Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar duşa giriyom. sonra ptt de işim var. akşam gelirim sanırım. öğle yemeğimi yanıma alıyorum :KK23:
telden foruma girmeye çalışırım. öpüldünüz :KK3:

ahahah süpermiş burcuuuuu :KK52: demek ki 1 kg bile olsa dambell im yine kas olcam. benim dambeller 1,5 kg. en iyisi 0,5 lt su şişesiyle yapmak bu jillian ı :KK53: bi de kol hareketlerini videodakinin yarısını yaparsak tamamdır :KK76:

süper koruma menüsü olmuş :KK76: kendine nasıl dur dedin yahu, 3 elma dilim patates ne ki, ben bi yesem 15 tane yerim bravoo :KK53:

hoşgeldin sedoş :KK3:

bencede küçük şişeyle yap canım kaslanma eritmesi zor oluyo duruyo hala bende :KK8:

Menumu paylasayim hemen gecmise bakayim sonra :)

Sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
5 zeytin

Ogle : yagsiz kepek ekmegine tost yaptim sandvic ekmegiydi ( onuda geri cikarttim bu arada midemden )
1 bardak cay

Aksam : Sicah sehriye corbasi ictim hafif acili ve limonlu
3 kasik menemen

Ders calidirken 2 kupa cay ictim
1 maden suyu ictim
su 2 ltre
Spor 1 saat aerobik ( cardio ) baya terledim ama :)

hastasın ve spor çok süperrrrr :KK9:

Menün gayet güzel olmuş. Bende hamsi yediğim gün kaçırdım sanırım sayarsam doymayacakmışım gibi hissediyorum :KK9: Meyveleri en geç 15:00 ten önce yiyoruz unutma. Sporun gayet güzel.

Bence o kadarcık yağdan bişey olmaz. Menümü beğenmene de sevindim. :KK54:

Normalde simit yemiyoruz ama ben ilk diyet yaptığım dönem uzunca bir süre sabah kahvaltıda yarım simit yedim. Yanında peynirle. Her haftada en az 1 kg ya yakın verdim. Mümkün olduğunca yememeye çalışın ama böyle çok zor durumda kaldığınız zaman yarım simitten fazlasını da yemeyin derim. Bugün ki menün genel anlamda çok güzel. Tebrik ederim. :KK9:

Menü güzel ama sağlıksız. Daha çok dikkat etmen lazım Burcu. :KK34: Ama akşamı erken kapatman güzel olmuş.

Ben o başarı öykülerini okuya okuya bu hallere geldim. Boş kaldığınızda mutlaka öyküleri ve resimleri inceleyin. Çok işe yarıyor. Mezuniyetimden sonra inşallah bende başarı hikayemi yazacağım resimlerle birlikte.

olsun kaptiş biraz yiyim yaa dikkat ederek evdeyken böle oluyo :KK56:

Bugunku menum
sabah 9:15
1 haslanms yumurta
biraz beyaz peynşr
biraz.eski kaşar
2 tatlı kasıgı kahvaltılıksos

11:30
oglen avuc içi kadar kıynalı pide

17:00
1 kase tarhana corbası

18:30 aksam
1 servis kasıgı ekşili pırasa
1 avuc içi kada r kıymalı pide ( kayınvalidenler yaptırdılar, baska bişe yoktu., ufff)
2 kasık yogurt

Spor
karın , bel, simit. Hareketleri
ip atlama

Su 1,5 lt

ne desem bilemedim karar veremedim :44:

kızlaaarrr :21:
hepinize günaydııınn :KK42:
sabah tartıldım. 54.7 çıktım :KK55: sonunda 54 leri tekrar gördüm. :nazar:

hesapladım haftada 1 kg dan, bi aksilik çıkmazsa ocakta diyeminin kilo verme kısmı bitecek. dukan güçlendirme evresine geçeceğim. ve o evre de temmuz da bitecek. yani önümüzdeki yaza bir daha kiloları geri almamak üzere gireceğiiimmm :KK24::21:

günaydın kuzummmmmm bende başlıcamda okul başlasın biiii :KK52:

günaydın kızlarrrr geçmişe baktım yazdım geldim anam evde bugün onunla ilgilencem az yicem filannn işte klasik bide ders yaparım :KK52:

Günaydın Buse' cim. Tebrik ederim iki gün için güzel bir sonuç. Bende bu sabah 64 geldim. Acaba diyorum 63,4 ü gördüğümde tartı yanlış mı gösterdi? :44: Yada ödemim var. Birde anladım ki her gün tartılmak insanın moralini alt üst ediyor. Bu cumadan sonra tartıyı kaldırıyorum ta ki bir daha ki cumaya kadar. :KK52:
[/COLOR]
Bence de çok iyi etmişsin. İnşallah sonuçların güzel çıkar.

:KK49:inşallah canım.
tartı konusunda sana katılıtyorum.geçen gün ben menümü yazmamıştım ya o gün sabah tartıda bir de baktım bayağı kilo almışım,:KK53:yani buraya göre cok yesem de...off hiç değilse veremesem bile kilo da almamam gerekmez mi???nevrim döndü,:KK37:sinir olsum :KK37:,moralim bozuldu.:KK14:"aman ben bu diyetine de yaaaaaa.....:KK47:"dedim.geris malum.:KK50:
az çıkınca sorun yok da cok çıkınca insan boşu boşuna uğraşıyorum gibi hissediyor.en iisi haftada 1 kez tartılmak da ...yapabilene.

:KK49:inşallah canım.
tartı konusunda sana katılıtyorum.geçen gün ben menümü yazmamıştım ya o gün sabah tartıda bir de baktım bayağı kilo almışım,:KK53:yani buraya göre cok yesem de...off hiç değilse veremesem bile kilo da almamam gerekmez mi???nevrim döndü,:KK37:sinir olsum :KK37:,moralim bozuldu.:KK14:"aman ben bu diyetine de yaaaaaa.....:KK47:"dedim.geris malum.:KK50:
az çıkınca sorun yok da cok çıkınca insan boşu boşuna uğraşıyorum gibi hissediyor.en iisi haftada 1 kez tartılmak da ...yapabilene.
Ben yapıcam bu hafta çünkü artık lazım. Sürekli tartılmanın iyi olmadığını biliyordum ama bayramdan sonra ki kilocukları yüzünden sürekli tartılmaya başladım. Yarın sabahtan itibaren tartı kalkıyor haftaya cuma sabahına kadar. Gerçekten canımı sıkıyor tartıda sürekli farklı rakamları görmek.

bencede küçük şişeyle yap canım kaslanma eritmesi zor oluyo duruyo hala bende :KK8:

Evdeyken böyle oluyor deme Burcu sonra alıp başını gitme. Karşında bi sürü örneği var. Kilo alıp dönen bir sürü insan var. Vermeyeceksen bile en azından koru kilonu. Sıkı tut çünkü düğününe az kaldı. Şişko bir gelin mi olmak istiyorsun :KK53:

yıldırım canım adım zeynep
Aaa bende Yıldırım'dayım :KK1:
[/I][/COLOR]
Melek' cim en son izne ayrılırken kaç kiloydun? Şimdi kaç kilosun? Bi de bu kez kesin kararlısın dimi listeye girip yeniden izne ayrılmayacaksın? Yani uzun süreli mi başlıyorsun? Bunları soruyorum çünkü aldığın kiloları vermeden kimseyi listeye almıyordum ama gelecekteki kaptana bir torpil yapayım :KK60::KK60: Birde bu hafta paylaşımlarına bakarız. Haftaya girersin büyük ihtimal.
Kaç ile ayrıldıgımı hatırlamıyorum Ebru :44: Bakmam lazım...
Kilomuda tam bilmiyorum.En son 80 küsür cıkmıstım.
Yarın bakayım ben...

Bi sorun cıkmadıgı sürece buradayım inş..
bende bursadayım :KK70: bursa yazısını useb in yazısını ararken görünce cevap vermeden edemedim D:
sen Neresindensin :))
Allahımmm marmaray harikaaaaa, hep gec kaldıgım derse 20 dk erken geldiiiimmmmm
Önemli nimet desene :KK1:
[/B]

Son düzenleme:
güzel menü tatlımm, sağlığını da ihmal etme. alıntılamadım ama okudum. devam ederse bu durum ebru nun da dediği gibi doktora git :KK31:

şaştım kaldım büşra. o diyetiyene de ayrı şaştım. et protein demek. yağsız tavuk göğüs, biftek vs. rahatlıkla koyabilirdi listene. :26: yani şimdi verdiğin tüm kiloları mı geri almış oldun sen :18: 11 kg almışsın. ben 6,5 kg aldım ve her şeyi yedim. hergün kremalı soğuk kahveler, pastalar, tatlılar... insanlar bana oha bile diyordu hatta :KK53: ama baktım gittiğim yol yol değil. hemen attım dukanın kollarına... metabolizman almaya acayip meyilli. ki ben nisan da mezun oldum. nisan 19 da hatta. sen temmuz gibi falan 63 falandın... bu ne hız büşra :KK53: bence sen dukan yapma. sana yaramıyor belli ki. çünkü ben de güçlendirme yapmadım aynı senin gibi. tek farkımız metabolizmamız, bir de dukanın vücudumuza etkileri elbette farklı olmuş olabilir. ben hesapladım kendimi. mayıs 11 de 48.4 tüm. 27 Ekim de 55 tim. yani ayda tam 1 kg almışım. vallahi halime şükrettim. :26::26:

pilates yapman çok iyi olucak tabi, aynen spora devam. ben de yakında jillian a başlıycam ama kas yapıyor diye kararsızım. başka videolar araştırıyorum :KK31:

bu kilolardan kurtulup kurtulup geri almaktan bıktım. dukan için bu kez son şansım. o yüzden güçlendirmeyi de yapcam kurtulcam bu kilolardan ömürlük :KK14:

ay çok merak etttiiim :KK52:

teşekkür ederim canım bugün daha iyi gibiyim :KK31:

geçmiş olsun canım.hasta olmana rağmen ii korumuşsun kendini.

:KK49:teşekkür ederim:))))beğenmene sevindim.
hamsiler gözüme cok minik ve masum gelmişti,ama saymak lazımmış:KK43:
simit hakkında yazdıklarını da unutmayacağım . kahvaltı yapamayınca diyeti bozmak yok:KK15:
şimdi yürüyüşe gidiyorum:KK8::KK8::KK8:

teşekkür ederim canım :KK31:

ne desem bilemedim karar veremedim :44:

günaydın kuzummmmmm bende başlıcamda okul başlasın biiii :KK52:

bu kilo insana herşeyi yaptırıyor burcucum :KK1:

Ben yapıcam bu hafta çünkü artık lazım. Sürekli tartılmanın iyi olmadığını biliyordum ama bayramdan sonra ki kilocukları yüzünden sürekli tartılmaya başladım. Yarın sabahtan itibaren tartı kalkıyor haftaya cuma sabahına kadar. Gerçekten canımı sıkıyor tartıda sürekli farklı rakamları görmek.

Evdeyken böyle oluyor deme Burcu sonra alıp başını gitme. Karşında bi sürü örneği var. Kilo alıp dönen bir sürü insan var. Vermeyeceksen bile en azından koru kilonu. Sıkı tut çünkü düğününe az kaldı. Şişko bir gelin mi olmak istiyorsun :KK53:

hayır tabiki evdede dikkat ediyorum ebrucum sadece kek pasta börek çörek olayı oluyo ama dikkat edyorum :18:

Kızlar menümü yazayım, siftah yapayım şöyle :KK1:

Menüm:

Sabah: (08.00)
2 dilim kepekli ekmeğe kaşarlı tost
1 bardak çay

Öğle: (14.30)
1 dilim k. ekmek
Yarım porsiyon kıymalı yumurta
6 yeşil zeytin,1 kk peynir
Çoban salata

Akşam:KK43:17.30)
1 porsiyon zeytinyağlı taze fasülye
100 gr. yoğurt

Acıkırsam belki bir armut ekleyebilirim. ( saat 19.30 gibi )

2 lt. su
2 kupa bitki çayı

:KK49:selam!!!!!!!
hemen menümü yaiziim:KK56:

sabah 8.45
3 kuru kayısı,2 ceviz

sabah 9.45
1 yum.haşlama,2 kaşık menemen

öğle12.30
12.10
1 avuç üzüm
1 tabak pırasa-kereviz yemeği

ara
1/8 simit:KK17:

akşam
1 tabak barbunya yemeği
bol yeşil salata

1 saat tempolu yürüyüş:KK51:
su 1.5 lt içtim,tatana kadar 2 lt geçer
ekmek de yok:KK76::KK76::KK76:

Menum :

Sabah 8.30 : 1 yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
1 dilim ekmek

Ogle 13.40 :Sehriye corbasi
salata
yogurt

aksam 17.30 : 1 tane karni yarik kucuk boy
salata
yogurt
1 dilim ekmek

Su iciyorum hala soda felabda icicem

sabah 8.45
3 kuru kayısı,2 ceviz

sabah 9.45

öğle12.30
12.10
1 avuç üzüm

ara

akşam
1 tabak barbunya yemeği
bol yeşil salata

Menun guzel canim simit olmasa daha iyi olabilirdi bence :)

Afiyet olsun :)

Menüm:

1 bardak çay

1 dilim k. ekmek
Çoban salata

Akşam:KK43:17.30)
1 porsiyon zeytinyağlı taze fasülye
100 gr. yoğurt

Acıkırsam belki bir armut ekleyebilirim. ( saat 19.30 gibi )

2 lt. su
2 kupa bitki çayı

Menun cok guzel bence canim afiyet olsun. Ama acikirsan armut yerine yogurt ye bence meyve 3-4 den sonra ebru ve burcu onermiyo canim :)

sabah 8.45
3 kuru kayısı,2 ceviz

sabah 9.45

öğle12.30
12.10
1 avuç üzüm

ara

akşam
1 tabak barbunya yemeği
bol yeşil salata

afiyet olsun
Menum :

Sabah 8.30 : 1 yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
1 dilim ekmek

Ogle 13.40 :Sehriye corbasi
salata
yogurt

aksam 17.30 : 1 tane karni yarik kucuk boy
salata
yogurt
1 dilim ekmek

Su iciyorum hala soda felabda icicem

afiyet olsun, güzel menü

]

ben de öyle yapiim bari:)

Menüm:

1 bardak çay

1 dilim k. ekmek
Çoban salata