Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Once menü
sabah kahvaltı 07:45
1 yumurta
2 parmak peynir
2 dilim ekmek
şekersiz cay

öğle 12:20
4 kaşık makarna
2 kaşık yoğurt
2 zeytın

ara 15:05
2dilim kaşar
1adet portakal

akşam 17:25
Kıymalı yumurtali ispanak
4 kaşık yoğurt
1dilim cavdar ekmeği
Su 2 litre
spor yok
bu arada makarna olmamis demeyin evde yaptigim yemeklerden azaltılmış olarak devam edeceğim. :) 4 kaşık makarnaylada doyuluyor.

Bu hafta genel olarak keyifsizdim .ustune ufaklik üşütmus öksürüyor. :KK43:
bu cuma hedef yine 1 kilo vazgecmek yok..

Ay kızlar soğuk yemişim çoook fena halde:KK25::2:
Geçmiş olsun. .

çok şık olmuş tatlım, makyajına da aman dikkat et. çok abartılı, çingene gibi yapıyor kuaförler. sen şöyle yaşına göre şık bir makyaj yaptırırsın zaten miss
Cingene benzetmene güldüm baya..
Hayrli olsun canim yakışmış.
Haa bu arada az önce yemekte.pilav vardı ama almadım:) eskiden oldugu gibi..:) cırbamı içtim etimi yedim:)
Tebrikler. :)
İnşallah canım ya evet hiç ugraşmayıp kendimi 200 kiloda da bulabilirdim 6 ay sonra bambaşka durumda da olabilirdim acelem yok da işte bazen sıkıyo hemen sonuç almak istiosun ama sabaha sakinleşiyorum 100 gr eksildiğimi görünce:)canım sen nie 70 hedef koydun ki bmı 17 çok düşük değil miii:KK53:Boyun kaç?
Evet harika tespit.
Canım bende aynı durumdayım. 1 kilodan fazla veremiyorum ama kendimi çok zorlamadığımdan. Kilomuz fazla aceleye gerek yok benim hedefim ayda 4 kilo. Düşünsene bundan 6 ay sonra diyet yapmasan şu kilolarında olursun ama ayda 4 kilo vererek 6 ay sonra 24 kilo daha az olacağız :) ben 6 ay sonra kızımı kucağımdan indirmiş gibi olcam diye heveslendiriyorum kendimi :KK1:
Oooo süper dogru mantıklı. .
Dünün Menüsü;
Sabah:

1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 tutam maydanoz, roka
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
6 fındık
1 muz
Öğle:
1 pors. zeytinyağlı fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 kepekli grisini
1 çilekli activia
Akşam:
1 pors. yumurtalı ıspanak yemeği
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
*
3 lt. su
2 kupa yeşil çay
3 kupa kahve
Güzel menü. .

CV'im baya sağlam canım benim neyse ki:KK15: daha 3. sınıftayım ama hiçbir iş yerinden sonra ararız almadım daha bakalım:KK76: Bir çok şirket için de yetersiz durumdayım tabi onlara başvurmuyorum bile:KK23:
Hakkında hayırlısı canım. .
ayy masallah :nazar: bende kacamaklardan kacmaya calışıyorum :KK55:
Kaç kaç. .
Tatlım geliyo bana öyle arasıra moralim alt üst oluo ümitsizliğe kapılıyorum ama yine de kaçamak yapmıyorum bugun rejime başlayalı tam 35 gün olmuş daha kaçamak yapmadım maşallahh:)kendime şaşırıyorum ilk kez bukadar uzun süre kararlı bi şekilde ilerliyorum:nazar:İşte bazen bi an önce olsun istiyorum sabırsızlık oluyor ama yılmayacamm:):):)
Tebrikler.
:KK16::KK16::KK16: günaydın cıtır hanımlar :KK16::KK16::KK16:
nasılsınız ben hala grıbım :2: bugun enerjıyım nedense uyurum dıye yataga gırdım uyuyamadım :21: nyse ben bi gecmişe bakyım :KK34:
Sanada geçmiş olsun
Bugun kızımın dogumgunu, 6 yasını doldurdu. Dün kutladık, ona kelevekli pasta yaptım:) dün kactı biraz ya, ama bu hafta bakalım duzelcekmi, regl de olucam..
Yeni yaşı kutlu olsun. .
günaydın kızlar dükkanı ben kapatmışım ben açayım dedim dün güzel bi gündü gencay a söz için ceket filan aldık tabi arada boş durmadım kendimede kzak filan aldım :KK9: bu arada ev almaya karar verdik kızlar gencay ın kredi işi olursa kaynanamların karşı daireyi alıcaz kaynanam öle aksi bi insan olmadığı için sıkıntı yok sıkıntı olursa lojmana çıkarız dedi gencay bakalım olurda evlenmeden bi çp sahibi oluruz diye düşünüyorum bu arada elbiseleri inş. bu akşam alıcaz :KK14:
Güle güle giyin.
kızlar ben geldim elbisemi alamadım ya çarşıda tadilat varmış kapalıymış gezdim bi o kdar da yedim sanırım rutinim şöyle olcak bigün fazla yiyip 6 gün diyet şeklinde olcak artık çünkü gerçekten kilo veremedğimi düşünüyorum artık herkes dio ki bu kiloda kal delirttiler beni spora deva etcem jillianı bitircem kilo verirsem ne ala veremezsem bu kiloda kalmaktan rahatsız değilim
Canım sen memnunsan gerisi boş. .
yağlara dair bilimsel çalışmalarım devam ediyor:KK1::KK1::KK1::KK1:

Çok fazla kilo verirseniz yağ hücreleriniz büzülür, ancak kaybolmaz: Kilo alımından dolayı sahip olduğunuz 100 milyar yağ hücresi leke gibi görünebilir. Yağ hücreleriniz şiştikten ve çoğaldıktan sonra kilo verebilirsiniz. Gerçekte, kilo verdiğinizde yağ hücreleriniz büzülüyor. Bunların toplam sayısının sadece düşmesine rağmen, hücreler daha az aktif hale geliyor, vücudunuzda duruyor ve büyümek için büyük bir ziyafet çekmenizi bekliyor. Bu nedenle hızlı kilo verip almak yerine, normal kilonuzu aynı seviyede tutmaya çalışın.

Paylaşım için teşekkürler. .

Once menü
sabah kahvaltı 07:45
1 yumurta
2 parmak peynir
2 dilim ekmek
şekersiz cay

öğle 12:20
4 kaşık makarna
2 kaşık yoğurt
2 zeytın

ara 15:05
2dilim kaşar
1adet portakal

akşam 17:25
Kıymalı yumurtali ispanak
4 kaşık yoğurt
1dilim cavdar ekmeği
Su 2 litre
spor yok
bu arada makarna olmamis demeyin evde yaptigim yemeklerden azaltılmış olarak devam edeceğim. :) 4 kaşık makarnaylada doyuluyor.
Afiyet olsun canım. 4 kayık makarna ideal bence :13:
arkadaşım yapcak canım makyajımı saçımı kuaföre gerek kalmadı :KK51:
Süppersin :KK23:

Geçmiş olsun. .

Cingene benzetmene güldüm baya..

Güzel menü. .
Teşekkürler canım. Ama cidden Bülent Ersoy gibi makyajlarla dolaşıyor Türkiyeli kadınlar - kızlar sokaklarda.. laf da anlatamıyorsun çok güzel sanıyorlar kendilerini üzülüyorum yani:KK53:

Sabah:
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 tutam maydanoz, roka
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
6 fındık
1 mandalina
Öğle:
3 köfte
1 pors. yeşil salata
1 dilim kepek ekmek
1/2 kase yoğurt
Ara:
1 kepek grisini
1 muz
Akşam:
1 pors. enginar yemeği
1 tutam maydanoz, roka
110 gr. çilekli activia
1 dilim kepekli ekmek
Ara:
1/2 armut
1 mandalina
*
2 lt su
2 kupa yeşil çay
2 kupa kahve

Evet bende kendimi takdir ettim:)çoğu zaman izoleydim ama zaafım olan şeylerlede baya karşılaştım ama reddettim:63:kaçamaksız bi 35 gün bi daha 35 derken ideal kiloma ulaşacam inşallah

ins canim :)

Haa bu arada az önce yemekte.pilav vardı ama almadım:) eskiden oldugu gibi..:) cırbamı içtim etimi yedim:)

alkiis :)

slm arkadaşlar nasılsınız?Yazdan bu yana tanıdığım pek kimse kalmamış sanırım.

Burcu'cum abiyen ve saç rengin çok güzel cnm.Nişan kıyafetin sanırım.Allah tamamını erdirsin.Bir ömür boyu mutlu ve sağlıklı yaşarsınız inşallah.:KK16:

Ah Burcu ah 2 ay önce 60'lı rakamları görmeye başlamıştım ama şu an sonuç çok kötü.80'in üstündeyim.:KK43::KK43:

Kızlar kendinizi bırakmayın tam gaz devam edin..

Herkese az kalorili,bol sporlu,sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.:KK16:

cani
m seni tanimiyorm ama uzuldum. 2 ayda coook fazla kilo almissin ama umutsuz olma hemen vermeye basla :)
ahh özlem ahhh :KK47: keşke lafımızı dinleseydin :KK20:evet nişan abiyem kuzucum

canım kredide şimdilik bi sıkıntı var ama ev sahibi ile bi anlaşma yapmaya çalışcaz bakalım nasıl olcak

olur ins canim ya. :)

cok guzel olmusun burcuu :)

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim tatlım, sordum akşam öğünü için yasakmış.

tamam hurmaya dikkat o zamn :)

Merhaba kacgundur gelemiyorum. Kural ihlali yaptığımı biliyorum .:KK43:

kiniyoruz seniiii
Ay kızlar soğuk yemişim çoook fena halde:KK25::2:

aman dikkat herkes hasta :KK43:

Sabah:
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 tutam maydanoz, roka
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
6 fındık
1 mandalina
Öğle:
3 köfte
1 pors. yeşil salata
1 dilim kepek ekmek
1/2 kase yoğurt
Ara:
1 kepek grisini
1 muz
Akşam:
1 pors. enginar yemeği
1 tutam maydanoz, roka
110 gr. çilekli activia
1 dilim kepekli ekmek
Ara:
1/2 armut
1 mandalina
*
2 lt su
2 kupa yeşil çay
2 kupa kahve

Sanırım regl olacağım, canım çoook tatlı çekti bugün. Bir sürü meyve yedim.:26:

guzel menu ama meyvenin fazlasi yaga donusuyor venus daha dikkatli ol :)

dunku menum

sabah 9.30
dukan krep
1 kk b. peynr
3 zeytin

ara 11.00
sutlu sekersiz nescafe

ogle 13.30
2 yk yogurt
haslanmis ispanak yumurtali

aksam 18.30
(misfirlikte)
5 yk treyagli bulgur pilavi
4 yk etsiz kuru fasulye
ceyrek kase corba
1 dilim ekmek kadar köy lavasi

vee 5 tane findikli aytac bizbize biskuvi :KK43:

2,5 lt su
spor yok

Kizlar merhaba twlden giriyorum malum alinti zor is okudum yazdiklarinizi burcu kiyafet cok yakismis cidden bomba gibi gecsin gunun:)
Ebruyu bwnde merak ettim zaten o yokken burasi cok sessi ya bana mi oyle geldi? Paylasimlarda azalmis gibi? Bi kac kisimi rejim yapioz yoksa yaaaaaa!!!! Huuu nerelerdesiniz.

Menumu yazayim gunduz migdem berbatti sabah kahvaltisindandir special k yedim degisik geldi migdeme uzun suredir bukadar sekerli bise yememistim ondan galiba.yumurtadan suphelenmeye basladim kizlar yuzum de kirmiziliklar oldu onceden hic yemezdim haslnmis yumurta uzun sure hep ust uste yeyince alerji yapti galiba bi sure yemicem.
Sabah
Special k
1/5 yarim yagli sut
1 turk kahvesi
Ogle
1 portakal
1 elma(migdem kotu oldgndan bise yiyemedim)
1 turk kahvesi
Aksam
1 bardak maydonoz suyu nie ictim bende bilmiom hihihihihi
1 ceviz
Firinda sebze
Sarmisakli yogurt

menum

sabah 10.15
bi bardak yagsiz sutle 4 yk nesfit

ogle 13.00
4 yk izgara et
2 yk yogurt

ara 15.00
1 fincan sekersiz sutlu nescafe gold

aksam 18.00
yar kase yayla corbasi
yarim kase 1 tatli kasigi z. yagli slata

3,5 lt su
spor yok. tum gun ders calistim

Kizlar merhaba twlden giriyorum malum alinti zor is okudum yazdiklarinizi burcu kiyafet cok yakismis cidden bomba gibi gecsin gunun:)
Ebruyu bwnde merak ettim zaten o yokken burasi cok sessi ya bana mi oyle geldi? Paylasimlarda azalmis gibi? Bi kac kisimi rejim yapioz yoksa yaaaaaa!!!! Huuu nerelerdesiniz.

Menumu yazayim gunduz migdem berbatti sabah kahvaltisindandir special k yedim degisik geldi migdeme uzun suredir bukadar sekerli bise yememistim ondan galiba.yumurtadan suphelenmeye basladim kizlar yuzum de kirmiziliklar oldu onceden hic yemezdim haslnmis yumurta uzun sure hep ust uste yeyince alerji yapti galiba bi sure yemicem.
Sabah
Special k
1/5 yarim yagli sut
1 turk kahvesi
Ogle
1 portakal
1 turk kahvesi
Aksam
1 ceviz
Firinda sebze
Sarmisakli yogurt

olmamis canim ya yine az olmus. meyve yerine daha doyurucu seyler yemen gerek. evet paylasimlar bi nebze azalmis ama toparlariz :) takimda cogu kisi grip hasta vs

bugun cok yoruldum ders yuzunden kizlar. yarin gonderenlerin mesaj sayilarini paylasicm :) dun menum kotuydu ama iyi toparladim. yarin tartilcam :)
simdi yatiyorum. cok yorgunum. iyi geceler herkese :)

tamam hurmaya dikkat o zamn :)

aman dikkat herkes hasta :KK43:

guzel menu ama meyvenin fazlasi yaga donusuyor venus daha dikkatli ol :)
Ay evet canım ya ne çok yedim bugün yarın ayarlayacağım artık :26:

ebru yu merak ettim kizlar hersey yolundadir ins
Umarım daha iyi olmuştur :26:

dunku menum

sabah 9.30
dukan krep
1 kk b. peynr
3 zeytin

ara 11.00
sutlu sekersiz nescafe

ogle 13.30
2 yk yogurt
haslanmis ispanak yumurtali

aksam 18.30
(misfirlikte)
5 yk treyagli bulgur pilavi
4 yk etsiz kuru fasulye
ceyrek kase corba
1 dilim ekmek kadar köy lavasi

vee 5 tane findikli aytac bizbize biskuvi :KK43:

2,5 lt su
spor yok
Akşam olmamış bebiş

Sabah
Special k
1/5 yarim yagli sut
1 turk kahvesi
Ogle
1 portakal
1 turk kahvesi
Aksam
1 ceviz
Firinda sebze
Sarmisakli yogurt
Afiyet olsun canım güzel menü..
Maydonoz suyu ivrenç ya :KK9:

menum

sabah 10.15
bi bardak yagsiz sutle 4 yk nesfit

ogle 13.00
4 yk izgara et
2 yk yogurt

ara 15.00
1 fincan sekersiz sutlu nescafe gold

aksam 18.00
yar kase yayla corbasi
yarim kase 1 tatli kasigi z. yagli slata

3,5 lt su
spor yok. tum gun ders calistim
Süper olmuş bugün menün canım.
Kızlar ben film izleyip yatacağım, hepinizi öpüyorum.

Buse bugun migdem kotuydu malesef sirf aksama cok yuklenmim die zorladim ancak oglen onlari yiyebildim.ama su aksam yemegini erken yemek gercekten daha hizli verdiriyor.sun is yerinde balik yedim bayada salata acayip doydum aksam ananas yesim sadece bi kac dilim ve bu sabah 300 gr birden inmisim.keske evde olsam erkenden yerdim aksami:KK43:acaba bi gun onceden mi hazirlasam aksam yemeklerini isten gelir gelmez yerdim.denemeye calisacam

Ay evet canım ya ne çok yedim bugün yarın ayarlayacağım artık :26:

Umarım daha iyi olmuştur :26:

Akşam olmamış bebiş

Afiyet olsun canım güzel menü..
Maydonoz suyu ivrenç ya :KK9:

Süper olmuş bugün menün canım.
Kızlar ben film izleyip yatacağım, hepinizi öpüyorum.

Gercekten ne ise yaradigini bilmiorum ama fena degildi ya kaynatmadim robotta cektim biraz su biraz limon iyi gitti bi de tok tuttu sanki:)

kızlaaar coook kotuyummmm kacamak yaptım hemde cookk fena su an cok utanıyorum :KK43::KK43: bu aksam mısafırlerım vardı aksam caya geldıler ikram hazırlamıştım offf offffffff :KK5::KK5: yarın spor sart bana hem sabah hem aksam :KK76: :KK8:

X