Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar hepinize alkış
menüler güzel
teşekkür ederim efem:))))

bugünkü menümü yazayım

sabah
evde yemek yemeğe vaktim olmadı uyuyakalmışım
yarım simit ve çay

ara:ayan

öğlen
1 kase kuru fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek
ve tabii ki domates suyu 1 bardak

ara:şekersiz türk kahvesi

akşam:
1 büyük kase salata

3 litre su ve 30 dk yürüyüş

afiyet olsun:)
bana cok güzel geldi menün.

Arkadaşlar 7 ay önce bu video ile evde yaptım sporumu. 30 günlük bir program 3 leveldan oluşuyor. 1. level 10 gün, 2. level 10 gün ve 3. level 10 gün şeklinde toplam 30 günlük bir program. Yalnız benim dambellarım 1,5 kg idi ve ben hiç ara vermeden her gün yaptım. Bu nedenle kollarım kas oldu :KK43: Yalnız harika bir vücudum oldu. Popom şekillendi kollarım sıkılaştı göbeğim gitti. Kesinlikle tavsiye ediyorum size. Ben de tekrar başlayacağım. Yalnız en az haftada 1 gün mola verin. Mesela 6 gün yapın 1 gün dinlenin sonra tekrar devam edip 10 güne tamamlayın levelları. Böylece vücudunuz dinlenmiş olur çünkü aşırı zor bir program bu. İlk denediğinizde yapılanların yarısını yapın yoksa 5 gün kas ağrısından inlersiniz ve spora devam edemezsiniz. (Ben ona rağmen bağıra bağıra devam etmiştim gerçi hırstan :KK53: ) 3. level a geçemedim çok yüklendiğim için ayakbileğimden rahatsızlandım, iltahaplandı ve doktor o dönem sporu yasakladı. Fakat 20 günde vücudum hiç olmadığı kadar güzelleşti :KK76:

Vatana millete 13. takıma hayırlı olsun.

İŞTE O VİDEOOOOO
Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 - YouTube

sen mezun olduktan sonra jillian bende yaptım 2 level gayette güzel oldu kiloda verdim ama kaslarım oluştu bıraktım bide 2 gün yapıodum 3 gün kas şişkinliğinden fazla çıkıyordum bıraktım sıkışlaşmak için iyi full kardiyo fakat işte sıkıntı :KK52:

kızlar hepinize alkış
menüler güzel

sağ ol tatlım, hamsilerim pek olmadı dukan yaptığım için ama bi daha yemiycem yağlı hamsi :KK53:

bugünkü menümü yazayım

sabah
yarım simit ve çay

öğlen
1 kase kuru fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

akşam:
1 büyük kase salata

simit aşırı kalorili diye biliyorum :26: ama en azından sabah, güzel menü bence, spor da var ama sanki hem kurufasulye hem ekmek fazla kaçmış gibi. ekmek beyaz ekmek değildir umarım. :KK23:

sen mezun olduktan sonra jillian bende yaptım 2 level gayette güzel oldu kiloda verdim ama kaslarım oluştu bıraktım bide 2 gün yapıodum 3 gün kas şişkinliğinden fazla çıkıyordum bıraktım sıkışlaşmak için iyi full kardiyo fakat işte sıkıntı :KK52:

burcuuuuuuuu :KK52: anlat bacııım anlaaat naptın nasıl yaptın? ben de çok memnundum kaslar hariç :KK14: ben aralıksız 20 gün yaptım peşpeşe 2.level ı bitirdim 3 e geçemeden rahatsızlandım. senin dambellar kaç kg dı?

sağ ol tatlım, hamsilerim pek olmadı dukan yaptığım için ama bi daha yemiycem yağlı hamsi :KK53:

simit aşırı kalorili diye biliyorum :26: ama en azından sabah, güzel menü bence, spor da var ama sanki hem kurufasulye hem ekmek fazla kaçmış gibi. ekmek beyaz ekmek değildir umarım. :KK23:

burcuuuuuuuu :KK52: anlat bacııım anlaaat naptın nasıl yaptın? ben de çok memnundum kaslar hariç :KK14: ben aralıksız 20 gün yaptım peşpeşe 2.level ı bitirdim 3 e geçemeden rahatsızlandım. senin dambellar kaç kg dı?

bende 20 gün aralıksız yaptım canım dambıllar 1 kiloydu ama ebru bi fotomu gördü kolların genişlemiş dedi. 3 levelide zorlandığım için bıraktım nefesim filan daraldı bi süre sonra öle işte :KK53:

Her gün tartılma tartılınca insanın morali bozuluyor. Mesela ben geçen gün 63.4 ü gördüm tartıda görüş o görüş bi daha göremedim. Artık tartıyıda kaldıracağım çünkü gidip gelip tartılmaya başladım. En çok kızdığım şeyi kendim yapıyorum. En güzeli haftada bir tartılmak.. Bide yürüyüş ekle biraz menülerine. Spor mutlaka lazım.

Yok öyle regl felan eğer dikkat edersen ve kararlı olursan o günler ide kolayca atlatırsın. Senin çok az kilon kalmış uzatmadan kurtul bence. Diyet uzadıkça sıkıyor insanı.

Ben sana güveniyorum Buse. Başaracaksın emin ol :KK34:

Haklısın canım :KK17:

bugünkü menü
sabah(10:30)
3 köfte ızgara
3 zeytin
1 kk peynir
1.5 dilim tam bugday
reçel tereyağ

saat 16:30
komşuya gittim gün varmış
3 tane avuç büyüklüğünde elmalı kurabiye
3 elma dilim patates
çay

2.5 litre su
1 saat ev temizliği

Super ben bayıldım walla:KK9:

bende 20 gün aralıksız yaptım canım dambıllar 1 kiloydu ama ebru bi fotomu gördü kolların genişlemiş dedi. 3 levelide zorlandığım için bıraktım nefesim filan daraldı bi süre sonra öle işte :KK53:

ahahah süpermiş burcuuuuu :KK52: demek ki 1 kg bile olsa dambell im yine kas olcam. benim dambeller 1,5 kg. en iyisi 0,5 lt su şişesiyle yapmak bu jillian ı :KK53: bi de kol hareketlerini videodakinin yarısını yaparsak tamamdır :KK76:

bugünkü menü
3 köfte ızgara
3 zeytin
1 kk peynir
1.5 dilim tam bugday
reçel tereyağ

3 elma dilim patates
çay

2.5 litre su
1 saat ev temizliği

süper koruma menüsü olmuş :KK76: kendine nasıl dur dedin yahu, 3 elma dilim patates ne ki, ben bi yesem 15 tane yerim bravoo :KK53:

Merhaba kızlar yeni geldim iştenn

hoşgeldin sedoş :KK3:

kimselar yok:KK43:
ben yeşilçayımı içiom:126:.........................................canım sıkıldı:KK31: ......................................:KK6:napsam ki????????????diet başarı öykülerinden okuyim bari:):KK68:

Menumu paylasayim hemen gecmise bakayim sonra :)

Sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
5 zeytin

Ogle : yagsiz kepek ekmegine tost yaptim sandvic ekmegiydi ( onuda geri cikarttim bu arada midemden )
1 bardak cay

Aksam : Sicah sehriye corbasi ictim hafif acili ve limonlu
3 kasik menemen

Ders calidirken 2 kupa cay ictim
1 maden suyu ictim
su 2 ltre
Spor 1 saat aerobik ( cardio ) baya terledim ama :)

herkese selam!!!:KK3:
keyifler iidir inşallah:)

:KK49:bugünkü menüm

sabah7.30.da 3 kayısı

kahvaltı8.45
6 zeytin,1 yumurta haşlama,biraz peynir,2 ceviz,3 dal maydooz ve dereotu

öğle12.30
1 domates biber ve yumurtadan oluşan menemen(1 yemek kaşığından biraz az ya koydum.cok mu bilemedim artık.
hemen öncesinde de 1/2kavun yedim.:KK17:

akşam18.20
salata ve hamsi buğulama (biraz cok yedim galiba,keşke baştan hamsileri saysaydım.):KK23:

1 saat tempolu yürüyüş yaptım.
su yatana kadar 2.5 litre olur umarım.
birazdan 1 kupa yeşilçay içicem:))
Menün gayet güzel olmuş. Bende hamsi yediğim gün kaçırdım sanırım sayarsam doymayacakmışım gibi hissediyorum :KK9: Meyveleri en geç 15:00 ten önce yiyoruz unutma. Sporun gayet güzel.

tamam kaptiş, 3 hafta sonra listedeyim :KK53:

dukan amca çok kızıyor. kaçamak yüzünden meçhullerdeyim kaptan :KK14: daha 2. günde bu yaptığıma inanamıyorum. balık olması beni cezbetti ve aman yine de protein bozulmaz diyetim diyerek yedim. yağı görmezden geldim. :18: hamsiler küçüktü ama yağda kızarmış olması eyvah eyvaaah :KK14:

bu son olucak En Büyük KK

zor gelirse yarın seyir e geçerim. seyir de sebze de var. nefsimi köreltirim :KK31:

güzel menü kaptan, insanın canı çekiyor :KK53:
Bence o kadarcık yağdan bişey olmaz. Menümü beğenmene de sevindim. :KK54:

bugünkü menümü yazayım

sabah
yarım simit ve çay

öğlen
1 kase kuru fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

akşam:
1 büyük kase salata

Normalde simit yemiyoruz ama ben ilk diyet yaptığım dönem uzunca bir süre sabah kahvaltıda yarım simit yedim. Yanında peynirle. Her haftada en az 1 kg ya yakın verdim. Mümkün olduğunca yememeye çalışın ama böyle çok zor durumda kaldığınız zaman yarım simitten fazlasını da yemeyin derim. Bugün ki menün genel anlamda çok güzel. Tebrik ederim. :KK9:

bugünkü menü
3 köfte ızgara
3 zeytin
1 kk peynir
1.5 dilim tam bugday
reçel tereyağ

3 elma dilim patates
çay

2.5 litre su
1 saat ev temizliği

Menü güzel ama sağlıksız. Daha çok dikkat etmen lazım Burcu. :KK34: Ama akşamı erken kapatman güzel olmuş.

kimselar yok:KK43:
ben yeşilçayımı içiom:126:.........................................canım sıkıldı:KK31: ......................................:KK6:napsam ki????????????diet başarı öykülerinden okuyim bari:):KK68:
Ben o başarı öykülerini okuya okuya bu hallere geldim. Boş kaldığınızda mutlaka öyküleri ve resimleri inceleyin. Çok işe yarıyor. Mezuniyetimden sonra inşallah bende başarı hikayemi yazacağım resimlerle birlikte.

geçmiş olsun canım

Tesekkur ederim canim :)

en önemlisi sağlık canım, geçmiş olsun. şimdi nasılsın? :26:

sağ ol canım
evet :KK53:

Ayniyim canim ama istifar etmiyorum artik. Ama kasiklarim karnimin alt bolgesi felan agriyo bide tuvaletimi yapamiyorum canim aciyo :KK43:

Asıl Türk kahvesi çikolatayla süper gidiyor ama naparsın yasak işte :KK52:

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine. :KK16:

Melek' cim en son izne ayrılırken kaç kiloydun? Şimdi kaç kilosun? Bi de bu kez kesin kararlısın dimi listeye girip yeniden izne ayrılmayacaksın? Yani uzun süreli mi başlıyorsun? Bunları soruyorum çünkü aldığın kiloları vermeden kimseyi listeye almıyordum ama gelecekteki kaptana bir torpil yapayım :KK60::KK60: Birde bu hafta paylaşımlarına bakarız. Haftaya girersin büyük ihtimal.

Tesekkur derim canim :)

Kızlar yaaa bugün takım bomboş. Paylaşımlar düştü iyice. Bu şekilde devam etmemeli. Yoksa motivasyonumuzda azalır. Bu hafta mutlaka ilk üçe girmemiz lazım. Uyarının silinmesi için. Lütfen herkes gerekli özeni göstersin.

Ben yarin sinavim oldugu icin grlemedim bugun pek dershane spor ders felan derken bu saatte gelebildim ama yarindan sonra rahat girebilirim :)

Menumu paylasayim hemen gecmise bakayim sonra :)

Sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
5 zeytin

Ogle : yagsiz kepek ekmegine tost yaptim sandvic ekmegiydi ( onuda geri cikarttim bu arada midemden )
1 bardak cay

Aksam : Sicah sehriye corbasi ictim hafif acili ve limonlu
3 kasik menemen

Ders calidirken 2 kupa cay ictim
1 maden suyu ictim
su 2 ltre
Spor 1 saat aerobik ( cardio ) baya terledim ama :)
Tekrar geçmiş olsun canım. Menün güzel olmuş. Umarım iyileşirsin biran önce. Hasta hasta spor yapmışsın ama harika olmuş. Tebrikler.

Tesekkur ederim canim :)

Ayniyim canim ama istifar etmiyorum artik. Ama kasiklarim karnimin alt bolgesi felan agriyo bide tuvaletimi yapamiyorum canim aciyo :KK43:

Tesekkur derim canim :)

Ben yarin sinavim oldugu icin grlemedim bugun pek dershane spor ders felan derken bu saatte gelebildim ama yarindan sonra rahat girebilirim :)
Büyük ihtimal üşütmüşsün. Ama hafiflemezse bir doktora git ihmal etme. Sağlık çok önemli.

Tekrar geçmiş olsun canım. Menün güzel olmuş. Umarım iyileşirsin biran önce. Hasta hasta spor yapmışsın ama harika olmuş. Tebrikler.

Büyük ihtimal üşütmüşsün. Ama hafiflemezse bir doktora git ihmal etme. Sağlık çok önemli.

Spor yapinca agrim kesiliyo birakibca basliyo :KK43: Gecer insallah hemen :)

X