata acayip doydum aksam ananas yesim sadece bi kac dilim ve bu sabah 300 gr birden inmisim.keske evde olsam erkenden yerdim aksami:KK43:acaba bi gun onceden mi hazirlasam aksam yemeklerini isten gelir gelmez yerdim.denemeye calisacam
geçmiş olsun canım..
menum

sabah 10.15
bi bardak yagsiz sutle 4 yk nesfit

ogle 13.00
4 yk izgara et
2 yk yogurt

ara 15.00
1 fincan sekersiz sutlu nescafe gold

aksam 18.00
yar kase yayla corbasi
yarim kase 1 tatli kasigi z. yagli slata

3,5 lt su
spor yok. tum gun ders calistim
güzel menü.Hiç ekmek yok menünde..
Kizlar merhaba twlden giriyorum malum alinti zor is okudum yazdiklarinizi burcu kiyafet cok yakismis cidden bomba gibi gecsin gunun:)
Ebruyu bwnde merak ettim zaten o yokken burasi cok sessi ya bana mi oyle geldi? Paylasimlarda azalmis gibi? Bi kac kisimi rejim yapioz yoksa yaaaaaa!!!! Huuu nerelerdesiniz.

Menumu yazayim gunduz migdem berbatti sabah kahvaltisindandir special k yedim degisik geldi migdeme uzun suredir bukadar sekerli bise yememistim ondan galiba.yumurtadan suphelenmeye basladim kizlar yuzum de kirmiziliklar oldu onceden hic yemezdim haslnmis yumurta uzun sure hep ust uste yeyince alerji yapti galiba bi sure yemicem.
Sabah
Special k
1/5 yarim yagli sut
1 turk kahvesi
Ogle
1 portakal
1 elma(migdem kotu oldgndan bise yiyemedim)
1 turk kahvesi
Aksam
1 bardak maydonoz suyu nie ictim bende bilmiom hihihihihi
1 ceviz
Firinda sebze
Sarmisakli yogurt
miden de dolayı menün bu şekil sanırım geçmiş olsun..yumurta aleji yapabilir..
dunku menum

sabah 9.30
dukan krep
1 kk b. peynr
3 zeytin

ara 11.00
sutlu sekersiz nescafe

ogle 13.30
2 yk yogurt
haslanmis ispanak yumurtali

aksam 18.30
(misfirlikte)
5 yk treyagli bulgur pilavi
4 yk etsiz kuru fasulye
ceyrek kase corba
1 dilim ekmek kadar köy lavasi

vee 5 tane findikli aytac bizbize biskuvi :KK43:

2,5 lt su
spor yok
akşam fazla olmuş..çorba varsa ekmek olmamalı..:KK34:
kiniyoruz seniiii

aman dikkat herkes hasta :KK43:
canım KINAMA KELİMESİ NEGATİFTİR kınanacak kadar kötü bir hareket yapmadığımıza göre ağır negatife maruz bırakılmayalım lütfen..bu kelime yerine başka alternatif bulsak daha iyi olur yapıcı ve hırslandırıcı olmalı ..:KK34:
Sanırım regl olacağım, canım çoook tatlı çekti bugün. Bir sürü meyve yedim.:26:
tarçınlı ılık süt çok iyi kesiyor..
Sabah:
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 tutam maydanoz, roka
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
6 fındık
1 mandalina
Öğle:
3 köfte
1 pors. yeşil salata
1 dilim kepek ekmek
1/2 kase yoğurt
Ara:
1 kepek grisini
1 muz
Akşam:
1 pors. enginar yemeği
1 tutam maydanoz, roka
110 gr. çilekli activia
1 dilim kepekli ekmek
Ara:
1/2 armut
1 mandalina
*
2 lt su
2 kupa yeşil çay
2 kupa kahve

meyva çok olmuş gerçekten..

Afiyet olsun canım. 4 kayık makarna ideal bence :13:

Süppersin :KK23:

Teşekkürler canım. Ama cidden Bülent Ersoy gibi makyajlarla dolaşıyor Türkiyeli kadınlar - kızlar sokaklarda.. laf da anlatamıyorsun çok güzel sanıyorlar kendilerini üzülüyorum yani:KK53:
teşekkür ederim..porsiyon çok önemli ve yendiği saat ..ömür boyu sağlıklı beslenmeyi öğrenmek adına yola çıktık.makarnamda ayrıca bol nane ve pul biber ekliydi..çokta güzel yetti...
makyaj konusunda sana katılıyorum yaşa göre ve günün saatine göre yapılsa özellikle cilt bakımına önem verilirse rimel ve parlatıcı genç le riçin en idealı ..ve az makyaj bakımlı bir yüzü oldukça çekici ve sağlıklı gösterecektir..:KK34:

ev işleri beni bekler..
hepinizi öpüyorum ve kaçamaksız sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum..

Son düzenleme:
$1014280_10151997828139848_1492430722_n.jpg bundan sonra fırat diyeti yapacam:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydınn:KK16:

afiyet olsun..

günaydınnnnn:KK16:

ebrunun telefonu bende vardı değişmiş sanırım ..inşALLAH birşey yoktur..

:KK50: bugün spğor artı protein yersin depolanmadan gider..

geçmiş olsun canım..

güzel menü.Hiç ekmek yok menünde..

miden de dolayı menün bu şekil sanırım geçmiş olsun..yumurta aleji yapabilir..

akşam fazla olmuş..çorba varsa ekmek olmamalı..:KK34:

canım KINAMA KELİMESİ NEGATİFTİR kınanacak kadar kötü bir hareket yapmadığımıza göre ağır negatife maruz bırakılmayalım lütfen..bu kelime yerine başka alternatif bulsak daha iyi olur yapıcı ve hırslandırıcı olmalı ..:KK34:

tarçınlı ılık süt çok iyi kesiyor..

meyva çok olmuş gerçekten..

teşekkür ederim..porsiyon çok önemli ve yendiği saat ..ömür boyu sağlıklı beslenmeyi öğrenmek adına yola çıktık.makarnamda ayrıca bol nane ve pul biber ekliydi..çokta güzel yetti...
makyaj konusunda sana katılıyorum yaşa göre ve günün saatine göre yapılsa özellikle cilt bakımına önem verilirse rimel ve parlatıcı genç le riçin en idealı ..ve az makyaj bakımlı bir yüzü oldukça çekici ve sağlıklı gösterecektir..:KK34:

valla kuzum ben caydirici olarak sadece bu kelimeyi biliyorum. tum takimlarda da yapilan bu :) bana da gayet tesir eden bir kelime. ama sen daha uygun bir sey bulursan tesir edecek o da olur tabi :KK66:

ekmek konusuna da gelince o gin corbadan ve salatadan aldim karbonhidrati. zaten nesfit de karbonhidrat ve lif de var. ekmek cok tuketen biri degilim zaten istemsiz olan bir sey. evde bir sey olmazsa yiyorum anca ekmegi :)

ev işleri beni bekler..
hepinizi öpüyorum ve kaçamaksız sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum..

kolay gelsin canim :)

kuzular ben derse geciyorum. gunde 1 dersi bitirmeliyim bi ders 4 unite 120 sayfa falan. yetismesi dun son unite :KK43: vaktim de yok. beni merak etmeyin arada gelmeye calisirim :)

kacamaksiz bi gun diliyorum hepimize. opuldunuz :)

X